Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL:Momo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Momo Zemunac#1098
6. Vaše Ingame ime: Momoo Zemunac
7. Vaš ID: 27999

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje Los Santos Vagosa!
Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader

MOMO ZEMUNAC
 

Nikola Sindicato

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
177
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-9 sati
5. Vaš Diskord:Dwayne Johnson#5118
6. Vaše Ingame ime:Nemanja Sindicato
7. Vaš ID;30948


1. Lider za...The Femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider
 

Nikola Sindicato

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
177
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-9 sati
5. Vaš Diskord Dwayne Johnson#5118
6. Vaše Ingame ime:Nemanja Sindicato
7. Vaš ID;30948


1. Lider za...The Femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama
7. Vaš ID - 19862


Dodatne Informacije
1. Lider za...
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Zato sto imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

2.3. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Imacu nekoliko timova:
-Ghetto team
-Grafit team
-Turf team
-Tim za ispitivanje

-Ghetto Team - ovaj tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).
Utaj tim ce spadati prvih 5 ranka u organizaciji.

-Grafiti Team - ovaj tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf Team - u ovom timu bi imao samo najbolje pucace u bandi koji bi se najvise fokusirali na turfove.

-Tim za ispitivanje - Za ispitivanje za ulaz u gang imacu svoj tim za ispitivanje koji ce iskljucivo biti rankovi 10 i 11 u organizaciji.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim, za razliku od rankova 11 i 10 kojima nece biti jedini zadatak ispitivanje, vec i jos neki poslovi za samu organizaciju.

3.2. U bandu bi primao ljude koji imaju minimalno 10 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Kadav bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.4. Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svako clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.5. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.6. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.


3.7. Forsirao bih da svaki clan ide na akcije koje bi nam pomogle da dopunimo skladiste (Tajna radnja, pomorska bitka itd...)

3.8. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.


Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Legend -
- O.G. -
- Co-Leader -
- Leader -


Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!

LEBY OBAMA

 

shakolino

Player
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
15
1. Vaše ime u RL: Predrag
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6sati
5. Vaš Diskord: Peca#8034
6. Vaše Ingame ime: Predrag Stanojevic
7. Vaš ID:4383



1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Cenim da imam dosta iskustva kako u legalnom tako i u nelegalnom svetu.U ovom gradu sam proziveo dosta toga i ucinio.U mnogim gengovima sam bio high rank, tako i u drzavnim organizcijama kao sto su: SAHP, FIB i LSPD.Dok sam u gengovima se bazirao u glavnom na The Families jer sam imao ljubav za taj geng od kada sam prvi put zaigrao GTA San Andreas.Da s vratimo na temu prvi razlog je zato sto imam iskustva u vodjenju i nacinu rada kriminalnih organizacija.

Drugi razlog:Moglo bi se reci da sam aktivan i da sam uvek tu da pomognem iako nisam u gradu.Kod mene ne bih bilo toksicnosti i ne bih gledao koliko ko ima godina u glavi jer to nije toliko bitno koliko je da li covek zna pravila ovog naseg servera.

Treci razlog: Urednost, definitivno se moze primetiti neurednost kriminalnih organizacija kako na bubici tako i u gradu.Prvo sta bih uradio povodom toga je da mi ljudi salju slike na odredjene kanale kada idu na eventove poput Tajne Radnje, Podmornice, Podmorske Bitke, Dousnika,... Takodje cu kontrolisati njihovu aktivnost tako sot mi svi koji idu na pljacku i talacke napisu plus ili kazu na radiju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvi savet
: Prvi savet je to da se uvede tesko ispitivnje kako ne bih pravili greske i kako moja organizacija ne bih krsila pravila i kako se ne bih cela organizacija ugasila.Za spektar ispitivanja ce biti nadredjen Regrut Team.

Drugi savet: Drugi savet bih bio uvodjenje sistema opomena, taj sistem bih funkcionisao tako sto bih svaki put kad neko prekrsi pravilo ili ne ode na event ili za Grafit Tim ne radi grafite dao opomenu, a jedna opomena ne znaci nista previse vec da te logicno opomene, dok druga bi bila rank down , a treca opomena kick iz organizacije.

Treci savet: Treci savet zapravo koriscenje Grafiti Teama, pitate se sta mislim? Pa iz svog iskustva Grafit Team nikad nije radio zasta je bio namenjen, ali kad bih ja preuzeo org Grafit Tim bih radio samo grafite i isao na evente, a ako bih primetio da nasih grafita nema po Ghettu da bih svima po opomenu, razlog ne rade svoj posao.

Četvrti savet: Blacklista bih se davala svakome ko bude napustao org bez znanja viseg ranka ili bez mog znanja ili drugi razlog za koji bih davao Blacklistu je taj ako manji rank krene da vredja visi.Treci razlog bih bio za napustanje organizacije bez validnog razloga.

Peti savet: Savet aktivnosti, to bih bilo pravilo da kada tokom dana ima dovoljno ljudi da se mora odraditi bar jedna pljacka dnevno ili za talacke bar jednom u dva dana posto je potrebno vise ljudi i bolji plan i trazenje bolje lokacije.Ako se ne bih to ispostovalo onda bih davao i opomenama Vodji Akcija.Takodje odnosi se i na dogadjaje, isto tako ako se ne bih islo na Podmorske i vecinu Tajnih davao bi opomenu Vodji Dogadja.


Šesti savet: Savet protiv svadje ili neposovanja izmedju clanova organizacije.Obe strane svadja bih kickovao ako se ne bih resilo jer nebih trpeo nepostovanje u organizacije.

Rankovi:

-Suspended-
-Young Fam-
-Gangster Junior-
-Gangster-
-Grafit Team-
-Grafit Team Leader-
-HQ Commander-
-Turfer-
-Turfer Team Leader-
-Event Leader-
-O.G.-
-Right Hand-
-Leader-

 

Urke Wolff

Player
Player
Joined
Dec 19, 2022
Messages
15
1. Vaše ime u RL:Uros ljubicic
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5. Vaš Diskord:urke#1006
6. Vaše Ingame ime:urke ljubicic
7. Vaš ID:30232

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):1 razlog je jer zelim da pomognem u zaustavljanju kriminala 2. Razlog je zato sto znam pravila i znam kako stvari idu kao lider org 3. Razlog je taj zato sto znam pravila pa cu smaniti failove org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Pa sad trenutno nemam bas nekih ideja za pocetak al malo kaznije cu 100% imati
 

Andrija212

Player
Player
Joined
Dec 19, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Andrija
2. Vaše godine: 24.10.2007
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: andrija#4906
6. Vaše Ingame ime: Andrija Stevanovic
7. Vaš ID: 33074


1. Leader za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Iskustvo u vodjenju iste i slicnih fakcija, ljubav prema fakciji, zedj,
Vodio sam PD/FBI(nikada na grandu) vec sa jakom reputacijom, verujem u svoja dosadasnja iskustva sa vodjenjem fakcije i trebalo bi da sve bude korektno i po protokolu, ljudi koji su dorasli ovom zadatku su dobrodosli, naravno davacemo sanse,postovanje obostrano mora postojati i mislim da ce se sve od toga ostvariti
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokusiracemo se na sto vise RP radnji, sa odnosima sa javnoscu, struktura i hijerarhija ce se postovati, mora, sve ostalo ide spontano, na prvom mestu disciplina i rad
Sa mnostvo programa terenskih obuka supervizora promocija i slicnih stvari.
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
332
Informacije-
1. Vaše ime u RL:
Milan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Milann#2664
6. Vaše Ingame ime: Milan Darkin
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije

1. Lider za...
SAHP ( San Andreas Highway Patrol )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zeleo bih biti lider ove organizacije iz razloga sto zelim povećati nivo RP-a u organizaciji.
- Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove organizacije u svakom smislu.
- Izuzetno poznavanje RP pravila i SAHP dužnosti.
- Jako dugo se nalazim u SAHP-u, počevsi od najmanjeg ranga pa do zamenika.
- Kao lider zalagao bih se za postenje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red ni u jednoj organizaciji kao sto je SAHP.
- Želim da radim sa admin timom i vođama kako kriminalnih tako i pravnih organizacija kako bi ovaj grad bio što zabavniji za sve i što bolji nivo RP-a.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Poboljsane regrutacije sa nekim dobrim RolePlay-om.

- Dobar odnos lidera i zaposljenih i poboljsanje RolePlay-a sa tom istom organizacijom.
- Aktivniji radari na autoputu sirom cele drzave.
- Treninzi koje ce vrhovna komanda raditi sa zaposljenima kako zaustaviti vozilo koje bezi bez udaranja.
- Poboljsane OffRoad patrole sa njihovim sefovima duz cele drzave na kojoj teritoriji sme SAHP da ode.
- Aktivni treninzi zaposljenih u pucanju i postavljanju barikada.
- Jako stroga vrhovna komanda,nacin na koji bi zaposljeni stekli neki pravi RolePlay i neku disciplinu.

- Aktivniji sekretari koji ce davati osiguranja za vozila gradjanima.

- Poboljsanje RolePlay-a u vezi osiguravanja privatnog vozila kao sto su na primer:

*Pretres vozila
*Gradjanin koji dolazi da osigura vozilo ce biti obavezan otvoriti haubu na vozilu kako bi sekretari mogli to da zapisu i uvedu u dokumente osiguranih vozila.

*Svaki sekretar ce to maksimalno ispratiti i maksimalno iz RP-ati kako bi gradjanima bilo zanimljivo kada dolaze da osiguraju privatno vozilo.

Zaduzenja SAHP-a:

- Odrzavanje dobrog saobracaja na autoputevima duz cele drzave.
- Aktivne patrole po Paleto Bay-u.
- Pojacana pratnja izmedju patrola i pojacana komunikacija.
- Uvodjenje novih taktika kako zaustaviti vozilo koje bezi na autoputu.

- Sekretari su obavezni odrzavati aktivno davanje osiguranja za vozila ispred SAHP stanice.

Obecanja naseg mandata:

- Poboljsan RolePlay u stanici. ( Svaki gradjanin moze doci da isprica sta se dogodilo na teritoriji do koje sme SAHP da ode.)
- Sto manje povredjivanje gradjana u toku potere za trazenim licem.
- Obecanje vrhovne komande i drzavnog Sheriffa da se nece mesati u poslove drugih vladinih organizacija,ako to zatraze bice dostupno pojacanje sa nase strane.

- Svako ko bude toksičan biće blacklistan iz moje organizacije, jer takvim ljudima nije mesto u državnim organizacijama.


Kriterijumi za radni ugovor u nasoj stanici:

- Aktivnost
- Odgovornost
- Disciplina
- Postovanje
- Minimalno 16 OOC godina.

- Obavezno snimanje igre u toku posla kako bi mogli svi zaposljeni da zabeleze greske koje igraci prave.

Nova stvar koju bi dodali:

- Ispitivanja u toku regrutacije ce se odrzavati na bubici, igraci ce moci doci kasnije do stanice i da urade RolePlay da su prosli akademiju ili nesto slicno.
-Smatram da je ispitivanje InGame losa stvar u RolePlay-u i da treba svaka organizacija da se drzi toga.

Nove uniforme:

- Po RolePlay-u vrhovna komanda i svi ostali rankovi ce nositi drugaciju uniformu kako bi mogli po tome da znamo ko je ko.

- Kolege po pravom RolePlay-u nece moci da znaju ko je ispod balaclave sve dok im kolega ne pruza legitimaciju i krenu zajedno u patrolu.

Obavezna pravila!

- Svaki clan SAHP-a ce biti obavezan nositi Balaclavu tokom akcija i hapsenja kako lica ne bi mogla da prepoznaju ko je ispod maske i sutradan mogli nauditi nasem clanu.

Ukidanje:

- Svaki svetleci detalj koji ce se videti ili nositi preko uniforme ce biti kaznjen verbalnom opomenom a zatim pismenom.
Smatram da je to dobra odluka zato sto smo mi
SAHP a ne disco club.


Aktivnije patrole u Sandy Shoresu:

- Kako bi poboljsali RolePlay po mojoj odluci ce par patrola biti uvek u Sandy-u ili okolo njega kako bi i u tom mestu smanjili kriminalnu stopu i pomogli nasoj drzavi.

sar1.png


Hvala na citanju moje aplikacije svima zelim svu srecu i da sto bolje opreme svoje ljude i njihovu organizaciju dobrim RolePlay-om!

bca3ea-zebilehack.jpg

MILAN DARKIN

RS | Administrator servera

FIB | 00 Agent
SAHP | Zamenik Drzavnog Sheriffa


 

Ilce Loco

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
13
Informacije-
1. Vaše ime u RL:
Ilija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Ilce#5375
6. Vaše Ingame ime:
Ilce Brutal
7. Vaš ID: 25544

1. Lider za SAHP



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na Grand Role Play srpskom serveru jeste bila moja velika zelja za drzavnim organizacijama,moja prva drzavna organizacija jeste bila SAHP u kojoj sam stekao
moje prvo iskustvo (ulogu policaja),i u SAHP-u sam stekao moje prve kolege sa kojima se dan danas druzimo u drzavnim organizaijama.

2.2 Zelim bit lider SAHP-a zato sto sam bio u sve drzavne organizacije u to spada LSPD,SAHP,FIB,EMS,GOV,NG i u njima sam bio HIGH RANK,HIGH COMAND,u navedenim organizacijama
posmatrao sam kako lideri vode te organizaije i stekao sam znanje u vodjenju organizacije koje cu koristiti ako kolegama treba neka moja pomoc.

2.3 Ja umijem dobro voditi organizaciju,imam iskustvo u vodjenju organizacije koje sam stekao posmatrajuci lidere kako
su oni vodili njihove organizacije i tako cu moci toksicnost i korumpiranost da smanjim na minimum.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



3.1 Uveo bih ceste regrutaije iz razloga da bih imali clanova za patroliranje po Plateo Bay-u da ljudi nebi prekoracivali brzinu iz razloga da nebi poginuli,nosili ilegalno oruzije.

3.2 Svako ko dodje na regrutaciju mora znati pravila grada(servera) da nebi dobijali opomene (WARN-ove) na organizaciju da nebi dolazilo do disband-a SAHP-a.

3.3 Svako ko bude primljen u SAHP mora da nauci kodove na bubici(DISCORD-u) da bih se lakse sporazumjevali na radiu i morali bih prouiti zakon da bih
znali napisati kaznu.

3.4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima SAHP-a kako posao treba da se radi to jest obuka.Taj covjek bi bio strucno obucen.
3.5 Kad kolegama iz drugih drzavnih organizaija bude potrebna pomoc ja i moji clanovi SAHP-a bih sto brze u vecem broju dosli u pomoc.

3.5 Kad kolegama iz drugih drzavnih organizaija bude potrebna pomoc ja i moji clanovi SAHP-a bih sto brze u vecem broju dosli u pomoc.

3.6 Znam dobro da rukovodim sa ovom organizacijom jer sam posmatrao kako prosli lider SAHP-a je vodio i njemu je vodjenje SAHP-a dobro islo.

3.7 Stalno bih slao sheriffe regrute da sa kamionom za zaplenu obidju Paleto Bay i zaplene vozila koja su nepropisni parkirana.

3.8 Ako nekom clanu bude potrebna pomoc instruktor za obuku bih mu to sto mu je nejasno pokazao.
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
291
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lyn Zuyev

7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije

1. Lider za... San Andreas Sheriff Department

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
• 2.1 • Bio sam vise od 9 mjeseci u Sheriff Department-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.
• 2.2 • Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim Sheriff Department, aktivan sam svaki dan od 5 do 7 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji, i ispravljao iste.
• 2.4 • Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.
• 2.5 • Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).

3. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
• 3.1 • Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.
• 3.2 • Pojacao bih suradnju sa specijalnim jedinicama vojske radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).
• 3.3 • Radio bih vise punktova sa Vojskom / Federal Bureau of Investigation / Centralnom Policijom.
• 3.4 • Svaki clan San Andreas Highway Patrol-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).
• 3.5 • Povecao bih treninge svih clanova SAHP-a ( pit , box maneuver).
• 3.6 • Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.



Motto San Andreas Highway Patrol-a:
SAHP služi i štiti građane, pokušavajući da ih što više održi sigurne od kriminala i zivotu u Los Santosu.
SAHP služi građanima tako što im stavlja na uslugu profesionalne Deputy Sheriff-e koji zastupaju zakon i primjenjuju ga na profesionalan način.


Misija Sheriff Departmenta:
Misija SAHP-a kroz sve resurse koje posjeduje i svim mogućim sredstvima osigura lagodan život u Los Santosu.


Vizija Sheriff Departmenta:
•Vizija SAHP-a je da oslobodi i odrzava podrucje van grada bez kriminala i javnih nereda pogotovo u svom reonu.


Prica San Andreas Highway Patrol-a:

• Sa pocetkom u Sandy Shores 1890-tih godina Sheriffi su se razvijali da budu zavodnici reda i mira u malim gradovima i selima
daleko od bilo kakve vece civilizacije. Sheriffi su godinama drzali gradove i sela pod kontrolom, vladao je mir i sve je bilo
odlicno do 1960-tih godina. 1960. godine su se poceli razvijati brzi automobili te su bande i mafije krenuli stupat na snagu i
sheriffi nisu vise imali sanse da zavode mir jer ih je bilo jako malo, a bande i mafije su postajale sve vece i vece.
S obzirom da se otvorila stanica Patrolne Policije u Palleto Bay-u 1970. godine, sheriffi su dosli na ideju da potpisu
sporazum da Patrolna Policija i Sheriff Department se ujedine jer bi to bilo jedino rijesenje da stupaju na snagu i da daju
otpor bandama i mafijama. Patrolnoj Policiji se to nije svidjelo ali 1972. godine su shvatili da je to bilo jedino rijesenje
da bi mogli bilo sta uraditi povodom stupanja na snagu i borbe protiv kriminala. Stoga 1972. godine, sporazum je potpisan te su
se Patrolna Policija i Sheriff Department ujedinili. Novo ime drzavne firme je SD - Sheriff Department i bili su jedna
od najvecih drzavnih firmi u to vrijeme. 1975. godine je SD zatrazio nova i brza vozila te jednu blindu za posebne akcije.
Dostava novih vozila je trajala jako dugo zbog papira ali su vozila stigla 1980. godine. SD je 1980-tih sluzbeno postala
najjaca i najveca drzavna firma svih vremena sa brojem aktivnih ljudi od 40 clanova svakoga dana. Pruzali su jako veliki otpor
svim bandama i mafijama te su 1995. godine sav kriminal istrijebili i zaveli ponovo red i mir medju gradjanima.
Pripadnici SD-a su dobijali razne ordene kao sto su: Orden Hrabrosti, Orden Odanosti, Orden Najbolji Sheriff,
Orden za Iznimne Pothvate itd. Sve je to bilo divno i krasno do 2010. godine kada su ponovo bande i mafije stupale na snagu.
SD se bori do dana danasnjeg da ponovo zavede mir ali ovog puta je puno teze jer su oformilo 5 bandi i oko 100-120 mafija koje
svakog dana teroriziraju gradjane cijelog grada.

Vazni datumi:

•Datum: 08.07.1980
Razlog: Prva dostava novih i brzih automobila za SAHP.
•Datum: 01.09.1980.
Razlog: SAHP postaje najveca i najjaca drzavna organizacija svih vremena.
•Datum: 28.05.1995.
Razlog: Zaveden ponovo red i mir medju gradjanima.
•Datum: 10.10.2010.
Razlog: Bande i mafije su ponovo stupile na snagu.
•Datum: 21.11.2010.
Razlog: Teroristicki napad na Centralnu Bolnicu (ranjeno vise od 2.800 ljudi).
•Datum: 18.12.2010.
Razlog: Prvi napad na Vojnu Bazu.
•Datum: 19.04.2018.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu robe (preko 34 kriminalaca je pohapseno).
•Datum: 20.08.2019.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu oruzja (preko 48 policajaca je tesko ranjeno).


Rankovi:

01. - Na Razmatranju --> XXX --> XXX
02. - Na Razmatranju --> XXX --> XXX
03. - Na Razmatranju --> XXX --> XXX
04. - Na Razmatranju --> XXX --> XXX
05. - Suspendirani Sheriff --> SS --> • Kazneni cin --> XXX
06. - Sheriff Regrut --> SR --> \ --> XXX
07. - Sheriff I --> DS1 --> \
08. - Sheriff II --> DS2 --> \
09. - Sheriff III --> DS3 --> | • Officirski cinovi
10. - Kaplar I --> KA1 --> /
11. - Kaplar II --> KA2 --> /
12. - Kaplar III --> KA3 --> /
13. - Narednik I --> NA1 --> \
14. - Narednik II --> NA2 --> \
15. - Narednik III --> NA3 --> | • Officirska
16. - Kapetan I --> KAP1 --> | • Komanda
17. - Kapetan II --> KAP2 --> /
18. - Kapetan III --> KAP3 --> /
19. - XY "" --> XY --> • Spy Department
20. - Porucnik I --> POR1 --> \
21. - Porucnik II --> POR2 --> \
22. - Porucnik III --> POR3 --> | • Srednja
23. - Komandir I --> KO1 --> | • Komanda
24. - Komandir II --> KO2 --> /
25. - Komandir III --> KO3 --> /
26. - Major --> MA --> \
27. - Vodja Stanice --> US --> \
28. - Asistent Drzavnog Sheriffa --> ADSH --> | • Vrhovna Komanda
29. - Zamenik Drzavnog Sheriffa --> ZDSH --> /
30. - Drzavni Sheriff --> DSH --> /


Kodovi:

10-1 --> Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 --> Negativno.
10-3 --> Prekid razgovora na centrali.
10-4 --> Potvrda / Primljeno.
10-5 --> Ponovite poslednji prenos.
10-6 --> Zanemarite poslednji prenos.
10-7 --> Pauza.
10-8 --> Povratak sa pauze.
10-9 --> Ranjen civil / Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 --> Pucnjava u toku.
10-11 --> Pljačka u toku.
10-13 --> Osumnjičeni u pritvoru.
10-14 --> Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 --> Trenutna lokacija?
10-22 --> Talacka situacija.
10-33 --> Hitno potrebna podrska!
10-35 --> Izbacaj iz organizacije.
10-99 --> Situacija je završena.
Kod A --> ((Pad igre))
Kod B --> ((Admin situacija / Pauziran RP))

Kod 1 --> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 --> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 --> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 --> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 --> Teroristički napad!
Kod 6 --> Van vozila!
Kod 7 --> Sprovođenje istrage.

Status 1 --> Prijavljivanje na duznost.
Status 2 --> Odjavljivanje sa duznosti.

Patrolni sektori:
• A1 --> Palleto Bay, Mount Chiliad, Palleto Forest
• B1 --> Sandy Shores, Grape Seed, Rute 68, Fort Zancodo, Grand Senora Desert
• C1 --> Great Ocean Highway, Senora Freeway, Palomino Freway

Pravila patrole:
• 1.1 --> Minimalan broj sheriffa koji je potreban za patroli je 2.
• 1.2 --> Svaki clan patrole ima svoju funkciju:
• Vozac --> Upravlja vozilom te salje zahtijev za zaustavljanje
• Suvozac --> Prijavljuje potjeru ukoliko se vozilo ne zaustavi
• 3. clan --> Koristi megafon prilikom zaustavljanja lica
• 4. clan --> U potjeri pamti tablice te salje broj registracijskih oznaka na centralu ukoliko lice pobjegne ili ode izvan naseg regiona
• 1.3 --> Prilikom zaustavljanja, prvo lice mora izaci iz vozila pa onda Sheriffi, uprotivnom ako je obrnuto, lice moze lagano pobjeci.
• 1.4 --> Pristojno ponasanje prilikom legitimisanja lica te postavljanje betonskih barikada radi njegove i vase sigurnosti.
• 1.5 --> U patroli, na centrali smije pricati samo vozac, ukoliko traje potjera onda se i suvozac smije prikljuciti.
• 1.6 --> Kada se lice zaustavi, samo vozac ide da legitimise lica a ostali clanovi patrole idu na barikade koje su postavili zbog sigurnosti.
• 1.7 --> Prilikom legitimisanja lica vozac ne smije imati nista u rukama, suvozac mora imati taser a ostali clanovi vatreno oruzje zbog brzog reagiranja prilikom bjega.
• 1.8 --> Prilikom zaustavljanja lica, vozac mora imati KOD 2 (samo svjetla), tek poslje 3 upozorenja ako se lice ne zaustavi koristi se KOD 3 (svjetla i sirene).

Megafon:
• 2.1 Megafon se koristi prilikom zaustavljanja lica te se na megafon pise:
• Ovdje SAHP, zasutavite vase vozilo sa strane te ugasite motor vozila!
• 2.2 Ovo se ponavlja 3 puta u razmaku od 10 sekundi.
• 2.3 Megafon se koristi u dogovoru sa vozacem.

Radar u vozilu:
• 3.1 Samo vozac koristi radar u vozilu.
• 3.2 Zahtijev za zaustavljanje se koristi 3 puta u razmaku od 10 sekundi.
• 3.3 Cim se krene u patrolu, vozac je obavezan odmah da ga upali.


Koristenja hladnog i vatrenog oruzja:
• 4.1 Taser se koristi iskljucivo kada osumljiceni krene da bjezi.
• 4.2 Pistolj se koristi iskljucivo kada osumljiceni krene nisaniti vatrenim oruzjem na vas ili krene na vas sa hladnim oruzjem.
• 4.3 Penrek se koristi iskljucivo kada osumljiceni krene golim rukama na vas.
• 4.4 Vatreno oruzje veceg kalibra se iskljucivo koristi u akcijama te ako se dogodi do otvaranja vatre vise osumljicenih lica prema vama ili kolegama.


Duznosti:
• 5.1 Radno vrijeme Sheriff Department-a je od 12:00 do 00:30, paza je od 18:00 do 19:00.
• 5.2 Dok traje radno vrijeme svi clanovi Sheriff Department-a moraju biti na duznosti.
• 5.3 Dok traje pauza, svi su slobodni i smiju ici gdje god hoce do 19:00, samo vrhovna komanda mora ostati u stanici ukoliko dodje do izvanrednih situacija.
• 5.4 Dok traje smjena, bilo koji clan Sheriff Departmenta ukljucujuci i vrhovnu komandu ne smije se odjaviti sa duznosti da bi isao u grad bez odobrenja viseg cina od sebe.
• 5.5 Na smjeni, bilo koji clan Sheriff Departmenta se ne smije zafrkavat i praviti probleme te ne slusati visi cin od njega, uprotivnom ce biti kaznjen.


Generalna pravila Sheriff Departmenta:
• 6.1 Na radnom stazu u drzavnoj organizaciji SAHP uvijek morate posjedovati važeću Vozačku dozvolu, Dozvolu za oružije
• 6.2 Dok imate rok rada u SD-u ne smijete posjedovati ilegalno oružije, ne smijete sudjelovati u ilegalnim aktivnostima.
• 6.3 Obavezno je poštovanje svih državnih organizacija , civila i viših sila!
• 6.4 Obavezni ste koristiti validnu radio komunikaciju koja je propisana na bubici!
• 6.5 Dok ste na duznosti, zabranjeno je koristiti osobna vozila.
• 6.6 Obavezni ste koristiti vozila / oruzija koja su propisana vasem cinu u organizaciji!
• 6.7 U vozila SD-a zabranjeno je stavljati bilo kakve predmete. ( Izuzetak: Alat za Popravku, ``Kanisteri s gorivom ).
• 6.8 Na događajima, akcijama obavezni ste slušati svog nadredjenog!
• 6.9 Morate zahtjevati odsustvo ukoliko vas neće biti u gradu duže od 3 dana!
• 6.10 Zabranjeno je traženje ranka, rankovi se dobivaju po zasluzi!
• 6.11 Zabranjeno je odlazenje van grada ili kod 10-7 u toku akcije.
• 6.12 Privatna vozila se parkiraju na drugi parking koji se nalazi preko puta stanice SD-a.
• 6.13 Transfer se ne moze raditi ukoliko imate pismene opomene.
- Pravila se moraju poštovati, ukoliko se pravila ne budu poštivala to može dovesti do direktnog / indirektnog smanjenja ranka ili pisanja pismenih opomena.


Hapsenje osumljicenih:
• 7.1 Prilikom odvlacenja osumljicenog lica do zatvora, u vozilu treba biti minimalno 3 clana Sheriff Departmenta.
• 7.2 Kada hapsite lice, obavezni ste procitati Mirandu prava barem 3 puta!
• 7.3 Sto god da radite (hapsite lice, stavljate u vozilo, stavljate lice u kaznenu celiniju, pretresate...) morate imati voice komande.
• 7.4 Svi clanovi SD-a moraju privoditi lice iskljucvo po zakoniku drzave.
• 7.5 Ukoliko osumljiceni ne suradjuje sa vama, imate puno pravo da ga stavite u samnicu (morate ga prvo odvesti do samnice da bi ga stavili u kaznenu celiju).


Zapljena vozila:
• 8.1 Nepropisno parkirana vozila su jedina vozila koja se smiju voziti na impound.
• 8.2 Svaki clan SD-a mora imati dokumentovano gdje je vozilo bilo nepropisno parkirano.
• 8.3 Da bi otisli u zapljenu vozila potrebno je minimalno dvojica i odobrenje viseg cina.

S postovanjem,
Lyn Zuyev
 

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
148
Informacije-
1. Vaše ime u RL:
Dervis
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Dervo#3115
6. Vaše Ingame ime: Nedjo Lepic
7. Vaš ID: 19596
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatne Informacije
99-997659_echo-1a-san-andreas-highway-patrol-banner-san.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Lider za... SAHP ( San Andreas Highway Patrol )
Dragi citaoci hvala vam puno na izvojenom vremenu da prodjete moju aplikaciju, ulozio sam mnogo truda u njenom pisanju nadam se da ce vam se svidjeti.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Radio sam u pono organizacija prije sahpa i u poslednjem mandatu nacinio sam sahp svojom drugom kucom i da mogu da racunam na nju kad god mi treba.
Uzivao sam u svakom trenutku proveden u ovoj organizaciji i zbog toga se danas prijavljujem za sherif.
Za vreme koje sam do sad proveo u sahp-u rastuci od sherifa regrut do kapetana uvideo sam mnogo stvari koje bih ja popravio i poboljsao ukoliko bi mi se ukazala prilika.

Rankovi
Jedna od stvari koje zelim da promenim u sahp-u su rankovi dok sam bio u sahp-u primetio sam da odredjeni rankovi su pravili greske koje nisu trebali
Evo kako to planiram da promenim:
Gang Unit (Takticki Tim)
Tokom poslednjeg mandata smatram da je ova divizija bila u senci i to zelim da promenim.
Gang Unit mora da bude naj odgovornija jedinica u organizaciji , ovo planiram da postignem svakodnevnim treninzima i testovima kako bih osigurao da su clanovi ove divizije dobro utrenirani i spremni da odgovore na svaku vrstu situacije.
Ova divizija ce takodjer biti odgovorna za talacke situacije, njihovo mirno resavanje i osiguravanje da se svaki gradjanin Los Antosa bezbedno vrati kuci.

Off Road Team
Ova novo osnovana divizija ce sprovoditi svoje clanove kroz intezivne treninge pruzajuci im neophodne vestine u voznji po neprohodnom terenu i pruzanju pomoci iz vazduha.
Njihov glavni zadatak ce biti brzo sakupljanje informacija sa terena i njihovo dostavljanje nadreznim organizacijama.

PR (Odeljenje za javne odnose)
Ova jedinica je takodjer nesto novo sto bih prestavio sahp-u.
Zadatak clanova ove jedinice bi bio da se bave svim vrsama odnosa sa javnoscu,regrutacije,provodjenje javnih dogadjaja,redovna komunikacija sa LifeInvaderom radi pruzanja naj novijih informaciji bezbednosti puteva van grada.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Po mom misljenju najbolji nacin za poboljsanje rp-a jeste osiguravanje da svaki clan sahp-a je u potpunosti upoznat sa sahp pravilima.
Naznacio bih da svi specijalno obrate paznju na PG,MG,FEAR RP.
Takodjer bih obratio specijalnu paznju na koriscenje komandi /me, /do, /try i osigurao rigorozne treninge sa svim clanovima gde bi im HC objasnio cemu ove komande sluze i kako se adekvatno koriste.
Obratit cemo specijalnu paznju prilikom regrutacije da svaki clan ima minimalno 7 godina u gradu i apsolutno cist dosije.

large.png
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
1. Vaše ime u RL: Nemanja Jovicic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Jovicic

7. Vaš ID: 13203

Dodatne Informacije

1. Lider za... San Andreas Sheriff Department

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Kada sam se pridružio gradu, nije mi trebalo dugo da odlučim da je SAHP legalna organizacija u kojoj bi moje veštine najbolje odgovarale. Upoznao sam mnogo sjajnih ljudi i imao mnogo sjajnih iskustava tokom svog vremena u odeljenju šerifa za koje osećam da bih mogao da ponovim za druge. Bio sam veoma poznat i odlučan da radim iz dana u dan da se penjem u činove gde sam služio kao pod šerifom pod dva odvojena šerifa, kao i šefom odeljenja. Uvek sam imao ambiciju da jednog dana preuzmem i mislim da sam spreman da prihvatim izazov.

Drugo, želim da vodim SAHP kako bih nastavio da SAHP bude standard profesionalizma u gradu. Pomogao sam da se obuče mnogi ljudi koji su učinili SAHP ono što jeste.Imam politike spremne za implementaciju kako bih osigurao odgovarajuću regulativu i nalog koji očekujemo od najboljeg šerifovog odeljenja u državi. Želim da nastavim da poboljšavam nivoe organizacije unutar SAHP-a, da poboljšam stope zadržavanja, poboljšam našu šemu promocije i obezbedim dobar red u organizaciji.

Treće, jedan od najvažnijih razloga zašto se prijavljujem za rukovodstvo je po volji mog osoblja. Ovo mi je očigledno neverovatno važno, jer moje osoblje čini SAHP onim što jeste, i ne želim da ih razočaram. Verujem da bi većina mojih kolega oficira rekla da sam uvek brinuo o njima i želeo im najbolje. Imam reputaciju da sam izuzetno pažljiva osoba koja ima sposobnost brzog razmišljanja da popravi bilo koju situaciju u vezi sa sprovođenjem zakona sa namerom da stvari budu fer za sve strane.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Imam nekoliko različitih planova koje nameravam da sprovedem ako budem imenovan za lidera. Nameravam da iznesem na sto: raznovrsniji pristup patroli na autoputu, obezbeđujući da svi sektori u našoj nadležnosti budu adekvatno patrolirani. Više organskih interakcija sa civilima i drugim organizacijama i događaja koje sponzoriše policija, bolje korišćenje detektivskog biroa, razvoj novih i zabavnih tipova patrola i operacija koje se izvode u koordinaciji sa drugim državnim organizacijama, više obuke za naše službenike kako bi bili efikasniji u borba protiv bandi i pljački i izbegavanje talačkih situacija. Organskija i zanimljivija promocija.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Srecno svima i svaka cast
 

Andrija212

Player
Player
Joined
Dec 19, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Andrija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: andrija#4906
6. Vaše Ingame ime: Andrija Stevanovic
7. Vaš ID: 33074


1. Leader za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Iskustvo u vodjenju iste i slicnih fakcija, ljubav prema fakciji, zedj,
Vodio sam PD/FBI(nikada na grandu) vec sa jakom reputacijom, verujem u svoja dosadasnja iskustva sa vodjenjem fakcije i trebalo bi da sve bude korektno i po protokolu, ljudi koji su dorasli ovom zadatku su dobrodosli, naravno davacemo sanse,postovanje obostrano mora postojati i mislim da ce se sve od toga ostvariti
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokusiracemo se na sto vise RP radnji, sa odnosima sa javnoscu, struktura i hijerarhija ce se postovati, mora, sve ostalo ide spontano, na prvom mestu disciplina i rad
Sa mnostvo programa terenskih obuka supervizora promocija i slicnih stvari.
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
1. Vaše ime Jackal Benassi
2. Vaše godine 35 RL
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosjecna aktivnost na dan.Radnim danima 5H-8H, a vikendom 10-15H
5. Vas Diskord ឵ Jackal Benassi#1557
6. Vase Ingame ime Jackal Benasi
7. Vas ID 31107

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas gang

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)
Zelim svim srcem biti Lider ove organizacije radi poboljsanja RolePlay-a na grand serveru, maximalno se potruditi da sto vise bude talacki, pljacki prodavnica,gun shopa,pljacka vojne baze..ici na turfove....
Zato jer imam vec jednu ekipu koji su dobri RP igraci i stariji su i ozbiljni i skoro nikad nisu prekrsili niti jedno pravilo.

Zelimo da se nasim RolePlay-om svi ponose...... Zelimo pruzit drugim igracima dobar utisak ovog servera i dokazat da smo najbolji i njegov RP.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo, kada se uzme organizacija, treba da se upozna sa curator The Ballas geng i poprica. Nakon upoznavanja, treba se srediti rankovi.Najprije za rankove je potreban curator da bi dao dobre savete. Posle sredjivanja rankova, ide sredjivanje vozila za te rankove. Posle sredjivanja vozila, ide sredjivanje skladista. Sve sto je potrebno kada se uzme organizacija jeste da prvo uzmemo u obzir da promenimo vecinu stvari, NAPRAVIMO VAZAN SASTANAK.....Takodje ubacit sedmicno po 1 sastanak sta je se uradilo tokom prosle sedmice ....dali ima neko neki prijedlog ...predlozit plan za sljedecu sedmicu traziti ko zna da ce bit odsutan itd. Nakon sredjivanja rankova, vozila i skladista, pocinje faza gde se primaju clanovi i ljudi koji imaju dobar RP koji znaju pravila i imaju dobar skill za pucanje .....mmpre svega da postuju i budu ponosni sto su clanovi ove organizacije !!!!!
Zaposljavanje ce traziti igracima da su mentalno sposobni...Da imaju zelju i ambiciju da budu clanovi The Ballas geng .... Da znaju obavezno da se pucaju.Da imaju dobar RP.Da na talacke,pljacke i robanje pale kamerice !!! Nakon primanja tih clanova, pocinje testiranje za turfere.... lidera grafit tima jer mnogi neznaju da je jedan od glavni prihoda takodje i farbanje grafita !!!
Za turfera je potreban dobar skill za revolver i da se znaju pravila turfa. Pravila turfa mogu naći na discord od Grand. Nakon sredjivanja cjele organizacije, vozila, skladista, clanova itd, Pocinjemo sa fazom, a to je da idemo da svima pokazemo pravu pucacinu pravi role play pravi respekt !!!!!
Nama su za clanove bitne:
1. Jasni govor: kada se prica na radiu, potrebno je pricati normalno, glasno i jasno.Bez nepotrebni informacija samo VAZNO ...... Necemo mi primiti ljude koji će se drati i radio koristiti za gluposti. Potrebno je samo mirnim glasom, jasno i glasno da se prica na radiu. RADIO SE ISKLJUCIVO KORISTI ZA AKCIJE ILI SVE VEZANO ORG, SVE STO NIJE U VEZI ORG, BICE TOLERISANO! Obecajem
2.Aktivnost clanova: Jedan od najbitniji djela clanova koji mora da ima svaki clan. Aktivnost se smatra: govor na radiu, ici na evente ... turfove ..... ma sto vise aktivnosti bolje za sve nas ....Mi ne zahtjevamo puno od aktivnosti, ako ste nedje da kazemo ekskurziju ili takvi ti fazoni, onda imace na discordu kanal gdje cete napisati opravdanje.
3.Turferi:
Kao sto sam napisao gore, za turfera je potrebna velika odgovornost clanova i dosta stvari koji mora da zna, a to su:
dobro pucanje iz revolvera(Pozeljno je da ima maksimalnu vjestinu pistolja).
Pravila turfa(Sva pravila turfa mora da se zna kako ne bi nabili organizaciji warn.

Prije ovoga bio sam u drzavnoj org LSPD,FIB ...Dobio sam zlatnu medalju u LSPD za najboljeg radnika u tom mandatu sto je vodio kolega Wolf Rinna.U Sahpu sam bio Agent 47, u Bloodsima Dealer u The Famili og.Zelim svim srcem da mi date sansu da vas uvjerim da niste pogrijesili ako mi date tu sansu.Mnogo ce biti vise respekta i mnogo dobre pucacine i mnogo dobar roleplay cak cemo ubacit zanimljivi video na youtube gdje cemo reklamirat nas roleplay i pravi ghetto life.Vas JACKAL {Jackal Benassi)
 

Patrik Melone

Best in town 👑
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
128
Informacije
1. Vaše ime u RL Patrik
2. Vaše godine 1
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord PACO#8200
6. Vaše Ingame ime Patrik Melone
7. Vaš ID 9879

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Htjeo bih biti voditelj ove organizacije prvenstveno zato što još nisam bio leader organizacije na srpskom serveru, a voljela bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put, zar ne? Mislim da bih bio dobar vođa organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi vođe vode bande, pa bih se i ja za neki princip oprao po njihovom, ali sa svojim changivi, ovamiva.

- Bio bih lider jer realno, tko god ne želi biti lider, pokušao bih stvoriti grupu ljudi koji nisu toksični, da se svi poštuju, pomažu jedni drugima, išao bih u što više događanja i dati sve od sebe da budem lider bolji od organizacije, također bih pokušao izgraditi bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

- Kao voditelj ne bih bio prestrog, ali veselja bi uvijek bilo, ali ako je bilo nešto ozbiljno poput događaja, onda se treba maksimalno slušati nalog voditelja ili ako voditelja nema, netko od ranga ali ako je netko napravio nešto nedopušteno npr. da vrijeđa druge članove onda bih ga odveo kod nekog višeg ranga da ga ispita zašto je to napravio i naravno ispričao bih se ako je htio da ostane u organizaciji inače bih ga izbacila jer ne želim imati ljude koji su otrovni i vrijeđaju sve na što naiđu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Po meni, kada pitate ljude da se učlane u organizaciju, ne treba biti ni preblag ni prestrog, kada bih postavljao najvažnija pitanja novim ljudima, oni bi ih trebali poznavati, ali neka manje važna ako bi npr. znali su sve najvažnije i neke manje bitne nije, ne bih mu odmah rekla, ali ću mu malo objasniti pravilo na kojem zapne, ako ne zna gdje to naći, ja' Poslat ću mu link gdje će to naučiti do kraja, a nakon malo vremena, dan-dva, sve ovisi kada ga mogu vratiti da ga opet naučim da ispitujem.

- Nastojao bih posjećivati što više događanja i pokušati raditi što više RP situacija, poput pljačke dućana i pljačke geta, jer mislim da bi to jako puno ljudi voljelo, ali ako netko ne želi odem na event, uvijek bi me mogli kontaktirati i sve bi sredili.

- Ono što bi se radilo u organizaciji, ne samo čelnik ili viši činovi, nego bih dao izbor svima, pa i novim članovima organizacije, da se svi dogovorimo što ćemo raditi, jer bi budi glup ići npr. pljačkati u geto i to malo tko hoće a ostali ne, zato bi se svi dogovorili tko što želi i svatko bi imao izbor hoće li ići ili ne.

- Fokusirao bih se na to da u organizaciju stavim što više ljudi koji znaju pravila, da nema stožernih prepucavanja i gluposti, pa da me opomenu.
 

Jakov Maxwell

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
39
1. Vaše ime u RL:Jakov
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 7 - 9h
5. Vaš Diskord:Jakov#2641
6. Vaše Ingame ime:Jakov Balboa
7. Vaš ID;16817


1. Lider za...Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider


SRETNO SVIMA !!!
 

MateoIlievicc

Player
Player
Joined
Dec 12, 2022
Messages
6
1. Vaše ime u RL:Mateo Ilievic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord:ILIEVVV#1202
7. Vaš ID:20332

Dodatne informacije
1. Lider za... SAHP ( San Andreas Highway Patrol )
2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije?Zelim da budem lider ove organizacije zato sto smatram da imam dovoljno iskustva za vodnje jedne organizaciju putem SAHP-a.Bio sam u SAHP 8 mandata i sam steknuo bas puno iskustva sto se tice rada bio sam High Command na 6 od njih.Vidio sam mnogo stvari i zelim to da ispravim hocu da poboljsam RP sto se tice organizacije i da dovedem organizaciju na najvece nivo koje je moguce.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji po meni od dosadanjog iskustva mogu da dam jedan savet a to je organizacija da ima dobar i stroga HC da moze da kontrolise sve sto se tice rada zaposlenika cesto da se rade sastanke i da se pred sve ne primaju ljude preko veza mnogo cesto je to problem za krsenja RP-a neko ubaci ljude koj OOC imaju 9 ili 10 godina i onda naprave zbrku zato HC po meni treba da je ekipa od dosta iskusne ljude.

1.Bitne stvari u tokom rada su komunikaciju izmedju clanova organizacije dzabe nama sve ako nemamo dobro komunikaciju izmedju clanova da se dele bonuse cesto za motivaciju ali pokraj bonuse i opomene mislim da sa time mnogo mozemo da doprinesemo da rad bude stabilan i efikasan. Mi kao SAHP imamo duznost da drzimo mir na auto putu ali poradi to smo manji broj cesto mi smo tih koji stradamo.
2.Isto tako je bitno da imamo svaki dan bar po 10-15ljude aktivno e sad SAHP je organizacija koja opcenito ima malo ljude od 40-pa preko sile 60 ali jako tesko.Po meni je bitno da radimo svaki dan regrutacije kako bi mogli da imamo 10-15ljude aktivno.
3.Balans organizacije sto se tice po meni SAHP ubjedlivu ima najvisi balans zato sto ima malo ljude i nema tolko ljude koji bi mogli da budu kidnapovani na auto putu. Mi kao SAHP imamo duznost da drzimo mir na auto putu ali poradi to smo manji broj cesto mi smo tih koji stradamo.
4.Rankovi ce da budu rasporedeni tako sto imacemo vise sektora
1.Sherrif sektor
4-Sheriff junior
5-Sheriff regrut
6-Sheriff Officer I
7-Sheriff Officer II
8-Sheriff Officer III
9-Sheriff Veteran
-Komanda
10-Zamjenik Vodja Patrole
11-Vodja Patrole
12-Narednik
13-Podporucnik
14-Porucnik
2Tactical team se deli na vise sektora oni su Negotating team, Sniper Team i Air Support team.
-Tactical Team
-Vodja Tactickog tima
3.Off-road Team(Ovaj team je zaduzen za patrolu po offroad delovima i pomaze tactical teamu da dodje do mesta gde mora preko offroad)
-Off-Road
-Komanda
-Vodja Off-road team
4.Inspektorski sektor(Ovaj sektor je kompletno odjelen od ostale sektore jer u ovde se radi o jako dovjerlive podatke i dokaza)
-Mladji Inspektor
-Inspektor
-Visi insepktor
-Zamjenik Glavnog Inspektora
-Glavni Inspektor(HC)Glavni inspektor i njegov Zamjenik vode sektor i se dogovaraju kako ce i sta ce da rade.
5.High Command.
23-Komandir Stanice
24-Glavni Narednik
25-Glavni Inspektor
26-Glavni Porucnik
27-Glavni Major
28-Assistent Drzavnog Sheriff-a
29-Zamjenik Drzavnog Sheriff-a
30-Drzavni Sheriff

1.Suspenzija 5 dana
2.Suspenzija 3 dana
3.Suspenzija 24h
4-Sheriff junior
5-Sheriff regrut
6-Sheriff Officer I
7-Sheriff Officer II
8-Sheriff Officer III
9-Sheriff Veteran
10-Zamjenik Vodja Patrole
11-Vodja Patrole
12-Narednik
13-Podporucnik
14-Porucnik
15-Off-Road Team
16-Tactical Team(Negotating, Sniper i Air Team
17-Mladji Inspektor
18-Inspektor
19-Visi inspektor
20-Zamjenik Glavnog Inspektora
21-Major
22-Komandir
23-Komandir Stanice
24-Glavni Narednik
25-Glavni Inspektor
26-Glavni Porucnik
27-Glavni Major
28-Assistent Drzavnog Sheriff-a
29-Zamjenik Drzavnog Sheriff-a
30-Drzavni Sheriff
To je od rankove e sad promenicemo uniforme svako ce da ima svoju odredjenu uniformu zavisi od svog ranka.

PRAVILA I OBAVEZA

-Pre svega morate da znate pravila grada!
-Svaki clan organizaciju ima duznost da nosi balaclavu tokom akcije, talacke, hapsenje itn.
-Svako ko je uzeo nesto iz skladiste duzan je da vrati to u skladiste u suprotnom imace veliku kaznu kako IC tako i OOC(PERMA BAN)
-Obavezno postovanje prema viseg cinova!
-Tokom smenu nesmete da nosite nikakve svetljece elemente na odecu.
-Morate da imate dozvolu za oruzje.
-Nesmete da stavljate oruzje u auto od organizacije kako od organizacije tako i privatna oruzja.
-Nesmete da koristite oruzja sa (XXX oznakom).

Kodovi:

10-1 --> Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 --> Negativno.
10-3 --> Prekid razgovora na centrali.
10-4 --> Potvrda / Primljeno.
10-5 --> Ponovite poslednji prenos.
10-6 --> Zanemarite poslednji prenos.
10-7 --> Pauza.
10-8 --> Povratak sa pauze.
10-9 --> Ranjen civil / Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 --> Pucnjava u toku.
10-11 --> Pljačka u toku.
10-13 --> Osumnjičeni u pritvoru.
10-14 --> Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 --> Trenutna lokacija?
10-22 --> Talacka situacija.
10-33 --> Hitno potrebna podrska!
10-35 --> Izbacaj iz organizacije.
10-99 --> Situacija je završena.
Kod A --> ((Pad igre))
Kod B --> ((Admin situacija / Pauziran RP))

Kod 1 --> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 --> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 --> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 --> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 --> Teroristički napad!
Kod 6 --> Van vozila!
Kod 7 --> Sprovođenje istrage.

Status 1 --> Prijavljivanje na duznost.
Status 2 --> Odjavljivanje sa duznosti.

Patrolni sektori:
• A1 --> Palleto Bay, Mount Chiliad, Palleto Forest
• B1 --> Sandy Shores, Grape Seed, Rute 68, Fort Zancodo, Grand Senora Desert
• C1 --> Great Ocean Highway, Senora Freeway, Palomino Freway


Imacemo cesto sastanke oko svemu tako da svako moze da pita kad god oce bolje nek me pita 100 puta nego da radi na svojoj glavi

Uz postovanje Mateo Ilievicc
 
Last edited:

Popee

Player
Player
Joined
Sep 1, 2022
Messages
201
Informacije-
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 sati
5. Vaš Diskord: Pope0#2409
6. Vaše Ingame ime: Stefan Armani
7. Vaš ID: 29810


1. Lider za SAHP ( San Andreas Highway Patrol )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Želim poboljšati RP organizacije
- Želim od SAHP-a da napravim organizaciju koja će uništiti korumpirano društvo i kriminalne bande, da auto-putevima Los Santos-a vlada mir i da građani istog znaju da su zaštićeni i sigurni u ovom gradu pod mojom komandom SAHP-a!
- Povećati aktivnost SAHP-a jer smatram da zaostaje za drugim organizacijama
- Kao lider iskorenio bih korumpiranost i kriminal na teritorijama SAHP-a i dalje, sa timom koji bih vešto naučio da mi pomognu u vođenju SAHP-a
- Uvesti nove i povesti stare igrače u odličan RP
- Smatram da mogu da vodim SAHP jer imam poprilično iskustva, takodje sam poprilično aktivan tokom celog dana te ću moći da nadgledam sve zaposlene i pomognem im u pravljenju odličnog RP-a
- Usredsredio bih se na poboljšanje i organizaciju zaposlenih te bih napravio elitnu jedinicu koja je odmah ispod mene i koja bi mi pomagala u ostvarenju mojih ciljeva


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Smanjio bih OOC razgovore na Radi-u te bih uveo velike kazne za samo kršenje ovog pravila(MG)
- Gledao bih da iskoristim svoje godine u gradu i poznanstva te bih napravio sjajan RP sa svim vladinim i nevladinim organizacijama.
- Smatram da je pojam " gradski " veoma naporan i da ubija RP te bih se potrudio da unapredim veštine svojih ljudi i poboljšam sam RP tim činom
- Imali bi konstantne patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.
- Imali bi konstantne treninge svih članova SAHP-a koje bi vodio specijalni tim obučen za to ( pit , box maneuver).
- Uveo bih promene na bubici, te bih došlo do oživljavanja iste i imao bih posebne ljude koji bi pratili rad svih zaposlenih orgranizacije.
- Posebno odvojeni timovi koji su obučeni samo za davanje osiguranja gradjanima


Pravila Patrole
1.1 U svakom patrolnom vozilu mora imati dvoje i više kolega
1.2 Svaki kolega koji je u kolima ima svoju funkciju(Vozač vozi i prati sumnjivi automobil,
Suvozač treba da šalje zahtev da stane/Zaustavi automobil)
1.3 Prilikom zaustavljanja automobila, jedan kolega treba da drži pušku i bude spreman na bilo koju situaciju, dok drugi kolega uzima lične dokumente i proverave lice na PDA
1.4 Ukoliko je lice vidjeno u kriminalnim strukturama, policajci imaju puno pravo da ga pretresaju i da mu obijaju gepek.
1.5 Kada kolege koje patroliraju vide da lice poseduje revolver i vozi imaju puno pravo da pošalju jedan zahtev za zaustavljanje, a ukoliko ne stane imaju puno pravo da zaustavi lice i pretraže ga bez da mu traže lična dokumenta
1.6 Kada kolege pošalju zahtev za zaustavljanje sumljivom licu koje ide preko dozvoljene brzine, nakon trećeg poslatog zahteva za zaustavljanje koje on nepoštuje imaju pravo da mu isključe motor
1.7 Kada se lice zaustavi sastrane policajci prvo trebaju sačekati da lice napusti vozilo pa tek onda oni da napuste patrolno vozilo



Radar u vozilu
2.1 Samo suvozač koristi radar ali i sam vozač ima upaljen radar
2.2 Kada Sheriffi krenu u patrolu suvozač treba upaliti radar pre nego napusti samu stanicu
2.3 Zahtev za zaustavljanje se koristi 3 puta u razmaku od sedam sekundi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom