Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Stefan Mangano

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
71
1. Vaše ime u RL Stefan
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h vikendom i vise
5. Vaš Diskord MANGULICA #6073
6. Vaše Ingame ime Stefan Mangano
7. Vaš ID #2497

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da omogucim ljudima pun dozivljaj ovog servera i smatram da moze dosta da se unapredi nivo rp-a. Smatram da bih mogao da pokusam da pomognem igracima da vecinu stvari rese mirnim putem (bez foruma) jer kvari dozivljaj.

2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je sto sam dosta stalozen i imam iskustva u rp-u od 2018 godine. Takodje u svakoj situaciji maksimalno korektan i objektivan jer smatram da drugacije i ne moze.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam neke kriticne slabosti sem sto ne znam kompletna nepisana pravila servera

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, nemam ga.
 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6H
5. Vaš Diskord: Shomy#7754
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Nakon 2 meseca provedenog na ovom serveru iskusio sam dosta stvari što se tiče GRAND RPa i nakon toliko vremena sam izgubio zelju za samim roleplayom te bi voleo da pokusam još da postanem admin i nastavim da pratim situacije tokom roleplaya jer samo učestvovanje u istom mi više nema smisla.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao što sam već rekao na serveru sam već 2 meseca i smatram da sam naučio dosta pravila. Možda ne pravila po samom broju ali generalno mogu pronaći neke greške kod igrača koje su mi tokom roleplaya smetale. Uz sve to voleo bih da nadodam da sam protivnik nepravde te u slučaju da postanem admin dao bih sve od sebe da igrači budu zadovoljni jer sam GRAND ne čini administracija već kvalitetni Roleplay igrači koji učestvuju u njemu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Dobar deo pravila sam naučio, ali smatram da mi fali još znanja te ću naučiti tokom samog učestvovanja u admin timu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Već sam napustio RP tačnije napustio sam server i poklonio svu imovinu. Zato i imam želju da postanem admin i ostanem na GRANDU.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imovinu sam poklonio IC prijatelju tako da to nije problem.
 

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
1. Vaše ime u RL Daris
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 7-8 sati
5. Vaš Diskord Alci#9009
6. Vaše Ingame ime Alci_Joestar
7. Vaš ID 1143

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagati igracima i uvek sam voleo raditi kao admin i na five m i na samp nekako mi je zanimljiv posao
2. Koje su vaše prednosti? imam iskustva tako da znam kako sta ide igram roleplay vec 7 godina od prilike ako ne i vise
3. Koje su vaše najveće slabosti? pa eto recimo ne volim delit kazne igracima i stalno se desi za se sazalim ali eto trudit cu se da svakome donesem ispravnu odluku
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Stefan Makaveli

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL Stefan
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord Makaveli#2666
6. Vaše Ingame ime Stefan Makaveli
7. Vaš ID 142

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa ovako imam znanje administratora igram rp 10god od toga 5 godina sam u admi istraciji u razumem dosta stvari mislim da svojim znanjem i aktivnoscu mogu doprineti razvoju srwa
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan razuman znam proceniti rp situacije ko je u pravu a ko ne
3. Koje su vaše najveće slabosti? Slabosti vrv komande al naucice se
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) naravno
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,384
Čestitao odabrani ste za admin intervju

milanino11#5641-Milan Ostric
Dovla#9828-Richard Phillips
Max Diego#5505-Max Diego
𝓣𝔀𝓲𝔃𝓩𝔂𝓖𝓣#5601-Mateja Uchiha
Coa#5807-Coa Petrovic
Nυll#1930-Aleksandar_Peskir
!Harun15#7270-Acko Coaa
Boka#6328-Muhamed Habibi
limunPoKila#4853-Mica_Peskir
Ivkezz#4306-Ivkezz Verstappen
Makaveli#2666-Stefan Makaveli
MANGULICA #6073-Stefan Mangano
Anđelko#1896-Andelko Djingos


Intervju će biti sutra u 19:00 14.12.2021
 

Sokol

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL Mihajlo
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-8 H
5. Vaš Diskord Sokol#3378
6. Vaše Ingame ime Ivo Casella
7. Vaš ID 4652

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam u roleplayu od samp platformi pre 5 6 god pa do fivem platformi roleplaya 2 3 god tako sad i ovde nekih godinu dana u rage mp platformi tako da bih zeleo da svoje vreme koje provodim na serveru da provodim pomagajuci/resvanjuci probleme , nezgode , failove igraca.

2. Koje su vaše prednosti? Stalozena osoba spremna da sagleda svaku situaciju detaljno i pomogne svakome i resi problem. Prednost je takodje to sto sam vec bio admin u roleplayu tako da ovo nebi bila strana stvar za mene. Tokom resavanja problema ne sagledam osobu koja je meni draga vec citavu situaciju te resavam kao da su oba igraca potpuni stranci za mene da bi to bilo po protokolu i pravilnoj odluci.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnosim neprestano upadanje u rec i cestu vulgarnost tokom razgovora sa nekom osobom u toku resavanje reporta.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam ali ga svakako nemam.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Mike Amiri
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz jednog prostog razloga, zelim da pomognem igracima da postanu zaista pravi RolePlay igraci.Znam sva RolePlay i Server pravila.Volim da ostvarujem komunikaciju sa novim RolePlay igracima i ucim ih kako da igraju pa mozda cak i oni budu postali nekad Admini.Zelim postati ADMINISTRATOR jer cu se potruditi da se RolePlay i Server pravila sto manje krse.Mislim da bih dobro izvrsavao duznosti ADMINISTRATORA

2. Koje su vaše prednosti?Igram GTA V RolePlay vec 3 godine.FiveM igram od 2019. i bio sam admin na par velikih servera.Imam iskustvo i znam kako da se ophodim prema igracima.Takodje sam ovde od samog pocetak balkanskog servera.Znam sve duznosti admina i spreman sam ih ispuniti.Biti ADMINISTRATOR na ovakvom velikom community-u shvatio bih kao posao.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista nepada na pamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6H
5. Vaš Diskord: Shomy#7754
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Nakon 2 meseca provedenog na ovom serveru iskusio sam dosta stvari što se tiče GRAND RPa i nakon toliko vremena sam izgubio zelju za samim roleplayom te bi voleo da pokusam još da postanem admin i nastavim da pratim situacije tokom roleplaya jer samo učestvovanje u istom mi više nema smisla.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao što sam već rekao na serveru sam već 2 meseca i smatram da sam naučio dosta pravila. Možda ne pravila po samom broju ali generalno mogu pronaći neke greške kod igrača koje su mi tokom roleplaya smetale. Uz sve to voleo bih da nadodam da sam protivnik nepravde te u slučaju da postanem admin dao bih sve od sebe da igrači budu zadovoljni jer sam GRAND ne čini administracija već kvalitetni Roleplay igrači koji učestvuju u njemu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Dobar deo pravila sam naučio, ali smatram da mi fali još znanja te ću naučiti tokom samog učestvovanja u admin timu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Već sam napustio RP tačnije napustio sam server i poklonio svu imovinu. Zato i imam želju da postanem admin i ostanem na GRANDU.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imovinu sam poklonio IC prijatelju tako da to nije problem.
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord: kimiile#6264
6. Vaše Ingame ime: Ell Pabllo
7. Vaš ID: 2744


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim pomoci zajednici, smatram da imam dovoljno znanja sto se tice samog RP-a.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da vec dugo igram na serveru, znam sva pravila i mislim da cu se snaci u ulozi admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Za sebe mislim da nemam najvece slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Informacije
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : London, Zagreb
4. Prosječna aktivnost na dan : 6 sati
5. Vaš Diskord : El Comandante#0758
6. Vaše Ingame ime : Pacho Macho
7. Vaš ID : 9165

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Želim postati Admin zato što sam više bio u Staffu nego što sam RolePlayo te sam se navikao više na taj princip igre. Imam preveliko iskustvo koje traje još od SAMPA, preko Fivema gdje sam vodio dosta servera i gdje sam testirao ljude za Staff te vodio Staff Team skoro na svakom serveru na kojem sam igrao ili držao. Volim da pomažem ljudima na što kvalitetniji nacin kako bi održao respect igrača prema meni i obratno. Znanje RP pravila je perfektno te sam tok igre. Pomogao bi da se zajednica održi što boljom i većom te da sve dignemo na još viši nivo.
2. Koje su vaše prednosti?
- Jako snalažljiv, veoma kreativan, marljiv, uporan, vrijedan, strpljiv, smiren, mogu da pokažem nešto što drugi nebi mogli, uvijek sam svoj te volim komunicirati i pričati s ljudima. Spreman za rješavanje svih problema.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- U većini manjak vremena zbog posla i krivih ljudi.
- Teški sam perfekcionista te ono šta radim mislim da mogu uvijek bolje napraviti uz što manje vremena.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hoću.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Hoću.
 
Last edited:

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona Srpska
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime u RL: Boris
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7 sati
5. Vaš Diskord: Boka#6328
6. Vaše Ingame ime: Muhamed Habibi
7. Vaš ID: 7713

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Takodje snam dobro gramatiku, tako da kada bih odgovarao na pitanja uvek bi to bilo sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti. Uvek drzim prijateljski odnos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno 😀
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ako budem prihvacen :D
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6H
5. Vaš Diskord: Shomy#7754
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Nakon 2 meseca provedenog na ovom serveru iskusio sam dosta stvari što se tiče GRAND RPa i nakon toliko vremena sam izgubio zelju za samim roleplayom te bi voleo da pokusam još da postanem admin i nastavim da pratim situacije tokom roleplaya jer samo učestvovanje u istom mi više nema smisla.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao što sam već rekao na serveru sam već 2 meseca i smatram da sam naučio dosta pravila. Možda ne pravila po samom broju ali generalno mogu pronaći neke greške kod igrača koje su mi tokom roleplaya smetale. Uz sve to voleo bih da nadodam da sam protivnik nepravde te u slučaju da postanem admin dao bih sve od sebe da igrači budu zadovoljni jer sam GRAND ne čini administracija već kvalitetni Roleplay igrači koji učestvuju u njemu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Dobar deo pravila sam naučio, ali smatram da mi fali još znanja te ću naučiti tokom samog učestvovanja u admin timu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Već sam napustio RP tačnije napustio sam server i poklonio svu imovinu. Zato i imam želju da postanem admin i ostanem na GRANDU.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imovinu sam poklonio IC prijatelju tako da to nije problem.
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Informacije
1. Vaše ime u RL
Strahinja
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10h+
5. Vaš Diskord Zibizzareta#8912
6. Vaše Ingame ime Zibizzareta Roberto
7. Vaš ID 1649

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Oduvek sam hteo postati clan Admin Teama, sto sam jednom vec i bio ali iz privatnih problema sam morao napustiti tu poziciju. Volim pomagati igracima, aktivan, objektivan i znam kako fukncionise sistem.

2. Koje su vaše prednosti? Pored dnevne aktivnosti sto provedem na serveru, radan i vredan sam. Volim pomagati i umem sagledati i saslusati obe strane i biti pravedan u svakom smislu.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Sada ih ne uocavam, mozda ce se vremenom pokazati.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da / Zelim biti asistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Naravno ako zatreba.
 

9shx.exe

Player
Player
Joined
Dec 15, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Ratko Savic
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska Zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h: 7+
5. Vaš Diskord: 9shox#5234
6. Vaše Ingame Ime: Gustavo Gavaria
7. Vaš ID: 8663

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Da bih olaksao rad postojecoj administraciji, i pomagao ljudima za ugodniju igru na serveru.


2. Koje su vaše prednosti?
Razuman sam volim da saaslusam ljude, imam strpljene i mogu biti dosta aktivan sto smatram da je jako bitno.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Generalno zene... :p Sto se tice slabosti kao administrator nemam ih,smatram da to ne sme da bude prisutno na ovoj funkciji.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem biznis, da imam bio bi spreman da ga prodam ili poklonim prijatelju.
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Informacije
1. Vaše ime u RL Aleksandar
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h+
5. Vaš Diskord Nυll#1930
6. Vaše Ingame ime Aleksandar Peskir
7. Vaš ID 8911

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam admin i vlasnik na mnogim starim samp serverima razumem se u taj posao i zeleo bi da se oprobam i ovde kod vas imam dosta iskustva oko tog posla.
P.S Sad znam sve.
2. Koje su vaše prednosti? Mnogo sam strpljiv momak i stalozen resavam sve probleme korz pricu prvo nikad ne volim da upadam u svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mnogo tvrdoglava osoba. :D
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem ni jedan biznis trenutno ali sam u porodici ako bude potrebno i to cu da napustim.
 

Mica Peskir

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
10
1. Vaše ime u RL : Aleksa Ivanovic
2. Vaše godine : 28
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h
5. Vaš Diskord : limunPoKila#4853
6. Vaše Ingame ime : Aleksa Leanux
7. Vaš ID : 7765

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pravo da vam kazem i iskreno admin sam jos od pre ali na sampu ne znam nekako to najbolje radim, volim rp i sve to ali kada si admin bolji osecaj imas zbog pomoganja drugima . I da sprecis ljude koje krse i unistavaju drugim ljudima igru .
2. Koje su vaše prednosti? : Pa ono imam iskustvo strpljenje i ne volim da se svadjam izbegavam i nalazim najbolji izlazi iz nekih situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mozda zato sto verujem svakom sto ne izadje uvek na dobro.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? : Naravno .
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Nemam biznis a svakako cu izaci iz porodice ako je i to potrebno . PS Pre sam se zvao mica promenio sam ime al je moj stari formular .
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom