Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-10 Sati
5. Vaš Diskord: Rile ツ#8295
6. Vaše Ingame ime: Jovan Annunaki
7. Vaš ID: 18355

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Proveo sam dosta vremena na ovom serveru odusevio sam se kako je ovaj server dobar bio sam u svim bandama, a najvise sam voleo The Families, tokom mog RP-a sam naucio sva pravila moja banda ce biti dosta zahtevnija limit clanova ce biti 70 i primacu ljude koji zanju dosta pravila ja zelim ako dobijem ovu prelepu organizaciju da nedobijem ni jedan WARN bas zato ce moja banda biti dosta zahtevnija imace odredjeni ljudi za svake evente jedan ce voditi tajne radjne drugi podmornicu... imam vec ljude koji ce dodji u organizaciju koji ce biti odgovorni nece primati mladje ljude nego ozbiljne i starije od 15 godina
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Ja, ako postanem lider moja organizacija ce biti zahtevnija znace se vise pravila u zelim od moje bande da napravim strog RP de nece da se krse pravila ako se jednom preksi pravilo odma ide KIKC imam vec ljdude za TURF koji su jako dobri i nece praviti greske moja banda ce biti aktivna redovna na eventima kod mene ako se krade ide omda crna lista i kikck zelim zelim da moja banda bude dobra i da nemamo WAROVE ako je dobijem


SRECNO SVIMA
uuuuu za 2 dana nabacio 2 godine , kako to brate moj...
 

Hazla_

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
8
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Amir Falan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: Hazla#5080
6. Vaše Ingame ime:Hazla Beatelgeuse
7. Vaš ID: 9064


Dodatne Informacije:
1. Lider za: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada
Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije.Gledajuci Njega naucio sam kako se dobro vodi jedna jaka banda, a zatim sam na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
426
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord: nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Haze
7. Vaš ID:85691.:85691.
Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -

-Nikola Haze
 

Matko Zampa

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vase ime u RL:
Matko
2.Vaše godine : 17
3.Vremenska zona: GMT +1
4.Prosecna aktivnost na dan : 3-5 h
5. Vas diskord: MatkoGraymer#7537
6. Vase Ingame ime: Matko Perec
7. Vas ID: 6868

Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera: The families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-
Mislim da imam veliki potencijal i veliku volju da budem lider ove organizacije jer nikada nisam bio glavni u nekoj organizaciji, a prolazio sam kroz brojne organizacije. Također vjerujem da imam jako puno iskustva s kriminalom tako da mi ovakva organizacija nebi bila strana.

-Od kada sam došao u ovaj grad jako su me privlačile kriminalne organizacije pogotovo "The familisi", bio sam zadivljen njima te sam im se htio pridružiti. Danas kada sam vidio aplikaciju za lidera odamah sam si rekao da trebam probati jer iako ne uspijem znam da sam pokušao napraviti nešto što bi bilo dobro za organzicaiju poput ove.

-Volio bih da budem lider jer bi se u mojoj organizaciji poštovalo svako pravilo te bi svatko trebao znati osnovna pravila RP-a. Naravno ako netko pogriješi kod neke sitne greške mogao bi mu oprostiti jer po meni svatko zaslužuje drugu priliku, a pogotovo neko tko je još novi u gradu, no kod nekih većih prekršaja neću ni okljevati već ću odmah opomenuti ili kazniti kršitelja.


3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Dosta puta sam bio svjedok nepravdi kod primanja u organizacije gdje uglavnom lideri ne primaju ljude koji su veći ID, to je po meni jako nepravedno jer možda taj čovijek ima više iskustva u kriminalu od nekog manjeg ID-a, kod mene svatko bi mogao ući pod uvjetom da zna osnovna RP pravila te da bude odan organizaciji , tj. kada bi ga nešto trebali da bude spreman za odaziv, takve ljude jako cijenim te mislim da oni najviše zaslužuju da budu u ovoj organizaciji.

-Eventi bi trebali biti obavezni za sve članove te ako neko ima dobar razlog zašto nemože ili nesmije ići tek onda bi imao pravo ne doći na event.

-Na eventu se slušaju upute isključivo lidera i co-lidera, te netko ko bi se derao ili ne slušao upute bio bi kažnjen.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Veliki

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
259
Informacije

1. Vaše ime u RL:
Ognjen

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: acromatic#5714

6. Vaše Ingame ime: Kevin Mutni

7. Vaš ID:
412

Dodatne Informacije

1. Lider za...The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Osecam se kao da me moje iskustvo na serveru sada nakon 6 meseci igranja u nekoliko razlicitih organizacija cini snaznim kandidatom za ovu poziciju.Moje poznavanje pravila i onoga sto je potrebno da bih bio uspesan tera me da pozelim da preuzmem ovu poziciju.The Families je mesto gde sam poceo. Znam da sam odlican lider i ranije sam uspesno vodio The Families na engleskom serveru .Zelim da podignem RP iskustvo bande na visi nivo. Planiram da organizujem sve dogadjaje za bande kao sto su Pomorska Bitka, Fort Zancudo, Napad na Dousnika itd, da se postaram da ucestvujemo u svim ovim vrstama dogadjaja bandi.Svako ce imati svoju ulogu u ovoj organizaciji i bicemo tako organizovani da nece biti apsolutno nikakve zabune medju clanovima.Imam spremanu ekipu od 15 momaka koji su veoma iskusni u gang RolePlay-u, i garantujem da nece krsiti pravila.Jednostavno sa ovim momcima igram dosta dugo, fakticki smo odrastali igrajuci GTA, prvi princip nam je postovanje pravila bez obzira na sve, i ono najbitnije, nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP. Hood nam je druga kuca.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Više IC dogadjaja, ulicne trke, ulicne tuce.
-Regrutovanje: da biste bili regrutovani morate imati osnovno znanje o RP-u i geto pravilima
 
Last edited:

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Informacije
1. Vaše ime u RL : Milorad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10 sati
5. Vaš Diskord: Xavi#5666
6. Vaše Ingame ime: Xavi Mose
7. Vaš ID: 2741

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Od pocetka svog igranja na rage platformi provodim vreme u Crime organizacijama, znam kako se krecu od temelja i sta ih remeti sto mi dosta olaksava mandat jelte sa obzirom i da znam pravila. Bio sam Lider organizacije The Families pri pocetku servera gde sam vodio veliki broj ljudi kroz razne RP situacije bez problema, mislim da sam zasluzio sansu posle toliko ulozenog vremena u ovaj Projekat.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- RolePlay Eventi u Ghetto teritoriji: Otprilike bi trebalo da ucestvuju samo Crime organizacije izmedju sebe, samim tim bi korak po korak imali vise iskustva u RolePlay-u i ne bi bilo toliko krsenja pravila van Ghetto teritorija tokom nekih drugih RolePlay situacija.

- Sto vise se fokusirati na poboljsavanje svog IC karaktera, samim tim bi skrenuli paznju clanovima Bande sa OOC izraza i manje bi bilo MettaGaming-a.

- Uvesti stroge kazne ukoliko dodje do krsenja pravila od strane clanova Bande, clanovi bi se posle toga fokusirali sto vise na pravila a ne na krsenje istih.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Informacije
1. Vaše ime u RL : Dragan
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8 sati
5. Vaš Diskord: GAGI#1581
6. Vaše Ingame ime: Gagi Tajfun
7. Vaš ID: 13385
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pre svega, pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider The Familiesa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 2 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Zelim da se fokusiram na dogadjaje bandi.Moj prioritet je obavljanje svih evenata kao sto su Tajna Radnja, Battleship, Submarine,Turfovi ,Pljacke Prodavnica i Prodavnica Oruzja.
- Bio sam clan mnogih bandi i znam greske koje lideri cesto prave i postaracu se da mi se to ne dogodi. Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
- Zelim da se svi zabavljaju,ne uzivam u toksicnoj atmosferi, ne tolerisem je i pobrinucu se da Families nema toksicne clanove.
-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.
- Moja ljubav prema Grand-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.
- Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine tokom igre na Grand-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i želim da uspostavim red u kome se neoprošteno delo neće oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Zelim da napravim razlicite strategije i ljudima pokazem razlicite stvari da se pljacke ne moraju zavrsiti vatrenim obracunom.
- Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Lideri bandi treba da komuniciraju jedni sa drugima i organizuju sastanke kako bi razgovarali o mogucim savezima i sklapali dogovore. Ovo bi trebalo da se uradi u igri, umesto da se samo dogovaraju na Discord-u.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay
 

leo edgy

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
59
1. Vaše ime u RL - Leo

2. Vaše godine - 17

3. Vremenska zona - GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan - 4-8 SATI

5. Vaš Diskord - ᴢᴅᴏʟᴄ#1622

6. Vaše Ingame ime - Leo Ruizz

7. Vaš ID - 7033



Dodatne Informacije


1. Lider za - GSF


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Želim biti leader ove organizacije zbog toga što se zelim pronaći u nećem novom. Nisam nikada bio leader neke organizacije ali želio bih vidjeti kako to ide oko svega. Znam dobro roleplay pravila i mislim da bih ja dobro vodio tu organizaciju. Od kad sam došao u grad uvijek mi je bilo da postanem profesionalni kriminalac i sad mi se ponudila ponuda da postanem leader organizacije.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Postovanje visih cinova, ali isto tako i nižih činova i najbitnije bih mi bilo da veći rankovi pomažu nižim i želio bih da novi ljudi koji dođu u grad da se što više njih udruži u moju organizaciju to jest kriminal.

-Da budemo aktivni na eventima.

-Da se ubace warnovi u organizaciju kako ne bih došlo do kršenja roleplay pravila, a i boljeg roleplay života.

-Pri ulasku u organizaciju ispitivanja bih bila prema svima jednaka, ispitivanja bih trajala oko 5minuta i pitanja koja bih pitali bili bih neki od osnovnih (mg,pg,lta,dm,tk,rdm,vdm,failrp)

-Ali najviše bih trebali znati Ghetto pravila, jel mislim da je to najbitnije za tu organizaciju (kriminal).


-Imao bih zadužene ljude koji bih bojali grafite.

-Takodje bih imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam.

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobiti po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobice ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…


-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti kako bi znao zasto se ne mogu pojaviti.

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medju clanovima


-Za svaku dobro odradjenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju
To je sve od mene i srećno svim kandidatima
 
Last edited:

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670


Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka svojeg igranja na ovom projektu, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 
Last edited:

Kajmak Nakvadrat

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
175
1. Vaše ime u RL Dario
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan 10 ili 12 sati eventualno 24/7
5. Vaš Diskord ឵ KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime Dreaky Greener
7. Vaš ID 9746

Dodatne informacije
1. Lider za... Families
|2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
| U glavnom pre nego sto predjemo na razloge, prvo i prvo sto cu uraditi kad dobijem lidera pozvati cu u organizaciju svog zamenika kako bi smo mogli zavrsiti sto brze prvo cemo srediti vozila rankove a posle cemo bubicu napraviti i srediti. kako bi bilo sve sredjeno za clanove posle freezea!
-Prvi razlog zasto zelim biti lider ove organizacije(bande) je zato sto od pocetka roleplayam bandu i mafiju odmah da najavim da zelim poboljsati rp banda i da vodim kako treba da ne dobija disband kao i svaki put vec ako sam poceo i da zavrsim!
-Drugi razlog je to sto imam skoro sve spremljeno imam svog zamenika imam ljude za turf i ljude koji su mi uvek tu da idemo na razlicite dogadjaje (tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, pljacke talacke itd.) i da upoznam nove clanove i da ih naucim nesto novo.
-Treci razlog zasto zelim biti lider je opet ponavljam rolplayao sam bandu oduvek sam bio imam dosta iskustva nikad nisam imao priliku da postanem lider i zelim videti da li se razlikujem od drugih lidera.
Napravit cu kao svaki osnovni lider i bubicu od bande gde ce biti sve o bandi bit ce channel gde ce biti pravila ghetta i pravila turfa i takodjer osnovna pravila!
i bit ce limit koj treba da se postuje!
Od tih pravila treba minimalno da se zna nekoliko ghetto pravila i sva osnovna pravila!
U organizaciji cu zabraniti da se prekrsi pravilo MG posto u dosta bandama sam bio i znam da se to cesto ponovilo.
Da napomenem da nece dobiti ako neko trazi kick odmah na ruku vec ce dobiti black-list.
Bit cu mnogo stroziji i ako je potrebno da se odradi jos jedan sastanak dodatni odradit cu ga.
U bandi nece biti sav fokus samo na turfove vec i na ostalo jeste da je najbitnije ali tu smo pored svega toga i zabava ucinit cu da ova banda bude kao jedan porodica i da se svi druzimo!
Naravno bit ce neko ko je naredjen za ispitivanje i svega toga sto je odmah jasno da ce to biti jedno lice u koje imam poverenje i stoji mi uvek iza ledja!
Za svako krsenje pravila se dobija opomena ako je nov na server i tek usao u bandu dobija verbalnu opomenu sto znaci da ce biti samo kaznjen tako sto cemo mu reci da pripazi za ubuduce da ne prekrsi opet ako opet prekrsi jedna opomena 3 opomene napolje iz organizacije.
Za ulazak u Bandu GSF treba imati dosta godina u gradu kako bi smo odmah mogli donekle potvrditi da imaju iskustva o roleplayu.
Potrudit cemo se da budemo sto stroziji da ne prekrse pravila i da cela banda bude kaznjena warnom bit cemo sto vise protiv slkripti i postovat cemo sva moguca pravila.
Kao i obicno Lider za svaku uspesnu talacku, Pljacku itd. Davat cu bonuse i rank-up.
Samo da opomenem da za rankove se nece pitati jer je to odmah nepostovanje nego ce svakom clanom biti dodeljen rank koji zasluzuje!
Poput time sto sam napomenuo da cu se potrudit biti sto stroziji nisam mislio u neku ruku da ce biti organizacija toksicna, ne tolerisem toksicnu atmosferu zelim da ljudi budu posteni i dobri. pored ozbiljnost ce biti i zabava!
Ako se pravilo prekrsi clanovi bande ce biti kaznjeni poput time ako se dobija warn na bandu bit ce kickovan jer nam takvi clanovi ne trebaju trebaju nam clanovi koji su uvek tu za mene i za ostale clanove!
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao prvo za organizaciju bi minimalni uslovi bili rp pravila znanja sto znaci da bi svi trebali imati iskustva u bandu i znati ghetto pravila i osnovna obavezno.
-Poboljsao bih isto rp za turfere sve osnovno znaci na svaki turf treba da bude upaljen snimak i da idemo protiv pravila uvek na ispitivanju za turf treba osnovno da se zna turf pravila i dobro pucanje!
-Kao osnovno sastanci ce biti svake nedelje kako bi forsirali ljude da se aktviraju i ako se popuste da ih malo ostrozimo da idu i da se potrude sto vise i vise na evente!
kradje i sve oko toga iz skladista ce se sve resiti zato cemo se potruditi na battleship i tajnu radnju da obogatimo skladiste!
- Ja kao lider ove organizacije bih odrzao dosta vise talacke i pljacke na dan kako bih napravio rp sto zanimljivijem i otezati drzavnim organizacijama roleplay.
- Kao sto sam video da neki lideri kad ne mogu sami da vode bandu spoje savez sa drugom bandom sto je po meni ponizavanje za samog tog lidera koji je odlucio to odraditi, ja kao osnovni lider ne bih to dopustio i radio bih ja sam za svoju organizaciju sa mojim ljudima!
-Na kraju cemo se potruditi da ne dobijemo disband da vodimo sto pravilinije i da budemo protiv server skripti!
Hvala na paznju i na vreme koje ste citali aplikaciju! jos jednom HVALA

Rankovi:
1: Loayal Member
2: Gang Boy
3: Thief
4: Criminal
5: Ghetto Cleaner
6: Grafitti Team
7: Graffiti team leader
8: Turfer
9: Turf Captain
10: Criminal
11: O.G
12: Boss
13: Leader

HVALA NA CITANJE OVE APLIKACIJE!
 
Last edited:

Kevin Reaper

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
1. Vaše ime u RL: Gabriel
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord: illest#1111
6. Vaše Ingame ime: Kevin Reaper
7. Vaš ID: 21789

Dodatne Informacije:
1. Lider za The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )


- Zato sto sam često preuzimao vodeću ulogu u zločinačkoj organizaciji na Njemačkom i Srpskom Serveru, naprimjer kao Instruktor, Event Manager ili Co-Leader i to sam radio sa potpunim zadovoljstvom.

- Imam dosta iskustva na drugim Serverima i igram na Njemačkom Serveru već od 16.10.2021 i želim sve što sam naučio prenijeti na Srpski Server.

- Tražim nove izazove i volio bih dobiti priliku izgraditi nešto veliko. Moja motivacija iza ovoga je stvoriti bandu koja nije poput drugih bandova. To znači da je banda više fokusirana na RP.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


-Kako bih poboljšao RP, želim nagraditi svakog člana bande novcem i priznanjem, između ostalog. Osim toga, želio bih aktivno organizirati bilo kakve roleplay događaje i uvijek aktivno sudjelovati u njima. Za mene RP dionice nisu samo bande i policajci, to je svaki pojedini igrač, bez obzira koju ulogu igrao. Nadalje, nitko ne smije ući u organizaciju tko nema razumno razumijevanje RP-a. Međutim, to ne znači da novi igrači nisu dobrodošli. Želim izgraditi organizaciju koja daje igračima priliku da nauče dobar RP i vježbaju dobar RP.

-Želim povećati RP na GrandRP poslužitelju, želim to umnožiti uz pomoć ove organizacije. Za mene se ne radi o pobjedi ili gubitku u RP-u, već o tome da imam zadovoljavajući RP. Za mene RP funkcionira kao neka vrsta odbojkaške igre: morate nastaviti odbijati loptu naprijed-natrag i to je ono što igru čini zabavnom, daje i uzima.


Lijep pozdrav i sretno svim kandidatima!

Kevin Reaper
grand-theft-auto-san-andreas-grove-street-families-gang-san-andreas-multiplayer-grand-theft-auto-iv-png-favpng-6iw2Zy0Ub6WjMdzndMauVdHZ6.jpg
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
533
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL: Amir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: ammirshotta#1658
6. Vaše Ingame ime: Ammir Youkai
7. Vaš ID: 18671

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je The Families. U proslom mandatu The Families bio sam Co-Leader i smatram da mogu eventualno vodit ovu organizaju.

-Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam,nikada pre nisam bio lider,ali za sve postoji prvi put .Vodio sam dosta familija pre i nikada nismo dobili warn ili neku slicnu opomenu, trudim se da svi se zabave i da uzivaju u rpu koji im ovaj server pruza, nije sve do ranka dzabe rank ako si covek koji ce da se vredja i da omalovazava druge clanove. Svi rankovi ce morati da postuju pravila.

- Da bih poboljsao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako ali bih veoma voleo i uzivao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Cin nije jedina stvar koja cini RP, radi se o tom drustvu i o uzivanju koje osecas dok RP-as, ako si dosao da RP-as samo da bih imao veliki cin, ne uzivas u tome sto radis svako treba da se pronadje u necemu kada svi to shvatimo RP ce kolektivno biti bolji.

-Sto se tice evenata na svakom bih pokusao prisustvovati zato sto je to mesto gde mozemo svi da se druzimo i pucamo u isto vreme, iskreno eventi su jedne od glavnih stvari koje cine Org aktivne. Forsiram ovakve okrsaje na eventima koji poboljsavaju rukovanje oruzjem i samim tim ojacava sposobnost organizacije.

- Primao bih samo ljude koji su iskusni sa pravilima i nece praviti probleme, kao sto su warnovi ili ometanje RP-a nekom drugom, time samo kvairmo RP sto niko od nas ne zeli.

- Sto se tice godina, nije sve u godinama stvar je i u PONASANJU zato sto dzabe ako momak ima 30 godina ako se ponasa kao dete od 10, nekada i ja saslusam nekog mladjeg i nesto novo naucim, svi smo ljudi svi nesto novo svakog dana ucimo. Diskriminaciju prema godinama necu tolerisati ako dobijem priliku da vodim ovu organizaju.

- Za kraj toksicnost jedna od najbitnijih stvari koje ne bih dozvolio u svojoj org, svi znamo taj osecaj kada ubijete nekoga koji je bolji ili mozda imao vise health-a od vas, razumem da se radujete ali da govorite ,,nemas ruke,, ,,zz,, i slicno nije uredu prema njima, uredu je da se radujete ali molim vas zadrzite to za sebe.
 
Last edited:

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
533
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h – 8h na dan
5. Vaš Diskord: mirkic#1654
6. Vaše Ingame ime: Walter Willson
7. Vaš ID: 6178

Dodatne Informacije
1. Lider za... Grove Street Family
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1.Želim voditi organizaciju u smjeru RolePlay-a gdje bi sve bande i frakcije trebale igrati ulogu. Probleme treba interno razjasniti kroz najbolju moguću suradnju s čelnicima ostalih frakcija, koristeći kratke službene kanale.

2.Želim voditi bandu u skladu s pravilima. Prvi članovi će biti upitani o pravilima prije nego što budu prihvaćeni. Nakon određenog vremena prikupljanja, bit će moguće pridružiti se organizaciji samo putem sponzora i upita pravila. Kršenje pravila se kažnjava mnogo strože i članovi se kažnjavaju bez obzira na njihov rang.

3.Želio bih ostvariti znatno bolju suradnju sa svim skupinama. Probleme treba rješavati otvoreno i zajedno pronaći rješenje koje se također može iskoristiti za pozitivnu promjenu.

Neki još dodatni razlozi:

-Često sam preuzimao zamjeničke uloge u kriminalnim organizacijama, bilo kao zamjenik, voditelj ljudi na event-u ili instruktor za nove ljude i to sam radio s potpunim zadovoljstvom. Također sam bio i na zamjeničkim pozicijama u Legalnim organizacijama.

-Ono što mislim da me razlikuje od drugih je to što se i u teškim situacijama uvijek držim hladnokrvnosti i ne počnem se vikati i derati, čak i ako izgubimo, jer će zadnji na kraju biti UVJEK prvi.

-Dobro sam povezan u gradu, poznajem veliku količinu ljudi u gradu koji pripadaju kriminalnim ili legalnim organizacijama i dobro se slažem s svima njima

-Imam spremna 4 čovjeka koja mogu zazueti 4 zamjenička ranka i turf tim spreman

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Planiram uključiti više događanja u aktivnosti bandi. Za to već postoji puno ideja i koncepata. Npr. à pljačke 24/7 trgovina, gun shop-ova, talačke situacije itd.

- Strogo odvojiti IC/OOC kako biste izbjegli stres s drugim stranama za vrijeme događaja. Ako je tako, onda bi stres trebao biti proveden na osnovi IC-a s razumnom pozadinom. „Mržnju“ koja se razvila kod nekih igrača treba potpuno neutralizirati.

-Regrutaciju treba prilagoditi na višu razinu, tako da se igrači moraju bolje informirati unaprijed.

- Želio bih uvesti minimalnu dob za ulazak u bandu jer nažalost nisam imao dobro iskustvo s mladima

- Pridajem veliku važnost pravilima/pravilima geta pitajući svakoga.Također ću uključiti da osoba koja se želi predstaviti dobiva metak za svaki pogrešan odgovor.To znači dva pogrešna odgovora i vi pali ispitivanje

- Pozivamo na više aktivnosti unutar bande kako bismo pogurali strukturu bande i zajednicu naprijed. Želimo stvoriti stabilnu zajednicu koja može postojati dugoročno bez daljnjih problema.

- Kako bih ojačao suradnju u frakciji, želio bih raditi mnoge događaje, odnosno serverske događaje poput Tajne radnje, pljačke, Fort Zancudo itd.

Rang 1 - Runner
Rang 2 - Member
Rang 3 - Street Soulja
Rang 4 - Thug
Rang 5 - Tiny Gangster
Rang 6 - Gangster
Rang 7 - Turfer
Rang 8 - Turfleader
Rang 9 - Executor
Rang 10 - Street Gangster
Rang 11 - Vice Gangster
Rang 12 - Original Gangster
 

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
1. Vaše ime u RL Dario
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan 10 ili 12 sati eventualno 24/7
5. Vaš Diskord ឵ KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime Dreaky Greener
7. Vaš ID 9746

Dodatne informacije
1. Lider za... Families
|2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
| U glavnom pre nego sto predjemo na razloge, prvo i prvo sto cu uraditi kad dobijem lidera pozvati cu u organizaciju svog zamenika kako bi smo mogli zavrsiti sto brze prvo cemo srediti vozila rankove a posle cemo bubicu napraviti i srediti. kako bi bilo sve sredjeno za clanove posle freezea!
-Prvi razlog zasto zelim biti lider ove organizacije(bande) je zato sto od pocetka roleplayam bandu i mafiju odmah da najavim da zelim poboljsati rp banda i da vodim kako treba da ne dobija disband kao i svaki put vec ako sam poceo i da zavrsim!
-Drugi razlog je to sto imam skoro sve spremljeno imam svog zamenika imam ljude za turf i ljude koji su mi uvek tu da idemo na razlicite dogadjaje (tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, pljacke talacke itd.) i da upoznam nove clanove i da ih naucim nesto novo.
-Treci razlog zasto zelim biti lider je opet ponavljam rolplayao sam bandu oduvek sam bio imam dosta iskustva nikad nisam imao priliku da postanem lider i zelim videti da li se razlikujem od drugih lidera.
Napravit cu kao svaki osnovni lider i bubicu od bande gde ce biti sve o bandi bit ce channel gde ce biti pravila ghetta i pravila turfa i takodjer osnovna pravila!
i bit ce limit koj treba da se postuje!
Od tih pravila treba minimalno da se zna nekoliko ghetto pravila i sva osnovna pravila!
U organizaciji cu zabraniti da se prekrsi pravilo MG posto u dosta bandama sam bio i znam da se to cesto ponovilo.
Da napomenem da nece dobiti ako neko trazi kick odmah na ruku vec ce dobiti black-list.
Bit cu mnogo stroziji i ako je potrebno da se odradi jos jedan sastanak dodatni odradit cu ga.
U bandi nece biti sav fokus samo na turfove vec i na ostalo jeste da je najbitnije ali tu smo pored svega toga i zabava ucinit cu da ova banda bude kao jedan porodica i da se svi druzimo!
Naravno bit ce neko ko je naredjen za ispitivanje i svega toga sto je odmah jasno da ce to biti jedno lice u koje imam poverenje i stoji mi uvek iza ledja!
Za svako krsenje pravila se dobija opomena ako je nov na server i tek usao u bandu dobija verbalnu opomenu sto znaci da ce biti samo kaznjen tako sto cemo mu reci da pripazi za ubuduce da ne prekrsi opet ako opet prekrsi jedna opomena 3 opomene napolje iz organizacije.
Za ulazak u Bandu GSF treba imati dosta godina u gradu kako bi smo odmah mogli donekle potvrditi da imaju iskustva o roleplayu.
Potrudit cemo se da budemo sto stroziji da ne prekrse pravila i da cela banda bude kaznjena warnom bit cemo sto vise protiv slkripti i postovat cemo sva moguca pravila.
Kao i obicno Lider za svaku uspesnu talacku, Pljacku itd. Davat cu bonuse i rank-up.
Samo da opomenem da za rankove se nece pitati jer je to odmah nepostovanje nego ce svakom clanom biti dodeljen rank koji zasluzuje!
Poput time sto sam napomenuo da cu se potrudit biti sto stroziji nisam mislio u neku ruku da ce biti organizacija toksicna, ne tolerisem toksicnu atmosferu zelim da ljudi budu posteni i dobri. pored ozbiljnost ce biti i zabava!
Ako se pravilo prekrsi clanovi bande ce biti kaznjeni poput time ako se dobija warn na bandu bit ce kickovan jer nam takvi clanovi ne trebaju trebaju nam clanovi koji su uvek tu za mene i za ostale clanove!
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao prvo za organizaciju bi minimalni uslovi bili rp pravila znanja sto znaci da bi svi trebali imati iskustva u bandu i znati ghetto pravila i osnovna obavezno.
-Poboljsao bih isto rp za turfere sve osnovno znaci na svaki turf treba da bude upaljen snimak i da idemo protiv pravila uvek na ispitivanju za turf treba osnovno da se zna turf pravila i dobro pucanje!
-Kao osnovno sastanci ce biti svake nedelje kako bi forsirali ljude da se aktviraju i ako se popuste da ih malo ostrozimo da idu i da se potrude sto vise i vise na evente!
kradje i sve oko toga iz skladista ce se sve resiti zato cemo se potruditi na battleship i tajnu radnju da obogatimo skladiste!
- Ja kao lider ove organizacije bih odrzao dosta vise talacke i pljacke na dan kako bih napravio rp sto zanimljivijem i otezati drzavnim organizacijama roleplay.
- Kao sto sam video da neki lideri kad ne mogu sami da vode bandu spoje savez sa drugom bandom sto je po meni ponizavanje za samog tog lidera koji je odlucio to odraditi, ja kao osnovni lider ne bih to dopustio i radio bih ja sam za svoju organizaciju sa mojim ljudima!
-Na kraju cemo se potruditi da ne dobijemo disband da vodimo sto pravilinije i da budemo protiv server skripti!
Hvala na paznju i na vreme koje ste citali aplikaciju! jos jednom HVALA

Rankovi:
1: Loayal Member
2: Gang Boy
3: Thief
4: Criminal
5: Ghetto Cleaner
6: Grafitti Team
7: Graffiti team leader
8: Turfer
9: Turf Captain
10: Criminal
11: O.G
12: Boss
13: Leader

HVALA NA CITANJE OVE APLIKACIJE!
Ja kako sto znam nemoze lider da bude onaj ko je banovan 20 puta na serveru i svaki vtori dan je u demorganu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom