Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mamba Kiler

Player
Player
Joined
Nov 10, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: 18h-21h
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h mozda i vise
5. Vaš Diskord: Bozo™#1584
6. Vaše Ingame ime: Mamba Killer
7. Vaš ID: 4553

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima i da pridonesem sve sto mogu da ovaj server bude mnogo mnogo puno bolji
2. Koje su vaše prednosti? iam iskustva bio sam admin na jedan server vise od godinu dana
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne podnosim kad ljudi nece da priznaju da su pogresili i kad ima i za to dokaze
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da.
 
Last edited:

Madzazz

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
38
1. Vaše ime u RL:Mladen
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h ili vise
5. Vaš Diskord: Madza#4362
6. Vaše Ingame ime: Madza DeVito
7. Vaš ID: 3887


1. Zašto želite postati admin?
- Zato sto zelim da se dokazem i na ovako velikoj zajednici, do sada sam bio admin odnosno super admin na vise servera, i svoj posao obavljao odlicno. Vise od 6god iskustva u RP-u i vodjenju timova.
2. Koje su vaše prednosti?
- Dobar timski igrac, fleksibilan i brzo ucim.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Ne mogu da radim vise stvari istovremeno, odnosno fokusiram se samo na jednu stvar.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Radije bih se probao kao pomocnik, pa ukoliko vidim da mogu da se uklopim nastavio bih put ka vrhu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Ne posedujem biznis
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL: Boban Avramovic
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6 sati vikendom 7/8 sati
5. Vaš Diskord: Kevin Nikic 519#7981

6. Vaše Ingame ime
Kevin Nikic
7. Vaš ID: 519

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Role Plai za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.
Podržavam svakog igrača bez obzira na to sviđa li mi se ova osoba ili ne, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno, nisam osoba koja mora da se uključi u igru, ali želim da podržim druge igrače njihovom zabavom i da im pomognem oko problema.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, bio bih jer da sam ga imao, odustao bih od toga da bih pomogao drugim igračima.
 

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Informacije
Informacije
1. Vaše ime u RL Rijad
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10h
5. Vaš Diskord Ainzz#9161
6. Vaše Ingame ime Ryan Emm
7. Vaš ID 3406

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Mislim da bih fino funkcionisao na admin poziciji
2. Koje su vaše prednosti? Znam kako stvari na serveru funkcionisu na grandu sam vec duze vrijeme
3. Koje su vaše najveće slabosti? tvrdoglavost i punktualnost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
10,252
Čestitao odabrani ste za admin intervju

Aldinn#4816- Aldin Versteppen
Zibizzareta#8912-Zibizzareta Roberto
Vrishtavko#6526-Tony Stringers
Bojan Bjelanovic #5771-Bojan Bjelanovic
Madza#4362-Madza DeVito
Kevin Nikic 519#7981-Kevin Nikic
Ainzz#9161-Ryan Emm

Intervju će biti večeras u 22:00 12.11.2021
 

Jovan Krtina

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
19

Informacije
1. Vaše ime u RL : Jovan Krtinic
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : +1
4. Prosječna aktivnost na dan :7-8 h
5. Vaš Diskord : krtiniicj#6745
6. Vaše Ingame ime : Jovan Krtina
7. Vaš ID : 65

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim pomoci i ulepsati igracima celokupno iskustvo na serveru
2. Koje su vaše prednosti? Imam dosta strpljenja, volje, jako me tesko moze neko iznervirati, ne doticu me nikakve prozivke vredjanje itd,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Jovan Krtina

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
19
Informacije
1. Vaše ime u RL : Jovan Krtinic
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : +1
4. Prosječna aktivnost na dan :7-8 h
5. Vaš Diskord : krtiniicj#6745
6. Vaše Ingame ime : Jovan Krtina
7. Vaš ID : 65

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim pomoci i ulepsati igracima celokupno iskustvo na serveru
2. Koje su vaše prednosti? Imam dosta strpljenja, volje, jako me tesko moze neko iznervirati, ne doticu me nikakve prozivke vredjanje itd,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : Cest
4. Prosječna aktivnost na dan :7-8 h
5. Vaš Diskord : Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime : Ivan Cortezz
7. Vaš ID : 317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: U ovih mjesec dana stekao sam jako puno iskustva na ovom serveru,te bih pomogao ljudima.
2. Koje su vaše prednosti? Imam strpljenja,nije mi problem nekome nešto i 2h objašnjavati
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Bio bih prvo pomoćnik dok se skroz uklopim u sva pravila i sve,te poslije toga bih vidio dali bih išao dalje.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Ajdin Luxury

Every day is a raid day !
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
207
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

1. Ajdin
2.16
3. Ista kao u igrici
4. 5-6h
5. AJDINH2#4722
6. Ajdin Darkin
7. 1079

Dodatne Informacije
1. Zelim da postanem administratora asistent iz razloga da odgovaram na obicne reportove, a da bi admini mogli ici ne ozbiljne reportove.
2. Mogu saslusati obje strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 8 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
3. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
4. Posto se prijavljujem za asistenta necu odlaziti iz RP.
5. Nemam biznis
 
Last edited:

NickLinius

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL zvonko
2. Vaše godine 18.5
3. Vremenska zona balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 4 do 5
5. Vaš Diskord NickLinius#0556
6. Vaše Ingame ime Nick liniuss
7. Vaš ID1916

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zato što želim pomoć owneru i ostatku tima jer ima ne poštovanja na serveru. Ima puno vdma dma i ostaloga na srv
2. Koje su vaše prednosti?igrao sam na rageu oko 3 do 4 godine komunikativan sam u rl Montažer videa i dosta znam oko računala
I znam sve skrivene lokacije na mapi
3. Koje su vaše najveće slabosti?nekada sam trdoglav i malo se zbunim no postupim prqvilno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

TST_katet

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Leonardo Prekpalaj
2. 17
3. GMT+1 (Zagreb)
4. 2-4 sata, a dok sam slobodan 8-15 sati
5. TST_katet#6579
6. Leonardo Dimitri
7. 1741

Dodatne Informacije:
1. Zelim postati admin iz razloga sto imam jako veliku volju i zelju pomoc i pridonjet razvoju ovog servera. kad got sam online zelim bit na raspolaganju da odradim svoj posao kao admin sto bolje moguce i da napravim red na serveru. ako se igraci zale na nekoga zelim uvjek bit tu za njih da im pomognem i da se svi igraci osjecaju ugodno i sigurno dok sam ja na duznosti.

2. Moje prednosti su to sta jako brzo ucim i brzo shvatim kako se sta radi, uvjek imam volju za rad i dok radim nesto ili dok imam neki zadatak uvjek ga ozbiljnio shvatim i dam sve od sebe da ga odradim sto bolje moguce.

3. ja bi reko da je moja najveca slabost to sta mi je uvjek zao ostalih ljudi i uvjek bi pruzo drugu sansu, ali pravila za ovaj poso postoje i ja cu se njih drzat

4. Naravno

5. Da, ali vise niti nemam biznis tako da sa tim nema problema.

PS:
Bilo bi mi jako drago postati jedan od admina, to mi je zelja vec duze vrijeme i vjerujte nabi se razocarali samnom. Ugodan dan vam zelim i uzivajte :)
 

Dmitriy

Player
Player
Joined
Sep 17, 2021
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Nino
2. 17
3. Ujutro, popodne, navecer
4. 6h
5. Djuro#3487
6. Dmitriy Vasiliev
7. 653


1. Želio bih da se prijavim kao „administrator“ na Balkanskom serveru tocnije Grand RP
Admin zelim postat jer jako puno volim pomagat ljudima, rijesavat situacije, davat savjete.
Kada rijesavam situaciju neko volim poslusat oba dvije strane price.
Vrlo sam postena osoba ne volim nikako nepravdu. Do sada sam dosta ljudi prijavljivo za ANTI Afk, nerealno ime tocnije pravilo 2.1
Nadam se da ste od ovog malo teksta skuzili kakav sam. Volio bih da budem dio vase zajednice ¨Administracije¨
2. -Snalažljivost
- Brzina
-Samoodogovornost
- ljubaznost
- nikad nisam stresan, nemogu tako lako pozivcanit
3. nemam bas puno slabosti, jedino ak mi nije dobar dan onda znam bit jako zivcan ali ne dogadja se to tako cesto.
4. Dapace uvijek sam spreman na sve.
5. Naravno spreman sam prodat svoj biznis da budem administator
 

Mica Peskir

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
11
1. Vaše ime u RL : Aleksa Ivanovic
2. Vaše godine : 28
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-5h
5. Vaš Diskord : limunPoKila#4853
6. Vaše Ingame ime : Mica_Peskir
7. Vaš ID : 7765

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pravo da vam kazem i isrekno admin sam jos od pre ali na sampu ne znam nekako to najbolje radim, volim rp i sve to ali kada si admin bolji osecaj imas zbog pomoganja drugima . I da sprecis ljude koje krse i unistavaju drugim ljudima igru .
2. Koje su vaše prednosti? : Pa ono imam iskustvo strpljenje i ne volim da se svadjam izbegavam i nalazim najbolji izlazi iz nekih situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mozda zato sto verujem svakom sto ne izadje uvek na dobro.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? : Naravno .
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Nemam biznis a svakako cu izaci iz porodice ako je i to potrebno .
 
Last edited:

Mile_Peskir

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
36
Informacije
1. Vaše ime u RL : Slavoljub
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-5h
5. Vaš Diskord : AmiGo#4650
6. Vaše Ingame ime : Miodrag Voslic
7. Vaš ID :7788

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Otkad sam poceo ragemp malo me je smorio RP pa bih voleo postati admin posto sam i na sampu nekad isto bio admin,draze mi je pomagat ostalima i resavati probleme kako bi drugi mogli igrati na igru i uzivati.
2. Koje su vaše prednosti? Pa imam strpljenja sa drugim ljudima,volim ih saslusati i ljubazno im pomoci,izbegavam svadje i rasprave i ne volim da ih pravim.
3. Koje su vaše najveće slabosti?Najveca moja slabost je sto sam nekad previse dobar prema nekom pa mozda on pokusa da to iskoristi u njegovu korist,ali sam uvek na oprezu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam napustiti RP zivot,kao sto sam i pre reko malo me je smorio RP.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Trenutno nemam biznis,tako da sam spreman
 

Curtis Jackson

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
119
Informacije
1
. Vaše ime u RL:Marko Matijevic
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6 h
5. Vaš Diskord:Matke013#4521
6. Vaše Ingame ime:Kenan Patrick
7. Vaš ID:3350

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin? Zelim pomoci igracima,edukovati ljude o rp-u te samim tim napraviti bolju komunu kroz par meseci.
2. Koje su vaše prednosti?Veliko rp iskustvo (preko 3000h),Stalozen,objektivan ,komunikativan
3. Koje su vaše najveće slabosti?Nisam toliko upucen sa svim komandama na serveru,nisam upucen u sva `nepisana`pravila.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Naravno
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Marcco Mangano
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz jednog prostog razloga, zelim da pomognem igracima da postanu zaista pravi RolePlay igraci.Znam sva RolePlay i Server pravila.Volim da ostvarujem komunikaciju sa novim RolePlay igracima i ucim ih kako da igraju pa mozda cak i oni budu postali nekad Admini.Zelim postati ADMINISTRATOR jer cu se potruditi da se RolePlay i Server pravila sto manje krse.Mislim da bih dobro izvrsavao duznosti ADMINISTRATORA

2. Koje su vaše prednosti?Igram GTA V RolePlay vec 3 godine.FiveM igram od 2019. i bio sam admin na par velikih servera.Imam iskustvo i znam kako da se ophodim prema igracima.Znam sve duznosti admina i spreman sam ih ispuniti.Biti ADMINISTRATOR na ovakvom velikom community-u shvatio bih kao posao.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja najveca slabost je sto sam popustljiv prema novim igracima, ali tvrdim da moje slabosti nece uticati na odluke.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : Cest
4. Prosječna aktivnost na dan :7-8 h
5. Vaš Diskord : Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime : Ivan Cortezz
7. Vaš ID : 317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: U ovih mjesec dana stekao sam jako puno iskustva na ovom serveru,te bih pomogao ljudima.
2. Koje su vaše prednosti? Imam strpljenja,nije mi problem nekome nešto i 2h objašnjavati
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Bio bih prvo pomoćnik ako može,dok se skroz uklopim u sva pravila i sve,te poslije toga bih vidio dali bih išao dalje.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Mickey Gray

Player
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrija Petrović.
2. Vaše godine: 17.
3. Vremenska zona: GMT+1.
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5 sati.
5. Vaš Diskord: andrex#0968
6. Vaše Ingame ime: Mickey Gray.
7. Vaš ID: 6276.

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zelim da vidim kakvo je biti admin, da vidim kako ce se igraci ponasati.
2. Koje su vaše prednosti? - Nikakvo ja iskustvo nemam u vezi Admina na serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Da pricam o njima necu jer ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - Malo je cudno pitanje, 50% i sa jedne i sa druge strane.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Ja nemam biznis, ali sam u porodici koja nema biznis za sada.
 

Ajdin Luxury

Every day is a raid day !
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
207
Informacije
1. Vaše ime u RL
Ajdin
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-6h vikendom i vise
5. Vaš Diskord AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime Ajdin Darkin
7. Vaš ID 1079

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem igracima, rijesavati situacije, davati savjete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1 godinu(ENG server 8 mjeseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam bas neke slabosti osim ako mi nije bas dobar dan pa znam biti zivcan.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom