Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mare_8

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
135
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h pa i vise mozda
5. Vaš Diskord : Mare#7329
6. Vaše Ingame ime: Mare Sion
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jako duko igram na ovom projektu i voleo bih da postanem administrator i da pomazem ljudima
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva radio sam 3 mandata u LSPD-u 2 mandata u FIB-u aktivan sam dosta i preko dana i preko noci
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviram se kad mi neko prica da sam pogresio u necemu a nisam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h nekada kad sam slobodan i vise
5. Vaš Diskord: galaxy.life
6. Vaše Ingame ime: Monchy Haze
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da pomognem serveru da razvija svoju zajednicu kao i igracima na serveru kojima je potrebna pomoc oko stvari koje im nisu jasne da im objasnim kao stu na primer poslovi,porodice,organizacije itd... kakva god vrsta pitanja bila da im odgovorim. Imam dosta iskustva i sa Roleplayom kao i pravilima koja su propisana na ovom serveru. Zalagao bih se za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno bez zurbe. Da kaznjavam igrace koji krse pravila i RP situacije koji kvare da resavam veoma brzo znam veoma dobro RP pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Da ubrzam proces i maksimalno se trudim za server kako bi poboljsao roleplay i vec imam iskustva sa adminom bio sam dva puta znam kako se radi i koliko odgovornosti snosim kao jedan administrator ali gledao bih na dalje da poboljsam svoj rad umem dobro da komuniciram saradjujem i postujem ono sto mi je dato bez svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kada nesto zelim prebrzo da uradim i pogresim, a volim da na sto bolji nacin odradim i ubrzam i napravim tu malu greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,272
Kandidati pozvani na admin interview u Srijedu (23.08.2023) od 18:00 do 19:00 su:

Valar Daddy | 26084 | jekic. |
Nikola Galante | 6168 | pikachuboy00 |
Ficko Santoro | 39051 | Moliko#1052 |
Daniel Alcapone | 37256 | Djeni |
Aldin Johnson | 37385 | notmathy |
Djordjinjo Lacoste | 10012 | .10012. |
Maro Mosby | 31680 | Marexsy |
Sake Bukva | 26129 | Kera#0858 |
Mika Docuha | 39010 | deboman |
Nino Gaaspar | 26916 | nino.com |
Peki Brutal | 19981 | pekica |
Dusan Polumental | 39354 | Dusan023 |
Lux White | 16929 | luka2341 |
Vlada Flow | 19485 | vlada.33 |
Jacob Malchiny | 24100 | kovjaqaaa |
Pavle Alcaponee | 1647 | pavle#3636 |
Djomla Ghetoven | 29354 | mladenn |
Duke Stellarossa | 9562 | duke1389 |
Don Diego | 30140 | Gredelj#5458 |
Bojan Kovacic | 11502 | .dakicc |
Walter Wilson | 6178 | mirkic |
Boban Bubanovic | 19172 | m1rk3 |
Aleksandar Spasic | 25731 | Fulex#6867 |
Vice Milosko | 39347 | milosko200#7446 |
Aleksa Wagner | 2212 | A1eksa#1981 |
Karlo Murphy | 38313 | KARLO#9380 |
 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: ogiishaa1
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Killa
7. Vaš ID:32317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uz moje dugo prisustva na ovom serveru i projetku dosta sam provejuci roleplay-ati hteo bi nesto novo uraditi hteo bi postati Administrator.Admin je posao sam kojim cu imati prvi put dodira ali bi se hteo isprobati i mislim da cu moći dosta da pomognem serveru oko kršenje pravila.Zeleo bi biti admin kao sto sam naveo da pomognem ljudima sto više mogu jer volim to da radim i da smanjim kršenje server pravila na minimum.Proslo je puno vremena od kada sam na serveru prošao sam kroz milion rp situacija tako da znam kako treba postupiti kao admin.

2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam,Strpljiv,dosta sam snalazljiv u situacijama i mogu jako brzo ukolipiti i razresiti problem koji je nastao

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo mojoj Admin duznosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Naravno da
 

Pinki2991

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
65
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan Zavisi ali inace 5+ sati
5. Vaš Diskord Pinki#4241
6. Vaše Ingame ime Pinki Panich
7. Vaš ID 34609

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega zelim kako bih pomogao admin team-u i kako bih sprecio krsenje pravila(MG,PG,FAILRP)...Isto tako kako bih pomogao novim igracima da se upoznaju u server i poboljsao rp igracima kao sto sam vec naveo sprecio bih krsenje pravila jer bih volio da svako ima lepo misljenje o GrandRp serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Komunikativan sam,uradim sta mi se kaze,postujem naredbu ili dogovor,znam jako dobro pravila servera,govorim istinu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da nemam velike slabosti,ali neke od njih su kada mi neko dira porodicu i kada me izazivaju na pogresan nacin/
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,a isto tako cu samo pomagati mocima administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,ali sada trenutno nemam.

Srecno svima koji su se prijavili.
 

Mladen Brudal

Valchiny on top
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
131
1. Vaše ime u RL:Mladen
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6h+
5. Vaš Diskord:Magdaa#9917
6. Vaše Ingame ime: Djomla Zampa
7. Vaš ID:33690




Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih da postanem admin zao sto mi to deluje jako zanimljivo.I hteo bi postati admin da vidim kako je to
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su sto znam biti ljubazan i strpljiv i nebi bio drzak prema drugim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekad se zabunim i onda ispravim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,verujem da bi mogao napustiti rp zivot i oprobati se u adminima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznise,ali bih ostavio biznise.

Hvala na citanju :)


Srecno svim kandidatima 🙂
 
Last edited:

Niksa Venganza

Player
Player
Joined
Nov 2, 2022
Messages
123
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: _niksa
6. Vaše Ingame ime: Niksa Ashe
7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim pomoci ovom velikom projektu u odrzavanju i ocuvanju zdravog Role Play-a, takodjer smatram da sam dovoljno star i zreo za taj zadatak, stvoriti novim igracima zelju da ostanu na projektu a ne samo napraviti account i prestati igrati, naravno jos zelim postati admin zbog volje i zelje za pomaganjem drugima i u teskim situacijama pronalazenjem kompromisa, jer smatram da se svaki problem moze rijesiti.

2. Koje su vaše prednosti?
Zrelost, smirenost, iskustvo, snalažljivost, trud, rad, disciplina, poštovanje starijih i nadređenih.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nekad me uhvati bijes (ali bas rijetko)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
DA
 

Aldin Johnson

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL. Aldin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: notmathy_
6. Vaše Ingame ime: Aldin Johnson
7. Vaš ID: 37385

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih pomoci drugim igracima , resavati problematicne igrace i jos dosta toga.
2. Koje su vaše prednosti? Ne volim laz , niti volim biti dvolican . Ne prihvatam nikakvu zalbu bez dokaza.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malkice spor al da se to popravit .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da naravno.
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,615
1: Ime - Denis
2: Godina - 27
3: Vremenska zona - GMT+2
4: Prosječna aktivnost - 10h+
5: Diskord - power.denza
6: In game ime -Denza Washington
7: ID - 38735


Zašto želite postati ADMIN

Admin želim postati jer mislim da je to novo iskustvo za mene i mislim da bi se dobro snašao u tom poslu , dobro poznajem pravila, volim da učim , snalažljiv sam , realan i profesionalan.



Želim da pomognem administraciji i isto tako igračima kada je u pitanju kršenje pravila i isto tako pomoć oko pravila , roleplaya i slično , jednostavno mislim da imam velike mogućnosti da postanem timski igrač , mnogo pravila sam proučio i isto tako spreman sam da dalje učim kako bi pomogao RolePlay zajednici


--------------------------------------------
Koje su vaše prednosti ?

Prednosti i vrline moje su da sam brz , profesionalan i uporan i poznajem dobro pravila

Bez dokaza žalba se ne može odobriti










--------------------------------------------

Koje su vaše mane ?

Za sebe mislim da sam nekad tvrdoglav


------------------------------------------
Hoćete li biti spremni napustiti RP život kako bi postali admin ?

Naravno

Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis ?

Naravno


Draga ADMINISTRACIJO Nadam se da ćete razmotriti moju aplikaciju i pružiti mi šansu
 

Filip jovicic

Player
Player
Joined
Mar 18, 2023
Messages
98
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3+
5. Vaš Diskord Filip Jovicic#5381
6. Vaše Ingame ime Filip Jovičić
7. Vaš ID 14884

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
želeo bi bit admini zato da pomože svim igračima i žela mi je oduvjek bit admin
znam dobro rp i ostala pravila
2. Koje su vaše prednosti?
Pa sta ucim brzo i pomazem ljudima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi big postali admin?
da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da
 

joleks

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
72
1. Vaše ime u RL : Josip
2. Vaše godine : 13
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : vikendom 17 sati, pod tjednom 7 sati
5. Vaš Diskord : jozza3258
6. Vaše Ingame ime : Jole Vice
7. Vaš ID : 34054


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uz moje dugo prisustva na ovom serveru i projetku dosta sam provejuci roleplay-ati hteo bi nesto novo uraditi hteo bi postati Administrator Zelim postati Admin da pomazem pocetnicima i da kaznjavam krsitelje pravila kako bi server postao bolji.

2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam, strpljiv, snalazljiv u situacijama i mogu jako brzo ukolipiti i razresiti problem koji je nastao

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo mojoj Admin duznosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da
 

Lil Joco

Player
Player
Joined
Jul 27, 2023
Messages
16
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jovica
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 sati.
5. Vaš Diskord: onlyjocoo
6. Vaše Ingame ime: Joco Versttapen
7. Vaš ID: 6358

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?: Zelim postati admin jer volim ovaj projekat,zelim da pomazem igracima,trudicu se da niko ne krsi pravila.
2. Koje su vaše prednosti?: Aktivan sam,druzeljubiv,volim da pomazem igracima,snalazljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Najveca slabsot mi je kada neko konstanto krsi pravila.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis.
 

Lil Joco

Player
Player
Joined
Jul 27, 2023
Messages
16
R.27db16093a082b91d4c4007ce486be08
 

Djordjinjo Cash

"Your imperfections makes you a unique"
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
76
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Sergej
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8H
5. Vaš Diskord: .10012.
6. Vaše Ingame ime: Djordjinjo Lacoste
7. Vaš ID: 10012

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Po mom mišljenju, Grand RP je bilo moje prvo iskustvo u projektu RP, i mislim da sam postigao ono što verujem da se zove RP, uživao sam u svakom delu, od rada od nule u LSPD do Visoke komande u State Organizacijama. Igram na ovom serveru od Decembra 2021. godine znam kako server funkcionise i skripta. Zelio bih da dam svoj doprinos serveru jer sam i na drugim serverima bio admin. Hteo bih da na ovom serveru bude jos vise RP-anja pogotovo Medium to Hard RP-anje sa /me i /do komanda. Neki igraci koji su stariji krse pravila kao ovi sto su "juce" dosli na server i svet RolePlaya. Takodjer, ne znam vise sta da radim u RolePlayu, dosadilo mi je da se vozam sa autom po citav dan, zelim da se oprobam u ulozi admina.
2. Koje su vaše prednosti?
Brz sam u akcijama (NPR. Odgovaranjem na Admin Tiket, sto sam drustven lik, snalazljiv i spretan, izdrzljiv sam (Znam da trpim kada me neko iznervira), Brzo kucam to mi bi pomoglo kada bih odgovaralo na Admin Tikete da sto pre odgovorim, Volim da pomazem ljudima, Razmislim uvek pre nego sto nesto uradim i smiren sam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da nemam neke prevelike slabosti sem sitnih FPS Dropova u igrici ali to nije nista strasno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno, kad bih ga imao😅

HVALA NA CITANJU,
DJORDJINJO LACOSTE
 

Urke Namikaze

Player
Player
Joined
Jan 20, 2023
Messages
66
Informacije
1.Vaše ime u RL:Uroš
2.Vaše godine:14
3.Vremenska zona:GMT+1
4.Prosecna aktivnost na dan:4h+
5.Vaš Diskord:Urke Namikaze
6.Vaše ingame ime:Urke Namikaze
7.Vaš ID:30480

Dodatne Informacije
1.Zašto želite postati admin?
Moja zelja da postanem admin je veoma velika,moji drugovi koji su bili administratori su mi rekli daj je jako zanimljiv i dobar posao de sam od tog dana odlucio da malo po malo ucim pravila i da se prijavim za administratora bio bi veoma dobar prema ljudima i pomagao im ako im nesto treba,takodje znam dosta o me/do/try komandama i mislim da bih bio jako brz i vešt u tome i nadam se da cete mi pruziti tu priliku.
2.Koje su vaše prednosti?
Brzo razmisljam u teskim situacijama dosta sam snalazljiv i spretan,strpljiv sam i vredan.Volim da pomazem ljudima,brzo bi odgovarao na tikete ako je nesto hitno smiren sam i pazljiv da ne napravim neku gresku.
3.Koje su vaše najvece slabosti?
Pa ja mislim da nemam slabosti osim kad mi igrica ponekad greša.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da naravno(nemam biznis)
 

Mika Rysh

Player
Player
Joined
May 23, 2023
Messages
258
  1. Vaše ime u RL Marko
  2. Vaše godine 14
  3. Vremenska zona: koliko je i potrebno
  4. Prosječna aktivnost na dan 2-4h
  5. Vaš Diskord deboman
  6. Vaše Ingame ime Mika Loco
  7. Vaš ID 39010
Dodatne Informacije
  1. Zašto želite postati admin? Zelio bih postati admin jer se zelim baviti necim novim te me njihov rad interesira i mislim za sebe ako postanem admin da cu donijeti svatku dobru odluku.
  2. Koje su vaše prednosti?
Razumijem se u puno stvari
Ljubazan sam
Stabilan sam
Simpatican sam
  1. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam nikakve slabosti
  2. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Pa nebih bio problem
  3. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Mark_Kardas

Player
Player
Joined
Jun 5, 2023
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mark
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: kardaspatak
6. Vaše Ingame ime: Mark_Steficanovski
7. Vaš ID: 28717

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Uredu. Ima par razloga zbog čega želim biti asistent administracije. Kao prvo jako me živcira pojam sto puno njih krše pravila. Kao drugo za asistenta se prijavljujem iz razloga što želim kroz svoj RP naći igrače koji krše pravila. Treće je što me posao
admina opušta, ne mogu opisati taj osječaj.
2. Koje su vaše prednosti? Nikada mi se desilo da nemam strpljenja, prema igračima sam vrlo, vrlo ljubazan. Čak kada sam bio običan igrač uvijek sam pomagao novim ljudima koje sretnem na ulici.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Tužan sam kada ljudi psuju i vrijeđaju me.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da jesam ukoliko je potrebno, nisam siguran ali mislim da za asistenta administracije ne trebam napustiti RP. Ali svakako ću napustiti da postanem admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis. I naravno da ću biti spreman
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Vaše ime u RL: Isak
Vaše godine: 20
Vremenska zona: GTM+1
Prosječna aktivnost na dan: 6 sati
Vaš Diskord: Sake#6408
Vaše Ingame ime: Miyagi Chang
Vaš ID: 17732

Dodatne Informacije
Zašto želite postati admin?: Želim postati administrator na serveru zato što želim pomoći u stvaranju i održavanju zabavnog i pravilnog okruženja za igrače. Volim igru i želim se uključiti u zajednicu igrača na dodatni način. Također, imam dosta iskustva u roleplayu i dobro poznajem servera pravilia i vjerujem da bih mogao pomoći svakom igraču i dati mu neki koristan savjet za roleplay . Smatram da bih bio korisna i efikasna dodatna snaga u timu administratora i da bih doprinio stvaranju pozitivnog okruženja za sve igrače.
Koje su vaše prednosti?: Dobro poznajem RP Pravila, Kreativna i empatična sam osoba i volim da pomažem ljudima
Koje su vaše najveće slabosti?: Malo sam brzoplet
Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): DA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom