Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Marcus Henderson

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 sati.
5. Vaš Diskord: mocniske#1337
6. Vaše Ingame ime: Marcus Henderson
7. Vaš ID: 12202

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Imam dosta iskustva sto se tice RP-a, volim da pomazem igracima, jednostavno me to ispunjuje, usrecuje i jednostavno mi je zanimljivo biti admin i imati neku duznost.
2. Koje su vaše prednosti? Pre svega sam mnogo druzeljubiv, volim da komuniciram sa igracima, uvek sam tu da im izadjem u susret ukoliko im nesto nije jasno ili imaju neki problem, mogu da posvetim maksimalno vremena koliko god njima treba da bi im pomogao. Takodje sam strog sto se tice krsenja pravila, mogu doprineti serveru nekim novim idejama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim kada me neko pravi budalom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
1. Vaše ime u RL Denis
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h
5. Vaš Diskord stolle#5812
6. Vaše Ingame ime Offender Johnson
7. Vaš ID 2562

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da bi pomogao igracima
2. Koje su vaše prednosti? Tu sam uglavnom u nocnim satima kada ima najmanje admina i uvek saslusam obe strane
3. Koje su vaše najveće slabosti? Retko kad mogu igrati preko dana
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL
Uroš
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10+h
5. Vaš Diskord TommyGang#1045
6. Vaše Ingame ime Suki Yuruzu
7. Vaš ID 4760

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Od kako sam počeo igrati ovu igricu, oduvek mi je želja bila da postanem admin. Uvek me je privlačilo pomaganje igračima, odgovaranje na pitanja, rešavati žalbe i ujedno raditi admin poslove. Imam dosta strpljenja za ovu poziciju, tako da bih se želeo okušati.

2. Koje su vaše prednosti?
-Ne igram dugo, ali jako sam brzo ukapirao sistem rolaplay-a, aktivan sam, volim rešavati reportove, imam vremena za svakog igrača, umem da saslušam obe strane, pravedan sam, vrlo sam druželjubiv i prijateljski nastrojen.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Trenutno ne mogu nabrojati moje slabosti, ali ako se ispostavi da ih imam rado ću raditi na popravljanjem istih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Ne, želeo bih se prijaviti za asistenta.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Želeo bih se prijaviti za asistenta.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,308
Cestitao odabrani ste za admin intervju

stolle#5812-Offender Johnson
zartical.#9789-Pavlle Putin
TheCoupleDuo#8365-Gio Escobar
Desanta#3943-Michael Desanta
maarko#0448-Mike Amiri

Intervju će biti veceras u 20:30 30.12.2021
 

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Zuti99

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h-7h
5. Vaš Diskord Zuti99#2946
6. Vaše Ingame ime Marko Petrowski
7. Vaš ID 8730

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto zelim pomoci ljudima i pomoci serveru i rjesavati probleme
2. Koje su vaše prednosti? Znm jako dobro rp pravial znam smiriti sivce itd
3. Koje su vaše najveće slabosti? maltane ih i nemam samo akd neko i sere da neradim svoj posapo al to vise manje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? pa mozemo reci
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da i ovako ga nemam
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
1. Vaše ime u RL: Seval Muric
2. Vaše godine;18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Nekad i vise od 12 sati dnevno
5. Vaš Diskord: Seval Murinjo#9070
6. Vaše Ingame ime: Seval Murinjo
7. Vaš ID: 269

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Iz prosto jednog razloga zato sto zelim da se iskusim u poslu admina RP mi nije vise toliko zanimljiv zbog ljidi koje ne znaju da RP-aju
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su to sto volim saslusat igraca do kraja potom vidjeti dali moze da se dogovori sa drugim igracem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne postenje kao npr citere ili ANTI-AFK-ere jer to nije zanimljivo samo unistava drugima RP i to me najvise nervira
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Apsolutno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno dapace ni nemam biznis
 

kalu654

Player
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
30
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan sad za raspust svaki dan a ovako kad je skola po 7 sati nekad i vise
5. Vaš Diskord Kalu#1085
6. Vaše Ingame ime marko maric
7. Vaš ID 1405

1. Zašto želite postati admin?
zelim da postanem admin zato sto je zanimljivo i da bi ovaj server bio bolji bez ljudi koj ne postoju pravila niti rp a i imam jako puno iskustva sa drugih servera isto

2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su ljubazan sam strpljiv i pomogao bi svakom i

3. Koje su vaše najveće slabosti?
ne volim nepravdu i nove komande na serveru ali sam itekako spreman da ih naucim


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno zato sto zelim da pomognem drugim i gracima da bi im bio sto bolji rp

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno posto da nisam spreman za to ne bi se ni prijvaio
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
1. Vaše ime u RL Ante
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 10 sati
5. Vaš Diskord Siber#8684
6. Vaše Ingame ime Ante Katusin
7. Vaš ID 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosadilo mi je samo igranje RP-a stoga zelim postati administrator i pomagati igracima u rjesavanju njihovih problema te pomoci i u samom poboljsanju iskuistva igranja na ovom serveru. Imao sam priliku biti admin na mnogim FiveM serverima i stoga znam sva pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek prije nego sto nekoga osudim pregledavam dokaze i ukoliko su dokazi valjanji donosim sud prema pravilima servera
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Volim biti dobar prema igracima i stoga ponekad popustim sa kaznom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona Srpska
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h nekad manje ako imam dosta posla oko skole
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Darkin
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-jednostavno mi je smor polako RP-ati a vec dugo igram na serveru i znam dosta toga kako funkcionira, znam pravila i voljan sam da naučim ono sto ne znam, već sam bio admin i bilo mi je stvarno zanimljivo biti admin i mislim da sam bio dobar admin samo što sam eto dobio neke warnove zbog nekih najglupljih pogrešaka koje bih ispravio ako bi opet bio admin i želio bih da me neki veći admin malo više uvede u neke stvari, da ne bude kao prošli put kada sam bio admin da sam morao sam otkrivati neke stvari i neka pravila koja nigdje ne pišu pa da ne dobijem warn za tako neke sitne greške i sada bih htio biti pomoćnika administracije iz razloga toga što imam dobar biznis kojega baš ne bih htio prodati

2. Koje su vaše prednosti?
-mnogo sam aktivan, slušam sve naredbe, nisam tvrdoglav, volim pomagati drugima, znam lepo pričati s ljudima, znam pravila i šta bi trebao raditi kao admin

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-mislim da bas nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-sada trenutno nisam, stvarno me smorio RP ali ne bih još uvijek htio napustiti RP te bih htio biti pomoćnik administracije iz tog razloga

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-kao što sam gore rekao, ne bih ga još htio prodati jer je dobar biznis a i želim biti asistent administracije za što nije potrebno prodati biznis koliko znam
 
Last edited:

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL Filip
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-10h
5. Vaš Diskord Filip#5089
6. Vaše Ingame ime Dragan Obama
7. Vaš ID 21
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno me je smorio RP zivot, takodje zeleo bih da vremenom uvedem dosta inovacija sto se tice gangova, Mislim da bi moje pozavanje pravila i nacin funkcionalnosti servera vrlo brzo navikao na poziciju admina.
2. Koje su vaše prednosti? Odlicno poznavanje pravila. 3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne poznavanje admin komandi jer nikada nisam bio admin na GTAV serverima
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Roba Haze

Vendetta on TOP
Player
Joined
Sep 27, 2021
Messages
6
1. Ime u RL:Robert
2. Vase godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h vikendom malo vise
5. Rooba#4151
6. Roba Eclipsee
7. 82


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin da pomazem drugim igracima(Novim igracima) Imam dosta iskustva u vezi GrandRP i privlaci me da odgovaram na reportove,i nakon provedenih 8 mjeseci iskustva na GrandRP-u i mislim da imam dosta iskustva na ovom serveru

2. Koje su vaše prednosti?

Moje prednosti su da znam dosta pravila ovog servera i imam dosta iskustva

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ne volim nepravdu i nepostovanje, i malo sam nestrpljiv

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ne zelim da napustim RP zato jer bi zelio postati asistent administracije

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne zato jer zelim da postanem asistent administracije.
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Niko
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5 do 10 sati, a vikendom i više.
5. Vaš Diskord - Nikče#2989
6. Vaše Ingame ime - Dino Sauric
7. Vaš ID - 1416

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Najviše bih htio postati asistent da pomazem svim igracima oko bilo ceg im je potrebno i jednostavno bih volio odgovarat na reportove, imam dosta iskustva sa ovim serverom i naucio sam skoro sva pravila tokom mog RP života.
2. Koje su vaše prednosti? - Znam pravila i sve što mi je potrebno za asistenta
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Iskreno neznam svoje slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Ne, zato želim postati asistent.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Ne, zato želim postati asistent.
 

Stefan Tapi

Player
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Stefan
2. Vaše godine - 21
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - do 8 sati, a vikendom i više.
5. Vaš Diskord - Tapi#0611
6. Vaše Ingame ime - Stefan Tapi
7. Vaš ID - 3051

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Hocu da pomognem igracima sto vise mogu i naravno da ih naucim nesto novo. Igram dosta na ovom serveru i spazio sam dosta stvari koje smeju i ne smeju da se rade. I zelim da probam da se iskusim u tome da budem admin na ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti? - Znam dosta pravila, volim da pomazem dosta takodje i dosta sam strpljiv. Takodje mogu da podnosim igrace koji su tvrdoglavi.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno da sam spreman.
 
Last edited:

cehi0409

Player
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
18
1. Vaše ime u RL Dominik Čehulić
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona Hrvatska (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 8/12
5. Vaš Diskord cehi0409#7317
6. Vaše Ingame ime Dominik Towedo
7. Vaš ID 8540

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
*Zelim postati administrator jer volim pomagati ljudima,imam dugogodisnje iskustvo u role playu te sam dobro potkovan sta se tice pravila u ovome gradu sam 40ak dana susretao sam se sa svime i dosta toga znam te sam spreman nauciti jos vise uz ekipu iz tima koja je spremna ulozit vrijeme

2. Koje su vaše prednosti?
*Velika prednost je sta po cijele dane ne radim nista i tu sam po 8-12 sati dnevno,zna se zalomit nekada i 18,komunikativan sam i brz na tastaturi

3. Koje su vaše najveće slabosti? Slabosti nemam ovo je samo igra

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno spreman sam napustit role play iz tog razloga jer sam dugo u tome pisao svaki pokret na chat kad se igrao samp

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) naravno
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
1. Vaše ime u RL: Nenad Djordjevic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise
5. Vaš Diskord: Nexus#9487
6. Vaše Ingame ime: Christina Alonso
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Jovann

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL Jovan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7H
5. Vaš Diskord Jodzo0 #7989
6. Vaše Ingame ime Luka
7. Vaš ID 2449

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Uvidjam da u poslednje vreme sve više igrača počinje da igra na ovom serveru, što zbog reklamiranja istog, tako i preko kvaliteta servera što u poslednje vreme uopsšte nije zanemarljivo. Jedna od stvari koja mi se trenutno ne svidja i ja bih mojim ličnim učinkom želeo to da promenim, jeste sam odnos igrača prema RolePlayu i celini. Primećujem veliki disbalans izmedju državnih insitucija i članova gengova, iz mog iskustva nezadovoljstvo postoji sa obe strane. Ovo je pre svega Rp server ali deluje mi da to dosta što starih a tako i novih igrača zaboravlja, i server mi počinje da deluje na dm server zbog svega rečenog gore. Takodje i dosta se krše pravila zelene zone kao i feara, što moje iskustvom može doprineti rešavanju. Naravno ja sam se usresredio na negativne stvari servera, ali kako bi server postao bolja sredina za novije i starije igrače, mora se fokusirati na ispravljanju ovih stvari.
2. Koje su vaše prednosti? Igram rp na gta 5 već 2 godine, takodje pre toga sam igrao i na samp serverima, nisam bio admin u poslednjih par meseci pa mi se ukazala želja da postanem deo grand admin comunity-a. Imam strpljenja sa ljudima, i pokušao bih da ne bude jedini način rešavanja problema kick-ban-demorgan, već i komunikacija sa igračima, učenje i pomaganje. Velika aktivnost je jedna od mojih najvećih prednosti, skoro svaki dan uzimam nagrade od 8h igranja, što govori o mom prisustvu na serveru. Ovde nisam vremenski dugo, ali sadašnje stanje me motiviše da ostanem, što mi daje želju i da poradim na poboljsanju comunity-a i servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

djura lazy

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Aleksandar
2. Vaše godine - 24
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - do 8 sati, a vikendom i više.
5. Vaš Diskord - Lazy Djura #3871
6. Vaše Ingame ime - Lazy Djura
7. Vaš ID - 371

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Igram od prvog dana na serveru svaki dan po ceo dan upoznat sam sa svim rp situacijama i OC situacijama, znam 99% pravila i hteo bi da naucim nove igrace kako je igrati na najboljem RP balkan serveru. Samim tim i igrace koji ne postuju pravila servera kazniti.
2. Koje su vaše prednosti? - Strpljiv i veoma pribran u teskim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Strog za nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom