Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
154
1. Vaše ime u RL Josip
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord jumnior
6. Vaše Ingame ime Jox Michelangelo
7. Vaš ID 14022

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima.
Admin zelim postati da poboljsam roleplay na serveru i mislim da bi svojom aktivnoscu i disciplinom pokazao znanje i sigurno pripomogao serveru i radu servera.

Volio bih pomagati novim igracima i omoguciti im uzivanje u prvim koracima kroz Grand Roleplay, volim pomagati ljudima tako da bi uvijek bio na raspolaganju novim igracima .
Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.

2. Koje su vaše prednosti?

Aktivan sam brzo i afikasno radim posao. Znam pravila i za drzavne i za gang organizacije tako da mi nije problem biti curator nijedne.
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, ali naravno
 
Last edited:

Don_Diego

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10
5. Vaš Diskord: Gredelj#5458
6. Vaše Ingame ime: Don Diego
7. Vaš ID: 30140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim postati admin jer zelim pomagati ljudima, jer zelim pomagati samim administratorima, jer mi je dosadio sam RP i jer mi je to jedan od ciljeva na ovome predivnome serveru
2. Koje su vaše prednosti? Vec dugo igram na ovome serveru, mislim da sam dovoljno zreo za admina i za neke malo vaznije odluke, smiren sam u skoro svim problematičnim situacijama, dosta sam snalažljiv, ljubazan i znam se ponašati u određenim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda, korumpiranost, psovanje...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
588
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: +1(CET)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: .dakicc
6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic
7. Vaš ID: 11502

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa počnimo otpočetka 😁, sa Grand RP projektom upoznao sam se u osmom mjesecu 2021. Tad još nisam bio upoznat s pravilima Roleplay-a, a kamoli s pravilima koja su specifična za ovaj projekt. Neko vrijeme sam igrao na EN1, naučio sam nešto više o pravilima, ali mi je veliki problem bio pričati engleski zbog mojeg "oštrog" naglaska. Ljudi me nekad nisu razumijeli zbog istog. Na EN1 sam igrao dugo vremena, u međuvremenu otvorio se i RS1, nisam odmah prešao sa EN1 jer sam tamo imao neke prijatelje i veliku poziciju u većini organizacija. Negdje oko kraja 11. mjeseca, ako se dobro sjećam, pozvao me jedan stari prijatelj da dođem na RS1 jer je ovdje imao familiju i ponudio mi je veliki rank u istoj. Prihvatio sam ponudu i prešao. Tu je počela moja priča na RS1. Od tad je prošlo više od 18 mjeseci, brojna pravila su se promjenila, mnogi su otišli, novi ljudi su došli, prošao sam sve organizacije kako državne tako i kriminalne, bio sam jednom admin, vodio sam Government, bio sam tu i kad je server bio u boljim danima i iako su mnogi otišli, ja sam ostao, kao admin nastojao bih dočarati igračima koliko naš server zapravo zabavan može biti i pokušavao bih održavati RP na što višoj razini. Iz mojeg iskustva najviše se kršenja pravila događa u kasne sate, negdje nakon ponoći. Nastojao bih naravno biti cijeli dan što više aktivan, ali vjerojatno bih bio najaktivniji u većernjim satima tako da bih mogao odgovarati na što više tiketa tada. Moj cilj kao adminu bio bi ljudima pružiti razlog da nastave igrati na našem serveru kao što sam ja nastavio. Naravno ova zajednica je stvarno ogromna, a admin nema puno pogotovo u spomenutim većernjim satima.​

2. Koje su vaše prednosti?
Za snimanje korstim Nvidiu tako da bih uvijek mogao imati POV. U stvarnom životu sam mirnija osoba i ne mogu se lako naživcirati. Imam iskustvo s vođenjem ljudi tako da znam kako objasniti nekome njegove pogreške. Znam odlično pričati s ljudima i volim to raditi. Moje iskustvo je veliko i iz svih područja tako da mogu s lakoćom ljudima pomagati ako ne razumiju neka pravila.​

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekad mi internet nije na mjestu i često puca, to nije učestalo, ali događa se s vremena na vrijeme.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, prošao sam stvarno puno toga i volio bih se posvetiti projektu i pomoći mu koliko god je mu mojoj moći.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću, ne posjedujem biznis tako da nije problem.
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,384
Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h – 8h na dan
5. Vaš Diskord: mirkic
6. Vaše Ingame ime: Walter Wilson
7. Vaš ID: 6178

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želio bih izraziti svoju strast i motivaciju za ulogu admina unutar Grand RP zajednice. Verujem da bih mogao doneti značajne doprinose administraciji servera i obogatiti iskustvo svih igrača. Želim doprineti stvaranju okruženja u kojem se svi igrači osećaju dobrodošlima i podržanim. Moja kreativnost će biti usmerena na stvaranje sadržaja koji će držati igrače angažovanim i motivisanim. Posedujem veštine komunikacije koje smatram ključnim za uspešnu administraciju. Spreman sam da slušam i razumem igrače, rešavam nesporazume i pružam podršku tamo gde je potrebno. Verujem da je ova aspekt administracije ključan za izgradnju poverenja između igrača i admin tima. Rad u timu, odgovornost i prilika da oblikujem iskustvo igrača unutar Grand RP zajednice su stvari koje me izuzetno privlače.

Hvala vam na izdvojenom vremenu

2. Koje su vaše prednosti?
-
Poznajem RP i server pravila
-Ponajviše ozbiljnost te poštovanje prema svima
-Najviše se trudim u svojim zadacima
-u svakom trenutku imam POV situacije
-Uvijek pravedno odlucujem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad se nadem u trenutcima gdje se lago iznerviram makar to je rijetko.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Hoću, ne posedujem biznis.
 
Last edited:

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
161
1. Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-12
5. Vaš Diskord:Kojke#4860
6. Vaše Ingame ime:Kojke Kojic
7. Vaš ID:34359


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Zelim da pomognem pocetnicima i da ih uvedem u zivot rp. Imam puno iskustva u RP pravilima i jako dobro se snalazim. Hocu da pomognem svakom kome treba kao sto su drugi pomagali meni kada sam ja prvi put dosao.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Aktivan, druzeljubiv i volim pomoci drugima, imam puno drugara u administracije koji bi mi pomogli kao i ja njima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-brzo se iznerviram
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-
Ne nebih jos zato se i prijavljuhem za asistent administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
-
nemam biznis i da imam prodao bi ga.
6. Zahtev za Asistenat Administracije.
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Informacije
  1. Vaše ime u RL Lazar
  2. Vaše godine 28
  3. Vremenska zona GMT +1
  4. Prosječna aktivnost na dan 6+ sati
  5. Vaš Diskord lazica
  6. Vaše Ingame ime Lucas Otpisan
  7. Vaš ID 612
Dodatne Informacije
  1. Zašto želite postati admin?
Na serveru igram od prvog dana. Već dugo vremena igram i volio bih pokazati novim igračima koliko naš server može biti zabavan na način da održavam RP na maksimalnoj razini, bio sam u skoro svakoj organizaciji i upoznat sam sa svim pravilima servera. Nije mi problem nekome objašnjavati greške i pokazati mu kako je pogrešio. Volio bih kad bi što više ljudi poštovali Role Play i trudio bih se maksimalno da bude tako.
  1. Koje su vaše prednosti?
Počeo sam igrati Role Play još davne 2008. godine i stvarno sam jako dobro upoznat sa RP pravilima, također se dobro razumijem u pravila Granda. Zbog svega navedenog mogu jako dobro prosuditi neku RP situaciju, vidjeti greške igrača i kazniti ih prikladno. Također nemam problema sa tim da konstantno snimam POV.
  1. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad se znam jako naživcirati kad vidim nepravdu.
  1. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, nikad nisam bio admin na ovom projektu i jako bih se volio isprobati u toj poziciji. Vjerujem da bi bio dobar admin.
  1. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Vruca kobasica

Player
Player
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h na dan
5. Vaš Diskord: m1rk3
6. Vaše Ingame ime: Boban Bubanovic
7. Vaš ID: 19172

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Moja strast prema igri, razumijevanje pravila i iskustvo u rješavanju konflikata omogućuju mi da osiguram pozitivno igračko iskustvo za sve. Kao admin, želim unaprijediti interakcije među igračima, osigurati poštivanje pravila te brzo i pravedno rješavati probleme. Svojom predanošću, aktivnošću i strpljenjem, želim stvoriti siguran i ugodan prostor za sve igrače. Biti admin bi mi omogućilo ostvariti te ciljeve i doprinijeti kvaliteti zajednice koja se temelji na uzajamnom poštovanju i zabavi.

2. Koje su vaše prednosti?
-Poznavanje pravila
-Pravedan
-Ozbiljnost

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad nisam nestrpljiv ali se rijetko to dogodi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Hoću, ne posjedujem biznis
 

Mihailo Sitic

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 15, 2023
Messages
175
Informacije
1. Vaše ime u RL - Mihajlo
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - CEST (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-6h nekad i vise
5. Vaš Diskord - tenkozila
6. Vaše Ingame ime - Mihailo Sitic
7. Vaš ID - 33966

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zeleo bih da ulepsam roleplay svim igracima ovog servera i takodje da ulepsam rp situacije, i da ovaj server ima puno potencijala i lepog roleplay-a
2. Koje su vaše prednosti? - Brzo učim, željan sam rada i vrlo dobro poznajem pravila grada.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne volim svađe i nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Ne posedujem biznis.
 
Last edited:

Aleksandar Spasic

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
217
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5. Vaš Diskord: Fulex#6867
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Spasic
7. Vaš ID: 25731

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin
-Zeleo bih da budem admin jer kao admin imam mnogo iskustva te na fivem serverima te i ovde dok sam bio lider LSPD-A obican admin i pomocni admin, provodim mnogo vremena igrajući na ovom serveru te mislim da bi pomogao novim igracima a i takodje bi sprecio krsenje pravila.

2.Koje su vaše prednosti?
-Pre svega sam veoma iskustan, kao sto sam i gore naveo o ovom serveru znam sve. Aktivnost mi je zaista velika i uradio bi dosta toga takodje sam ravnopravan prema svim učesnicima rp-a nemam miljenika niti bilo sta poput toga, stoga mislim da bi pomogao ovom serveru koliko mogu, na raznim FiveM serverima sam bio admin i veoma dosta znam o tome.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutno nemam koliko ja znam i potrudicu se da tako i ostane.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Smpreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Spreman sam. (nemam biznis)
 
Last edited:

Kadiir

Player
Player
Joined
Aug 19, 2023
Messages
1
1. Vaše ime u RL Kadir.
2. Vaše godine 25.
3. Vremenska zona GMT+2.
4. Prosječna aktivnost na dan 4h, vikendom vise.
5. Vaš Diskord capitan_kadir.
6. Vaše Ingame ime Keyn Darkin.
7. Vaš ID 47880.

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Voleo bih da poboljsam rp koliko je god moguce, volim da pomazem ljudima i posebno bih posvetio paznju novim igracima koji se prvi put susrecu sa serverom i generalno rp-om.

2. Koje su vaše prednosti? RolePlay-am od 2019, poprilicno sam iskusan sto se tice administracije, bio sam admin na vecim FiveM serverima dok nisam dosao na RAGE. Osim toga kao moju najvecu prednost izdvojio bih to da sam pun strpljiv , vrlo miran i uvek spreman da cujem obe strane.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ni jednu slabost do sada.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da spremasam napustiti svoj RP kako bi postao admin.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Da spreman sam da prodam svoj biznis ( nemam biznis ).
 

Pinki2991

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
65
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan Zavisi ali inace 5+ sati
5. Vaš Diskord Pinki#4241
6. Vaše Ingame ime Pinki Panich
7. Vaš ID 34609

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega zelim kako bih pomogao admin team-u i kako bih sprecio krsenje pravila(MG,PG,FAILRP)...Isto tako kako bih pomogao novim igracima da se upoznaju u server i poboljsao rp igracima kao sto sam vec naveo sprecio bih krsenje pravila jer bih volio da svako ima lepo misljenje o GrandRp serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Komunikativan sam,uradim sta mi se kaze,postujem naredbu ili dogovor,znam jako dobro pravila servera,govorim istinu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da nemam velike slabosti,ali neke od njih su kada mi neko dira porodicu i kada me izazivaju na pogresan nacin/
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,a isto tako cu samo pomagati mocima administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,ali sada trenutno nemam.

Srecno svima koji su se prijavili.
 

Milosko Vice

Player
Player
Joined
Jun 15, 2023
Messages
69
1. Ваше име у РЛ: Mateja
2. Ваше године: 15
3. Временска зона: УТЦ+01:00
4. Просечна активност на дан: 3-8х
5. Ваш диск: milosko200#7446
6. Ваше име у игрици: Vice Milosko
7. Ваш ИД: 39347

Додатне информације

1. Зашто желите да постанете админ?
желимо помоћи играчима новим јер знам да администрација има доста посла па их мало хтео помоћи и око договора на поруке играча и тако даље.
2. Које су ваше предности?
Пристојан
Активан
увек хоцу да саслусам ста други хоце да ми казе
увек саслусам ако неко има залбу неку на мене

3. Које су ваше највеће слабости?
Немам слабости
4. Хоћете ли бити спремни напустити РП живот да би велики постао админ?
Da
5. Хоћете ли бити спремни продати свој посао? (Забрањено је да имате пословни док сте администратор)
Nemam biznis ali da ga imam prodao bi ga
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Wagner
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati deo Administracije zato sto sam vec dugo na projektu od pocetka servera,volim da pomazem ljudima pogotovo novim igracima i da im ucinim boravak na serveru boljim!

2. Koje su vaše prednosti?
Proveo sam dosta na serveru, moja dnevna aktivnost je veoma velika, poznajem sva pravila bila to generalna,geto ili bilo koje drugo!
Svaki konflikt resavam pricom, umem da saslusam svakog i pre svega ljubazan!


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nerviram se kada mi neko spominje porodicu!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da.
 

Karlo SizzLing

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord:KARLO#9380
6. Vaše Ingame ime: Karlo Murphy
7. Vaš ID:38313

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera i sa administracijom.Znam solidno oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko,te da se jako volim zezati,dosta sam šaljiv,ali u situacijama kada treba biti ozbiljan sam ozbiljan nema zezancije.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: ogiishaa1
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Killa
7. Vaš ID:32317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uz moje dugo prisustva na ovom serveru i projetku dosta sam provejuci roleplay-ati hteo bi nesto novo uraditi hteo bi postati Administrator.Admin je posao sam kojim cu imati prvi put dodira ali bi se hteo isprobati i mislim da cu moći dosta da pomognem serveru oko kršenje pravila.Zeleo bi biti admin kao sto sam naveo da pomognem ljudima sto više mogu jer volim to da radim i da smanjim kršenje server pravila na minimum.Proslo je puno vremena od kada sam na serveru prošao sam kroz milion rp situacija tako da znam kako treba postupiti kao admin.

2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam,Strpljiv,dosta sam snalazljiv u situacijama i mogu jako brzo ukolipiti i razresiti problem koji je nastao

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo mojoj Admin duznosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Naravno da
 

Moliko

Player
Player
Joined
Jul 29, 2023
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Filip

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GTM +1


4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ h

5. Vaš Diskord: Moliko#1052

6. Vaše Ingame ime: Ficko Santoro

7. Vaš ID:39051

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?Želio bih postati admin jer sam vec neko vreme igram na ovom predivnom projektu, takodje bih zeleo da sprecim ljude u krsenju RP-a igracima koji hoce da naprave RP.

2. Koje su vaše prednosti? Timski rad, brzo ucim, znam pravila servera, poslusan sam.

3. Koje su vaše najveće slabosti?Retko ali, drskost prema ljudima koji nepostuju pravila servera..

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?Hocu.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Nemam biznis ali da ga imam prodao bih ga.
Hvala na paznji,Ficko
 

Aldin Johnson

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL. Aldin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: notmathy_
6. Vaše Ingame ime: Aldin Johnson
7. Vaš ID: 37385

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih pomoci drugim igracima , resavati problematicne igrace i jos dosta toga.
2. Koje su vaše prednosti? Ne volim laz , niti volim biti dvolican . Ne prihvatam nikakvu zalbu bez dokaza.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malkice spor al da se to popravit .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da naravno.
 

Daniel Alcaponee

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
82
1. Ваше име у РЛ: Daniel
2. Ваше године: 22
3. Временска зона: UTS+01:00
4. Просечна активност на дан: 4-8
5. Ваш диск: Djeni
6. Ваше име у игрици: Daniel Alcapone
7. Ваш ИД: 37256
Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za administratora da pomazen igracima (pogotovo novim) da suzbijam krsenje pravila zeleo bih da se oprobak kao administrator i da napredujem da budem kurator neke organicacije.

2. Које су ваше предности?
imam strpljenja za sve
uvek poslusam obe strane price
druzeljubiv sam
3. Које су ваше највеће слабости?
KAd neko vredja roditelje
4. Хоћете ли бити спремни напустити РП живот да би велики постао админ?
DA
5. Хоћете ли бити спремни продати свој посао? (Забрањено је да имате пословни док сте администратор)
DA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom