Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andelko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h
5. Vaš Diskord: Andelko #0001
6. Vaše Ingame ime: Andelko Vuitton
7. Vaš ID: 1034
Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Bloodsa.
- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Bloodsa u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.
- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.
- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.
-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo zabranjen. Morace da zna sva pravila servera i naravno sto se tice geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.
- Podici sami roleplay na visok i drugi nivo.
- Podici aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.
- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi ljepo provedemo i ne budemo toxicni.
 

Kevin LaClap

born to win :)
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
48
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Kevinn#2427
6. Vaše Ingame ime: Kevin Vitton
7. Vaš ID: 803

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima,takodje i u Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Vise puta sam bio u organizaciji Marabunte i vise puta sam bio high-rank u njoj, isto tako u Bloodsima. Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto su Bloodsi jedna od najposebnijih kriminalnih organizacija sto se tice RolePlay-a. Imaju po meni jednu od najzanimljivijih sjedišta od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Kad vec pricam o svojim ljudima, imam spremnu veliku ekipu punih momaka koji su spremni raditi punom parom i dati sve od sebe za ovu organizaciju. Spreman Turf Team, a takodjer spreman Team za grafite, a ono najbitnije spreman High-Command Team koji ce mi pomagati upravljati ovom organizaijom. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

te0vichh

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
42
1. Vaše ime u RL: Teo
2
. Vaše godine: 16
3
. Vremenska zona: GMT +2
4
. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5
. Vaš Diskord: te0vich#6969
6
. Vaše Ingame ime: Tea Ash
7
. Vaš ID: 3996

Dodatne Informacije

1
. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1
. Mislim da bi bio dobar lider organizacije.
2. Pokusao bih da se radi cim vise akcija, te da se smanji toksicnost i poboljša RP.
3. Dobro poznajem sva pravila servera.
4. Svakodnevno bi išli na evente te ljudi koji su aktivni i dodu HQ nakon eventa uvjek budu nadgradeni sa bonusom, a neki sa rankupom.
5. Nebi se toliko fokusirali da uzmemo "PIKACHU" duksericu nego da se svi zabave, upoznaju čim bolje, sprijatelje te da se nasmiju i uživaju na projektu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1
. Dovodio bi ljude sa čim više iskustva koji bi čim manje kršili pravila da se čim više poštuje RP.
2. Poboljšati RP. Poboljšao bi RP sa čim manje kršenja pravila i toksicnosti te sa ljudima koji če zapravo poštivati RP kao što sam naveo gore. Te čim vise akcija, pucanja u ghettu, zajednog robanja i stvari koje mozemo raditi svi zajedno u organizaciji.
3. Radio bih cim vise akcija sa organizacijom da se možemo svi zajedno družiti i sprijateljiti.
4. Za one koji krše pravila bilo bi nekih posljedica. (upozorenje ili kick iz organizacije)
5. Toksičnost bilo kog člana organizacije (bio high command ili ne) bilo bih strogo kažnjeno te bi za to slijedio kick iz organizacije.
6. Član/ovi koji bi redovno pokazivao/li aktivnost u organizaciji tako da bi dolazio/li na evente i išao/li po ghettu bit će nagrađen/i sa podizanjem ranka ili svotom novca kao bonus.
7. Pokušao bih dovesti čim više dobrih pucača da igraju turfove u mojoj organizaciji.
 

Brankica

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL: Brankica
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: brankica#6024
6. Vaše Ingame ime: Brankica Peskir
7. Vaš ID: 19900

Dodatne Informacije

1.Lider za:Bloods Street Gang

2.Zasto zelite postati Lider ove organizacije?
Zelila bi da se isprobam I u ovakvoj organizaciji.Do sad sam bila samo u legalnim organizacijama ali su me uvek vise privlacile bande.Dovela bih ljude koji bi forsirali roleplay I vratili gang na pravo mjesto.Smatram da se rp u bandama sveo samo na rdm,turfovi i borba za pikachu duks a imaju jako puno potencijala za jako dobar roleplay.Turfovi jesu jedna od bitnih stvari bandi ali ne da se baca fokus samo na to.

3.Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji?

Povecali bi stopu kriminala u gradu pljacke,otmice,redovan napad na FZ

Svakog clana bi ispitali pre nego sto bude primljen u bandu.Svaki clan bi morao da zna sva generalna I geto pravila.Kao sto drzavne organizacije imaju uslove tako bi I mi imali kriterijume za ulazak u bandu.

Smatram da Lider nisi samo zato sto imas najveci rank vec kad donosis odluke uz konsultacije sa ostalim clanovima organizacije.
Ja licno nemam neko iskustvo sto se tice bandi ali tu sam da ga steknem.Vjerovatno cu i ja da pogresim ali gresimo svi.Imam uz sebe ljude koji znaju kako funkcionisu bande i trudili bi se da budemo kao jedna porodica a ne samo organizacija
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
1. Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 sati
5. Vaš Diskord:Kataiii#3913
6. Vaše Ingame ime:Teodor Darkin
7. Vaš ID: 18441

Dodatne Informacije

1.Lider za:Bloods Street Gang

2.Zasto zelite postati Lider ove organizacije?
Zeleo bi da se oprobam kao lider mislim da sam naucio sve i dugo sam vec u gengovima i znam sve kako treba
3.Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji?
povecao bi pljacke talacke fz itd
Svakog clana u orgu bi se podnosio ko da je najveci bio smatram da lider nije lak posao ali da bi se mogo snaci u tom delu price
 
Last edited:

Jack Darkin

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
85
1. Vaše ime u RL: stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ h
5. Vaš Discord: FILE #3057
6. Vaše Ingame ime: Yamaguchi tuchi
7. Vaš ID: 837
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. imam preteranog iskustva u proslim mandatima te znam kako se radi taj posao

2. imam zelju biti lider ove elitne organizacije iz razlog zato sto bi se bazirao na rp te bih pravio dosta rp situacija

3. fib je po meni jedna od najzanimljivijih organizacija. ima uvek akcija posla itd...

30.Direktor
29.Zam.Direktora
28. 00 Agent
27.Sef Osoblja
26.Zam.Sefa Osoblja
25. Vodja Jedinice
24.Zam.Jedinice
23.Vodja Agenata
22.Instruktor Obuke
21.Vodja UAT
20.UAT
19. UAT Lite
18.Vodja Istraznog Osoblja
17.Zam.Vodje Istraznog Osoblja
16.Visi Istrazni Agent
15.Istrazni Agent
14.Mladji Istrazni Agent
13.Dea Elite
12.Dea
11.Saj Sniper Team
10.Saj Air Suport
9.Saj
8.Special Agent
7.Stariji Agent
6.Agent III
5.Agent II
4.Agent I
3.Mladji Agent
2.Agent na Obuci
1.Suspenzija



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
radile bi patrole koje bi se osvrnule pre svega na roleplay nebi samo hapsili vec bi pravili rp price na duze staze sa osuljiccenim tako da bi se samim time povecao nivo roleplaya u ovoj organizaciji takodje bi radili fsss agenti perfektan roleplay sa zlocincima kako bi i tu nastao roleplay taodje bi i fsss vrsio neka manja ispitivanja kako bi se povecale rp situacije sa ostalim gradjanima
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Discord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.) Iskustvo
Prvi razlog je to sto sam 4 mjeseci proveo u FIB-u i također imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.
Do sada sam bio u 3 mandata FIB-a. 3 puta HC.
Samo u par sedmica sam se visoko pozicionirao do 00 Agenta...
Bio bi prvi FIB koji bi uveo i Life Invader u RP.
Igram već godinu dana Grand RP i smatram da imam dovoljno iskustvo da vodim FIB nakon svog mog iskustva što sam stekao od prije.
Učio sam na greškama prošlih leadera i probat ću maksimalno izbijeci te greške.


2) Struktura
1. Suspend
2. Agent na obuci
3. Junior agent 1
4. Junior agent 2
5. Junior agent 3
6. Field agent 1
7. Field agent 2
8. Field agent 3
9. Special agent 1
10. Special agent 2
11. Special agent 3
12. Senior special agent 1
13. Senior special agent 2
14. Senior special agent 3
15. Elite SSA 1
16. Elite SSA 2
17. Elite SSA 3
18. Black OPS
19. SAJ
20. Dea
21. Instruktor trenerske obuke
22. FSSS
23.Main Detective
24 Deputy Head of Department
25. Head of department
26. Chieff of Staff
27. 00 agent
28. Asistent Direktora
29. Zamenik Direktora
30. FIB Direktor

Radio kodovi:

1. 10-1 Žuta linija (Garaža)
2. 10-2 Negativno
3. 10-3 Tišina na radio
4. 10-4 Potvrdno
5. 10-5 Ponovi zadnji prenos
6. 10-6 Zanemariti posljednji prenos
7. 10-10 Ispaljeni hici
8. 10-11 Pljačka
9. 10-16 Povređen civil
10. 10-20 Lokacija
11. 10-21 Provjera (Lokacija; kako je stanje sa radom)
12. 10-22 Talačka
13. 10-33 Potrebna pomoć
14. 10-57 Victor (Potjera za vozilom)
15. 10-99 Riješena situacija
16. 10-41 Prijava na dužnost
17. 10-42 Odjava sa dužnosti

Sustavni kodovi:
Kod A (Pad igre)
Kod 2 Upaljene rotacije (Bez zvuka)
Kod 3 Upaljene rotacije (Sa zvukom)
Kod 4 Situacija pod kontrolom
Kod 6 Na licu mjesta

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bi na tome da poboljšam RP.
Komunikacija izmedu članova u organiziji je jako loša većina ne koristi kodove čemu opada RP.
Razmišljam ukljuciti i pse. Nisam nikada vidio da je i jedan FIB koristio pse, a imaju tu mogućnost.
FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljačku bankomata, prekoracenje brzine i sl.
Također potrudit ću se da nijedan moj član ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguće.
Probat cu pored državnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradane takoder.
Već da se bavi da poboljsa RP, Raidovima, undercover...
Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.
Takođe Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povećam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i sl. sto ja kao FIB njima mogu pomoc, predlozio bih im da imaju helicopter crew unit koji bi kao pravio vesti kad su talacke situacije i sl. dobijali bi informacije iz prve ruke naravno.
Imam toliko ideja koje bi mogao uraditi, a koje ce uključivati drzavne org, banda i obicne gradane.
Volio bih sve rijesiti IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbijeći.
Jedino u slučaju da je tu admin.
Na kraju želim reci da ako ja dobijem FIB garantujem da će se RP povecati i biti bolji nego do sada garantujem!


Hvala na citanju moje aplikacije!
Nesad Jahic
 
Last edited:

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
1. Vaše ime u RL: Stjepan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime:Tefo Zambada
7. Vaš ID: 8979

Dodatne Informacije

1.Lider za: FIB

2.Zasto zelite postati Lider ove organizacije?
U ovoj organizaciji sam oko 4 mandata zelio bi da ovu organizaciju opet ucinim jakom
upoznat sam pravilima grada i servera prosao sam kroz razne rankove 00 agenta sefa odjela instruktora
3.Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji?
svi bi agenti morali da budu dobro istenirani i spremni da reaguju u sto brzem roku na bilo kakvu vrstu akcije
svaki bi agent morao da vodi urednu komunikaciju na radiu regrutacija bi se radila svaki dan kako bi imali sto vise ljudstva
uveo bih jos neke zanimljive rankove
 
Last edited:

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Informacije
1. Matija
2. 20
3. GMT -6
4. 4 -10
5. Sal#4344
6. Sal Magluta
7. 114
Dodatne informacije
1. Lider... FIB

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
1. Igram na serveru od prvog dana i i većinu tog vremena sam proveo u FIB-u. Nisam imao iskustva kada sam se prvi put pridružio i FIB je bila organizacija u kojoj sam naučio kako da igram pravi RP. Počeo sam kao mlađi agent i otišao do supervizora FIB-a, a potom do zamjenika šefa odjeljenja. Iskustvo i zabava koju sam imao u fib-u ne mogu se porediti sa bilo kojom drugom organizacijom. Mislim da vam fib daje najviše mogućnosti da igrate sve vrste RP-a jer postoje različiti tipovi odjela i svi su zanimljivi na svoj način i istovremeno su svi povezani. Tako da trenutno vjerujem da imam dovoljno iskustva da se okušam kao lider i učinim organizaciju i server zanimljivijim.
2. Drugi razlog zašto želim da budem lider FIB-a je taj što sam bio pod 5 različita lidera i video sam kako oni vode organizaciju. Tako da sam za to vrijeme koje sam proveo u fib-u vidio neke greške lidera. Sada imam svoje ideje o svemu što bi fib trebao raditi i znam koje odjele treba poboljšati i na koje događaje ili aktivnosti trebamo se više fokusirati da bi fib bio što uticajniji. Također mislim da će mi vrijeme koje sam proveo u bandama mnogo pomoći da budem dobar vođa jer to iskustvo mogu iskoristiti u svoju korist. Bio sam u više bandi i znam kako druga strana razmišlja i djeluje, pa mi korištenje tog znanja pomaže da fib bude moćniji.
3. Osećam se kao da je proteklih nekoliko meseci fib bio kao porodica za sve zaposlene, ljudi koje sam upoznao u fib-u pre 4-5 meseci su još uvek bili u istoj organizaciji kada se rasformirala i sa svima sam u prilično dobrim odnosima . Volio bih da organizacija ostane na isti način i da se osjećaju poštovano tokom mog vođenja. Poznajem te ljude već dosta dugo i siguran sam da mogu održati ovu organizaciju na okupu, daću sve od sebe da zadobijem svačije povjerenje i poštovanje jer je najvažnije voditi organizaciju. Također sam primijetio da odnos između drugih pravnih organizacija nije tako dobar koliko bi trebao biti i osjećam da će mi moje komunikacijske vještine pomoći da riješim taj problem i da imam međusobno poštovanje u svim pravnim organizacijama jer na kraju dana svi rade zajedno tokom većine događaja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje nivoa RolePlay u organizaciji.

Osjećam se kao da su nakon što su dobili Pikachu hoodie kao nagradu za direktora FIB-a, neki lideri bili fokusirani na dobivanje nagrade umjesto na korištenje svih mogućnosti koje vam fib pruža, Raidi su zabavni, ali u isto vrijeme postoji i čitava druga lista stvari koje možete učiniti kao fib član. Prije svega, ono što bih popravio je da fib nije imao komunikaciju s medijima, razumijem i znam da je sve što radimo u organizaciji neka vrsta tajne, ali u isto vrijeme osjećam da bi ljudi trebali znati šta organizacija radi za njih da da grad bude što bezbedniji. Dakle, komunikacija sa LI poboljšava RP lvl i čini organizaciju više poštovanom u gradu.
Također, kao što sam već spomenuo odnos između SAHP/LSPD/FIB/GOV/NG treba poboljšati, jer možemo pomoći jedni drugima, možemo zajedno graditi dosijee predmeta, olakšati jedni drugima rad i također zajedno ugostiti globalne događaje koji će okupiti cijelu zajednicu zajedno.
Još jedna stvar za koju mislim da treba poboljšati je da članovi bande nisu toliko uplašeni koliko bi trebali biti. Od prve sedmice kada sam bio dio prikrivenog odjela, osjećam da ako imamo jak tim UC-a možemo učiniti poslove s oružjem u gradu gotovo nemogućim, također ono što sam primijetio je da su prethodni lideri fib-a prihvatali registarske tablice sa događaja kao dokaz i voleo bih da slučajno da nam odeljenje UC pruža toliko zabavnih i zanimljivih prilika o tome kako da dobijemo dokaze, koristeći registarske tablice sa događaja, koji su obavezni za bande, nekako je nepravedno. Također, to što su UC ljudi u getu gotovo cijelo vrijeme pomaže nam da bolje planiramo patrolu geta za spec ops tim jer UC tim može dobiti informacije u koje doba dana su bande najaktivnije i možemo im se jednostavno pridružiti i učiniti da se osjećaju nesigurno čak i u geto.
Tako da konačno mislim da sam spreman voditi organizaciju i učiniti je što aktivnijom. Tako da bih volio da dobijem priliku od administratora i siguran sam da se mogu dokazati.
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Informacije:

1. Vaše ime IRL - Dejan Jovanovic

2. Vaše godine - 19

3. Vremenska zona - GMT +1

4. Prosek na mreži dnevno - 8h +

5. Iour Discord - Dejan#7641

6. Vaš nadimak - Daytona Fuentess

7. Vaš ID - 27004

Dodatne Informacije:
Desna ruka Mica Ubica.

1. Lider za... Federalnog istražnog biroa (FIB)

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije?

Prvi razlog zašto bih želeo da budem lider FIB-a je taj što sam u gradu u osnovi od kada je stvoren i što sam iskusio sve što me zanima osim FIB-a. Bio sam vođa Vagosa 2 meseca i mislim da je ta verzija bande bila jedna od najboljih koje je grad video s tim koliko smo ja i sve visoke komande uradile za organizacije bandi. Uvek sam želeo da se pridružim FIB-u i da vidim pravnu stranu grada i jesam, pridružio sam se pre oko 2 nedelje i tokom te dve nedelje stekao sam mnogo iskustva iako nisam bio tamo dugo, osećam se kao što sam video većinu za šta je ova organizacija sposobna i zaista me čini strastvenim u vođenju tako velike i profesionalne organizacije kao što je FIB. Otkako sam se pridružio, podigao sam se u činove od običnog mlađeg agenta do zamenika šefa odeljenja za Spec Ops i stekao sam veliko poverenje ljudi koji nisu mislili da sam stvoren za pravnu organizaciju. Zaista sam strastven u tome da budem direktor FIB-a jer mi je to otvorilo mnogo načina na koje mogu da vodim organizaciju u poređenju sa ilegalnim organizacijama. Mnogo više RP je uključeno, mnogo više profesionalnih članova gde većinu vremena neću moći da brinem koga regrutujem i da li će neko prekršiti pravila servera jer postoji mnogo protokola i obuka koje članovi FIB-a moraju da obave proći kroz, u poređenju sa članovima bande. Takođe, jedan od glavnih razloga zašto želim da budem lider FIB-a je da učinim da se FIB više plaši nego što jeste. Trenutno, ako član bande uoči agenta FIB-a ili nekog zaposlenog u pravnoj organizaciji u getu ili van grada, on na to gleda kao na slobodnog taoca, ali gledajući ovo iz perspektive stvarnog života, mislim da bi uloge trebale biti zamenjene. Mislim da se FIB-a treba plašiti kada patroliraju getom ili bilo kojim područjem koje je zaraženo aktivnostima bandi.
Pošto je najveća razlika zapravo struktura FIB-a i koliko je ona složena u poređenju sa drugim organizacijama, već sam razmišljao kako bih je vodio i kome bih raspodelio u različitim odeljenjima. Već sam razgovarao sa mnogo ljudi koji su ranije bili u FIB-u (npr. šef osoblja, HR HOD, itd.) i svi su željni da se pridruže i zadrže činove koje su imali pomažući mi da vodim organizaciju do najbolje je. Iako sam bio tamo samo dve nedelje, mislim da sam stekao dosta iskustva za ovo vreme, a delovi koji mi nedostaju kao vođi su samo stvari na papiru koje mogu lako da naučim dok odem, pošto sam mnogo ljudi koji bi bili raspoređeni u različitim odeljenjima da mi pomognu da vodim FIB. Zaista bih voleo da mi se pruži prilika da vodim FIB kao lider na isti način na koji sam dobio priliku da vodim Vagos, pošto u oba ova slučaja moja motivacija i odlučnost da se postaram da ovo bude jedna od najboljih verzija organizacija je ludo velika.

3. Vaši saveti za poboljšanje nivoa RolePlai u organizaciji.

Tokom moje dve nedelje, i očigledno tokom mojih 5 meseci koliko sam proveo na ilegalnoj strani, primetio sam mnogo mana koje je imala svaka FIB organizacija. Za početak, primetio sam da je način na koji se vode pregovori zaista ustajao i dosadan, svaka pljačka ide kako se očekuje skoro svaki put, pregovori su isti, zahtevi su isti, tako da vidim mnogo načina da možemo poboljšati situacije sa taocima iz vođenja različitih taktičkih operacija na osnovu toga koliko talaca ima za taktičku pratnju taoca i da se uverimo da je talac bezbedan za različite vrste taktika kako bismo stekli sopstvene prednosti (uzimanje člana bande za taoca, itd. ).

Geto patrola i patrole uopšte - Poznata je činjenica da je ovaj deo FIB-a nedostajao i mislim da bi fokusiranje jednog odeljenja koje bi takođe bilo pomešano sa prikrivenim uradilo posao. Članovi bande su uvek bili gladni da legalni član bude u getu i mislim da FIB ima alate da im pruži upravo to, ali i da se postara da se sve patrole geta poštuju određenim protokolom i određenim pravilima (kada i gde vam je dozvoljeno da patrolirate ). Najbolje bi bilo dodeljivanje odeljenja koje bi predstavljalo mešavinu tajnih i specijalnih operacija. Na ovaj način ima mnogo više RP-a i mnogo više interakcije između FIB-a i bandi, jer su trenutno sve interakcije zasnovane na događajima (podmornica, doušnik, krađa vozila) što je po mom mišljenju najveća greška i trebalo bi da se ispravi kako bi više strana bilo zdravije .

Dokazi – Još jedna stvar za koju mislim da se čak smatra „upotrebljivom“ su automobilske tablice. Skoro svi dokazi se oslanjaju na tablice automobila i jednostavan način da se izvrši racija na određenu bandu. Kako i dalje smatram da automobilske tablice treba koristiti kao dokaz, one ne bi trebalo da budu razlog za napad bande. Mislim da treba uzeti dokaze iz različitih vrsta događaja na osnovu toga kako su ti događaji bili jedinstveni ili štetni za FIB (poginje visoka komanda FIB-a, itd.). Mislim da bi UC trebalo da uradi mnogo više od prikupljanja tablica automobila koje bih se pobrinuo da promenim i kao što sam gore naveo, napravio zdraviji RP između FIB-a i svih ostalih koji komuniciraju sa FIB-om.


Hvala što ste pregledali ovu aplikaciju i nadam se da ću dobiti priliku da postanem direktor FIB-a :)
 
Last edited:

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Informacije
1. Vaše ime u RL : Leo Đuka
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6-8 sati
5. Vaš Diskord : amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime : Cipriano Fuentes
7. Vaš ID : 16623



Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Želim biti lider ove organizacije iz razloga sto imam dosta iskustva kao lider, bio sam dva puta lider kriminalne organizacije, te sam kao lider Marabunte naučio kako se vodi kvalitetna i uspješna organizacija 2 mandata.

-Na ovom serveru već duže vrijeme provodim ili pokusavam provest kvalitetan RP uz saradnju svojih ljudi, trudimo se da napravimo kvalitetnu pricu te samim time imam jako veliku podršku od ljudi koji bi bili sa mnom u organizaciji.

-Imam ozbiljnu ekipu koja je spremna ozbiljno shvatiti posao, imam spremne vode jedinica i ljude koji bi obučavali nove agente.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Smatram da je RolePlay jedan od najvažnijih faktora vođenja ovako velike organizacije.

- Novi članovi FIB-a bi prolazili kroz niz obuka kako i sta raditi u FIB-u kao drzavna organizacija. Smatram da bez dobre obuke ni jedan agent ne može postati dobar za neke vece pozicije. Obučavali bi agente da budu bolji od svog ucitelja.

- Svatko bi imao pravo na svoje misljenje te bi ga se poslusalo.

- Svi članovi bi bili dužni raditi kao organizacija te ne bi bilo iznimki, samim time bi povećali međusobnu komunikaciju i odnose među članovima.

-Toksičnost nece biti tolerirana

- Dodao bih prijavljivanje patrola, zajednice treninge sa drzavnim organizacijama.

- Uveo bih sto manje pucnjave u gradu, te bi svaki član FIB-a morao nosit tazer da bi se smanjila pucnjava i da bi se poboljsao RolePlay.

SRDAČAN POZDRAV TE HVALA NA ČITANJU!
Cipriano Fuentes
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
165
Informacije
1. Vaše ime u RL: Zdenko
2. Vaše godine: 35
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+
5. Vaš Discord Tyler Haze #7551
6. Vaše Ingame ime: Tyler Haze
7. Vaš ID: 32

Tyler je rođen 20.04.1988 u malom gradu u Americi , iako je majka porjeklom iz Kolubije otac je Amerikanac te su se odlučili smiriti u gradu zvanom Los Santos u zapadnoj Americi .
Od malih nogu Tyler je bio vrlo promišljen i proračunat , o svemu je volio znati nekoliko koraka unaprijed , neki bi rekli da je gurao nos gdje je stigao .
Otac ga je od sedme godine upisao na borilačke sportove i šah , u čemu je Tyler iznimno uživao .
Već kroz Tylerovo školovanje se vidjelo da je u njemu nešto drugačije , razvio je iznimne kognitivne sposobnosti i do 18te godine je završio pravni fakultet , a do 20te godine je doktorirao pravo .
Sa 21 godinom dobio je ponudu od direktora EMS da se zaposli kao advokat u bolnici , ali to Tyleru nije bilo dovoljno pa je u 2 godine položio i medicinski
fakultet te postao kirurg za facijalnu rekonstrukciju .
10 godina je prošlo i Tyler se je međuvremenu upoznao oženio Scarlet Haze te dobio 3 sina Nou , Robu i Savu .
Njegova borba za reguliranje medicinskog i rekreativnog kanabisa ga je s vremenom spojila sa službenicima FIB-a., LSPD-a i Vlade .
Vlada ga je uspjela regrutirati 2021 godine , gdje je kratko vrijeme radio kao ministar Unutranjih poslova .
Nakon toga se zapošljava u FIB-u jer je bio zgrožen količinom korupcije i arogancije prisutne u novo izabranoj Vladi . Čvrsto je odlučio da će izbiti sav organizirani kriminal i korupciju iz svog voljenog grada .
Za njega nema mirovine , nema stajanja i nema milosti dok svako korumpirano lice ne bude iza rešetaka .


Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB jer imam iskustva sa organizacijom , mislim da mogu napraviti zanimljivu priču .

2- Dugi niz godina sam zaposlen kao FIB visoka komanda ili 00 agent u Engleskoj i na Balkanu . Mislim da je vrijeme da se okušam u poziciji lidera organizacije .

2- Verujem da je FIB organizacija koja ima najveći utjecaj da unapredi nivo RP-a i koordinaciju među legalnim organizacijama u gradu.
FIB agenti su ti koji odgovaraju na najvažnije događaje i zločine u gradu. Dužnosti FIB-a su da zaštiti skladišta oružja, banku, podmornice i drži bande podalje racijama i geto patrolama.
Sve to uz pružanje pomoći sa visoko obučenim i obrazovanim agentima svim drugim pravnim organizacijama.

Prošao sam razne situacije od pregovora o taocima, taoca, tajnih hapšenja, racija, organizacije događaja sa nagradama i druženja sa bilo kojom osobom u gradu,bez obzira na njihovu kriminalnu pozadinu.
Mislim da je važno da FIB bude prisutan u gradu , ali da radi iz sjene , ne sviđa mi se ideja da agenti FIBa rade posao SAHPA ili LSPD-a .


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Imam puno ideja za globalne događaje, uključujući sve legalne organizacije, bande, pa čak i obične građane.
Osim redovnih događaja koji postaju linerani , radili bi dosta IC situacija i vježbi sa drugim državnim organizacijama .
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
1. Vaše ime u RL : Nicolas Lemonidis

2. Vaše godine : 16

3. Vremenska zona : GTM +1

4. Prosječna aktivnost na dan : 7+h

5. Vaš Diskord: Nikolaシ︎#6981

6. Vaše Ingame ime : Nikola Polumental

7. Vaš ID: 8569



Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Iskustvo:

Prvi razlog zbog kojeg bih želeo da se kandidujem za lidera FIB-a je taj što imam prethodnog iskustva u drzavnim organizacijama.Bio sam u 6 mandata FIB-a do sada...3 Puta kao High Command i 3 puta nadomak HC. Takodje sam odredjeno vreme proveo u ostalim state org.

Tokom rada u FIB-u , imao sam jako bitnu ulogu i snosio sam odgovornost za svoje greske. Vodio sam ljude u patrole,poternice,pljacke,dogadjaje i slicno.Mislim da je pozicija vodje veoma naporna jer snosite svu odgovornost u koliko dodje do greske i sama cinjenica da vodite neku skupinu ljudi stvara pritisak odgovornosti u vama.Mislim da sam dosta vremena proveo pod tim prisitkom i da sam u stanju da se borim sa tim kao da ga nema.Smatram da mogu da donesem ispravnu odluku u pravom trenutku...FIB je organizacija koju jedan covek jednostavno ne moze sam da vodi sam, zato jedan Lider mora da ima zamenike koji ce da donose ispravne odluke kada njega ne bude bilo u tom trenutku. Takodje u organizaciji moraju da postoje ljudi koji ce nadgledati rad ostalih agenata koji mozda nemaju dovoljno iskustva ili su novi u svom poslu.



Smatram da sam dosta vremena proveo u FIB-u i da je dosao trenutak da konacno uzmem organizaciju u svoje ruke i da dam sve od sebe da to bude najbolji FIB do sada.



2)Struktura organizacije:

Odradio bih rekonstrukciju cinova i podelio organizaciju u specijalne sektore:




FSSS Agenti bi bili rasporedjeni po celom gradu kao obicni civili i njihov glavni zadatak bi bio prikupljanje informacija kao sto su: Korupcija,Trgovina droge,Trgovina ilegalnog oruzija,Organizovane kriminalne grupe,Ugrozenost visoko pozicioniranih licnosti (Guverneri,Generali,Ministri,Sekretari i tkd.)

FSSS bi imao svog direktora koji bi rukovodio svojom jedinicom.



-SAU - (Specijalna jedinica FIB-a)

Delta Force jedinica bi bila jedna od najelitnijih jedinica u gradu.

Sastojala bi se iz dva tima:

*Tim Alfa

*Tim Beta

Glavni zadatak jedinice jeste da odlazi na pljacke,dogadjaje ,talacke situacije i geto patrole. Jedinicu bi sacinjavali izvrsni pucaci.

Svaki od dva tima (Alfa&Beta) bi imao svog Komandanta koji bi licno odgovarao za svoju jedinicu i vodio bi ih u akcije.



-Instruktori za obuku - Jedna od najbitnijih uloga FIB-a je instruktor za obuku.Osoba koja prenosi svoje znanje trening agentima i poducava ih kako da pravilno rade svoj posao i jednog dana postanu uspesni agenti Federalnog Istraznog Biroa.

Najbitnija stavka kod instruktora jeste da je odlicno upoznat sa pravilima grada i da pazi na svaku sitnicu.Takodje mora da ostvari dobru komunikaciju sa svojim ucenicima i da ga oni gledaju kao neku vrstu autoriteta.



-Field Agent- Nakon uspesno odradjene obuke sa instruktorom,trening agent dobija unapredjenje u Field Agent. Dobija svoju znacku i moze da pocne da radi svoj posao uz pratnju starijih agenata(Glavni Specijalni Agent).Poceli bi sa osnovnim i ne toliko komplikovanim stvarima poput Patrole i potrage za licima koji su trazeni od strane vlade.



-Glavni Specijalni Agent- Ovu vrstu agenata predstavljali pojedinci ciji bi cilj bio rad sa Field Agentima. Oni bi njima ukazivali na eventualne greske i pokazali kako se posao agenata ispravno radi.Zajedno bi isli na patrole,pljacke i neke vrste dogadjaja.



-00 Agenti : Posebna vrsta naj specijalizovanijih agenata koji bi posedovali roleplay biografije. 00 Agenti iskljucivo raportiraju Direktoru, i drugi visi cinovi nemaju uticaj na njih.



-High Command: Ime za vise cinove FIB-a. High Command bi se sastojao iz par cinova:

-Supervisor - (Glavni zadatak je da nadgleda celu organizaciju i da uvidi greske agenata)

-Head Of Department (Glavni i odgovorni za Supervisore i za Vodje ostalih jedinica,odmah se nalazi ispod 00 Agenta)



*S obzirom da sam proveo skoro 6 mandata u FIB-u , stekao sam prijateljstvo sa kolegama koje su odlicne u svom poslu.Ti ljudi su dan danas ostali uz mene i oni su ti koji ce mi pomoci kao clanovi High Commanda da FIB stane na noge u koliko dobijem samu organizaciju.





3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Za pocetak napravio bi bas dosta promjena u FIBu.

Komunikacija je bas bas losa u FIBu. Kodove skoro niko ne koristi cemu automatski opada RP.

Raidovi na gangove, Air Support, SAJ, 00 Agents, DEA, i slicne rankove i pozicije kako bi povecali RP.

FIB je najelitnija organizacija i smatram da nema potrebe da se pisu kazne za prekoracenje brzine i sl.

Vec da se bavi raidovima, undercover, pregovaranjem...

Saradnja sa svim drzavnim organizacijama jako bitno.

Imam toliko ideja koje mozemo uraditi koje ce ukljucivati sve legalne organizacije, bande i obicne gradane.

Volio bih rijesiti sve IC iako je neko pravilo prekrseno bez da narusavam RP jer za to ima vremena kasnije.

Jedino ako tu nije neki admin.

Na kraju hocu da kazem ako dobijem FIB RP ce se povecati i biti ce bolji nego do sada garantujem!



Hvala na citanju moje aplikacije.



Nikola Polumental | 8569
 

Ljimun

000
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
65
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Lule#6765
6. Vaše Ingame ime: Ljimun One
7. Vaš ID: 4062

Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zbog visemesecnog iskustva kao co-leader FIB-a i leader Ballasa vrlo dobro znam kako se vodi najozbiljnija organizacija na serveru.
FIB kao organizacija ima puno mesta za manevrisanje, te bi svojom sposobnošću podigao celu organizaciju na jedan zavidan nivo.
Smatram da bi me članovi brzo zavoleli i smatrali za autoritet, kao što sam naveo zbog svog iskustva znam kako treba upravljati organizacijom koja ima dosta clanova.
Imam puno iskustva kao 00 Agent u FIB-u na engleskom serveru.
Nakon provedena 2 meseca u FIB-u na poziciji co leadera odradili smo jako puno racija i uspeli smo da postignemo cilj, te vec imamo spreman plan kako cemo raditi na tome da FIB opet bude ono sto je nekada bio.
Po mom misljenju FIB je najelitnija organizacija koju treba voditi strogo profesionalno i koja utice maksimalno na roleplay u gradu, te samim tim treba imati dobru reputaciju i dobre odnose sa drugim liderima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja, te bih radio sa mojim clanovima i naucio ih svemu. Toksicnost ne bi bila tolerisana NIKAKO!

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao.
 

Viktorija

Player
Player
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: ilija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Discord: FIB - ILIJA#0001
6. Vaše Ingame ime: Viktorija_Cappone
7. Vaš ID: 29133
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. imam iskustva za tu organizaciju

2. oduvek bi mi bila zelja da budem lider rpo bih dobro

3. fib je najbolja organizacija po meni

30.Direktor
29.Zam.Direktora
28. 00 Agent
27.Sef Osoblja
26.Zam.Sefa Osoblja
25. Vodja Jedinice
24.Zam.Jedinice
23.Vodja Agenata
22.Instruktor Obuke
21.Vodja UAT
20.UAT
19. UAT Lite
18.Vodja Istraznog Osoblja
17.Zam.Vodje Istraznog Osoblja
16.Visi Istrazni Agent
15.Istrazni Agent
14.Mladji Istrazni Agent
13.Dea Elite
12.Dea
11.Saj Sniper Team
10.Saj Air Suport
9.Saj
8.Special Agent
7.Stariji Agent
6.Agent III
5.Agent II
4.Agent I
3.Mladji Agent
2.Agent na Obuci
1.Suspenzija



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
radili bi patrole i pomogali drugim kolegama i hapsili bi kriminalce
 

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
123
1. Vaše ime u RL: Andrija
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 radnim danima 8-10 vikendom
5. Vaš Diskord: Akiraaa#0334
6. Vaše Ingame ime: Akira Bushido
7. Vaš ID: 10930

Dodatne Informacije

1. Lider za: Federalni Istrazni Biro
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Zadnjih 6 mandata sam u Vrhovnoj komandi ove najeltinije organizacije i imam previse iskustva sto se Federalnog Istraznog Biroa tice.
-Prosao sam svaki moguci rank i tacno znam sta je potrebno svim agentima i da bi napredovali i da bi uzivali u RP kao agenti FIB-a
-Bio bih strog sto se tice ponasanja i odnosa agenata prema kolegama,ostalim organizacijama a pogotovu prema gradjanima.
-Bio sam co-leader najuspesnijeg FIBa i u tom FIBu naucio svaki moguci detalj o ovoj organizaciji.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Sto se tice same organizacije promenio bih sve iz korena i dodao bih dosta novih rankova i zaduzenja

-Promenio bih zaduzenja i posao 00 agenata samim tim bi samo najstrucniji i najupuceniji mogli dobiti taj rank.

-Dobro poznavanje pravila je osnov za ulazak u FIB-Sto bi dalje znacilo da ne bi mogao svako da postane FIB agent.

-Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.

-Naucio bih svakog agenta svojim poslom i pomogao bih im u njihovom napredovanju.

-Dodao bih dosta zaduzenja nizim rankovima da bi im bilo zanimljivo.

-Agenti moraju biti uljudni i ne bi smeli da padnu pod pritiskom prozivanja kriminalaca sto povecava kvalitet RP-a.

-Komunikaciju izmedju ostalih drzavnih organizacija bih digao na najveci moguci nivo iz razloga sto me ljudi poznaju kao coveka koji ne zeli ni najsitniju raspravku ni sa kim i uvek sam raspolozen za bilo kakav kompromis.



Hvala na citanju.

Srecno svim kandidatima i nek najbolji dobije ovu najeltiniju organizaciju.
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Informacije
1. Vaše ime u RL Anđelko
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 7 - 8 sati
5. Vaš Diskord Andelko #0001
6. Vaše Ingame ime Andelko Madeyro
7. Vaš ID 1034

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Igram od samog početka servera, no nisam se dosada okušao u prilici da postanem lider.
Znam sve oko drzavnih organizacija sto se tice zakonodavstva i svih bitnih pravila servera.
Smatram da sam sposoban da vodim ovu organizaciju jer upravo iz razloga jer sve znam oko FIB-a kako funkcionira.
Imam spremljenu ekipu već i radujem se tomu što bih tijekom svog mandata tu ekipu proširio vodeći ovu organizaciju.
Cilj mi je da dovedemo roleplay na veču razinu i znam da to mogu jer prvenstveno sam osoba sa autoritetom.
Vidim sebe kao osobu koja nebi imala problema da vodi FIB najozbiljniju organizaciju na serveru pored Vlade.
Nebi mi bio problem voditi ovu organizaciju iz razloga što vidim sebe kao uspješnog lidera, sposobnog i odgovornog.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvo najveći problem koji je trenutno je Toxicnost nikada nebi dozvolio toxicne ljude da mi budu u organizaciji i da započinju konflikte između drugih članova organizacije i drugih državnih organizacija.

- Svatko kršenje pravila servera bih strogo kažnjavao sa kikom iz organizacije.

- Kao lider bi sa svima se zabavljao i održavao ljepi i profesionalni odnos da svima bude da su dobrodošli.

- Ljude kojima nije stalo do rp-anja nisu dobrodošli.

- Više bi se fokusirao na rp nego na pikacu

- Organizirao bih često globalne evente

- Uveo bih maximalnu ozbiljnost među članovima.

- Svako ce svaki rank u organizaciji morati zaslužiti da bi dobio.

Sretno ostalim kandidatima ❤️

Hvala vam na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave.

😃
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom