Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12H dnevno
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Mutni
7. Vaš ID: 15064

Dodatne Informacije.

1. Lider za The Ballas Gang
- Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Dobar dan, ja se zovem Mihailo Nikolic. Imam 17 godina i veoma sam intelegentna osoba. Dosao sam da se apliciram za lidera the ballas ganga, zbog toga sto vidim da su ljudi nezreli za posao ovog velikog projekta. S toga sam odlucio da se apliciram za organizaciju The Ballas Gang. Jako dobro znam delovi mape, razumem se u RP i u projekat. Veoma sam snalazljiva osoba i naucim sve u sekunde. Ponekad mogu biti besan sto se tice drugih ljudi koji mi vredjaju mrtvo. Ali da predjemo na stvar, nisam toxic osoba, roleplayam gde god budem bio, razumem se u pravila roleplaya i pravila projekta poput: Ghetta pravila, Generalna pravila, Pravila GZ, Pravila Dogadjaja i jos puno. Zelja mi je da postanem lider i da odrzim organizaciju kako znam i umem.
- Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.Roleplay
Roleplay je jako bitan za celu organizaciju i za ceo projekat. Dosta znace nama i drugima. Roleplay znaci replika pravog zivota, sto znaci da mora da se glumi kao realan zivot. Bilo da ti neko drzi pusku na glavu, ti ces da stenjes i da glumis svoj strah kao u realnom zivotu. Roleplay je jedno od najvaznijih procesa koji mora da se izvrsi kako bi projekat cvetao.
2.Clanovi
Bitno nam je da nadjemo nekog clana koji ce da postuje celu organizaciju i koji ce da izvrse obaveze svake obicne organizacije. Veoma nam znaci da nadjemo nekog zrelog clana koji mora da zna sta je roleplay i kako treba da se glumi. Nije nam toliko bitno da clan dobro puca, nama je bitno da clan zna roleplay i da ga odigra. Clan moze biti i mladji i stariji.
3.Eventi
Eventi poput pljacke prodavnice, gun shopa, talacke itd. Takvi eventi mora da se lepo odigra i izvrsi sjajan roleplay. Ostali OOC eventi se igraju normalno i nema potrebe za Roleplayom.
4.Aktivnost
Aktivnost clana je najbitniji za organizaciju. Stvara veliku reputaciju lideru i veoma znaci organizaciji. Mora biti tu na akcije poput pljacki i ostalih OOC eventi.
 

Lucas Aurelius.

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10H
5. Vaš Diskord: Lukaa#4472
6. Vaše Ingame ime: Lucas Aurelius
7. Vaš ID: 16213

Dodatne Informacije:

1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
U ovom projektu sam dosta vremena znam odlicno RP-ati, pravila poznajem odlicno.Neko vreme sam bio administrator ali sam shvatio da to nije za mene jer dosta vise volim da RP-am.U dosta organizacija sam bio HighCommand, Turf je nesto sto je gang-u dosta potrebno ali svakako bih se vise posvetio poboljsanju RP-a u mojoj organizaciji.Vec imam odredjene ljude i za turf i za HighCommand.Izrazito bih voleo da se okusam u tome da budem lider jedne organizacija a danam se da ce te mi vi za to dati sansu naravno.Veliki pozdrav i svu srecu zelim svima od Lucasa.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Bez Toxicnosti
Bez Pokusaja lazi i prevare
Za svaku oblast u gangu bi bile ekipe ljudi koji se u to razumeju
Bice kaznjen svaki pokusaj kradje iz organizacije(po pravilu GrandRolePlay-a)
Na svaki event ce otici barem 3 ljudi iz organizacije
Naravno poboljsacemo RP ljudima iz drzavnih organizacije(bez kojih se ne moze RP-ati)
Za svaki uspesan event naravno odredjeni bonusi
Svako ce da bude primecen ako je aktivan i naravno dobice rank-up po zasluzi
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8H
5. Vaš Diskord: Strahinja Pluxury#9831
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Pluxury
7. Vaš ID: 21937

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Zeleo bih postati lider ove posebne organizacije zato jer imam veliku ljubav prema gangu i voleo bih da vodim jednu takvu oranizaciju sa velikom ozbizljnosci i svi bi bili jednaki clanovi. Imam svoju ekipu sa kojom bih zapoceo tu pricu i na najvisem mogucem nivou bi se potrudio da ce svi biti ispitani do kraja i da nece krsiti pravila.

2. Imam iskustva sa pravila i sa samim situacijama i znam da bih vodio organizaciju kako treba i potrudio se da budem dobar liidr i isto tako dobar prema svim clanovima. Rank bi se dobijao prema zasluznosti a i isto tako prema postupcima clanovima.

3. Organizacija ce mi biti najbitnija u svakom momentu i u svakoj sekundi, bio bih aktivan i ne bih dozvolio da se ista lose desi kada nisam tu a kada nisam tu imao bih dobre zamenike koji ma mogu da verujem u svakom slucaju koj bi bili tu kada ja nisam.

-Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Voleo bih da poboljsam roleplay-a tako sto ce manje biti rp2WIN a vise roleplaya kao i sam price u roleplay.


2. Potrudio biih se da svi clanovi i malo glume u samoj situaciji roleplaya tako sto na primer kada udare negde ili skoce sa zgrade da glume malo kako naprimem ih boli noga od samog skoka sa neke visine od 2m ili kao sto im treba zdravstvena pomoc kkada se sudare .

3. Roleplay bih bio podignut na neki visi nivo od sadasnjeg roleplay-a.
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
155
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5. Vaš Diskord: Pikachu Boy#3454
6. Vaše Ingame ime: Nikolas Gambinov
7. Vaš ID: 6168

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Smatram da sam prilično upućen u gradske propise i radim na tome da obrazujem celu svoju porodicu i bandu. Sa svojim iskustvom i vođstvom, verujem da mogu da koristim Balasa da edukujem druge kako da pravilno RP-aju i da im pomognem da shvate šta da rade, a šta ne u određenim scenarijima. Uveren sam da mogu da pokažem nekim igračima kako da efikasno RP igraju bez kršenja gradskih zakona, sprečavajući ljude da primaju upozorenja, demorgane ili zabrane.

2.2. Pored toga, bio sam deo nezvaničnih porodica, video sam svaki stepen RP-a u organizaciji i bio svedok učešća mnogih istaknutih vođa u svim događajima bandi. Svestan sam svake strategije bande i takođe želim da budem pomalo oštar prema članovima jer želim da daju sve od sebe. Niko nije savršen, a napredak se može samo videti; ako sam ja vođa, moći ćete da primetite poboljšanje. Verujem da ako bilo koji član bande ima pitanje, ne treba da se plaši da ga postavi. Takođe bi trebalo da budu voljni da razgovaraju o tome sa drugim članovima bande jer mogu da veruju da ću odgovoriti na to.

2.3. RP iskustvo bande je nešto što želim dalje da razvijam. Nameravam da učestvujem u svim događajima bandi, kao što su Battleship, Fort Zancudo i Clandestine, i postaraću se da to uradimo. Jedan od mojih omiljenih događaja je tajni, ali na žalost, praktično sve bande kampuju za padobranom tamo i nekako je dosadno. Ipak, postaraću se da prisustvujemo svakom događaju i učestvujemo u drugim događajima kako bismo širili glas o RP-u. Pljačke prodavnica su jedan od događaja na kojima mogu da doprinesem poboljšanju svačijeg iskustva, što je moj glavni cilj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Moj cilj je da stvorim grupu koja je otvorena za regrutovanje novih članova i obezbeđivanje da oni dobiju iskustvo bande. Želim da naučim nove članove kako da pravilno učestvuju u događajima, sprejevima za grafite i drugim aktivnostima bandi dok se istovremeno zabavljaju. Kada se iskusniji igrači pridruže grupi, imaće veće šanse da brže napreduju i pokažu da mogu da ispune zahteve visokog ranga.

3.2. Iako se GrandRP definitivno ne smatra hardcore serverom za RolePlay, i dalje mislim da je važno održavati dobar nivo RP-a unutar organizacija. Mislim da je jedna od glavnih stvari koja se može učiniti da se drastično poboljša nivo RP-a da se ljudi ne mešaju. Ljudi uvek treba da igraju kao njihov lik koji je član bande, a kada budu opljačkani, takođe treba da se plaše za svoj život kao što bi njihov lik bio i da se povinuju. U svojoj bandi ću zapravo šutnuti ljude koji ne mogu da poštuju ta jednostavna pravila samo da bih geto postao mesto sa više RolePlay-a.

3.3.I dalje se držim svog stava još od konkursa za lidera Vagosa, savetovao bih svim organizacijama da se više angažuju u RolePlayu jer, prema mom sopstvenom zapažanju, nijedna banda nikada ne pokušava da napadne NG-ovu ammo run ili money run. Želeo bih da održavam dobre odnose sa drugim liderima organizacija i učestvujem u aktivnostima u kojima LEO deluju kao solidan sistem podrške. Ukratko, samo želim da ojačam međusobne odnose koje vođe ilegalnih organizacija imaju. Da bih povećao prevlast bandi u gradu, želim da ohrabrim saradnju među njima.
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h-14h
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Zato sto sam bio dugo u ballas i ocu da postanem opet kriminalac kako sta sam bio hteo bi da se skupimo svi iz org i da robamo po geto
znam kako trebam da radim posao kako lider ballas.
2. Imam dosta iskustva bio sam u razlicnih organizacije bio sam i dugo u ballas.
3. Zeleo da uzmem ballas gang zato sto imam znanje i znam raditi kao visi cin i visi kriminalac.

-Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Potrudio se da sto vise imamo turfove.
2.ulepaso bi balas uveo nove rankove uveo bi clanove koj voli da budu kriminalci.
3. Uveo bi da ima vise talacka vise turfove i sve dr.
4. svaki dan cemo ici na pucnjave da bi judi pobojsali aim.



Rankove:

Suspend
Associate
Little Ballas
Young Ballas
Thief
Hitman
Grafit Team
Grafit Team Lider
Turf
Turf lider
O.G
Boss
Leader


SRECNO SVIMA !!!
 

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Dejan Petrovic
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10 sati
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Deyan Slash
7. Vaš ID: 20229

Dodatne Informacije:
Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Već dosta dugo sam u kriminalnim organizacijama i u njima sam od najjnizih rankova dostigao high command.

-Jedno vreme sam radio kao doušnik u FIB-u i za to vreme smo imali obuku talačkih situacija te znam to preokrenuti u svoju korist i samim tim bi imali ušpesne talačke situacije.

-Imam grupu ljudi iza sebe koji bi pokrili sve sektore mafije.

Rankovi:
1.Suspended
2.Little Ballas
3.Young Ballas
4.Old Ballas
5.Gheeto Cleaner
6.Grafit Team
7.Grafit Team Leader
8.Turfer
9.Turf Boos
10.Gheeto Commander
11.O.G
12.Co-leader
13.Leader


-Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Podigao bi gheeto na veci nivo.

-Ogranizovao bih minimum 1 pljacku nedeljno.

-Imam ljude koji igraju RP +10 godina i oni bi bili zaduženi za ubacivanje novih ljudi samim tim bi smanjio šansu warnova jer ne bi mogao svako da udje.



Srećno svima želi vam Deyan Slash
 
Last edited:

Aleksandar1

Player
Player
Joined
Aug 6, 2022
Messages
75
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan Jovanovic
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: trenutno stanje je 20h
5. Vaš Diskord: Dejan Tigamochi#6892
6. Vaše Ingame ime: Daytona Fuentes
7. Vaš ID: 15853

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Poboljsanje aktivnosti i organizovanosti medju ilegalnim organizacijama. Aktivnost samih igraca kako unutar same organizacije tako i van nje.
2.2. Iskusan sam u vodjenju velike grupe ljudi i posedujem vestine za mikromenagment kao i sam menagment.
2.3. Dosta sam kompetantivan i na ovaj nacin zelim da dam drugim ljudima priliku da se takmice sa drugima a i protiv samih sebe kako bi izvukli svoj maksimum.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.

1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama.


Srdacan Pozdrav

Daytona Fuentes
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
376
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7H dnevno
5. Vaš Diskord: Ezzzly#1071
6. Vaše Ingame ime: Jovan Pluxury
7. Vaš ID: 21866

Dodatne Informacije.

1. Lider za The Ballas Gang
2- Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav,ja sam jovan ja bih hteo da budem lider ovoj organizaciji zato sto kad sam krenuo da igram
The Ballas Gang mi je bila prva organizacija ja sam krenuo od prvi rang i postigao nesto ja u zadnje vrem
e u organizacijama se zanimavam sa turfom ako bi uzeo ovoj organizaciji ja bih skupio neku ekipu koja dobro puca i
pokusati uzeti sve turfove ali najbitnije je sta ja necu biti strog kao lider ali cu da se trudim da nema prekrsaja pravila
i svi koji budu ubaceni bicu prvo ispitivane pa onda ubaceni zato ja ocu da budem lder ovoj organizaciji.


.
3- Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
ja bih hteo da pobojlasam role play stim sta sam reko da necu primat svaki clan
u The Ballas Gang pre da bude iko ubacen ce da bude ispitan za odredzenih geto
pravila i generalna pravila ja znam sve pravila i mislim da mogu da odredujem i da ispitaivam ko zna pravila
i ko ne zna pravila to je to pozdrav
Jovan Pluxury
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Za intervju za The Ballas Gang u Petak (19.08.2022) u 15:00 pozvani su sljedeći igrači:

Miljenko Poppara | ID 7571 (Micko Bios#3744)
Nikolas Gambinov | ID 6168 (Pikachu Boy#3454)

Cestitke izabranim kandidatima!

Prijave za Leader of The Ballas Gang su ZATVORENE.
 
Last edited by a moderator:

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10 sati
5. Vaš Diskord: Strahinja Pluxury#9831
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Djordjevic
7. Vaš ID: 20025

Dodatne Informacije:
Lider za Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Već dosta dugo sam u kriminalnim organizacijama i u njima sam od najjnizih rankova dostigao high command.

-Znam mnogo taktika koje bih uradio na akcijama i imam iskustva sa svim dogadjajima organizacijs, na talackama bih bila uvek neka dobra taktika za bezanje.

-Imam grupu ljudi iza sebe koji bi pokrili sve sektore mafije.

Rankovi:
1.Suspended
2.Associate
3.Criminal
4.Loyal Member
5.Gheeto Cleaner
6.Grafit Team
7.Grafit Team Leader
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Gheeto Commander
11.O.G
12.Co-leader
13.Leader


-Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Podigao bi gheeto na veci nivo.

-Ogranizovao bih minimum 1 pljacku dnevno.​

-Imam ljude koji znaju skroz pravila i imaju dobro zapazanje kada neko cita pravila, kada krene da muca i da odugovlaci. Smanjila bi se sansa za warnove i roleplay bih bio bolji.

-Krenuo bih polako sa sakupljanjem clanove zato jer bih svako bio ispitan svako pravilo vrzano za organizaciju.

-Srecno svima Strahinja Djordjevic
 

Kevin LaClap

born to win :)
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
48
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8h-10h
5. Vaš Diskord:Kevin LaPasulj#2427
6. Vaše Ingame ime:Kevin Vitton
7. Vaš ID:803

Dodatne informacije:
1. Lider za...Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.Na ovom projektu sam jako dugo,jos od Avgusta 2021...Bio sam pripadnik svake organizacije i u ovom gradu,a takodje i u engleskoj.Mislim da sam stekao dovoljno znanja,iskustva da bi bio leader neke organizacije.Znam ghetto jako dobro,svaku ulicu,svaku kuću,veoma sam iskusan u pravljenju planova , strategija,i vodjenju skupina ljudi,takodje imam zelju da zamenim klasicno ubijanje po ghetu rp-om.Imam namenu da rp-am i sa drugim gangovima vise nego sto je iko rp-ao (trgovina drogom,kidnapovanjem drzavnih sluzbenika itd...).
2.Spreman sam da dovedem ovu organizaciju na stepen rp-a koji ovaj server jos nije video... zelim da pomerim granice rp-a.Imam ogromnu grupu ljudi koji su spremni da dodju u organizaciju prvog dana otvaranja (turf team,grafiti team,itd...).Zelim,a i nadam se da ce Marabunta Grande-a biti najbolja i najkrvoločnija organizacija u istoriji ovog grada koju kada neko vidi imace strahopostovanje prema njenim clanovima,i njoj.
3.Svakog dana sam razmisljao jedno te istu stvar...Kako je biti leader ? Mogu li jednog dana i ja biti na toj poziciji ? Da li sam sposoban za to ?Na kraju svega...zelim da upoznam nove ljude,da napravimo jednu grupu ljudi koja ce sebe zvati familijom,da svi provodimo vreme zajedno i da se druzimo kao jedan kolektiv...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega u organizaciji ce svako morati da ima respect prema drugima koji god rank da su.
-Disciplina je glavni faktor koji neko mora da ima ako zeli da se pridruzi i postane član Marabunta Grande-a
-Takodje bice puno rp-a i improvizacije tokom pljackanja,talackih situacija,pljackanja prodavnica/gunstora itd...
-Planiram da svaki dogadjaj ima strategiju takvu da se po drzavnim organizacijama prica o njoj.
-Clanovi koji su otkriveni da su dousnici ce biti elikvidirani na lokacijama za koje ce znati samo veci cinovi.
-OSVETA je fundamentalno pravilo Marabunta Grande-a,ko dira Marabuntu ce patiti u najvecim mukama.

To je bilo od mene,nadam se da će vam ova aplikacija zapasti u oko.Srdačan pozdrav za sve.Hvala na pažnji!

Salute !
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andelko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h
5. Vaš Diskord: Andelko #0001
6. Vaše Ingame ime: Andelko Vuitton
7. Vaš ID: 1034
Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Marabunte.
- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Marabunte u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.
- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.
- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.
-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Marabuntu necu primati svakoga ko zatrazi da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo zabranjen. Morace da zna sva pravila servera i naravno sto se tice geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.
- Podici sami roleplay na visok i drugi nivo.
- Podici aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.
- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi ljepo provedemo i ne budemo toxicni.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord: ! Ourmoney#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Polumental
7. Vaš ID:8569
Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -
-Nikola Polumental
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo Nikolic
2. Vaše godine:16 godina 2006 godiste
3. Vremenska zona: GMT+2 Belgrade
4. Prosječna aktivnost na dan:Radni dan 6-10h vikendom koliko god.
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Smeker
7. Vaš ID:15394
Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Dobar dan, ja se zovem Mihailo Nikolic. Imam 16 godina i veoma sam intelegentna osoba. Dosao sam da se apliciram za lidera Marabunta Grande, zbog toga sto vidim da su ljudi nezreli za posao ovog velikog projekta. S toga sam odlucio da se apliciram za organizaciju. Jako dobro znam delovi mape, razumem se u RP i u projekat. Veoma sam snalazljiva osoba i naucim sve u sekunde. Ponekad mogu biti besan sto se tice drugih ljudi koji mi vredjaju mrtvo. Ali da predjemo na stvar, nisam toxic osoba, roleplayam gde god budem bio, razumem se u pravila roleplaya i pravila projekta poput: Ghetta pravila, Generalna pravila, Pravila GZ, Pravila Dogadjaja i jos puno. Zelja mi je da postanem lider i da odrzim organizaciju kako znam i umem.
- Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.Roleplay
Roleplay je jako bitan za celu organizaciju i za ceo projekat. Dosta znace nama i drugima. Roleplay znaci replika pravog zivota, sto znaci da mora da se glumi kao realan zivot. Bilo da ti neko drzi pusku na glavu, ti ces da stenjes i da glumis svoj strah kao u realnom zivotu. Roleplay je jedno od najvaznijih procesa koji mora da se izvrsi kako bi projekat cvetao.
2.Clanovi
Bitno nam je da nadjemo nekog clana koji ce da postuje celu organizaciju i koji ce da izvrse obaveze svake obicne organizacije. Veoma nam znaci da nadjemo nekog zrelog clana koji mora da zna sta je roleplay i kako treba da se glumi. Nije nam toliko bitno da clan dobro puca, nama je bitno da clan zna roleplay i da ga odigra. Clan moze biti i mladji i stariji.
3.Eventi
Eventi poput pljacke prodavnice, gun shopa, talacke itd. Takvi eventi mora da se lepo odigra i izvrsi sjajan roleplay. Ostali OOC eventi se igraju normalno i nema potrebe za Roleplayom.
4.Aktivnost
Aktivnost clana je najbitniji za organizaciju. Stvara veliku reputaciju lideru i veoma znaci organizaciji. Mora biti tu na akcije poput pljacki i ostalih OOC eventi.
HVALA NA CITANJU I NA VASOJ PAZNJI!
SRECNO SVIM APLIKANTIMA!
 

HinduKush

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5. Vaš Diskord: KaLu#0381
6. Vaše Ingame ime:Hindu Kush
7. Vaš ID: 11286

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i dolazio jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande u svakom smislu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj
 
Last edited:

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamjenik lidera u 2 bande koje su odradile 2 puna mandata, samim time imam iskustvo u vođenju
- Nisam osvetoljubiva osoba i ne zelim nikome lose, ljudi smo i sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume itd...
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove koliko na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica te pritom nebi krsio pravila servera
- Alergican sam na MG i samim time bi ga ogranicio te bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima organizacije da bi komentirali aktivnosti bande te kritizirao što je bilo dobro a što lose, te bi ciljao da ispravim pogreške
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom