Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Dejan Jovanovic

2. Vaše godine: 19

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutno stanje je 20h

5. Vaš Diskord: DejanMRB #4841

6. Vaše Ingame ime: Daytona Fuentes

7. Vaš ID: 15853

1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem).
Igram u gradu već 4+ meseca i život bandi je mesto gde ova igra napreduje. Događaji, prskanje, timski rad, itd. čine život bande načinom na koji se odvija u ovom gradu. Budući da sam u Ballas, Bloods, Vagos, a sada i marabuntu, osećam da razumem šta je dobro vođstvo da bi bilo uspešno. Nedavno sam bio viši u Vagosu i Vrhovnoj komandi za porodice. Imam iskustvo da dovedem Marabuntu do vrha u shvatanju onoga što rade dobri lideri. Fokusiranje na kohezivnu jedinicu da preuzme geto sa travnjacima, sprejevima, događajima, itd. Imam iskustvo, posvećenost i ljubav prema životu bandi plus imam strukturu da Marabunta ponovo bude na vrhu. Jedan od najvažnijih delova u životu bande je poštovanje pravila i učiniću sve što je u mojoj moći da budem siguran da imamo odgovarajući RP dok pravimo
Marabuntu na vrhu.

b) Iako nikada nisam bio u Marabunti, razumem šta je to imati bandu na vrhu. naučio sam da imaju sve što je potrebno da svoje bande učine najboljima. Planiram da iskoristim mnogo toga što su uradili kako bih osigurao da imam uspešnu bandu jer je najbolje iskustvo koje sam ikada imao sa njima. Imati plan sa odgovarajućim zamenicima i visokom komandom je ključ za uspešnu bandu. Sa ljudima u gradu koje poznajem, znam da ću imati neke od vrhunskih RP ljudi, koji će poštovati pravila i vratiti zabavu Marabunta bandi dok preuzimaju vrh. Moj plan je da iskoristim svoje veze i prošlo iskustvo sa nekim od najboljih ljudi u gradu da unajmim prave ljude za bandu. Imam minimalnu stopu zatvora u pregovorima o pljački prodavnica ili pištolja, tako da ću takođe iskoristiti ovo iskustvo kako bih se uverio da izbegnemo zatvorsku kaznu za bandu.

c) Pravilna komunikacija sa članovima bande i Vrhovnom komandom kako bi se osiguralo da se poštuju sva pravila i da bi se osiguralo da je banda organizovana. Moj cilj je da pružim šansu svima tako što ću obaviti odgovarajući proces intervjua dok prisustvujem što više događaja svakog dana i poštujući pravila u svakom trenutku. Bez pravila imamo haos i to ne može da se desi. Sa pravim ljudima i pravim planom, možemo da osiguramo da će se Marabunta vratiti na vrh.

Turfovi su važni, ali ovo nije jedina stvar na koju se treba fokusirati. Moramo da se usredsredimo na događaje, preuzimanje geta, sprejeve, itd. U životu bandi je više od pukog igranja terena. Kada budemo imali terene, obezbedićemo da damo šansu ljudima koji su voljni da pokušaju. Svako zaslužuje šansu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Osiguraću da svi znaju pravila, a ako ne znaju, daćemo im adekvatnu drugu šansu sa derangacijom osim ako se ne radi o masovnom kršenju pravila i višestrukim kršenjima pravila u jednoj situaciji. Svako zaslužuje drugu šansu za malu grešku. 2. Izbegnite toksičnost i toksične igrače u gradu dobijanjem povratnih informacija od članova bande i Vrhovne komande, 3. Daću šansu svima u bandi da dokažu svoje sposobnosti kao strelac, razbojnik itd. 4. Strukturirani plan za intervjuisanje novih članova bande. Lista od 5-10 pitanja koja osiguravaju da znaju pravila. Har Hanter je bio jedan od najboljih vođa pod kojima sam ikada igrao i planiram da iskoristim njegov plan da „natera one koji žele da se pridruže bandi da urade kratak kviz koji od njih zahteva da primene svoje znanje o pravilima servera. Ako prođu ovo testa, moraju da prođu period nadzora od poverenih viših rukovodilaca ili visoke komande u bandi. Ovo će smanjiti šansu da okliznu i prekrše pravilo. Ako to urade, mogu biti poučeni svojim greškama i kaznama." Kao što je pomenuto, svako zaslužuje drugu šansu ako se pravilo prekrši i ako to ne dovede do masovnog kršenja pravila.
početak priče je ovako nastao:
Pa za početak, video sam mnogo stvari u svom iskustvu i dugo vremena u bandama i nešto što je veliki problem sa bandama je to što se igra uloga ne shvata ozbiljno u bandama i ljudi se stalno metaigraju i mešaju, pa bih voleo da izbegnem ove greške i pružaju visok nivo RP-a, drugi savet koji imam o poboljšanju je podučavanje novijih ljudi kako da igraju pljačku ili događaj. Međutim, verujem da je ljudima potrebno neko iskustvo u gradu pre nego što se pridruže organizaciji, jer zbog toga neću prihvatiti nikoga ispod nivoa uloge „10“ jer to uništava iskustvo i za igrače uloga i za ljude sa kojima se igraju uloge. Druga napomena o ovome je da želim da bude zabavno za sve, uključujući bandu policiju i civile. Ako nekome nije zabavno, nema smisla to raditi, jer je to ono o čemu se igra uloga. Cilj mi je da poboljšam igru uloga u organizaciji na najbolju koja je ikada bila. Takođe bi pomoglo igri uloga ako bih radio aktivnosti sa bandom uobičajeno kao što su pljačke i druge nezakonite aktivnosti, učestvujući u svemu, dok sam se pobrinuo da se igra uloga odvija na visokom nivou na ovim događajima i da se sve strane zabavljaju tokom događaja.

5. Pohađajte podmornice i borbeni brod svaki dan, imajte barem jednu situaciju sa taocima sa pljačkom prodavnice oružja ili 24/7, i preuzimajte geto svaki dan.
6. Vratite dobar RP. Na primer, situacija sa taocima, pljačke i druge RP situacije. Imam ovo iskustvo sa svojom porodicom i iskoristiću ga
7. Nema više pretnji za nikakve emisije svakog događaja. To dovodi do lošeg ukusa u ustima i dovodi do toksičnosti. Postoji način da se ljudi dovedu na događaje i da se pomogne sa bandom, a upotreba pretnji nije jedan od njih.
8. Osigurajte bonuse za većinu osvojenih ili posećenih događaja.
9. Bandu koju vodim učiniću najaktivnijom bandom u gradu.
10. Potrudite se za 100% travnjaka ili barem većinu travnjaka.
11. Saradnja sa drugim bandama za formiranje nekih saveza.
12. Posetite i osvajajte događaje kao što su Battleship, Subs i više tajnih po danu.
13. Radite prvo na rešavanju problema u gradu i pokušajte da stvari odnesete na forum kao POSLEDNJE sredstvo.
14. 100% prskanje više puta dnevno
15. Imajte struktuiran plan da Marabunta ponovo bude na vrhu.
16.ako mi se pruži šansa, 100% ću se zalagati da Marabunta bude na vrhu.
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Enpisi Niksa

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Marabunta postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1
. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5.
Vaš Diskord: 𝔭𝔢k𝔢x#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Flo
7.
Vaš ID: 17566

Dodatne Informacije
1.
Lider za: Marabunta Grande
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.
Iskustvo.
- bio sam lider NG-a.
- administrator.
-
u svim organizacijama high command.

2. Vracanje marabunte na staro.
-
profesionalnost.
-
ozbiljnost.
- aktivnost.

3.
Dovodjenje organizacije na visi nivo.
- svaki dan razlicite akcije.
- vise inetrakcija sa RolePlay-om.
- sto vise ozbiljnijih clanova.

3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Dodavanje novih rankova, kao sto sam naveo gore aktivnost, ozbiljnost i profesionalnost, naravno i sto vise interakcija sa RolePlay-om. Svakog dana sto vise talackih, uvek maksimalan broj ljudi na tajnim radnjama, sto vise ljudi na pomorskoj podmornici itd.. Najbolji turferi i pucaci, sto vise bonusa clanovima nakon svak uspesne akcije naravno i rank-upovi, tkodje i dosta druzenja poput slusanja muzike sa clanovima itd...



Ea4xXTFXQAEAkAk.jpg
 
Last edited:

Jokara Kokara

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
70
Informacije
1. Vaše ime u RL Jovan
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord Jokara Kokara#4757
6. Vaše Ingame ime Jokara Belinda
7. Vaš ID 6127
Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunta Grande gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu,te imam odgovorne ljude oko sebe koji me podrzavaju u ovome i vodili bi ljude na razne evente i Rp situacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
 

te0vichh

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
42
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5.
Vaš Diskord: Luxa#0645
6. Vaše Ingame ime: Luxa Ash
7.
Vaš ID: 3992

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Želim biti lider jer bi htio voditi kriminalnu organizaciju. Nikad nisam bio lider al imam dosta iskustva. U svakoj bandi u kojoj sam bio do sad imao sam high rank.

2. Želio bih da organizacija bude što bolja te da se svi ljudi potrude na maksimalnom nivou, da se smanji toksičnost kad sam ja na mestu lidera.

3. Želeo bih da budem lider da se potrudim da Marabunta bude najbolja kriminalna organizacija. Najvise teritorija na turfovima, dobri ljudi koji se ne svađaju, čim više akcija, čim manje kršenja pravila.

3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Volio bih poboljšati RP i da RP priča bude zanimljivija.
- Više akcija.
- Sprečiti toksičnost.
- Potrudio bi se da svi članovi budu uključeni u roleplay što više moguće.
- Smanjio bih kršenje pravila čim više kaznama za one koji ih krše.
- Potrudio bih se da na akcijama bude čim više ljudi.
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL: Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Dino Sauric
7. Vaš ID: 1416

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Marabunti kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h-14h
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Imam iskustva kako trebam nauciti da pucaju i imam iskustva kako veci kriminalac u gradu.
-Zato sto imam iskustva kao kriminalac i mozemo da imamo najboje turfere u gradu.
-Zato sto bi vodio mnogo dobro organizaciju i znam kako treba da se vodi kriminalna organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Pa prva stvar bi stavio nove rankove bi uveo vise turfova i vise pucanje da bi mogli da pobojsali aim i da nauce sve da vise robaju i da radu sve kako treba bi smo bili prvi u turfove i bicemo najaca org od svi ostalih gangova radicemo raid na fz idecemo svaki dan da radimo minimum po 2 talacke napadacemo gunstorove i ostalo naucicemo najmadje kriminalce da postaju visi kriminalci bicemo najstorgi gang u gradu.







SRECNO SVIMA !!!
 

sabanvenganza

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
256
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7
5. Vaš Diskord: phillip#6666
6. Vaše Ingame ime: Philip Zero
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije

1. Lider za..Marabunta Grande
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu organizaciju.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Vaše ime IRL: Nicolas

Vaš ID:8569

Vaše godine:16

Vremenska zona:GMT+1

Prosječna aktivnost na dan: 10-ak sati

Vaš Diskord: ! Ourmoney#6981

Vaše Ingame ime: Nikola Polumental

Vaš ID: 8569



1. Lider za NG (National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Oko sebe imam dosta ljudi u koje imam puno poverenja koji bi pomogli da Vojska bude ugledna organizacija, koju bi svi hvalili.

2.2 Zeleo bih da sa novim regrutima temeljno i polako prodjem kroz sve stvari sta Vojska radi. Posto su prethodni lideri to radili površinski. Pa ne bih zeleo da se to dogadja ako bih ja postao Lider.

2.3 Bez skromnosti mislim da bih bio odlican Lider koji bi Vojsku uzdigao na veci nivo RP-a nego sto je to dosada bio slucaj.

2.4 potrudio bih se da mi sto vise ljudi bude u organizaciji jer u prošlih par mandata se NG totalno raspustio ljudi su prestali da budu aktivni i mislim da je to razlog cestih disband-ova.

2.5 Takodje imam vise nego puno iskustva u state org i u svakoj org u kojoj sam bio middle command ili HC.

Vasi saveti za poboljšanje Roleplay razine u organizaciji.

1) Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer nema ko da im objasni, dodao bih cin po imenu Instruktor Terenske Obuke. Takodje bih i ja tu bio temeljit kao sto sam gore naveo.

2) Sprečio bih korumpciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe.





Nikola Polumental.

🪖
20220824_2012581.gif
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Stiven Beverly #1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Beverly
7. Vaš ID: 18028


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Verujem da ce moj mandat ukoliko preuzmem NG biti jako dobar bez ikakvih problema i da ce ozbiljnost biti na visokom nivo-u!

- Siguran sam u to da cu se jako dobro poneti kao lider Vojske iz razloga sto poznajem jako dobro taj posao i njegovu svrhu, isto tako i sva pravila grada.

- Jako dugo sam se nalazio u drzavnim organizacijama i znam rad ove organizacije,jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim i kako cu raditi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kao prvo kako bi odrzali dobar i lep RolePlay u bazi svi clanovi ce morati ispuniti kriterijume kako bi postali vojnici.
( 15+ OOC godina, Ozbiljnost , Trud , Disciplina , Rad , )

- Svaki vojnik ce biti obavezan znati pravila grada i pravila NG-a kako se ne bi desavali problemi zbog pravila u RolePlay-u.

- Pomocicu da Vojska poboljsa svoj RolePlay na kapijama i unutar baze.

- Svaki vid RolePlay-a cu jako postovati,potrudicu se da moja organizacija sto bolje RolePlay-a sa svakim gradjanima,kolegama i ostalim drzavnim organizacijama.

- Svako krsenje RolePlay-a ce biti kaznjivo. Smatram da je to dobra odluka kako bi vojnik shvatio svoje greske i poboljsao svoj RolePlay.

- Svaki visi cin ce se pozdravljati posebno kao u pravom zivotu.

- Dodavanje nove stvari kao na primer kampovanje na jednom delu mape sa predobrim RolePlay-om. ( Izvidjanje i ciscenje terena )

- Svaki regrut koji se pridruzi vojsci ce imati poboljsanu RolePlay obuku. ( slikanje posle regrutacije za uspomenu,skakanje iz aviona padobranom,slikanje kada vojnik dobije novi cin i novu uniformu,predstavljanje ostalim kolegama,zakletva pred familijom i kolegama i jos mnogo zanimljivih stvari.

- Svecana ceremonija pritom dodeljivanja visih cinova vojnicima.

- Poboljsani AmmoRun-ovi sa pratnjom.

- Svaki AmmoRun ce biti odvezen kolegama iz ostalih drzavnih organizacija u bilo kom trenutku.

- Svako ne postovanje prema visem cinu ce se kaznjavati disciplinskim postupkom koji ce raditi isto nesto.( Disciplinski postupak ce redjati vozila za neki event u kolonu i svakog sata proveravati da li je puno gorivom. )

Program rada Specijalne Jedinice Kobre:
Patrola duz cele mape sem geta i grada.
Kobre ce biti odvojene od ostalih vojnika i clanova Vojske,Kobre ce ici na talacke situacije i pomoci ostalim drzavnim organizacijama u tome.Kobre ce imati zadatak da sprovedu novog clana kobre u toj jedinici da ga obuce i nauce njihove taktike.

Program rada VP :
Vojna Policija ce biti obavezna patrolirati minimum 2 sata po gradu kako bi uhapsila i bezbedno vratila vojnike nazad u bazu koji beze sa duznosti.VP ce smeti patrolirati po autiputevima,gradu,pijaci sem geta.

Program rada Vojske:
- General ce aktivno deliti bonuse posle smene.

- Na svaka 3 dana ce novi vojnici imati obuku na nasoj pisti o Box Formaciji vozilima kako bi sprecili da vozilo koje je upalo u bazu da krade municiju bezbedno zaustave i privedu.

- Svake srede ce se odrzavati obuka vojnicima kako postaviti barikadu,podici kolegu bez svesti, pokrivati jedne druge u pucnjavi i kako sebe zastiti u pucnjavi.

- Svaki visi cin ce biti zaduzen da objasni clanu vojske nesto sto mu nije jasno.

- Vojska ce imati Box Formacije koje ce se zvati:
Formacija I ( Jedno vozilo napred,drugo pozadi )
Formacija II ( Dva vozila sa strane,jedno ispred vozila )
Formacija III ( Vozila sa sve cetiri strane )

- Ljudi sa kapija ce se menjati na svakih sat vremena, na svakoj kapiji ce najmanje biti po dvoje vojnika kako bi pokrivali jedne druge u mogucoj pucnjavi i radi druzenja.

- Air patrole od strane pilota ce biti aktivnije oko vojne baze,kako bi ranije saznali moguci napad na FZ ili uvideli neki napad na kapiju.

- Specijalne jedinice Kobre ce imati zadatak da 2 puta prosetaju oko baze i pogledaju situaciju oko nje.

- Svaki veci cin ce se dobijati po zasluzi a ne po trazenju,svaki vojnik ima ista prava za napredovanje u bazi kao i svi ostali.

- Novi Regruti ce imati zadatak na patroliranje i uvidjaj unutrasnjeg dela baze.

- Posle svake akcije ili eventa ce vojnici biti nagradjeni od strane high commande.


Medalje u NG-u

01-Disciplinski
02-Regrut
03- Vojnik
04-Vojnik 1. klase
05- Izvidjac
06-Desetar
07-Zastavnik
08-Potporucnik
09-Porucnik
10-SJK ( Specijalna Jedinica Kobre )
11-SJK Sniper
12-SJK Zamenik komandanta
13-SJK Komandant
14-VP ( Vojna Policija )
15-VP Zamenik Komandanta
16-VP Komandant
17-Brigadni General
18-Major
19-General Major
20-General Pukovnik
21-General


ovo su neki trenutni rankovi u NG-u.

Hvala na citanju moje aplikacije! Srecno Svima!

VI ZA NAS GARDA ZA VAS!



🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖🪖

uit4OFI.jpg




👤Stiven Beverly.
 
Last edited:

TheGreatArthur

Get yourself a gun.
Player
Joined
Jun 24, 2022
Messages
192
1. Vaše ime u RL Nemanja
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10h
5. Vaš Diskord stamena032#3527
6. Vaše Ingame ime Arthur Kaan
7. Vaš ID 19844

Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Želim biti lider Nacionalne garde jer me jako privlači ta uloga koja je jedna od najozbiljnijih uloga na ovome serveru jer bih se predao tome i imam jako velikoga iskustva da bi vodio i veliku podlogu. 2. Želim da dignem roleplay na drugi nivo kako sebi tako bih i drugima potrudio bih se što bolje i detaljnije za zarad veće kvalitete igranja svih nas na serveru. 3. Velike ambicije koje bi me vodile da što bolje i profesionalnije vodim Nacionalnu gardu ne bi to bio klasican nacin na koji ste vidjeli dosada jer volim da dižem nešto na veći nivo i da bude to sve lijepo u priči i izgledanju svega kada se posloži, a vi mi dajte priliku i rado cu da pokažem koliko bih bio ovome predan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savjet je da je lider osoba ta koja je lider da vodi svoje clanove i da je jako dobro informiran koga pušta u svoju organizaciju jer ako lider nema znanja i sposobnosti da vodi organizaciju kako očekivati da ta organizacija ima ikakvo poboljšanje u roleplayu. Sve je do organizacije.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Refresh
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 5 mjeseca svog igranja, te sam bio clan (LSPD, FIB, SAHP, NG) organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

- General
- General Pukovnik
- General Major
- Brigadni General
- Pukovnik
- Potpukovnik
- Major
- Porucnik
- Potporucnik
- Komandir Kobre
- Komandir VP
- ZKK
- ZKVP
-Kobra SSJ
- Kobra
- VP
- Vodnik
- Razvodnik
- Desetar
- Vojnik prve klase
- Vojnik
- Mladji Vojnik
- Regrut
- Suspenzija
To su neki rankovi

Uros Refresh
 
Last edited:

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime:
Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,cak sam bio i lider NG skoro dva meseca, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera jedne organizacije!

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo lider iste organizacije i jako mi je prirasla srcu i hteo bi da jos jednom vodim organizaciju kao sto je NG !

2.5 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju!


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu UAT koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!



See the source image






ALEKSA CARTIER
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-8h | Vikendom i duze
5.
Vaš Diskord: Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime: Ivan Cortezz
7.
Vaš ID: 317

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Imam puno iskustva oko ilegalnih organizacija,puno puta sam bio Co-Leader i vodio organizaciju.Vecinu svoga vremena na serveru sam proveo u bandama. Te imam veliki krug iskusnih ljudi koji bi samnom vodili bandu,te probali postici nesto nesto unikatno da se zapamti. Naravno lider ne moze sam sve voditi.

- Potrudit cu se da napravim prije svega sloznu,drustevnu organizaciju,sa medjusobnim postivanjem i uvazavanjem.

- Bazirali bi se na turfove,ali naravno ne bi zanemarili roleplay,iskreno da se ne lazemo vecina ljudi koji rade aplikacije napisu da im je prioriter RP, ali zapravo turfaju i puno manje se radi RP.


----- Podijelio bih ljude u 2 odjeljenja -----

- Ekipu za turf,svi znamo kako funkcioniraju turfovi,te bi tu bili samo odredjeni ljudi i ne bi ih se forsiralo na neki ogroman RP,ali naravno morali bi dolaziti na akcije kao sto su talacke,pljacke..

- Roleplay ekipu,znaci samo ljude koje ne zanimaju turfovi,koji vole RP i koji im je znatno bitniji od samih turfova.
Smatram da bi na taj nacin organizacija savrseno funkcionirala,te da ne bi bilo nikakvih problema




Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?


- U organizaciju ne bi mogao uci nitko tko nije barem 10 godina u gradu.
- Poznavanje svih pravila granda,osobito bi svima bila skrenuta paznja na geto-pravila
- Kaznjavao bih ljude kada pisu u OOC chat IC stvari.
- Kaznjavao bih MG na radiu.
- Zabranio bih discord potpuno osim kada je potrebno rjesiti neke probleme,ili kada su sastanci
- Organizirao bih sa drugim bandama evente s novcanim nagradama (Slicno kao eventi za skidanje warnova)
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,076
1. Vaše ime u RL: Adem
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Ady#7106
6. Vaše Ingame ime: Ady Benz
7. Vaš ID: 14735

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1 Bio sam u svim drzavnim organizacijama za provodjene zakona tako da imam iskustva oko rada same organizacije.
1.2 U drzavnim organizacijama sam proveo preko 8 mijeseci
1.3 Sa obzirom moje aktivnosti na dan mislim da imam dovoljno vremena dnevno da uocim sve nepravilnosti tokom rada mojih kolega te i da iste ispravim...
1.4 Pokusao bih uspostavit prijateljstvo izmedju ostalih organicacija i tako uspostavit red i mir u drzavi.
1.5 Poboljsao bih kvalitetu rp-a.
1.6 Posvetio bih se svim clanovima tako da nebi doslo do neslaganja u organizaciji.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...

1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u radu svog zadatka(tj.posla).
2.0 U svakoj org. sam do sad bio u high command...


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.1 Maksimalna ozbiljnost tokom rada.
1.2 Posvecenost svom poslu.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.

1.4 Svi bi savršeno poštovali rp pravila, jer u protivnom ko nepoštuje dobija kick iz org..

4.Motto "National Guard-a"
NG!!! Rijesenje za sve vase probleme...

5.Misija NG-a:

1.1 Osigurati siguran boravak drzavljana na podruciju Drzave San Andreas i auto puta....Uz sretstva drzave San Andreas....
1.2 Čuvati vojni "aerodrom" i "vojnu bazu"
1.3 Očuvati sigurnost drugih drzavnih org.
1.4 Uvijek biti u prvim borbenim redovima.
1.5 Pomagati ranjenim civilima.
1.6 Smanjiti stopu kriminala.

1.7 Prije svega Uspostaviti slogu sa drugim org.

6.Prica National Guarda(NG-a):

Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.
Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.
Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.
Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.
Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.
Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa politicarasto je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a" .
Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posijetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo)
dolazi covijek pod imenom "Uros".On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.
I tako kroz njegovo pricanja dogadjeja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...
Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....
Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o
ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o
uvodjenju drzavnih firmi kao sto su Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i SAHP.Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez

Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon u stvaranju nove drzavne
jedinice to jest firme pod nazivom "NG" koja je trebala biti brza i efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.Sto je ona i uspijevala...
Prvi General je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37. godini zivota izabran je novi General koji se zvao Radovan Radovanovic

koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....I tako dugi niz godina NG je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe Generale i uz njihove kratke mandate.I tako dolazimo do 2022. godine u 8 mijesecu
kad je izabran do sada zadnji General koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu NG-a i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas i očuvati sigurnost stanovnika i posijetioca.
Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao povijerenje kod istih sto je jako pomoglu sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je

Ady poginuo na pljacci banke dok je pokusavao spasiti njegovu zenu iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg drzavnog Generala ikada...

Rankovi:

1. Suspend
2. Recruit
3. Mlađi Vojnik
4. Vojnik
5. Stariji Vojnik
6. Vojnik 1.klase
7. Kaplar
8. Vodnik
9. Stariji Vodnik
10. Vodnik 1.klase
11. Zastavnik
12. Zastavnik 1.klase
13. Zamijenik Direktora Obuke
14. Direktor Obuke
15. Air Suport
16. Air Suport Direktor
17. Action Team
18. Action Team Direktor
19. Narednik
20. Narednik 1.klase
21. Viši Narednik
22. Glavni Narednik
23. Podporučnik
24. Poručnik
25. Kapetan
26. Major
27. Podpukovnik
28. Pukovnik
29. Zamijenik Generala

30. General

Kodovi:
STATUS 1
- označava “start of watch”/”početak smjene”
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava “end of watch” ili ti kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

Specijalne Jedinice:
Special Training Team - Ova specijalna jedinica je odgovorna za obuku i treninge svih clanova NG-a. Skraceno "STT"
Air Suport Team - Ova specijalna jedinica bi bila obučena samo za specijalne akcije. Skraceno "AST"
Action Team - Ova specijalna jedinica je zaduzena samo za specijalne akcije. Skraceno "AT"
Military Base Guard Team - Ova specijalna jedinica je zaduzena za cuvanje vojne baze. Skraceno "MBGT"

Obrazlozenje:
Status 1 - Prijavljivanje
Status 2 - Odjavljivanje
S - Solo (1 u autu)
D - Duo (2 u autu)
T - Trio (3 u autu)
Q - Quatro (4 u autu)

Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)

Potpis: Ady Benz
AFG-160203-009.jpg
 
Last edited:

Marlon Brando

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-11h
5. Vaš Diskord: Diego Brando #3883
6. Vaše Ingame ime: Diego Brando
7. Vaš ID: 255

Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Jako sam vezana osoba za NG zato sto sam vise od 3 meseca u NG-u,jako dobro znam kako treba saradjivati izmedju drzavnih organizacija.

- Bio sam jako dugo high command u vojsci kao Komandant Kobra,jako dugo sam vodio svoju jedinicu koja nije imala nikakve probleme.

- Mislim za sebe da cu se snaci u ulozi lidera vojske posto sam tu jako dugo vremena proveo kao Komandant Kobra.

- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da budem sa ljudima kojima sam bio Komandant Kobri i koji su me puno postovali i voleli.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.

- 17+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji

- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina

- Svaki dobar potez vojnika ce biti nagradjen sa aktivnim bonusima.

- Aktivne Regrutacije

- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.



-Rankovi u NG


Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General





-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekine sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi posljednji prijenos


10-6 – Zanemarite posljednji prijenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene


Kod 3 : Situacija pod kontrolu


Kod 4 : Teroristički napad





Specijalne Jedinice u NG :


Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost pomoći drugim državnim organizacijama oko talačke situacije i patrola izvan i unutar Vojne Baze.


Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper , Bullpup rifle i mogu koristiti isto ostala oružja osim mitroljeza





Specijalna jedinica Piloti – Njihova dužnost je patrola iz zraka i pranja osumnjičenih koji su upali u bazu i govoriti na radio di se nalazi osumnjičeni i pratnja iz zraka konvoj za AMMORAN .


Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .





Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražit pripadnika nacionalne guarda i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automacki taj član je izbačen .


Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .











Potpis: Diego Brando
 
Last edited:

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Marabunta Grande.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:​

Miki West 2150 Ulix#7103
Leonid Ali 18491 GUY#2069
Jokara Belinda 6127 Jokara Kokara#4757
Dino Sauric 1416 Nikče#6398


Razgovor će biti održan 08.26.2022 od 18h do 19h (budite u čekaonici)

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera Nacionalne Garde.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom