Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije:
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Prva stvar: Zasto sam bio mnogo dugo u sahp.
2.2 Druga stvar: Zasto znam voditi sahp i znam kako ide stvari.
2.3 Treca stvar: Zato sto Volim Sahp i Mogu da ucim Nove Sherife
2.4 Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Uveo bih sledece:
2.5 AirSupport bi uveo da nagledue situaciju i voziti nas sa helikopterot na eventima.
2.6 OffRoad Kobre bi bio Jedinica da bi isla po offroad putevi de niko od nas nemoze ici.
2.7 Specijalna Patrolna Jedinica Kobri bi bila glavna jedinica za patroliranje.
2.8 Rangers Rangers bi bio specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije.
2.9 Sniper Team ce biti za Talacke I za Ammo run.
3.0 Imace vise rankova.
3.1 Imace Bubica za zapis koliko je radio odjava prijava i na kraj nedelju ce imati nagrade.
3.2 Za naj aktivni Sheriff imace nagra imace 4 nivoa
1. Mesto dobija paricna nagrada od 350k + rank up
2. Mesto dobija paricna nagrada od 250k + rank up
3. Mesto dobija paricna nagrada od 150k + rank up
4-10 Mesto bi dobijali paricnu nagrada od 50k
3.3 Tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
3.4 Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed (da bi imao kontrola na auto putevi u gradu.
3.5 Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama i VP) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju ili ulaze u grad.
3.6 Svaki clan SAHP-a bi imao znacku i koliko posla je uradio
3.7 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver, trening za aim..).
3.8 Poboljsao bi bubica sa svaki stvari da se pupunjava i se praviti evidenciju sta je uzmeno i sta je vraceno u skladistu.
3.9 Uveo bih nove kodove kao sto su: 10-57 - Potera za licem u vozilu 10-55 - Lice se zaustavilo
4.0 Svake sedmice bi se odrzavala akademiju u dogovoru sa članovima organizacije kako bi svako imao priliku da se pokaze i nauci nesto novo.
4.1 Radno vreme od 12:00 - 1:00.
4.2 imacemo nedeljno akademije za najnove sherife da nauce nesta novo.
4.3 Rankove:
Suspended
Sheriff Na Akademiji
Sheriff I
Sheriff II
Sherif III
Air Support
Lider na AirSupport
OffRoad Kobre
Lider na OffRoad Kobre
Specijalna Patrolna Jedinica Kobri
Lider na Specijalna Patrolna Jedinica Kobri
Rangers
Lider na Rangers
Inspektor na obuci
Inspektor
Zamenik Glani Inspektor
Glavni inspektor
Major I
Major II
Major III
Zamenik Major
Glavni Major
Assistant Drzavni Sherif-a

Zamenik Drzavnok Sherif-a
Drzavni Sheriff

 
Last edited:

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nicolas Lemonidis
2.Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h dnevno
5. Vaš Diskord: 𝐍𝐢𝐱𝐪シ#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Haze
7. Vaš ID: 8569
Dodatne Informacije
1. Lider za...
SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Pre svega imam vise nego puno iskustva u state org i misli m da bih mogao da vodim jednu takvu organizaciju i da bi bila odlicna. Imam siri krug ljudi koji su hard rp igraci i koji su spremni na sve bio sam u svakoj state organizaciji i u svakoj imam po par mandata sem u FIB u kom imam 7 u svakoj organizaciji sam bio HC ili nadomak HC tojest neki 22-23 rank i mislim da nisam samo sposoban, nego mnogo vise od toga.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

  • SE - divizija zadužena za taktički kompleksnije situacije u kojima obični Deputy Sheriffi predstavljaju rizičnu skupinu, te je potrebna elitnija pomoć i elitnija podrška koju SEB može pružiti sa svojom opremom i taktičkim sposobnostima.
Traffic Enforcement
  • TE - divizija zadužena za kontrolu prometa i prometnica unutar San Andreasa, najčešće po selima i mjestima koja su u nadležnosti San Andreas Highway Patrol, ima pravo na postavljanje DUI Checkpointova bez prethodnih javnih najava, bavi se istraživanjem Motor Vehicle Accident-a i slično.
Air Support
  • AS - department koji je zadužen za zračnu potporu jedinicama na zemlji, koja najčešće predstavlja “oko na nebu” i podršku pri kopnenim potjerama za odbjeglim suspectima ili potragu za istim.
Training Team

  • TB - department koji je zadužen za edukaciju i zaprimanje novih Deputy Sheriffa u San Andreas Highway Patrol, te time obnavljanje znanja službenika u SAHP.
Pregovaracki Tim
PT- Naravno znam da postoji ali ne znam da li je u funkciji!



  • Cetvrta stvar: Poboljsao bih saradnju sa ostalim drzavnim organizacijama i organizirao bi razne dogadaje sa istim.
  • Peta Stvar. Nakon primanja novih SAHP Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

    Sesta Stvar. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

    Sedma Stvar. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.

large.20170506141431_1.jpg.bb2c3ec59749e4e85c336dd31da3e223.jpg
DGyG1DnWAAAEQFV

Takodje možda bih uveo Dispečere kako bih povećao nivo Roleplay-a
Dispečeri bi se bavili raznim stvarima kao, proverom lica ili dojavom pljacki i talackih situacija, da to znaci da bih mozda ukinuo PDA radi većeg RP nivoa. Mada sve to polako jos nisam siguran.



Srdacan Pozdrav, Nikola Haze:)!
 
Last edited:

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
449
Informacije
1. Vaše ime u RL : Lazar
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan. 4 do 10 sati dnevno
5. Vaš Diskord : Miyagi#0113
6. Vaše Ingame ime : Miyagi Chang
7. Vaš ID : 17732

Dodatne Informacije
1. Lider za...
SAHP


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Ogromno iskustvo u LSPD FIB i SAHP-u kao High Comand.
2.2 Imam odlicnu komunikaciju sa svim ljudima.
2.3 Mogao bih da stvorim autoritet u organizaciji i odredjenu HIRARHIJU.
2.4 Poznajem odlicno pravila i dobro znam posao lidera i samim tim mislim da bih znao da upravljam jednom organizacijom.
2.5 Stovrio bih pravilno raspored ljudi na vodecim pozicijama po znanju pravila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uveo bih biro u SAHP da svaki clan moze postati deo nekog biroa.
TEB(Trening Enforcment Birou) - Bavi se obukom novih clanova i ucenjem posebnih stvari.

SWT(Special Weapon Team) - Specijalna jedinica obucena za specijalne zadatke posebna vozila i oruzija posebnog kalibra.

HSU (High Speed Unit) - Jedinica namenjena za vozila koja su brza koje obicno patrolno vozilo ne moze da stigne.

AST (Air Support Team) - Jedinica namenjena za letenje helihopterom pruzenjem informacija i otpora iz helihoptrea.

ORT (OFF ROAD Team) - Jedinica sa posebnim vozilima aktivira se kad je potera i u slucaju situacija gde treba doci na neko mesto off road.
IB(Investigation Birou) - Jedinica namenjena za istrazivanje supstanci propitivanje vodjenjem slucajeva sa dokazima.

CB(Comand Birou) - Jedinica koja komanduje svim jedinicama i ima pravo upravljati svime u organizaciji.

3.2 Kazneni sisetm
Verabal (Verbal se dobija sa sitne greske, 2 Verbala prouzrokuju warn.)
Warn (Dobija se teskom stetom na organizaciju ili prouzrokovanjem od dva verbala. 3 Warna zaseda vece Komandong Biroa o njegovom daljom proceduri)
Disciplinski postupak (Officer ce biti kaznejn sa disciplinskim postupkom stojanjem ispred vrata pomaganjem kolegama u zatvoru i drugim dobrotvornim radom).
Kick(Izbacivanje iz organizacije, moze se dobiti ukoliko komandni stab odluci da je napravio veliku stetu i da nije dovoljno dobar da mu se da druga sanasa).
Black Lista organizacije. (Officer je tesko nastetio organizaciji i bez pokajanja. Nameno stecenje organizacije).

3.3 Ranking sistem.

Suspended
Deputy Sheriff Trainee
Deputy Sheriff I
Deputy Sheriff II
Deputy Sheriff III
Sergant I
Sergant II
Lieutenant II
Lieutenant II
Captain II
Captain II
Major II
Major II
Head of Department
Chif of Deparment
Assistant Sheriff
Under Sheriff
Sheriff


3.4 Sedmicno ce biti nagradjeni 3 officera novcanom nagradom i unapredjenjem koji se bude pokazao postizanjem najboljih rezultata, comand biro ce se birati 3. officera.
Nagrade
1. $200.000 + RankUP
2.$100.000 + RankUP
3. $70.000 + RankUP


3.5 Sedmicni sastanak.
Svakog vikenda ce biti napravljen sastanak u odredjeno vreme kad svi officeri budu mogli da prisustvuju.
Sastanku ce imati svako pravo glasa i reci sta mu smeta sta mu se ne svidja i kako bi mogao dati neki predlog.
Vikendom ce jedino officeri moci napredovati i dobijati rankupove od Deputy Sheriff I na vise.
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
184
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mihajlo Ilic
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4-5h
5. Vaš Diskord:Mićo V2#1128
6. Vaše Ingame ime:Micha Ilic
7. Vaš ID:26699

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1. Zbog prijasnjeg iskustva iz SAHP- gdje sam bio Asistent Dzravnog Serifa(ASD) imam dosta iskustva sa SAHP-om i vodjenjm istog.
2.2.Imam ideje koje nazalost nisu realizovane u proslom mandatu
2.3.Vodio sam slicne Organizacije u drugim gradovima

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1. Pravljenje Air Support,Sniper Support i Offroad Support Teama u sklopu Tactical Teama
3.2. Stroze sticanje cinova(po zasluzi,po hapsenjima,po vremenu na duznosti)
3.3.Zamjena nekih vozila(Izbaciti neka civilna vozila koja se maltene nikad ne koriste popud buffala i dodati jos Offroad vozila(trenutno imaju samo 4/5 ako se ne varam))
3.4.Minimalno Jednom sedmicno Sastanak sa svim clanovima
3.5. Vece postovanje hierarhije(npr ne da regrut odma postavlja pitanje serifu nego prvo vodji patrole pa vodja patrole nekom od Komandira ,Majora ili Porucnika pa tek onda u HC)
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Veliki

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Los Santos Vagos postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Hazla_

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
8
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Amir Falan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: Hazla#5080
6. Vaše Ingame ime:Hazla Tate
7. Vaš ID: 9964


Dodatne Informacije:
1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada
Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije.Gledajuci Njega naucio sam kako se dobro vodi jedna jaka banda, a zatim sam na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
 

Mare Ashford

Leader
Leader
Joined
Mar 6, 2022
Messages
91
1. Vaše ime u RL:Marko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:Mare#6384
6. Vaše Ingame ime: Mare Potocanje
7. Vaš ID:14380


Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Dobar dan svima koji citate,hteo bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav deo RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad pre nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Verujem da postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi hteo pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako stvoren jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvek ih mogu resiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumevanja.Uz sebe bi dobio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pre jako velikoj pomoci organizaciji.

-Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje veštine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle da je u bandama biti ici samo po getu se pucati i pljačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osećaj..Isto bi hteo i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne da se samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti izmenu), zato jer kako da kazem ima dosta dece koja ne poštuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska u organizaciju bi zahtevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svako ko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštovanje viših činova je obavezno a vredjanje viših činova ili bilo kog člana organizacije biti će strogo kažnjeno.

-Imam i celi turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojem su izvanredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Ima ću graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takodje cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobiti po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobice ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti kako bi znao zasto se ne mogu pojaviti.

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medju clanovima

-Za svaku dobro odradjenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju


To je sve od mene i srećno svim kandidatima !
 

kai.

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
81
1. Vaše ime u RL: Semin
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:semin#7894
6. Vaše Ingame ime: Ema Beatelgeuse
7. Vaš ID:20505
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagosa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Cane Silni#1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Ricardo
7. Vaš ID:18028

Dodatne Informacije
1. Lider za...: SAHP (San Andreas Higway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim Postati lider ove organizacije zato sto mi se svidja organizacija i njen nacin rada,volim svaki vid RolePlay-a jako dugo sam bio u drzavnim organizacijama kao sto su:NG,FIB.Posmatrao sam SAHP kako je uvek bio bez lidera.Prijavljujem se za ovo zato sto bi voleo da i SAHP bude jedna ozbiljna i zanimljiva organizacija kao i sve ostale.

-Ako postanem lider trudicu se da svaki vid RolePlay-a poboljsam u SAHP-u.Napravicu da SAHP konacno bude jedna ozbiljna i lepa organizacija bez fail-ova,potrudicu se da odrzim sve pod kontrolom u stanici SAHP-a.
-Ozbiljan sam i znam sta zelim,bice naravno i vremena za salu pored ozbiljnosti u stanici SAHP-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Za SAHP ce biti potrebno minimum 15 (OOC) godina,da se ne bi desavale stvari kao sto su Warn-ovi,svadje izmedju drugih kolega i drugih organizacija..Smatram da je to sasvim dobra odluka sto se tice mene i mog cilja u poboljsanju RP-a (RolePlay-a)
-Za SAHP ce biti potrebna ozbiljnost i veliki trud,kao sto sam vec rekao bice vremena i za sale ali necu dozvoliti da se to desava u toku nekog sastanka,akcije.
-Potrudicu se da se u stanici SAHP-a ne desavaju previse problema,odrzavacu dobru vezu izmedju zaposljenih i civila koji su dosli do stanice da osiguraju privatno vozilo ili zatraze pomoc.
-Necu dozvoliti da moji buduci Sherifi ne znaju pravila grada i pravila SAHP-a ( San Andreas Higway Patrol) to ce kod mene biti jako obavezno i ozbiljno sto se tice mog RolePlay poboljsanja u stanici SAHP-a!


Pogledajte izvornu sliku






Hvala na paznji!








-Stiven Ricardo
😃
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Smeker
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider vagosa, prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turfere, Graffiteri, Ghetto Masteri itd.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije Vagos. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im gazda zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!

 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
155
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord:Pikachu Boy#3454
6. Vaše Ingame ime: Nikolas Gambinov
7. Vaš ID: 6168

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

2.1. Već neko vreme sam na serveru i težim da budem lider. Tokom svoje igračke karijere, bio sam deo nekoliko organizacija i verujem da me to čini jakim liderom za ovaj posao. Moje razumevanje pravila mi omogućava da uspem tokom svog 30-dnevnog mandata na čelu i možda dobijem još jedan mandat.

2.2. Želim da poboljšam Vagos bandu. Želim da Vagos postane strašna i izvanredna banda čije se ime uvek pamti. Pored toga što usrećujem svoje članove, želim i da uživam u ovom periodu. Bez obzira da li ovo podrazumeva održavanje događaja ili više toga, i dalje ću pozvati svoje članove da nam se pridruže. Ja ću se prema svima odnositi jednako, bez obzira na njihov čin.

2.3. Verujem da je bandama danas stalo samo da se bore protiv drugih bandi, bilo da se radi o ratovima na turfu ili jednostavnim susedskim sukobima. Želim da drugim događajima dam više RP i privlačenja. Tu spadaju pljačke prodavnica, bankomata i policajaca. Imam mnogo odličnih namera za Vagose.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Da osiguram da ne zabrljaju RP i da se može nastaviti na smislen način, postaraću se da svi moji članovi budu svesni kako da to urade ispravno. Ja ću lično potrošiti vreme potrebno da se uverim da su svi potpuno spremni za sve što im se može dogoditi. Čuvaću ih podalje od nevolja u budućnosti i postaraću se da budu poštovani.

3.2. Češće krađe iz prodavnica! Iako se može činiti da je bandama samo stalo da se bore oko teritorije ili drugih bandi, pljačke u prodavnicamai, kriminal u getu, krađa bankomata i drugi zločini igraju značajnu ulogu u tome.

3.3. Savetovao bih svim organizacijama da se više angažuju u RolePlayu jer, prema mom sopstvenom zapažanju, nijedna banda nikada ne pokušava da napadne NG-ovu ammo run ili money run. Želeo bih da održavam dobre odnose sa drugim liderima organizacija i učestvujem u aktivnostima u kojima LEO deluju kao solidan sistem podrške. Ukratko, samo želim da ojačam međusobne odnose koje vođe ilegalnih organizacija imaju. Da bih povećao prevlast bandi u gradu, želim da ohrabrim saradnju među njima.
 

Alomalaaa

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
36
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije:
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Prva stvar: Zasto sam bio mnogo dugo u sahp.
2.2 Druga stvar: Zasto znam voditi sahp i znam kako ide stvari.
2.3 Treca stvar: Uveo bi nove opreme i nove stvare u sahp-u i nove specijalne i offroad jedinice i airsupport jedinica.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Uveo bih sledece:
3.1 AirSupport bi uveo da nagledue situaciju i voziti nas sa helikopterot.
3.2 OffRoad Kobre bi bio Jedinica da bi isla po offroad putevi.
3.3 Specijalna Patrolna Jedinica Kobri bi bila glavna jedinica za patroliranje.
3.4 Rangers Rangers je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...

4. Tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
4.1 Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed (da bi imao kontrola na auto putevi u gradu.
4.2 Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama i VP) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju ili ulaze u grad.
4.3 Svaki clan SAHP-a bi imao znacku i koliko posla je uradio
4.4 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver, trening za aim..).
4.5 Poboljsao bi bubica sa svaki stvari da se pupunjava i se praviti evidenciju sta je uzmeno i sta je vraceno u skladistu.
4.6 Uveo bih nove kodove kao sto su: 10-57 - Potera za licem u vozilu 10-55 - Lice se zaustavilo
4.8 Svake sedmice bi se odrzavala akademiju u dogovoru sa članovima organizacije kako bi svako imao priliku da se pokaze i nauci nesto novo.
4.9 Radno vreme od 12:00 - 1:00
Bezi bre
 

Kajmak Nakvadrat

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
175
1. Vaše ime u RL Dario
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan 10 ili 12 sati eventualno 24/7
5. Vaš Diskord ឵ KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime Dreaky Greener
7. Vaš ID 9746

Dodatne informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
|2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
| U glavnom pre nego sto predjemo na razloge, prvo i prvo sto cu uraditi kad dobijem lidera pozvati cu u organizaciju svog zamenika kako bi smo mogli zavrsiti sto brze prvo cemo srediti vozila rankove a posle cemo bubicu napraviti i srediti. kako bi bilo sve sredjeno za clanove posle freezea!
-Prvi razlog zasto zelim biti lider ove organizacije(bande) je zato sto od pocetka roleplayam bandu i mafiju odmah da najavim da zelim poboljsati rp banda i da vodim kako treba da ne dobija disband kao i svaki put vec ako sam poceo i da zavrsim!
-Drugi razlog je to sto imam skoro sve spremljeno imam svog zamenika imam ljude za turf i ljude koji su mi uvek tu da idemo na razlicite dogadjaje (tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, pljacke talacke itd.) i da upoznam nove clanove i da ih naucim nesto novo.
-Treci razlog zasto zelim biti lider je opet ponavljam rolplayao sam bandu oduvek sam bio imam dosta iskustva nikad nisam imao priliku da postanem lider i zelim videti da li se razlikujem od drugih lidera.
Napravit cu kao svaki osnovni lider i bubicu od bande gde ce biti sve o bandi bit ce channel gde ce biti pravila ghetta i pravila turfa i takodjer osnovna pravila!
i bit ce limit koj treba da se postuje!
Od tih pravila treba minimalno da se zna nekoliko ghetto pravila i sva osnovna pravila!
U organizaciji cu zabraniti da se prekrsi pravilo MG posto u dosta bandama sam bio i znam da se to cesto ponovilo.
Da napomenem da nece dobiti ako neko trazi kick odmah na ruku vec ce dobiti black-list.
Bit cu mnogo stroziji i ako je potrebno da se odradi jos jedan sastanak dodatni odradit cu ga.
U bandi nece biti sav fokus samo na turfove vec i na ostalo jeste da je najbitnije ali tu smo pored svega toga i zabava ucinit cu da ova banda bude kao jedan porodica i da se svi druzimo!
Naravno bit ce neko ko je naredjen za ispitivanje i svega toga sto je odmah jasno da ce to biti jedno lice u koje imam poverenje i stoji mi uvek iza ledja!
Za svako krsenje pravila se dobija opomena ako je nov na server i tek usao u bandu dobija verbalnu opomenu sto znaci da ce biti samo kaznjen tako sto cemo mu reci da pripazi za ubuduce da ne prekrsi opet ako opet prekrsi jedna opomena 3 opomene napolje iz organizacije.
Za ulazak u Bandu vagos treba imati dosta godina u gradu kako bi smo odmah mogli donekle potvrditi da imaju iskustva o roleplayu.
Potrudit cemo se da budemo sto stroziji da ne prekrse pravila i da cela banda bude kaznjena warnom bit cemo sto vise protiv slkripti i postovat cemo sva moguca pravila.
Kao i obicno Lider za svaku uspesnu talacku, Pljacku itd. Davat cu bonuse i rank-up.
Samo da opomenem da za rankove se nece pitati jer je to odmah nepostovanje nego ce svakom clanom biti dodeljen rank koji zasluzuje!
Poput time sto sam napomenuo da cu se potrudit biti sto stroziji nisam mislio u neku ruku da ce biti organizacija toksicna, ne tolerisem toksicnu atmosferu zelim da ljudi budu posteni i dobri. pored ozbiljnost ce biti i zabava!
Ako se pravilo prekrsi clanovi bande ce biti kaznjeni poput time ako se dobija warn na bandu bit ce kickovan jer nam takvi clanovi ne trebaju trebaju nam clanovi koji su uvek tu za mene i za ostale clanove!
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao prvo za organizaciju bi minimalni uslovi bili rp pravila znanja sto znaci da bi svi trebali imati iskustva u bandu i znati ghetto pravila i osnovna obavezno.
-Poboljsao bih isto rp za turfere sve osnovno znaci na svaki turf treba da bude upaljen snimak i da idemo protiv pravila uvek na ispitivanju za turf treba osnovno da se zna turf pravila i dobro pucanje!
-Kao osnovno sastanci ce biti svake nedelje kako bi forsirali ljude da se aktviraju i ako se popuste da ih malo ostrozimo da idu i da se potrude sto vise i vise na evente!
kradje i sve oko toga iz skladista ce se sve resiti zato cemo se potruditi na battleship i tajnu radnju da obogatimo skladiste!
- Ja kao lider ove organizacije bih odrzao dosta vise talacke i pljacke na dan kako bih napravio rp sto zanimljivijem i otezati drzavnim organizacijama roleplay.
- Kao sto sam video da neki lideri kad ne mogu sami da vode bandu spoje savez sa drugom bandom sto je po meni ponizavanje za samog tog lidera koji je odlucio to odraditi, ja kao osnovni lider ne bih to dopustio i radio bih ja sam za svoju organizaciju sa mojim ljudima!
-Na kraju cemo se potruditi da ne dobijemo disband da vodimo sto pravilinije i da budemo protiv server skripti!
Hvala na paznju i na vreme koje ste citali aplikaciju! jos jednom HVALA

Rankovi:
1: Loayal Member
2: Gang Boy
3: Thief
4: Criminal
5: Ghetto Cleaner
6: Grafitti Team
7: Graffiti team leader
8: Turfer
9: Turf Captain
10: Criminal
11: O.G
12: Boss
13: Leader
HVALA NA CITANJE OVE APLIKACIJE!
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Vec sam bio leader organizacije Vagosa i organizacije Familiesa stoga biti leader za mene nije ništa novo te cu opet prihvatiti taj zadatak sa zadovoljstvom i velikom odgovorsti. . Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti 2 puta i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto sam vec bio Leader ove organizacije i zelim to opet postati. Vagosi su meni osobno moja najdraža organizacija i uvijek ce tako i biti jer prva organizacija koju si vodio ti nekako uvijek ostane pri srcu. Imaju po meni najbolji i najzanimljiviji HQ od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Vagosa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader🤫, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom! Odkad sam izgubio svoje Vagose, opet kazem, na najgluplji moguci nacin, oduvijek ih zelim vratiti i opet ih voditi stoga zelim tu priliku i maksimalno bih se posvetio tome.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
1. Vaše ime u RL: Semin
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:semin#7894
6. Vaše Ingame ime: Ema Beatelgeuse
7. Vaš ID:20505
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagosa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.
sve iskopirala od Kole-ta...
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Semin
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:semin#7894
6. Vaše Ingame ime: Ema Beatelgeuse
7. Vaš ID:20505
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagosa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.
svaka cast burazeru, ovako nikad neće te primiti kao lidera, ako kopiraš tudje prijave. Napiši svoju iskreno iz duše šta misliš o org i šta kako treba. LP
 

Uros Pajic

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Vec sam bio leader organizacije Vagosa i organizacije Familiesa stoga biti leader za mene nije ništa novo te cu opet prihvatiti taj zadatak sa zadovoljstvom i velikom odgovorsti. . Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti 2 puta i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto sam vec bio Leader ove organizacije i zelim to opet postati. Vagosi su meni osobno moja najdraža organizacija i uvijek ce tako i biti jer prva organizacija koju si vodio ti nekako uvijek ostane pri srcu. Imaju po meni najbolji i najzanimljiviji HQ od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Vagosa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader🤫, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom! Odkad sam izgubio svoje Vagose, opet kazem, na najgluplji moguci nacin, oduvijek ih zelim vratiti i opet ih voditi stoga zelim tu priliku i maksimalno bih se posvetio tome.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
msm da ovaj lik treba da uzme jer je 2 puta vodio org bio sam kod njega i bilo je brutalno i u vagosima i GSF









I srecno svima
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: kriliccc#3408
6. Vaše Ingame ime: Lovro Haze
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije

1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

2.1 - Imam dosta iskustva, bio sam u svim organizacijama koje postoje na serveru, igram server iz dana u dan već 9 mjeseci i iz dana u dan stečem nova iskustva. RP i Server pravila znam sva napamet i zato mislim da sam validan da postanem Lider ovakve organizacije.

2.2 - Mislim da je dio Roleplaya da nema puno djece u organizaciji, ljudi nebi shvacali ovu organizaciju ozbiljno, jer bi djeca nonstop radila po svome i kvarila ostalima RP, stoga moje misljenje je da likvidiram sve manje od 14 godina s obzirom na iskustvo i kvalitetu samog RP-a. Ne kazem da su sva djeca loša, ima ovdje nekih koji znaju RolePlay, ali sve u svemu mislim da je najbolje uvijek imati starije ljude na koje se možeš osloniti da neće kršiti server pravila.

2.3 - Treće za mene je aktivnost na samim eventima organizacije, kada udjemo u organizaciju bitno je krenuti od početka i biti fer prema svim članovima iste. Skladište je na početku samog jednomjesečnog mandata prazno, stoga bi trebalo ići na evente za municiju poput Clandestine, Battleship i pljačke naravno gunstoreova i talačke za financije u organizaciji!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Moji savjeti su samo dobra zabava i poštivanje pravila samog RP-a kao i servera. Uvijek se nađu pogreške ali se one i daju ispraviti, bio sam svugdje visok čin, u kojoj sam god organizaciji bio. Stoga mislim da nebi bilo pretjeranih grešaka, jer znam pravila i mogu riješiti bilo koji problem koji se nađe ispred mene. Nadam se ću dobiti šansu za intervju i ostalima best of luck!
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
142
1. Vase ime u RL:Aleksa
2. Vase godine:19
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 8-11h
5. Vas diskord:ItsAlex#4364
6. Vase Ingame ime:
Alex Caliente
7. Vas ID: 834

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:Los Santos Vagos
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Kada bi pricao o mojoj proslosti sto se tice Vagosa moga bih da pricam do sutra,jedna od organizacija koja mi je ostala najdraza jos iz Londona bas zbog toga sto mi je pruzila ljude koje i dan danas imam oko sebe.Svoju kriminalnu RP pricu sam zapoceo u ovoj organizaciji i zelim da je nastavim u istoj ali ovaj put kao lider,imam jako veliku zelju da vodim ovu organizaciju bas zbog toga sto je smatram svojom kucom/domom.Vec sam vodio dve organizacije a to su bile
Bloods Street Gang i The Families.Spreman sam da poboljsam RP sto vise mogu(mogu vise nego sto mislite,samo mi treba cooperacija ostalih organizacija nebitno da li je to FIB,SAHP,LSPD,NG,GOV ili ostali gangovi)
-Imam ljude koji su spremni da se pridruze prvi dan organizacije,a to je jedna jedina prodica
Vendetta.Sto si tice turfova imam spreman tim za to,ali nisu mi prioritet vec sto vise RP-a sa drugim organizacijama i vise zabave u ghettu/globalnim eventima itd...Imam ljude koji RPaju vec duzi vremenski period i koji bi moglu da pomognu u stvaranju nove krvolocne price Vagos ganga (Tyler Haze,Kayn Darkin,Ljimun Darkin i jos mnogo njih...)
-Godine osoba koje zele da se uclane u organizaciju mi nisu bitne zato sto verujem da svakog mogu da izvedem na RP put koji ce njemu biti zanimljiv i zabavan,no Izbegavam toxicnost na najvecem nivou,volim da ucim ljude mojim znanjem za ovih godinu dana igre u ovom gradu i u Londonu.Od klasicnog pocetnika sam spreman da napravim harcore role play igraca u ulozi gangstera,ne bitno da li on imao 12,13 ili 14 godina.
3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao sto sam naveo u prilogu gore,imam ljude koji imaju RP u krvi koji su sposobni da klasican RP pretvore u pricu.
-U planu sa istim ljudima imam da hostujemo vise globalnih evenata od bilo koje organizacije u kojoj ce svako imati svoju RP stranu.
-Bice vise talackih,gunstore robbery-a/store robbery-a
-Vise RPanja sa legalnim organizacijama.
RANKOVI:
-YGs/Young Gangsters
-Saggarista
-Capone
-Loyal G
-Sicirio
-Hood Thug
-Ghetto Cleaner

-Kingpin
-Main Turfer
-Turf Team Leader
-Underboss
-Leader
wp8708297.jpg
 
Last edited:

Miljenko Poppara

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
47
Informacije
1. Aleksa Surlan
2. 16
3. UTC+1
4. 10-14 sati
5. Micko Bios#3744
6. Dzeny Makarov
7. 7571

Dodatne Informacije
1. Lider za
Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1. Prije svega zato sto igram na serveru vise od 9 mjeseci i imam dosta rp iskustva sa istim.
2. Odkad sam na serveru sam stalno bio u gangovima i tako sam stekao puno iskustva.
3. Zelio bih biti lider jer smatram da bih dosta bolje mogao dogurati od predhodnih Bandi.

4. Jos jedan razlog je sto bih hteo biti lider je da bih povecao razine rpa u Bandi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Kao prvo pricanje ic sa ljudima bi pobojsalo dosta RP.
2. Želim učiniti gang roleplay zanimljivijim za sve igrače, bilo da se radi o državnim organima, obiteljima ili drugim bandama.
Također bih više stavio na kartu trgovinu droge i oružja,čime se stvara više RP-a između bandi i Familija.
3. Familije mafijaškom strukturom, mogu od nas naručiti zaštitne mjer,jer su u RP bande pod mafijom.
4.Bande bi također trebale biti bande bez uvijek pucanja uokolo.
5.Kako bismo pokazali više prisutnosti u gradu,obilazio bih sa cijelom bandom u lowraiderima po gradu.
6.
Također bih želio koristiti skrivene lokacije kao što su Weapons Factory, Motel, Kanibalski kamp za unapređenje Roleplay
Situacije.
7.Pravio bih Teamove koje bih radile taj i taj poso npr:Team Spray je zaduzan za spreyane grafita po gradu, Team Turf je zaduzan za zauzimanje Terrtorija, ...
8.Ti isti Timovi bi bili vodjeni od Ljudi koji su sposobni za taka zaduzenja. (naravno po zasluzi)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom