Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h+
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime:
Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zato sto imam dosta iskustvo od organizaciju nacionalnu gardu.

-Znam raditi kako NG lider imam dosta iskustva.

-Zato sto smetam da mogu rakovoditi sa NG.



3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Prvo bi uredio rankove.
-Drugo bi stavio nove uniforme.
-Bi povecao kontakt sa ostalih organizacija.
-Uveo da bi nove stvarei nove kodove na radio.
-Bi probao maksimalno koliko mogu da poboljsam NG.

Srecno Svim Kandidata
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
414
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Aldo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: Luka Lopac#2095
6. Vaše Ingame ime: Luka Lopac
7. Vaš ID: 3301

Dodatne Informacije
1. Lider za:
National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Vojska je prva organizacija kojoj sam se pridruzio. Bio sam u prvoj vojsci na serveru i nakon nje proveo jos 4 mandata u njoj.
Prosao sam kroz svaki cin i u posljednjem mandatu bio General Major. Znam koja je duznost svakog ranka i sto je potrebno da se ova organizacija vodi perfektno.
2.2 Kao sto sam vec naveo igram od samog pocetka servera tako da sam dosta upoznat sa svim pravilima i ogranicenjima koje vojska ima.
2.3 Tokom igranja u vojsci, zajedno sam sa svojim kolegama uveo mnoge stvari kao sto su Vojna Policija, Kobre, pretresanje na kapiji... Kao i tada, ako postanem general maksimalno cu se potruditi da dovedem ovu organizaciju u red jer smatram da je Vojska orgaanizacija koja po samom serveru nema velikih mogucnosti, ali uz malo rada i ideja RP u njoj se moze podici na zavidan nivo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao sto sam vec naveo, specijalne jedinice Kobre i Vojna policija bi nastavile sa svojim radom. Kobre bi se vise ukljucile u desavanja na alarmima(talacke, globali ...) dok bi se vojna policija brinula o samoj vojsci. Uveo bih tjedne treninge i obuke za Kobre, a takdjer bih uveo i treninge za cijelu vojsku zajedno sa ostalim organizacijama. Uz treninge, organizirao bih u dogovoru sa vladom, simulacije evenata kao sto su banka, podmornica, talacke itd.
Na kapijama bi se ljudstvo izmjenjivalo svakih sat do dva, dok bi ostatak vojske imao patrole po bazi.
Poboljsao bi regrutacije vojske posto ce svaki gradjanin tada imati prvi doticaj sa vojskom. Pokusao bi da one budu sto zanimljivije kako bi i samim regrutima bilo zanimljivije. Na regrutaciju bih obavezno pozvao EMS koji bi vrsio "Sistematski" pregled novih regruta, a uz EMS tu bi bila i jedna patrola FIB/LSPD/SAHP koji bi osigurali cijelu regrutaciju.
Svim clanovima bih osigurao dnevne bonuse kao dodatan poticaj, ali i kao pohvalu za njihov rad.
Drzao bih do striktne hijerarhije jer vjerujem da je to stvar koja opisuje dobru vojsku!

Hvala na izdvojenom vremenu!
 
Last edited:

Lucas Aurelius.

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: Lukaa#4472
6. Vaše Ingame ime: Lucas Aurelius
7. Vaš ID: 16213

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 NG je prva moja organizacija na ovom serveru dosta vremena sam radio tamo i imam dosta iskustva kao high command i pravila poznajem odlicno.
2.2 Ukoliko postanem lider ove organizacije potrudicu se da smanjim korupciju,da smanjim toxicnost,da izlazim kolegama u sustret,da naucim celu organizaciju disciplini.
2.3 Zeleo bih da kobre postanu najelitnija vrsta ljudi na serveru i da uvek budu spremni za sve,vojna policija bi sve vreme patrolirala gradom da nadje ljude koji izbegavaju svoj posao,naucio bih svoje zaposlene da postuju kolege i jedni druge,geto patrole bih radio češće,ammo-run kada god treba.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao sto sam rekao toxicnosti ne bi bilo,svaki regrut bi morao da pokaze sa li je fizicki i psihicki spreman da udje u vojsku,bili bi aktivniji na talackim situacijama i pljackama,svaki clan moje organizacije ce morati da se razume u pravila da ih ne bi prekrsio i naneo stetu i sebi i nama,korumpiranosti nece biti,ljudi ce postovati jedni druge,svaka vrsta neposlusnosti ce biti kaznjavana po zasluzi.



Svu srecu svim drugim kandidatima zeli vam Lucas🪖
 

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA. Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL



HVALA NA PAŽNJI
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5. Vaš Diskord: Alex.here#3447
6. Vaše Ingame ime: Alex Hellsight
7. Vaš ID: 834

Dodatne Informacije
1. Lider za:
National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

  • -Ova organizacija me posebno privlaci bas zbog cinjenice da nije nikada bila hardcore roleplay organizacija koja je ledila krv u zilama gangovima.Voleo bih da to promenim,te se bas zato i prijavljujem za ovu jedinstvenu organizaciju.Imam ljude koji su spremni da dodju istog dana kada lider organizacije bude odabran sto ukljucuje vise familija koje su na vrhuncu u ovom grada.
  • -Bio sam lider 2 organizacije ( Bloods Street Gang,The Families) nakon toga sam se okrenuo legalnoj strani gde sam bio High Ranking FIB agent,pod high ranking mislim ( Zamenika Direktora (3 puta),Supervisor,Vodja jedinice (GANG UNIT),Vodja detektiva i jos mnogo drugih).Nakon isteka mandata tadasnjeg FIB direktora presao sam u LSPD gde sam dobio ponudu za Zamenika nacelnika ali sam insistirao da dobijem Vodju jedinice za tadasnji (GANG UNIT).Svo znanje koje sam stekao tokom ovih 3-4 meseca u LEO ( Legelanim organizacijama) zelim da primenim u NG-u sto znaci ponovno osposobljavanje KOBRI,Vojne policije i jos dosta drugih jedinica.

  • - Imam puno ideja sto se tice global evenata koje zelim da hostujem kao general Nacionalne Garde. Gde ce NG u suradnji sa drugim LEOs ( FIB,LSPD,SAHP,GOV) da ih pokaze javnosti i igracima, jedan od njih vec mogu da izdvojim a to je "Veliki Rat". Event u kome ce biti 2-4 suparnicka tima koja ce se u nenaseljenim podrucijima Los Santosa poput velikih suma,poljana,korita reka pucati i simulirati rat uz pomoc NG-a.Ako budem taj srecnik koji ce dobiti ovu posebnu organizaciju bas ovaj GE( global event) ce biti snimljen i uploadan na platforme poput Youtuba uz pomoc nekih kontent creatora (G-bros,Mudja,Crni).

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Kao sto sam naveo u prilogu gore imama puno ideja sto se tice Global eventova koje ce zainteresovati puno trenutnih igraca i dovesti dosta novih uz dogovor sa ljudima koji imaju verifikovanu mediu poput kontent creatora koje sam takodje naveo gore u prilogu.


-Imam veliku zelju da malo vise osposobim Air Support sto znaci da ce se vise koristiti vozila klasifikovana za to poput: Jetova,Mlaznjaka,B-10 Warthog,Titan i helikopteri koji su tu kao dodatak. Po mom misljenju prosli nadlezni za NG nisu toliko koristili vazdusna operativna vozilam od kojih mogu da se poboljsaju male ali vazne sitnice u RP-u.

-Sto se tice kobri i vojne policije pobrinucu se da obe jedinice budu u funkciji i u punoj borbenoj spremnosti.Patroliranje bazom ce biti vise zastupljeno,dok ce se ammo runovi raditi sa visim stepenom opreza i novim brzim,boljim,jednostavnijim rutama.
RANKOVI:
1.Suspendovan
2.Disciplinski (12h ili 24h)
3.Kadet
4.Cuvar kapije / Dezurni
5.Vojnik 42 brigade
6.Vojnik SPB
7.Operater na terenu
8.Korporal
9.Vojnik 1. klase
10.Air Support
11.Vojna Policija
12.Komandant Vojne Policije
13.SJ Kobra
14.Komandant Kobri
15.Admiral
16.Kapetan
17.Marshal Air Supporta
18.Lieutenant
19.Marshal
20.Major
21.Porucnik
22.Podoficir
23.Oficir
24.Veteran
25.Potpukovnik
26.Pukovnik
27.Lieutenant Kolonel
28.Major General
29.Staff Kapetan

30.General

Hvala na izdvojenom vremenu !
istockphoto-1224533403-612x612.jpg
57d44e30-bd34-4385-a6cc-37ddf808fc40.webp
unknown.png
 
Last edited:

Ivica Bakar

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
161
Informacije

1. Vaše ime u RL: Ognjen

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h

5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124

6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Kartel

7. Vaš ID: 14088



Dodatne Informacije

1. Lider za...National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider ove organizacije jer sam pocetak mog roleplaya se razvijao u ng-u.U National Guard sam bio 3 mandata i poznajem funkciju svakog cina.

2.2 Moja prednost je sto sam strpljiv i svakom novom clanu cu objasniti svaku moguću sitnicu

2.3 Poznajem sva RP pravila i pravila NG i imam spremnu high command koja je prosla kroz cela 3 mandata sa mnom

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Prvo bih promenio pricanje na radiu jer NG kao NG treba imati strogu komunikaciju (samo kodovi), takodje strogo zabranjeno mesanje RP i NON RP chat (disciplinski)

3.2 Maksimalna ozbiljnost vojnika na kapijama (nema penjanja po kamionima, zicama,...)

3.3 Sto se tice regrutacija tu bi se ispitivala osnovna RP pravila i NG pravila

3.4 Ammo runovi bi bili daleko ozbiljniji (nema prestizanja, kako je kolona otisla tim redom se i vraca)
3.5 Vojna policija bi patrolirala gradom i vracala bi vojnike koji nisu na duznosti (uz kaznu naravno)
3.6 Specijalna jedinica Kobre bi bila jedinica za talacke situacije ona bi se delila na kobru SSJ i kobru.Kobra SSJ bi se odvojila od ostalih kobri i isla od pozadi, dok zamenik komandanta kobri i komandant kobri idu na pregovaranje.
3.7 Piloti bi bila jedinica koja bi patrolirala bazom i oko nje. Clanovi ove jedinice bi prosli kroz detaljnu obuku da se ne bi desavali incidenti (poput pada helikoptera na kapiju).Tu obuku ce raditi Zamenik kapetana pilota i Kapetan pilota za svakog novog clana.
3.8 Na regrutacijama bi bio prioritet 15 godina ooc (jer ozbiljnost je najvažnija).
3.9 "Blinde" bih stavio da voze samo high command, jer se u svim državnim organizacijama redovno dobijaju warnovi zbog ovakve situacije.
RANKOVI:
Disciplinski 2. dan
Disciplinski 1.dan
Regrut
Mladji vojnik
Vojnik
Vojnik 1. klase
Razvodnik
Desetar
Zastavnik
Pilot
Kobra
Kobra SSJ
Pripadnik Vojne policije
Zamenik Kapetana Pilota
Zamenik Komandanta Kobri
Zamenik Komandanta Vojne Policije
Kapetan Pilota
Komandant Kobri
Komandant Vojne Policije
Potporučnik
Poručnik
Podoficir
Oficir
Major
Potpukovnik
Pukovnik
Brigadni General
General Major
General Pukovnik
General
HVALA VAM NA CITANJU MOJE APLIKACIJE!
 

.cone

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
217
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Nacionalne Garde.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Ady Benz 14735 Ady#7106
Aleksa Cartier 2212 A1eksa#1981
Diego Brando 255 Diego Brando#3883


Razgovor će biti održan 27.08.2022 od 18:00 do 19:00 (budite u čekaonici)
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 6-7h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Dino Sauric
7. Vaš ID: 1416

Dodatne Informacije
1. Lider za:
Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Bloodsima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 
Last edited:

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
199
1. Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8h-10h
5. Vaš Diskord:Roba#8197
6. Vaše Ingame ime:Roba Moore

7. Vaš ID: 82


Dodatne informacije:
1. Lider za
...Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.Na ovom projektu sam jako dugo,jos od Avgusta 2021...Bio sam pripadnik svake organizacije i u ovom gradu,a takodje i u engleskoj.Znam da sam stekao dovoljno znanja,iskustva da bi bio leader neke organizacije.Znam ghetto jako dobro,veoma sam iskusan u pravljenju planova , strategija,i vodjenju skupina ljudi,takodje imam zelju da zamenim klasicno ubijanje po ghetu rp-om.Imam namenu da rp-am i sa drugim gangovima vise nego sto je iko rp-ao (trgovina drogom,kidnapovanjem drzavnih sluzbenika itd...).

2.Spreman sam da dovedem ovu organizaciju na stepen rp-a koji ovaj server jos nije video... zelim da pomerim granice rp-a.Imam ogromnu grupu ljudi koji su spremni da dodju u organizaciju prvog dana otvaranja (turf team,grafiti team,itd...).Zelim,a i nadam se da ce Bloods Street Gang biti najbolja organizacija u istoriji ovog grada koju kada neko vidi imace strahopostovanje prema njenim clanovima,i njoj.

- Također želim osigurati da organizacija ide na svaki event koji postoji. Sviđaju mi se svi događaji organizacije i pobrinut ću se da organizacija bude aktivna u tim događajima (kao što su tajna radnja,pomorska bitka, pljačka trgovine oružjem, podmornica, black market raid).

3.Svakog dana sam razmisljao jedno te istu stvar...Kako je biti leader ? Mogu li jednog dana i ja biti na toj poziciji ? Da li sam sposoban za to ?Na kraju svega...zelim da upoznam nove ljude,da napravimo jednu grupu ljudi koja ce sebe zvati familijom,da svi provodimo vreme zajedno i da se druzimo kao jedan kolektiv...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega u organizaciji ce svako morati da ima respect prema drugima koji god rank da su.
-Disciplina je glavni faktor koji neko mora da ima ako zeli da se pridruzi Bloods Street Gang-u.
-Takodje bice puno rp-a i improvizacije tokom pljackanja,talackih situacija,pljackanja prodavnica/gunstora itd...
-Planiram da svaki dogadjaj ima strategiju takvu da se po drzavnim organizacijama prica o njoj.
-Clanovi koji su otkriveni da su dousnici ce biti elikvidirani na lokacijama za koje ce znati samo veci cinovi.

-
OSVETA je fundamentalno pravilo Bloods Street Gang-a,ko dira Bloodse ce patiti u najvecim mukama.
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#0001
6. Vaše Ingame ime: Don Bacardi
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad prie nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamjenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U proslim vagosima bio sam zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se za sada jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju


To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona 😊!
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime: Kyle Fox
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider, prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turferi i Graffiteri.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije Bloods. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im lider zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!
 

Lucas Aurelius.

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: Lukaa#4472
6. Vaše Ingame ime: Lucas Aurelius
7. Vaš ID: 16213

Dodatne Informacije
1. Lider za: Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
U vecini gang-ova sam bio HighCommand pa bih sada zeleo da pokusam da budem lider ovog ganga,mislim da sam sposoban za ovako nesto jer sam dosta vremena provodio u bandama,razumem se u taj rp,poznajem pravila servera i naravno ghetto pravila takodje.
2.2
Voleo bih da rp u ghettu povecamo na neki veci nivo jer mi se cini da je to moguce.Za ulazak u moj gang nebi bilo potrebe za određenim godinama u gradu jer to ne mora da znaci nista, bitno je da covek zna da rp-a i da zna pravila servera.
2.3
Svaka vrsta toxicnosti,nepostovanja prema visem cinu,ooc vređanja bice STROGO kaznjiva.Za svaki event bice zaduzen neki covek ner mi je zelja da organizacija ide na svaki event.Imam ljude koji su spremni da Turf-aju za moju organizaciju, takodje imam vec određene ljude koji ce da budu HighCommand.Svaka vrsta aktivnosti,doprinosu organizaciji bice nagradjena.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Manje toxicnosti
Vise postovanja
Odlazak na svaki event
Postovanje pravila servera
Dobar rp i sa drugim gangovima
Grafiti kao vrsta zarade za clanove ganga
Vise Talackih,FZ raid-ova
Disciplina
Bonusi posle svakog uspesnog eventa


Ovo su neki moji rankovi koji bi bili u gang-u:
Suspended
Newbie
BabyGangster
Gangster
BigGangster
GrafitiTeam
GrafitiTeamLeader
Turfer
O.G
EventLeader
BigHead
Zamenik
Leader

Hvala vam na izdvojenom vremenu,i srecno svima.🩸
 

Eron Magluta

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Eron Elshani
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 16+
5. Vaš Diskord:"Elshani"#1875
6. Vaše ime u igri:Eron Zaklan
7. Vaš ID:23992

Dodatne informacije
1. Lider za Bloods Street gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?zato jer volim kriminalne organizacije a imam dosta iskustva u rp-u bio sam pripadnik svake kriminalne organizacije zeleno bih bio vođa iste,Želeo bih da napravim više posla policiji.složeo bih i napravio dobar grafit team koji bih svoj posao dobro obavljao.U dosta kriminalnim organizacijama sam bio high command-a,izdvojio bih mnogo vremena za takvu organizaciju jer mislim i smatram da je to velika odgovornost.
(Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:Svaki aplikant za moju organizaciju bih htio uc u mojoj organizaciji bio bih ispitan sa više od 5 Getro pravila.Svaki pripadnik organizacije koji pokušava ili je korumpiran biti će strogo kaznjen po pravilima ( Grand roleplay- a ) za svaki usposo odraden event djelit Če se bonusi da bih pripadnici organizacije mogli što više zaraditi.

Informacije
1. Vaše ime u RL:Eron
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:16+
5. Vaš Diskord:"elshani"#1875
6. Vaše ime u igri: Eron Zaklan
7. Vaš ID: 23992

Dodatne informacije
1. Lider za: Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):kriminalne organizacije su mi najbolje bio sam pripadnik svake kriminalne organizacije a volio bih istu takvu voditi.Da bih vodio organizaciju izdvojio bih najvise vremena sto mogu samo da mojim pripadnicima bude sto lepse i zabavnije.Za ovakvu organizaciju poput ove se treba maksimalno potruditi i netreba se svadat unutar organizacije za takve stvari bih bili strogo sankcionirani.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:Aplikante bih ispitivao strogo sa više od 6 Getro pravila.Radio bih najviše talačke situacije i nakon dobro odradene svake situacije maksimalni bonus bih davao da moji pripadnici organizacije imaju više volje prema organizaciji.Rank-ovi bih se po radu zasluzili.zelio bih da moja organizacija sto bolje uspije nadam se da Ce biti dobra!
 
Last edited:

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Choban Gamakichi
Vaš ID: 3740

1. Lider za Blood Street Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay te bi forsirali da idemo na sto vise evenata u toku dana.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znati apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Choban Gamakichi
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nicolas

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10

5. Vaš Diskord: ! Ourmoney#6981

6. Vaše Ingame ime: Nikola Polumental

7. Vaš ID:8569

Lider za... Bloods Street Gang.

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,

te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.

1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.

2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.

3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -

-Nikola Polumental
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Stiven Beverly#1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Beverly

7. Vaš ID: 18028


Dodatne Informacije
1. Lider za...: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Zelim biti lider ove posebne organizacije kako bi povecao stopu kriminala u drzavi i poboljsao RolePlay sto se tice bandi.
- Ozbiljan sam i znam sta zelim,pokusacu da kao lider poboljsam sve u svojoj organizaciji i potrudicu se da odrzim dobar odnos sa ljudima iz nje.
- Organizaciju necu uzeti da bi se hvalio vec da je stvarno vodim i pokazao ostalim ljduima na serveru sta je RolePlay u bandi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Moj savet je da visa komanda bande ne sme da se glupira i ponasa neprikladno kako novi clanovi ne bi to videli i poceli da se isto ponasaju.
- Za ozbiljnu organizaciju nam je potrebna malo ozbiljnija i starija ekipa.

- Ljudi koji zele da udju u bandu ce morati znati pravila Geta i pravila servera kako se ne bi desavali problemi i kako se pravila ne bi krsila na serveru.
- Turfove ce voditi ozbiljni i malo iskusniji igraci koji se dobro dokazu.

- Posle svake pljacke ili robanja ce clanovi biti nagradjeni ili ce svako dobiti deo od toga.

- Pokusacu kao lider da naucim da svaki clan bande bude pre svega covek i u igri i u pravom zivotu.
- Potrudicu se da pomognem svakom clanu svoje bande u bilo kakvom problemu.

- Kako bi organizacija i dalje radila kako treba ozbiljnost treba biti na visokom nivo-u u bilo kakvom momentu.Naravno bice i sala pored ozbiljnosti ali kada je ozbiljnost potrebna svi clanovi bi se trebali fokusirati na to.

- Svako medjusobno ne postovanje cu kazniti,medjusobno psovanje u bandi cu momentalno izbaciti iz organizacije.

Tu cu biti da poboljsam RolePlay svoje organizacije i da taj RolePlay prosirim na ostale.

Hvala na citanju moje aplikacije......SRECNO SVIMA!





skDT1zl.jpg


RANKOVI U BLOODS-U :
- Newbie
- Blood
- Homie
- Ganster
- Gheto Cleaner
- Graffiti
- Graffiti Leader
- Turfer
- Geto Commander
- Capo
- Crimos
- Co Leader
- Leader



👤Stiven Beverly.
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Enpisi Niksa

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods Street Gang

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da bloodsi postanu prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije

1. Vaše ime u RL: Strahinja

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati

5. Vaš Diskord: Strahinja Pluxury#9831

6. Vaše Ingame ime: Strahinja Zero

7. Vaš ID: 20025

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods Street Gang

> 2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Zelim postati lider kriminalne organizacije mnogo vec i prijavljivao sam se mnogo puta, imam iskustva da budem u takvoj jednoj kriminalnoj organizaciji zbog iskustva stecenom tokom vremena provedenog u kriminalnoj grupi.


2) Potrudicu se da u mojoj organizaciji bude manje toxicnosti kao i da bude jedna ozbiljna organizacija koja moze da se meri sa danasnjim drzanvim organizacijama. Imam grupu od 10 ljudi sa kojom bih zapoceo jednu takvu pricu kao i sto bih krenuo u dalje poboljsanje same oranizacije. Imam ljude koji bih mogli da vode takvu jednu organizaciju i kada ja nisam tu sa velikom ozbiljnosci.

3) Imam iskustvo sa samim dogadjajima organizacije i potrudio bih se da svaki dogadjaj lepo zavrssim kao sto je naprimer pljacka prodavnice, Gun-stora i talacke situacije. Nebih preterao sa tim. Jednom dnevno bih odrzao talacku situaciju, pljacku prodavnice ili Gun-stora. Jednom nedeljno bih radio Fort Zancudo raid.


> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

1) Imao bih grupu ljudi sa kojom bih sproveo detaljno ispitivanje svih clanova koji hoce da uju, kako bih smanjio sansu za varnove. Odrzavao bih jednom nedeljno sastanak sa svim clanovima kako bih manje krsili pravili i kako bih mo se dogovorili o daljem dobrom radu bez gresaka.

2) U svakoj mogucoj situaciji bih bio za organizaciju i uvek kada sam u gradu bih se trudio da pricam sa clanovima, lepo se dogovorim i dobro drzim takvu jednu organizaciju. Kao jedan dobar lider.


Srecno svima, Strahinja Zero.
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,076
1. Vaše ime u RL: Adem
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Ady#7106
6. Vaše Ingame ime: Ady Diesel
7. Vaš ID: 14735

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Bloods Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1 Bio sam u svim kriminalnim bandama tako da sam upucen u sve ciljeve bande.
1.2 Pokazao bih snagu dobro organizovane bande.
1.3 Posvetio bih se obuci svakog pojedinca.
1.4 Dokazao bih da drzavne organizacije nisu u stanju da nadvladaju bandu
1.5 Napravio bih saveze i sa drugim bandama kako bi bili jaci.
1.6 Aktivirali bi se u polju kriminala.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...

1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u radu svog zadatka(tj.posla).

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1.1 Maksimalna ozbiljnost tokom obavljanja kriminala.
1.2 Posvecenost visokoj profesionalnosti u radjenju kriminalnih radnji.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.

1.4 Svi bi savršeno poštovali rp pravila, jer u protivnom ko nepoštuje dobija kick iz org..

4.Motto "Blood Street Gang-a"
Blood Street Gang!!! Problem za svako rijesenje...

5.Misija Blood Street Gang-a:

1.1 Osigurati strah u ljudima...
1.2 Raditi graffite na poznatim mijestima kako bi uvukli strah u kosti drzavnim org. i drugim bandama...
1.3 Odrzati prijateljstvo i slogu medju clanovima
1.4 Uvijek biti u prvim borbenim redovima.
1.5 Uvijek izaci kao pobijednik iz bilo koje situacije...
1.6 Povecati stopu kriminala.

1.7 Povecati mrznju i neslaganje medju drzavnim org.


6.Prica Blood Street Gang-a:
Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.
Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.
Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.
Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.
Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.
Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa politicarasto je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a" .
Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posijetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo)
dolazi covijek pod imenom "Uros".On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.
I tako kroz njegovo pricanja dogadjeja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...
Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....
Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o
ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o
uvodjenju drzavnih firmi kao sto su Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i SAHP.Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez
Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon u stvaranju nove drzavne
jedinice to jest firme pod nazivom "NG" koja je trebala biti brza i efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.Sto je ona i uspijevala...
Prvi General je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37. godini zivota izabran je novi General koji se zvao Radovan Radovanovic
koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....I tako dugi niz godina NG je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe Generale i uz njihove kratke mandate.I tako dolazimo do 2022. godine u 8 mijesecu
kad je izabran do sada zadnji General koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu NG-a i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas i očuvati sigurnost stanovnika i posijetioca.
Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao povijerenje kod istih sto je jako pomoglu sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je
Ady poginuo na pljacci banke dok je pokusavao spasiti njegovu zenu iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg drzavnog Generala ikada...
Zbog njegovih uspijeha zaledili su ga u kapsuli i stavili ga na glavni trg drzave kako bi ga svako gledao kao heroja.Par stotina godina kasnije od tog dogadjaja.Novinarska agencija LifeInvader izvijestava gradjane kako je banda
Blood Street Gangrazbila kapsulu i ukrala tijelo slavnog heroja Ady Benza.Policija je danima tragala za nestalim tijelom i clanovima bande.Nakon desetina odradjenih istraga bandi ni traga...
Mijesec dana posle incidenta u vladu stize pismo od covijeka Ady Diesel-a za kog se kasnije saznaje da je zapravo Ady Benz.U pismu stoji da je on zapravo ozivljen sa ukradenom tajnom ukradenom tehnologijom koju je on sam napravio.
Dalje u pismu stoji kako je on prije smrti dobio obavijest o tome sta ce se desit sa njegovom zenom.Tako da je imao osijecaj da ce i on umrijet te je zbog toga napisao pismo vodji tadasnje bande blood street gang-a za kog se
smatra da je njegov brat.Utom pismu je stojalo

" Dana 28.9.2029 ti saljem mapu gdije je sakrivena tajna tehnologija od neprocijenjive vrijednosti.Koja ce pripas samo tebi i tvojim nasljednicima.Sa obzirom da cu da poginem
za uzvrat te tehnologije kad je nadjete zelim samo da me ozivite.Nakon toga ta tehnologija ostaje direktno vama koja ce vam mnogo sluzit.Tvoj brat Ady Benz..."

Nakon sto je policija procitala sve dokaze koje je nasla shvatila je da je u velikoj opasnosti.Tri dana poslije toga saznaju da je otet jedan policajac, sa tim saznanjem odmah salju sve jedinice na
talacku i zovu svo moguce pojacanje...Na talackoj situaciji zaticu Covijeka koji po tijelesnoj gradji izgleda kao Ady Benz koji predvodi bandu...Tako saznaju da je ono sto su procitali u pismu zapravo istina...
Zbog svih jedinica koje su bile na situaciji uspijele su da sprijece talacku i da zarobe otmicare...Nakon dugih ispitivanja svih otmicara.Osudjuju ih na dozivotnu kaznu.Cijela banda Blood Street Ganga je uhapsena...
Zajedno i sa Ady-em.Ady u zatvoru u teretani upoznaje covijeka koji mu nudi promijenu imena i dosijea za sitan novac.Ady prihvata ponudu.Nakon sto je to obavio dao je i vise para nego sto je taj covijek zahtijevao.Tako da je on
odlucio pomoci Adyu-u i njegovoj bandi da pobijegnu...Oni su to uspijeli nasli su mijesto njihovog sijedista gdije ce se skrivati od policije...Ady u bandu uvlaci najbolje pucace u drzavi.Nakon par treninga sa novo
nabavljenim oruzijem Ady krece u akciju.Sa obzirom da Ady sad ima drugo prezime i novi dosije on lako uspijeva uci u zgradu vlade i kindapovati guvernera bez da iko primijeti.Nakon uspijesne talacke situacije Ady je stekao
ogromno bogatstvo za svoju bandu.Na kraju price iz LifeInvadera saznajemo da je bivsi heroj Ady Benz novi kriminalac Ady Diesel kojem je samo cilj osvetiti se drzavnim organizacijama zato jer nisu bile u stanju
zastititi njegovu zenu...Tu saznajemo kako Ady iako je osumnjiceni kriminalac da zapravo ima briznost u sebi i kako ne zeli dozvoliti da mu se isto desi opet...

Rankovi:

1. Newbie
2. Blood
3. Homie
4. Ganster
5. Gheto Cleaner
6. Graffiti
7. Graffiti Leader
8. Turfer
9. Geto Commander
10. Capo
11. Crimos
12. Co Leader
13. Leader




Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)

Potpis:
Ady Diesel
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom