Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Cvele Brutal

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
24
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: Cvele#6018
6. Vaše Ingame ime: Cvele Brutal
7. Vaš ID: 20099
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i bandi takodje i generalna pravila.
- Ukljuciti sto vise roleplay-a.
- Biti aktivan u geto podrucju.
- Odrzavati jednom nedeljno sastanke sa svim clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1) Vaše ime u RL: Vladimir Vujovic

2) Vaše godine: 16

3) Vremenska zona: GMT+1

4) Prosječna aktivnost na dan: 2-11h

5) Vaš Diskord: Vlladex XD#7723

6) Vaše Ingame ime: Cengla Sefovic

7) Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije:

1) Lider za: EMS-a

2) Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Od pocetka "Grand Rp" sam bijo u EMS-u bio sam Vodj lab tima bio sam u High Command stari rank u EMS-u mi je 29 rank ili ti "(02) EMS DEPUTY DIRECTOR"

6. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.


HVALA VAM STO STE PREGLEDALI MOJU PRIJAVU
 
Last edited:

Gogs

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL: Gordan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-16
5. Vaš Diskord: Gogss#5466
6. Vaše Ingame ime: Gogs Elkhabib
7. Vaš ID:10905

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Smatram da je do sad bolnica i bolnicari radili pod velikm pritiskom pa prvo i glavno bi poboljsao to.
2.2 Kao drugo sve bivse dorektore postujem ali mislim da su se ne dovoljno zalagali oko organizacije i potcenili i iskoristili mesto i poziciju na kojoj su
2.3 Trece smatram da svi bolnicari ne bitno od raknka i pozicije trebaju imati svakodnevne bonuse naravno ko kako radi i zasluzuje. Do sad sam radio skoro svaki mandat u EMS ali ni jedan direktor nije bio posten i ljubazan prema radnicima naravno ovo su mi tri naj bitnije stvari ima jos dosta toga!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo primace se samo ozbiljni ljudi koji znaju i postuju pravila drzave i grada, i koji znaju kako da dobro obavljaju svoj posao.
EMS kao organizacija treba biri naj pazljivija oko pravila drzave grada i ostalo naj cestije je EMS dobijao ''disbaned" zbog krsenja pravila grada koja ce u mom mandatu svako ko bude krsio i ne postovao biti izbacen iz ORG.

Hvala na citanju. Gogs Elkhabib <3
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 radnim danima 8-10 vikendom
5. Vaš Diskord: Alex.here#3447
6. Vaše Ingame ime: Jay Hellsight
7. Vaš ID: 834

Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-FIB je organizacija koju ja smatram najelitnijom od svih legalnih organizacija bas zbog cinjenice da stoji odmah iza Vlade.Voleo bih da vodim ovu organizaciju kako bih dokazao da imam strpljenja i iskustva sto bas ova specijalna organizacija trazi i zahteva za njenog vodju.

-Bio sam pripadnik FIB-a dok je na njegovom celu bio Kayn Darkin koji se pokazao kao jedan od najboljih do sada.U istom sam bio dugo clan elitne high comande i dosta sam naucio od iste.Mislim da imam dovoljno iskustva i znanja koje mogu da iskoristim u vodjenje ove jedinstvene organizacije i usmeravanju iste na njen pravi put.

-S poslom Federalnog Istraznog Biroa sam upucen jako dobro i mogu da kazem da sam jako strucan u istom,sto opisuje moju istoriju rankova od kad sam se okrenuo svetlioj strani ovog grada ( Zamenik Direktora 3 puta,Supervizor,HOD 2 puta (Head of Department),Deputy Head of Department 3 puta i jos mnogo drugih.

-Prosao sam kroz dosta direktora Federalnog Istraznog Biroa i mislim da sa mojim znanjem koje sam stekao tokom ovog perioda mogu da i ja postanem jedan od njih.Spreman sam da od regularnih agenata FIB-a napravim elitu.​


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Promenio bih sve sto se tice rankova i zaduzenja od A do Š kako bi svako dobio svoji zaduzenje koje mu najvise dotice licnosti i spremnosti na izvrsavanje naredbi.

-Rankovi bi se dobijali po zasluzi gde bi ostalim mladjim agentima to bilo pokazatelj zrtvovanosti osobe za FIB.

-Uradio bih sve sto je u mojoj moci da intervjui za posao u FIB-u ne budu klasicna ispitivanje pravila grada,vec bi upleo vise RP-a u to kao na primer:
1.Da li je lice sluzilo vojni rok ?
2.Da li je ikada bilo povezano sa ikakvim kriminalnim aktovima ?
3.Da li je nekada pre radilo za neku drugu legalnu organizaciju poput LSPDa ili SAHP ?
4.Da li lice ima iskustva sa vatrenim oruzijem ?
5.Da li je lice zavrsilo ikakvu srednju skolu ili akademiju za policiju ?
I jos mnogo drugih pitanja koja su mala sitnica ali mogu da poboljsaju RP jako puno za obe strane.

-Toxicnost bi bila kaznjivana sankcijama ili smanjenjem plate (po RP-u)

-Naucio bih svakog agenta svemu sto znam,ono sto je njemu najbitnije da zablista i kako bih izveo svakog agenta na pravi put u cilju zaustavljanja kriminala u gradu Los Santosu pod svakom merom uz pomoc drugih legalnih organizacija.

-Pobrinuo bih se da kolegijalnost i sloga budu na najvecem nivou.

-Potrudio bih se takodje da se svaki agent oseca kao da je u ELITI bio on junior agent 2 ili Deputy Direktor.To bih ucinio tako sto bi svako ko je pripadnik FIB-a bio istreniran do maksimalnog nivoa i bio naucen da u bilo kakvoj situaciji odreaguje profesionalno i onako kako treba u cilju spasavanja ostalih kolege ili civila bez rizikovanja icijeg zivota, jer je to ono sto je nama najvrednije i zbog cega smo tu za nase gradjane.

-Komunikacija sa drugim nadleznima poput kolega iz Vlade,LSPD-a,SAHP-a bio bih na maksimalnom mogucem nivou.​



Hvala Vam na izdvojenom vremenu !

Srecno svima od srca <3
unknown.png
Untitled.png

fib_1.png
 
Last edited:

Dyrone Sumar

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan: od 3 do 5 sati
5. Vaš Diskord: Dyrone#2099
6. Vaše Ingame ime: Dyrone Sumarr
7. Vaš ID: 12444


Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Bio sam u ems vise od 4 meseca i mislim da znam kako stvari funkcionisu u organiziciji. Takodje bio sam i HC 1 mesec i mislim da za ova organizacija treba imati dosta iskustva
2.2 Imam sjajan tim iza sebe koji bi me podrzao i pomogao u vodje organizaciju. Tim koji iza sebe je bio u nekoliko organizacija i znaju sta je timski rad.
2.3 Ems je jedna od najbitniih organizacija u gradu i mislim da je bitno da ima lider koji ima dovoljno iskustva u njoj. Za to mislim da za ovu organizaciju ja bih bio savrsen lider
2.4 Za poslednje,izgradio sam svoju strukturu,i to izgleda ovako:

Clanovi High Command-e
Direktor - 30 rank
Dep. Direktor - 29 rank
Head of dep - 28 rank
EMS administracija - 27 rank
Glavni labaratoriski tehnicar(GLT) - 26 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 25 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 24 rank
Sef civilnog oddelenja - 23 rank

Glavni Doktor 22 rank
Glavni Pilot - 21 rank
Insprektor zdravlja 20 rank
Specijalista - 19 rank
Stariji doktor - 18 rank
Mladji doktor - 17 rank
Farmaceut - 16 rank
Psihijatar - 15 rank
Glavni Hemicar - 14 rank
Zamenik glavnog hemicara - 13 rank
Pomocnig civilnog oddelenja 12 rank
Pripravnik civilnog oddelenja 11 rank

Clanovi Hitne pomoci
Stariji pilot - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc I - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
Praktikant 3 rank
In training 2 rank
Suspendirani 1rank


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Osigurat ću da zaposlenik EMS-a jednostavno neće stajati u bolnici i nastaviti spamati Z bez odgovarajućeg RP-a tako što ću im omogućiti potpunu obuku za svake sitacuije prije nego što postane dio EMS-a.
2. Za pravilo države 3.3 (zdravstveni pregledi dva puta tjedno u svim organizacijama) održavao bih redovite preglede na mjestima gdje je građanima teško dobiti medicinsku pomoć kao što su zatvorenici DOC-a.
3. Otkad sam počeo raditi u EMS-u, uvijek je nedostajalo zaposlenika, ne samo u Sandy bolnici nego iu gradskom, tako da ću se pobrinuti da sa svakom akcijom zapošljavanja izvučemo najbolje iz svakog mogućeg kandidata kojeg možemo dobiti.
4. Poticati ljude na zajednički rad, i jednakost u svemu. Na taj način zaposlenici će se uvijek osjećati kao deo EMS porodice.
Takodje moji tim ce se pobrinuti za niko u organizaciji ne bude ismejavan, da ne bude ottrgnut i da on/a smatra da nije jednakav kao i ostali.
5.Potrudit ću se da pripadnici moje organizacije ne krse nikakava RP pravila kao i pravila servera tako sto ću pre ulaska u organizaciju biti detaljno ispitani ooc.

6.
Takodje ovo su kodovi koji bi bolicari koristili
10-1 Sve jedenice dolaze u HQ(parking glavne bolnice)
10-2 Negativno/Odbijeno
10-3 Tisina na radio- Prekin svake vrste komunikacije na radiu tom trenutku
10-4 Potvrdjeno/Pozitivno/primljeno
10-5 ponoviti zadnji prenos
10-6 zanemariti zadnji prenos
10-7 Odjava duznosti
10-8 Prijava duznosti
10-10- Pucnjava

Code A- Pad igre
Code B- Pauziran RP, situacija administratora
Code 1- Upaliti radio
Code 2- Upaliti rotacije

7. I za kraj ovo ce biti znacka po koji ce bolnicari zvati HC:
01- EMS Direktor
02- EMS Deputy Direktor
03- Head of department
04- EMS administracija
05- Glavni labaratoricki tehnicar(GLT)
06- Zamenik GLT-a
07- Head of abulance(vodja hitne)
08- Sef civilnog oddelenja


Hvala puno svima koji ste procitali moju aplikaciju, srecno svima!

Lep pozdrav
Sumar, Dyrone
 
Last edited:

Dugasko Mersi

Player
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
26
Informacije
1. Vaše ime u RL:Stjepan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 i vise sati
5. Vaš Diskord: Dugasko#3110
6. Vaše Ingame ime: Dugasko Malji
7. Vaš ID: 2204
Dodatne Informacije
1. Lider za Bolnicu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Zelim ovaj poso i ovu poziciju jer se smatram odgovornom osobom koja moze vodit organizaciju
-zelim ucinit rp bolji i zanimljiviji za druge iskusne igrace i početnike da u bolnici kad dodu dožive uživanciju u smislu rpa
-zelim bit lider jer sam vec taj posao radio i jako sam iskusan u tom poslu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-pa savjet bi bio svim mojim zaposlenima da budu smireni bez živciranja ,da pruze drugim igracima koji se dolaze ljecit da im pruže sto bolji i detaljniji rp da bi se svi uživili i uživali u rp,i da se užive u doktorsku ulogu u slucaju da ne znaju to ja cu im pojasnit i kolege ostali
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 4 do 12 sati
5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime: Matke Taylor
7. Vaš ID: 29402

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Bio sam u ems vise od 5 meseci i mislim da znam kako stvari funkcionisu u organiziciji.
2.2 Imam sjajan tim iza sebe koji bi me podrzao i pomogao u vodje organizaciju.
2.3 Ems je jedna od najbitniih organizacija u gradu i mislim da je bitno da ima lider koji ima dovoljno iskustva u njoj i koji zna pravila grada
2.4 Za poslednje,izgradio sam svoju strukturu,i to izgleda ovako:naravno poradicu jos malo na tome

RADIO KODOVI
10-2 negativno
10-4 potvrdno
10-5 ponovi
10-6 zanemari poslednji prenos
10-7 odjava duznosti
10-8 dojava duznosti
10-10 mesto pucanja u getu
10-20 mesto bolnicar
Code a- puklo mi je u glavi

Clanovi High Command-e

Direktor - 30 rank
Zamenik Direktora - 29 rank
Head of dep - 28 rank
EMS administracija - 27 rank
Glavni labaratoriski tehnicar(GLT) - 26 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 25 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 24 rank
Glavni civilnog odelenja - 23 rank

Hirurg 22 rank
Glavni doktor - 21 rank
Insprektor zdravlja 20 rank
Specijalista - 19 rank
Stariji doktor - 18 rank
Mladji doktor - 17 rank
Farmaceut - 16 rank
Psihijatar - 15 rank
Glavni Hemicar - 14 rank
Zamenik glavnog hemicara - 13 rank
Vodja civilnog odelenja 12 rank
Zamenik civilnog odelenja 11 rank

Clanovi Hitne pomoci
Bolnicar - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
In training 3 rank
Prakticar 2 rank
Regrut na obuci 1rank

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Osigurat ću da zaposlenik EMS-a jednostavno neće stajati u bolnici i nastaviti spamati Z bez odgovarajućeg RP-a tako što ću im omogućiti potpunu obuku za svake sitacuije prije nego što postane dio EMS-a.Pazio bih koga primam u bolnicu kad bih imao regrutaciju pozvao bi kolege iz fiba da provere lice da li nemaju kriminalni dosije,bio sam bas dosta u bolnici i znam sta treba da radim u svakom trenutku.

2. Za pravilo države 3.3 (zdravstveni pregledi dva puta nedeljno u svim organizacijama) održavao bih redovite preglede na mjestima gdje je građanima teško dobiti medicinsku pomoć kao što su zatvorenici DOC-a.

3. Otkad sam počeo raditi u EMS-u, uvijek je nedostajalo zaposlenika, ne samo u Sandy bolnici nego iu gradskom, tako da ću se pobrinuti da sa svakom akcijom zapošljavanja izvučemo najbolje iz svakog mogućeg kandidata kojeg možemo dobiti.Takodje u bolnici bi ubacio svoje drugove koji vec znaju rp i radili su u Emsu bas dugo,isao bi na event podmornicu da pomognem nasim kolegama iz fiba,sahpa,lspd

4.Potrudit ću se da ljudi iz moje organizacije ne krse nikakava RP pravila kao i pravila servera tako sto ću pre ulaska u organizaciju biti ce detaljno ispitani ooc.Naravno pazio bi koga primam u organizaciju i naravno ova organizacija ce biti najaca jer zaposleni ce imati obuku i sve sto im bude bilo potrebno.Imam ljude koji imaju Rp u krvi smatram da bi bila najbolja organizacija u gradu.

Srecno svima
Zeli vam Matke Taylor!!!
 

Martin Pluxury

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL : Leo Đuka
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6-8 sati
5. Vaš Diskord : amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime : Cipriano Fuentes
7. Vaš ID : 16623



Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Želim biti lider ove organizacije iz razloga sto imam dosta iskustva kao lider, bio sam dva puta lider kriminalne organizacije, te sam kao lider Marabunte naučio kako se vodi kvalitetna i uspješna organizacija 2 mandata.

-Na ovom serveru već duže vrijeme provodim ili pokusavam provest kvalitetan RP uz saradnju svojih ljudi, trudimo se da napravimo kvalitetnu pricu te samim time imam jako veliku podršku od ljudi koji bi bili sa mnom u organizaciji.

-Imam ozbiljnu ekipu koja je spremna ozbiljno shvatiti posao, imam spremne vode jedinica i ljude koji bi obučavali nove agente.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Smatram da je RolePlay jedan od najvažnijih faktora vođenja ovako velike organizacije.

- Novi članovi FIB-a bi prolazili kroz niz obuka kako i sta raditi u FIB-u kao drzavna organizacija. Smatram da bez dobre obuke ni jedan agent ne može postati dobar za neke vece pozicije. Obučavali bi agente da budu bolji od svog ucitelja.

- Svatko bi imao pravo na svoje misljenje te bi ga se poslusalo.

- Svi članovi bi bili dužni raditi kao organizacija te ne bi bilo iznimki, samim time bi povećali međusobnu komunikaciju i odnose među članovima.

-Toksičnost nece biti tolerirana

- Dodao bih prijavljivanje patrola, zajednice treninge sa drzavnim organizacijama.

- Uveo bih sto manje pucnjave u gradu, te bi svaki član FIB-a morao nosit tazer da bi se smanjila pucnjava i da bi se poboljsao RolePlay.

SRDAČAN POZDRAV TE HVALA NA ČITANJU!
Cipriano Fuentes
+ 1 Vouch
 

Jon Bellion

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
51
Informacija
1. Ivan
2. 19
3. GMT +1
4. 6+ sati
5. BruC#1338
6. Jon Belijon
7. 27
Dodatne informacije

1. Federal Investigation Bureau (FIB)

2. Zašto želite biti voditelj ove specifične organizacije?

Mislim da bih bio odličan voditelj FIB-a jer imam dosta iskustva u prošlosti. Pridružio sam se gradu od pocetka engleskog servera. Bio sam u LSPD-u 5 mjeseci (prošao kroz jednog od najboljih šefova koje je cijeli grad ikada imao, ukupno 4, i bio sam kapetan patrole) i bio sam u prošloj FIB-u ostalih 10 mjeseci (prošao kroz 12 direktora i bio zamjenik direktora kod dva lidera sva 4 mjeseca). Većina ljudi koji su bili u prošlosti FIB-a poznavali su me kao izvrstan primjer marljivog i discipliniranog agenta. Zaista vjerujem da sam spreman ponovno preuzeti ulogu direktora FIB-a.
Federal Investigation Bureau (FIB) ima puno potencijala i uz dobrog vođu, doista vjerujem da možemo napraviti nevjerojatnu organizaciju s nevjerojatnim ljudima.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlay-a u organizaciji.

Bio sam dio nevjerojatnih trenutaka igranja uloga u ovom gradu. Sudjelovao sam u višestrukim pljačkama trgovina, višestrukim tajnim hapšenjima, višestrukim tajnim praćenjem i tajnim misijama. Mislim da je bitno da se FIB ističe u gradu. Kao što sam rekao svim agentima prije dok sam bio na visokom zapovjedništvu. Želim se nositi sa svime IC i ostati u RP-u bez da narušim karakter. Imam neke dobre ideje za globalne događaje uključujući sve bande, legalne organizacije, pa čak i obične građane. Vrlo jednostavan dodatak koji je potreban za bolju igru uloga u gradu je pravilna komunikacija s drugim organizacijama i dobar odnos s drugim organizacijama. U prošlosti su se organizacije uvijek svađale oko nekih jednostavnih grešaka i tako su sve državne organizacije (LSPD, SAHP, GOV, FIB, NG) uvijek bile u lošim odnosima. Jedini način za uspjeh je da sve državne organizacije budu blizu jedna drugoj. Između svake organizacije nema se što skrivati, a svaki bi tjedan čelnici i zamjenici dogovarali sastanke na Kapitolu. Razgovarali bi o problemima u vezi s gradom, prednostima i nedostacima koje treba međusobno riješiti. Bez ikakve komunikacije između organizacija, nemamo šanse protiv bandi. Poštovanje između organizacija vrlo je važno.

Poboljšao bih taktiku i pristup pljačkama trgovina i oružarnica. Napravio bih posebne odjele koji bi bili fokusirani na pristup i oni bi vodili pregovore. Dok oni vode pregovore, drugi dio tima bio bi fokusiran na postavljanje barikada. Taj isti tim bio bi vodeća patrola u getu.
Poboljšao bih zapovjedni lanac i poštovanje prema drugim kolegama. Puno ljudi je uvijek bilo grubo prema ljudima koji su bili nižeg ranga. Svi se trebaju poštivati jednako i ne smije biti diskriminacije prema njihovoj rasi, njihovom glasu, njihovoj privlačnosti.

Sve što želim je osigurati da pod mojim vodstvom FIB RP bude nevjerojatna reprezentacija mene i mojih agenata.

Hvala što ste pročitali moju prijavu.

Jon Belijon | 27
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h+
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Rico Campbell
7. Vaš ID: 23413




Dodatne Informacije:
Lider za... EMS-bolnica
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1) U bolnici sam napredovao i dobio veliko postovanje od svih clanova,mislim da sam odgovoran i zreo da vodim bolnicu, takodje samnom ce voditi bivsi sef odeljena Stefan Escobar veoma dobro poznajem pravila grada kao i bolnice.

2) Bolnicu bih vodio na najbolji moguci nacin, mislim da bih bio jedan od boljh lidera jer bi disciplina, postvanje pravila grada kao i bolnice bilo na prvo mesto, saradjivao bih sa svim drzavnim organizacijama. Maske bih delio tek od specijaliste, iliti u ljude u koje dobijem poverenje.

3) Regrutima ems-a, bi za pocetak bili sa kolegama koji imaju veca iskustva, posle nekoliko intervencija bi mogli sami na intervencije, pripadnici bolnice ne bi smeli da krse pravila u suprotnom bi dobili blacklist, u slucaju da neko ne postuje vise cinove dobijali bi opomene 3/3 otkaz, Konflikti izmedju radnika ems-a bi bili resavani u istom trenutku jer ne bih dopustio da ima komflikt u organizaciji izmedju radnika.
Za neaktivnost na poslu bi takodje dobijali opomene 3/3 otkaz. Najbitnije bi mi bilo da u bolnici vlada disciplina, postovanje izmedju kolega,poslusnost.

4. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
manje PG vise fokusiranje na r-pnaje tako kada neko daje recept ,lekove,prve pomoci, pise na papiru.

Rankove:

Regrut na obuci
Regrut Bolnice
Regrut Hitne pomoci
Lab-team
Regrut Civilnog odeljenja
Mladi doktor
Doktor
Starij Doktor
Hirurg
Pilot
Hemicar
Zdravstveni inspektor

Sef provera rada
Sef bolnice
Sef hitne pomoce
Sef labaratorije
Direktor Civilnog odeljenja
Sef odeljenja
Zamenik direktora
Direktor
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Informacije:

1. Vaše ime IRL - Dejan Jovanovic

2. Vaše godine - 19

3. Vremenska zona - GMT +1

4. Prosek na mreži dnevno - 19h +

5. Iour Discord - Dejan#7641

6. Vaš nadimak - Daytona Fuentes

7. Vaš ID - 27004

Dodatne Informacije

Lider za... EMS

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Rukovođenje organizacijom: Želim da vodim EMS i da to učinim organizacijom koja radi 24/7 koja nikada nema mali broj zaposlenih na dužnosti ili u organizaciji. Vodiću organizaciju sa najvećom dozom profesionalizma i učiniti je zabavnom i lakom za svakoga ko želi da se pridruži. Ako budem izabran da se kandidujem za šefa EMS-a, napraviću promene koje su sveukupno bolje i promeniću trenutnu strukturu koju su izgradili prethodni lideri. Vodiću ovu organizaciju na način da je lakše za nove pridošlice i bilo koga u gradu, tako da oni ispunjavaju uslove da se pridruže organizaciji sa mnogo mogućnosti za njih kao zaposleni, kao što su mogućnosti da se lakše unaprede u posebne odeljenja unutar organizacije i više priznanja po gradu za buduće pozicije u drugim organizacijama.

- Ciljevi ako postanem lider: Ako dobijem poziciju lidera EMS-a, radiću na tome da dodam nove promene koje su bolje za organizaciju, a to će uključivati i to da imamo više ljudi koji primaju pozive van grada u peščani i paleto region na taj način nećemo imati veliki broj civila u bolnicama, takođe ću raditi na tome da stvari budu zabavnije da zaposleni žele da dođu na dužnost i provedu neko vreme radeći i pomažući gradu i postaraću se da broj povređenih je mali. Napraviću da pri ulasku u geto zaposleni budu bezbedni i da ne rizikuju tamo život i da budu uhvaćeni u pucnjavu i nered koji bi geto mogao da povredi zaposlene.

- Glavni razlog zašto bih želeo da vodim EMS: Želeo bih da vodim EMS jer sam imao mnogo iskustva u EMS, sve od izlaska na pozive i boravka u bolnici do pravljenja i isporuke potrebnih medicinskih kompleta, ja osećam da mogu da vodim ovu organizaciju najbolje što je bilo koji drugi lider uradio pre ovoga, pokazaću posvećenost ovoj organizaciji, staviću šta znam plus šta drugi moraju da predlože i smisliću način da to učinim tako svi zadovoljni. Potrudiću se da svi dobiju isti nivo poštovanja i da se niko ne oseća previše posla ili preterano gledano, ja ću biti snažan lider čineći da ova organizacija ostane aktivna 24/7. Planiram da promenim ovu organizaciju iz temelja gore, ubaciću neke ideje i stvari koje će sveukupno biti bolje ne samo za organizaciju već i za grad jer mi imamo veliku ulogu da pomažemo gradu.

3. Vaši saveti za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji:

Moj savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u ovoj organizaciji će biti da ćemo preduzeti više mera predostrožnosti za sve što radimo, kao što je pružanje medicinske pomoći nekome u bolnicama ili odlazak na pozive da pomognemo ljudi bez svesti, ovo bi se moglo promeniti u da imamo određenu količinu ljudi koji rade ove stvari u svako doba dana, što znači da nijedna bolnica ne ostaje bez radnika ili da niko ne odgovara na hitne pozive. Mi kao organizacija možemo da radimo zajedno da pronađemo ljude iz svih različitih vremenskih zona i da ih nateramo da rade zajedno pazeći da smo uvek aktivni, a način na koji to mogu da postignem je da ponudim veće bonuse ljudima, pa čak i postavim cilj da dobiju na viši položaj. Takođe ću promeniti način na koji se održavaju medruni, radiću na tome da se postaram da svi ne rade na pravljenju lekova u ljudskim laboratorijama, već da umesto toga imaju veći tim medlab osoblja koji će ponuditi više pogodnosti za ovo odeljenje, što znači da kada dostignu određena količina lekova koja je potrebna da se napravi, a zatim mogu da idu na posao sa skraćenim radnim vremenom kao redovni lekar ili u bolnici ili na pozive. Takođe bih želeo da promenim uslove da budete zaposleni, to se može učiniti lakšim, ali detaljnijim treningom i spuštanjem našeg iskustva igrača na malo niže, dok ih naučite kako da održe profesionalizam. Želim da budem siguran da svako ko se pridruži EMS-u uvek bude zadovoljan time što tamo radi i da se postara da dobije ono što želi u okviru razumnog standarda, ovo će biti bolje jer tada možemo imati više dežurnih brojeva i više mogućnosti za njih da postati viši u komandovanju organizacijom, ovo će takođe odražavati način na koji se „novi“ ljudi u gradu mogu prilagoditi okruženju igranja uloga i to će im pomoći da razumeju pravila i kako stvari funkcionišu u gradu.

Ovim je moja prijava završena. Nadam se da ću moći da budem prihvaćena za šefa EMS-a i da služim gradu snažno i učinim ga sigurnijim mestom.
 
Last edited:

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Blood Street Gang.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Dino Sauric 1416 Nikče#6398
Roba Moore 82 Roba#8197
Don Bacardi 24227 tome.#0001
Lucas Aurelius 16213 Lukaa#4472
Ady Diesel 14735 Ady#7106
Brankica Peskir 19900 brankica#6024


Razgovor će biti održan 08.31.2022 u 21:00h (budite u čekaonici)

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera FIB & Bolnice.
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord:Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime:Nemanja Jovicic
7. Vaš ID:13203

Dodatne Informacije
1. Lider za : FIB(Federalni Istrazni Biro)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Zelim biti lider jer sam skoro vecinu vremene roleplay-a proveo u drzavnim organizacijama(LSPD,FIB,GOV,SAHP) i mislim da imam dovoljno iskustva da bi vodio jednu od drzavnih organizacija.
2.2 Bio sam jedan od visih rankova u policiji i prosao sam mnogo mandata u policiji,ako bih ja dosao na poziciju lidera FIB-a organizacija bi bila na visem i ozbiljnijem nivou i zahtevi za ulaz u Federalni Istrazni Biro bili bi: 10 godina u gradu, 14+ godina occ, poznavanje svih rp pravila,psiholoski test spremnosti.
2.3 Pored iskustva u FIB-u imam dovnjno razumevanja i veliku strpljivost, znam kako treba voditi jednu ovakvu organizaju, imam vec odradjene ljude koji bi bili u vecoj komandi koji imaju isto veliko iskusvo u drzavnim organizacijama.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Verujem da skoro niko od mojih ljudi nece krsiti pravila jer bi bili dobro ispitiani,svako ko prekrsi pravilo neko dobija rank donwn/kick(od zavisnosti sta je prekrseno).
3.2 Podsticao bih svoje ljude da budu aktivni tako sto bi svaki dan dobijali maksimalne bonuse,za biranje vozila svi bi se podjednako slozili da nebi doslo do nekih nesporazuma.
3.3 Sistem obuke za visi rank bi bio:za svaki visi cin bice ispitan pravila rp-a,znati kako se hapsi do savrsenstva,kako se rukuje sa pd-a i sta se podrazumeva pod MG na pd-a.
3.4 Bilo bi mnogo vise roleplay-a sto se tice hapsenja i sto se tice patrola.
3.5 Bilo koja toksicnost u FIB nece biti tolerisana i taj ce biti odmah izbacen.
3.6 FIB ce se asocirati na sto vise radi dobre rp situacije kao sto je na primer:Vezbe sa ostalim organizacijama kao sto je:vezbe spremnosti,vezbe snage,vezbe za snajperiste, i ostalo:
3.7 Kada bih bio lider ove organizacije MG-a skoro nebi uopste bilo jer bi agenti bili maksimalno dobro obuceni i ispitani da nebi dolazilo do gresaka i krsenja pravila.

Rankovi koji bi bili u policiji su sledeci:

30.Direktor
29.Zam.Direktora
28. 00 Agent
27.Head Of Department
26.Deputy Head Of Department
25. Vodja Jedinice
24.Zam.Jedinice
23.Vodja Agenata
22.Instruktor Obuke
21.Vodja UAT
20.zamenik vodje UAT
19.UAT agent
18.Vodja DEA
17.Zamenik vodje DEA
16.DEA agent
15.Vodja Saj-a
14.Zamenik vodje Saj-a
13.Vodja Sniper team-a
12.Vodja Air supporta
11.Saj agent
10.Sniper team
9.Air support team
8.Glavni Agent
7.Stariji Agent
6.Agent III
5.Agent II
4.Agent I
3.Mladji Agent
2.Agent na Obuci
1.Suspenzija



Radio kodovi bi ostali isti kao sto su do sad.



Srecno svima i svaka cast.
 

Leonardo Bregana

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL:Nikša
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6 sati
5. Vaš Diskord:Niksa#2711
6. Vaše Ingame ime: Leonardo Bregana
7. Vaš ID:22282

Dodatne Informacije
1. Lider za...Bolnice
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
A)Prvi razlog zato što sam bio u ovoj organizaciji 3 meseca kod Aldina Verstappena i Borisa Keljanovića i kod Zeljke Elkhabiba u high staffu tako da imam dosta iskustva,poznajem RolePlay pravila takođe sam bio dosta aktivan, ako bih bio primljen imam spremnu high commandu koja poznaje sva RolePlay pravila.
2)Drugi razlog je da bih poboljšao radnu aktivnost i lijekovi će se dostavljatu u svaku organizaciju 2-3 puta nedeljno, i zaposleni neće smeti da idu na porodične događaje, ako saznam da neko išao na neki događaj odmah bi dao otkaz iz razloga jer ide na naše kolege iz drugih državnih organizacija, obavezno bih naučio nove radne kolege korištenjem me/do/try komandama i jako bitno pravilo za bolničara Fear RolePlay jer sam primetio da dosta bolničara ne poznaje te jako bitne stvari i napominjem svaka bolnica (Glavna i Sandy) će uvijek imati zaposlene bez obzira dal to bio neki događaj ili ne jer sam primjetio kad sam bio unutar a nije bio neki bitan događan unutar bolnice je bio potreban jedan radnik i definitivno bih aktivirao intervencije.
C) C)Promenio bih malo činove tačnije dodao bih nove (šef pilota)-razlog jer sam primetio da treba obuka za pilote odnosno ljude koji će raditi hitne pozive preko 3km i činovi će od sada pa do kraja moga mandata biti na srpskom jeziku.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Dodao bih nova vozila za high commandu i high staff naravno da se lijepo dogovorim sa curatorima i dva do tri puta nedeljno bi se odvozili lijekovi za ostale organizacije (FIB,GOV,LSPD,NG).I dogovorio bih se sa liderima bandi da ima kazem za vozila high commande i high staffa koja će biti iz razloga jer sam vidio i imao iskustva sa time da su nas članovi raznih bandi ubijali iz razloga jer ih crvena boja automobila podsjeća na Bloods gang.
Činovi:
30. 01|Direktor
29. 02|Zamenik Direktora
28. 03|Šef Osoblja
27. 04|Šef provere rada
26. 05|Šef Civilnog Odjela
25. 06|Šef Laboratorije
24. 07|Šef Hitne pomoci
23. 08|Šef Bolnice
22. 09|Zdrastveni Inspektor
21. [A]Šef Pilota
20. Pilot
19.Civilno odelenje
18. Ambulanta
17.Hemičar
16.Laboratorijski tehničar
15. Doktor
14. Mladji doktor
13. Regrut Civilnog Odjela
12. Regrut Laboratorije
11. Regrut Hitne pomoći
10. Regrut Bolnice
9. Student Civilnog Odjela
8. Student Laboratorije
7. Student Hitne pomoci
6. Student Bolnice
5. Student medicine
4. Na Obuci
3. Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija 3 dana

Hvala vam na čitanju moje prijave i sretno ostalim aplikantima!!!
 
Last edited:

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacija
1.Marko
2. 15
3. GMT +1
4. 6+ sati
5. Pablo Eskobar
6. KaneGlok
7. 2013
Dodatne informacije

1. Za Admina

2. Zašto želite biti voditelj ove specifične organizacije?

-iskren sam
-zurio sam
-oladzen sam

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlay-a u organizaciji.

iskreno mislim da kada bi bio lider imam te moci da vodim grupu ljudi i osvojim turf sezonu sa LSPDIEM

-Imam turf ekipu koja ce da razari ostale organizacije i podeli malo oranzite

Hvala što ste likeovali moju prijavu unapred

Novi lider Kane Glok
Ovog lika za lidera.
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
39
Informacije

1. Vaše ime u RL: Gorazd

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 zavisi o danu

5. Vaš Diskord: DaGiga#0878

6. Vaše Ingame ime: Gorazd Bregana

7. Vaš ID: 24234


1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Prva organizacija u koju sam usao je bila ems u ovu organizaciju stekao sqm dosta puno iskustva od veci cinova i od Direktora mislim da sam spreman voditi organizaciju

2.2 U rp sam stekao dosta iskustva i sa time mogu resiti i najmanju stvar kad izadze.

2.3 Na ovum serveru igram oko 6 meseci i mislim da mogu voditi organizaciju kao EMS. Također mislim da bi sa mojim iskustvom riješio svaki manji ili veći problem koji bi se pojavio. Bio sam u svim državnim organizacijama isto dobivao sam vece cinove i tu sam stekao iskustvo.

3.3 Potrudio bi se i da je Sandy Shores bolnica stavicu posebne cinove za ovu bolnicu sta ce imati dosta iskustva

3.4 Vozila za intervencije se moraju prijavjati koji vozilo je izaso za garaze i koje vozilo usao u garazu svako ko ne uradi prijavu vozila dobice opomenu imase ljudi koju pregledavaju to.

3.5 Dodao bi novu odecu koja je realisticna za cinove.

3.6 Na svaki dva dana imace treninze na onimq koju nisu jasna prava i kako trebaju da raditi.
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Discord: I am shadow#7030
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Cartiero
7. Vaš ID: 21041
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.) Iskustvo
Prvi razlog je to sto sam 3 mjeseci proveo u FIB-u i također imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.
Do sada sam bio u 2 mandata FIB-a. 2 puta HC.



2) Struktura
1. Suspenzija
2. Agent na obuci
3. Agent junior
4. Agent I
5. Agent II
6. Agent III
7. Stariji agent
8. Specialni agent
9. Saj
10. Saj air support
11. Dea
12. Mlađi inspektor
13. Inspektor
14. Stariji inspektor
15. Krim agent junior
16. Krim agent
17. Krim agent stariji
18. Zamjenik vođe krim agenata
19. Vođa krim agenata (Isključivo njegovi članovi se bave zaplenom kanabisa i kriminalnim radnjama)
20. Instruktor obuke
21.Vođa Agenata
22. Vođa Dea
23. Vođa saj jedinice
24. Vođa istražnog osoblja
25. Zamjenik šefa osoblja
26. Šef osoblja (Nadgleda rad vođa)
27. 00 Agent (Ide undercover)
28. Head of department (Bavi se isključivo Departmentom)
29. Zamjenik direktora
30. Direktor

Radio kodovi:

1. 10-1 Žuta linija (Garaža)
2. 10-2 Negativno
3. 10-3 Tišina na radio
4. 10-4 Potvrdno
5. 10-5 Ponovi zadnji prenos
6. 10-6 Zanemariti posljednji prenos
7. 10-10 Ispaljeni hici
8. 10-11 Pljačka
9. 10-16 Povređen civil
10. 10-20 Lokacija
11. 10-21 Provjera (Lokacija; kako je stanje sa radom)
12. 10-22 Talačka
13. 10-33 Potrebna pomoć
14. 10-57 Victor (Potjera za vozilom)
15. 10-99 Riješena situacija
16. 10-41 Prijava na dužnost
17. 10-42 Odjava sa dužnosti

Sustavni kodovi:
Kod A (Pad igre)
Kod 2 Upaljene rotacije (Bez zvuka)
Kod 3 Upaljene rotacije (Sa zvukom)
Kod 4 Situacija pod kontrolom
Kod 6 Na licu mjesta

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bi na tome da poboljšam RP.
Komunikacija izmedu članova u organiziji je jako loša većina ne koristi kodove čemu opada RP.
Razmišljam ukljuciti i pse. Nisam nikada vidio da je i jedan FIB koristio pse, a imaju tu mogućnost.
FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljačku bankomata, prekoracenje brzine i sl.
Također potrudit ću se da nijedan moj član ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguće.
Probat cu pored državnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradane takoder.
Već da se bavi da poboljsa RP, Raidovima, undercover...
Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.
Takođe Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povećam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i sl. sto ja kao FIB njima mogu pomoc, predlozio bih im da imaju helicopter crew unit koji bi kao pravio vesti kad su talacke situacije i sl. dobijali bi informacije iz prve ruke naravno.
Imam toliko ideja koje bi mogao uraditi, a koje ce uključivati drzavne org, banda i obicne gradane.
Volio bih sve rijesiti IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbijeći.
Jedino u slučaju da je tu admin.
Na kraju želim reci da ako ja dobijem FIB garantujem da će se RP povecati i biti bolji nego do sada garantujem!


Hvala na citanju moje aplikacije!

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom