Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

dankurrr

I FEEL LIKE IM GUCCI MANE IN 2006
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
185
Informacije
1. Vaše ime u RL Tin
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona gmt+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord wok#5757
6. Vaše Ingame ime Obito Obama
7. Vaš ID 57

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? zato sto smo izgubili 42 turfova i ndms vise igrat igricu
2. Koje su vaše prednosti? znam pravila bolje od svih drugih
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 
Last edited:

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

HinduKush

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h +
5. Vaš Diskord: KaLu#0001
6. Vaše Ingame ime: Hindu Kush
7. Vaš ID: 11286

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da specam Kimaru, Zibitabletu, Jovana Pukotica... po 12h dnevno i da se izivljavam nad njima
2. Koje su vaše prednosti?
Sto imam formaggio ko Roberto Baggio, druzim se sa Mike lovellom, zeljan sam
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Volim da opsujem zestoko
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, jedva cekam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
nemam ga, sirotinja


Like Reply
Select for moderation
 

Remo

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
23
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h +
5. Vaš Diskord: KaLu#0001
6. Vaše Ingame ime: Hindu Kush
7. Vaš ID: 11286

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da specam Kimaru, Zibitabletu, Jovana Pukotica... po 12h dnevno i da se izivljavam nad njima
2. Koje su vaše prednosti?
Sto imam formaggio ko Roberto Baggio, druzim se sa Mike lovellom, zeljan sam
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Volim da opsujem zestoko
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, jedva cekam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
nemam ga, sirotinja


Like Reply
Select for moderation
Mislim da nam treba pod hitno ovakvih admina
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloka da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Daris..

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
21
1. Vaše ime u RL: Daris
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 15-20H
5. Vaš Diskord: Daris #0615
6. Vaše Ingame ime: Teodora Deluxury
7. Vaš ID: 7049

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam u mnogim bandama i drzavnim organizacijama,jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam skoro nikakvih slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vaše ime u RL: Emil

2. Vaše godine : 18

3. Vremenska zona : GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan : od 6 do 8h

5.Vas diskord : Emil#6934

6. Vaše Ingame ime : Kira Yakuza

7. Vaš ID : 3783



Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Zeleo bih biti admin zato sto sam dugo u RP svetu, samim tim sam naucio dosta dobro pravila servera.Takodje jedan od razloga je to da me je RP smorio, i zato bih zeleo zeleo da se oprobam u novim stvarima.Smatram da mogu da uticem na poboljsanje Admin Team-a svojim prednostima.

2. Koje su vaše prednosti?

Brzo ucim , imam dosta strpljenja , nije mi problem da ucim ljude i da im pomazem , aktivan sam.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da
bi postali admin?


Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?

Nemam biznis tako da DA.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12H
5. Vaš Diskord: Uros #8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Daemon
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Volim pravdu, postujem svacije misljenje i cenim svaciji rad, stoga mislim da mi uloga administratora prava uloga za mene
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljnost, postenje, strpljenje, brzina,efikasnost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nisam ih za sada primjetio, ali sam siguran da ih ima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? to se podrazumeva
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, naravno
 
Last edited:

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
Vase ime u Rl: Tin
Vase godine: 15
Vasa vremenska zona: GMT+1
Prosecna aktivnos na dan: 5-6h vikendom
Vas disscord: Tin Moncler #9055
Vas ingame ime: Tin Moncler
Vas ID: 4228



Dodatne informacije:
1. Zasto zelite postati admin?
Vec dugo igram na ovom projektu znam sva lravila kako rp tako i pravila servera zelim da pomognem i da doprinesem serveru da povecam rp na serveru jer se desava dosta fali-ova svaki dan
2. Koju su tvoje prednosti? Postujem svacije misljenje, znam dobro da oducim sta da uradim u razlicitim situacijama.
3. Koje su vase najvece slabosti?
Lako se izmerviram ako mi neko neda da dodjem do reci.
4. Hocete li biti spremni da napustite rp zivat da bi ste postali admin? Da
5. Hocete li biti spremni da prodate svoj biznis (zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)?
Da (nemam biznis)
 

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Matija#5734
6. Vaše Ingame ime: Matija Zagorec
7. Vaš ID: 11237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin jer volim pomagati drugim igracima, zelim svojim radom pomoci igracima u nevolji te zelim svojim radom doprinjeti administraciji, zelim smanjiti cim vise krsenja pravila, te tako bih htio poboljsati drugim igracima rp.
2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati drugima, imam iskustva, posten sam, pravedan sam, strpljiv,
3. Koje su vaše najveće slabosti? moja najveca slabost je ta sto sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator: da
 
Last edited:

SeboDjingos

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL-Sebastijan
2. Vaše godine-16
3. Vremenska zona- (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan-8 sati na dan na više
5. Vaš Diskord-Seboo#7198
6. Vaše Ingame ime-Sebo Djingos
7. Vaš ID-15148

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?-Zato što bi volio Pomagat ljudima biti pristojan i da ne bude Feilova u rolepleyu.
2. Koje su vaše prednosti?-Pa moje su prednosti što volim pomagati, ozbiljnost i najviše volim da budem što bolji admin
3. Koje su vaše najveće slabosti?-Kad se neko izderava na mene to je najveća slabost kod mene
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?-DA spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)-DA spreman sam
 

stojcin

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar Stojcinovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h
5. Vaš Diskord: Stojcin#1884
6. Vaše Ingame ime: Lazar Stojcinovic
7. Vaš ID: 23119

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin: Zelim da se roleplay odvija kako treba i da svaka odluka bude postena i korektna.
2. Koje su vaše prednosti: Pokusavam da situaciju sagledam iz svih uglova i da donesem postenu odluku kojom ce biti zadovoljni svi igraci. Bio sam admin na tri FiveM roleplay servera i bio sam i ispitivac za whitelist-u.
3. Koje su vaše najveće slabosti: Nesiguran sam nekada u odluke koje donosim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Naravno(nemam biznis)
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
579
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: +1(CET)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord:Daka#2822
6. Vaše Ingame ime:Bojan Kovacic
7. Vaš ID:11502

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Duze vrijeme sam u svakakvim rp projektima, sa grandom sam se prvi put upoznao na en1 serveru. Mogu reci da je bila ljubav na prvi pogled, jedino mi je bilo bad to kaj je sve bilo na engleskom pa sam se morao sa svojim ostrijim naglaskom sporazumiti s drugima sto je zvucalo malo smijesno. Kad se otvorio rs1 nisam ulazio odmah jer sam izgradio neku karijeru na en1 i naso neke prijatelje. Nakon sto me prijatelj negdje oko Bozica pozvao na ovaj server jednostavno sam se zaljubio u ovu ekipu. Nakon nekog duzeg provedenog vremena u ovom serveru shvatio sam da je na malo admina rasporeden ogromni community tijekom kasnih sati(treca smijena). Zelim pomoci tu kako bi RP bio poboljsan koliko god ja to mogu skupa sa ostatko administracije koju volim i postujem od prve minute na ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Kamerica mi je upaljena konstanto i u sama RP pravila se poznajem odlicno, kao i u pravila koja su specificna za grand RP. Takoder sam mirna osoba u rl i uvijek sam spreman pomoci koliko to mogu. Do sad sam bio veliki cin u drzavnim organizacijama tako da pravila drzave poznajem odlicno. Igram jako puno u kasnijim satima kad se dosta dogadaju velika krsenja pravila tako da uvijek mogu intervenirati i trudit cu se.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada imam dane u kojima mi internet dosta cesto puca, ali to mi je malo rijede postalo nego sto je nekad bilo.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Ne, dosta sam toga prosao na ovom serveu i zelim se posvetiti necemu, ali ne mogu naci sta. Zato kad sam vidio da su prijave za admine otvorene prijavio sam se kako bih necemu posvetio svoju paznju i kako bih pomogao serveru kojeg jako volim.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nije problem, isteko mi je danas jer sam otisao na put i krivo izracunao dane.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
579
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: +1(CET)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord:Daka#2822
6. Vaše Ingame ime:Bojan Kovacic
7. Vaš ID:11502

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Duze vrijeme sam u svakakvim rp projektima, sa grandom sam se prvi put upoznao na en1 serveru. Mogu reci da je bila ljubav na prvi pogled, jedino mi je bilo bad to kaj je sve bilo na engleskom pa sam se morao sa svojim ostrijim naglaskom sporazumiti s drugima sto je zvucalo malo smijesno. Kad se otvorio rs1 nisam ulazio odmah jer sam izgradio neku karijeru na en1 i naso neke prijatelje. Nakon sto me prijatelj negdje oko Bozica pozvao na ovaj server jednostavno sam se zaljubio u ovu ekipu. Nakon nekog duzeg provedenog vremena u ovom serveru shvatio sam da je na malo admina rasporeden ogromni community tijekom kasnih sati(treca smijena). Zelim pomoci tu kako bi RP bio poboljsan koliko god ja to mogu skupa sa ostatko administracije koju volim i postujem od prve minute na ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Kamerica mi je upaljena konstanto i u sama RP pravila se poznajem odlicno, kao i u pravila koja su specificna za grand RP. Takoder sam mirna osoba u rl i uvijek sam spreman pomoci koliko to mogu. Do sad sam bio veliki cin u drzavnim organizacijama tako da pravila drzave poznajem odlicno. Igram jako puno u kasnijim satima kad se dosta dogadaju velika krsenja pravila tako da uvijek mogu intervenirati i trudit cu se.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada imam dane u kojima mi internet dosta cesto puca, ali to mi je malo rijede postalo nego sto je nekad bilo.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Ne, dosta sam toga prosao na ovom serveu i zelim se posvetiti necemu, ali ne mogu naci sta. Zato kad sam vidio da su prijave za admine otvorene prijavio sam se kako bih necemu posvetio svoju paznju i kako bih pomogao serveru kojeg jako volim.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nije problem, isteko mi je danas jer sam otisao na put i krivo izracunao dane.
Discord je Daka#2822, stajali su mi dvotocka i d jedno pored drugog, moja greska
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime:
Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam 2 mandata podlider bande te 2 mandata obucavao i ispitivao ljude i svasta sam radio.
jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
a ja osobno za sebe bi rekao da mi je jedina slabost to što neke stvari shvatam pre osobno ali u poslu admina nema RPa s toga mislim da to nebih trebao biti problem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
 

Sava Mitic

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Sava Mitic
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Moriblack#4472
6. Vaše Ingame ime: Dusko Popov
7. Vaš ID: 12918

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Volim pravdu, pre svega, volim da sve bude "pod konac", postujem svacije misljenje i cenim svaciji rad, stoga mislim da mi uloga administratora prava uloga za mene
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljnost, cast, postenje, i odgovornost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nisam ih za sada primetio, ali ako ih ima (a ima ih sigurno), volim da mi neko ukaze na njih, rado prihvatam savete i kritike
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? to se podrazumeva
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis, zivim od drugog izvora prihoda
 

Mike Ekstravaganza

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
53
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: ponja#8016
6. Vaše Ingame ime: Yasuo Fuentes
7. Vaš ID: 13009

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Verojatno kao i većina ostalih aplikanata želim postići veću razinu RP-a na ovom serveru. Naravno i ja kao admin volio bih pomoći u tome te bih radio svoj posao efikasno. Također posao admina mi se oduvijek činio zanimljivim i time što bi postao jedan stekao bi novo iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja,posao radim efikasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je pomalo dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,to ne predstavlja problem.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
1. Vaše ime u RL Mladjo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 3-8 sati
5. Vaš Diskord ᲼᲼᲼Sal᲼᲼᲼#6424
6. Vaše Ingame ime Sal Magluta
7. Vaš ID 114

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima, iskustvom sa RP-om sakupljam od svoje devete godine kada sam prvi put usao na SAMP server, imam poprilicno iskustva i sa FiveM i sa RAGE serverima.Rad sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njigove RP igre i samog uzivaja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Velika aktivnost na serveru, iskustvo sa engleskog servera, odlicno poznavanje skripte servera, ljubaznost i stalozenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Informacije
1. Vaše ime u RL:Aleksandar Milutinovic
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 7 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord:EverythingIsOkke#1305
6. Vaše Ingame ime:Aleksandar Milutinovic
7. Vaš ID:9286

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem admin zato sto zelim da ovaj server postane bolji tako sto cu pomagati novim a i starim igracima a kaznjavati one ljude sto ne postuju pravila servera. Zelim da igrace ovog servera usmjerim na pravi put i da im pomazem kao sto su i ostali admini pomagali meni. Rastom igraca na serveru povecava se i broj onih koji ce iskoristavati svoje pozicije da nekome pokvare Rp dozivljaj zato zelim da pomognem svima.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su sto sam aktivan ,druzeljubiv, strogo postujem pravila, imam postovanja prema starijim ljudima kao i prema vecim cinovima od sebe i ne zloupotrebljavam svoju poziciju.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveca slabost mi je ta sto se brzo naljutim kada neko vredja mene i moje roditelje.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): DA.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom