Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Stiven Ricardo #1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Ricardo
7. Vaš ID: 18028


Dodatne Informacije

1. Lider za: Federalni Istrazni Biro ( FIB )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Za ovakvu organizaciju je potrebna jako velika ozbiljnost i trud. Smatram da to posedujem i kao lider da cu to proslediti na nove agnete u Federalnom Istraznom Biro-u ( FIB ) .

- Posedujem jako veliko iskustvo u drzavnim organizacijama,pokusacu da kao lider naucim svoje agente nesto,da pre svega budu ljudi u igri i van nje.

- Jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim, isto tako znam sta cu raditi sa svojom organizacijom i ljudstvom u njoj.

- Kao director FIB-a se necu mesati u poslove ostalih organizacija,gledacu da moju organizaciju ne stavim u neki problem.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kako bi jedna organizacija ostala u dobrom radu potrebni su jako ozbiljni i vredni agenti koji poznaju pravila grada i pravila nase organizacije.

- Kriterijumi za pridruzivanje u Federalni Istrazni Biro ( FIB ) :
Minimum 15 OOC godina,jako dobro poznavanje pravila grada,trud,rad,disciplina.

- Poboljsao bi regrutaciju sa lepsim i boljim RolePlay-om kao na primer : Svaki novi agent ce morati proci test izdrzljivosti,psiho test nakon tih testova bi znao da li je agent spreman za svoj posao koji je jako ozbiljan i disciplinovan.

- Kao Direktor cu poboljsati svaki vid RolePlay-a.

- Zahtevao bih od moje high command-e da malo uvezbaju brzinu odazivanja na talacku,pljacku i tako dalje
kako bi zivot taoca bio sto pre spasen.

- Ne bih dopustio da moja organizacija lako propadne,ima jos dosta stvari koje bih poboljsao ako uzmem FIB to cu i dokazati svim gradjanima i agentima.
Do sledeceg puta pozdravlja vas Stiven Ricardo
Kandidat za Gradonacelnika,Lidera FIB-a.




Potpis dokumenta: S.Ricardo
 
Last edited:

pepi

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
87
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: pepi#5437
6. Vaše Ingame ime: pepi cancelo
7. Vaš ID: 3144

Dodatne Informacije:
1. Lider za EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želim biti Lider bolnice jer je po meni to najbitnija organizacija, jer su svakom igraču zatrebali više puta, bio igrač koji dolazi sa OOC eventa ili igrač koji dolazi sa IC eventa. Upoznat sam i znam sva pravila grada. Već sam više puta bio član bolnice pa čak i viši čin. Pružam dobar lep i zdrav Rp i mislim da bih odlično vodio ovu organizaciju.
Samo poboljšanje RP-a i EMS-a je jedan jako velik korak ze server. U gradu je previše bolničara koji ne RP-aju i ostalo, napravio bih striktne pravilnike i samim tim bi uveo nove uniforme, činove i kodove. Na emailu bi se svi logovi morali popunjavati. Viši činovi bi morali poštovati sve pravilnike. Pod mojom rukom svi bi bili isti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Bolnicari bi morali da koriste / komande na pocetku i kraju dužnosti.
Neposoredno pre eventa bi se gledalo gde je event i onda bi se rasporedilo 2-3 bolničara u bolnicu u koju ce se spawnovati igrači nakon što umru na eventima.(Najviše mrzim kada se stvorim a nema bolničara u bolnici)
Posto bolničari ne smeju imati oružje s vremena na vreme bi se vršile kontrole i pretres bolničara.
Takodje uspostavio bih veliku saradnju sa ostalim organizacijama, pogotovo Lifeinvaderom.
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Nemanja Pavicevic#2610
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije
1. Lider za...
EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Bio sam dosta puta u EMS-u, takodje sam bio i "03 EMS Assistant Director", zanima me medicina, prva organizacija u koju sam usao otkad sam poceo da igram na serveru je bio EMS i mislim da bih mogao vecinu stvari koje su problem u ovoj organizaciji da poboljsam i resim probleme.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo, svakih par dana bismo vrsili regrutaciju, ne bih primao ljude koji su manje od 7 godina u gradu, kao ni ljude koji imaju manje od 15 OOC godina gledao bih da intervencije koje su dalje od 4 KM idu ljudi sa helikopterom, takodje bih pazio da bolnicari ne rade PG da skacu po planinama itd. Dosta puta se desava da kada sam pozvao hitnu pomoc niko nije dosao, voleo bih da se to malo poboljsa shvatam da ljudi nisu roboti da rade 24/7 ali bih voleo da u toku dana uvek ima dovoljno ljudi na intervencijama, takodje ume da se zadesi da nikoga nema u bolnici pa bih i to malo bolje organizovao, posebno bih obratio paznju da nakon eventa ima bar 2-3 bolnicara u bolnici zato sto 1 ne moze da stigne sve sam. Cesto bismo obavljali Lab akcije kako niko ne bi ostao bez lekova.
 
Last edited:

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16,5
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Kartel
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Kao prvo Ems je prva organizacija koju sam zavoleo od pocetka mog rp-a, bio sam u svim sektorima i znam sve vezano oko ems-a, takodje ispravio bih sve greske iz proslih mandata,
2) U ems-u sam bio 2 mandata kod Borisa Keljanovica i Aldina Verstapena gde sam davao svoj maksimum i davao primer drugima.
3) Ako budem osvojio EMS imam spreman high staff koji je takodje bila high command u proslim mandatima bolnice.
4) Glavni razlog zasto zelim biti Direktor bolnice je pismenost, razumevanje, odgovornost, strljivost, rad , trud, zalaganje i odanost za EMS.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1) Kao prvo ispravio bih greske poput straha za zivot u getu ( Fear RP) naucio bih sve nove bolnicare da cim cuju metak da beze od pucnjave, da sluzbenim automobilima se ne krecu ne dozvoljenim rutama (planine, jezera, reke, brda, i da se ne krecu prebrzo pescanim putevima)
2) Dostava lekova bi bila 2-3 nedeljno sa organizacijom za koju je naruceno, sve drzavne organizacije bi imale dovoljne kolicine lekova za svoje potrebe.
3) Malo bih promenio prevozna sredstva ( naravno uz dogovor sa curatorom), jer smo imali razne slucajeve gde banditi ubijaju bolnicare, misleci da ih napada crvena banda.
4) Smanjio bih drasticno toxicnost na poslu jer takvim ljudima u EMS-u nije.

CINOVI:
30. 01|Direktor
29. 02|Zamenik Direktora
28. 03|Šef Osoblja
27. 04|Šef provere rada
26. 05|Šef Civilnog Odelenja
25. 06|Šef Laboratorije
24. 07|Šef Hitne pomoci
23. 08|Šef Bolnice
22. 09|Zdrastveni Inspektor
21. [A]Šef Pilota
20. Pilot
19.Civilno odelenje
18. Ambulanta
17.Hemičar
16.Laboratorijski tehničar
15. Doktor
14. Mladji doktor
13. Regrut Civilnog Odelenje
12. Regrut Laboratorije
11. Regrut Hitne pomoći
10. Regrut Bolnice
9. Pripravnik Civilnog Odjelenja
8. Pripravnik Laboratorije
7. Pripravnik Hitne pomoci
6. Pripravnik
Bolnice
5. Pripravnik (ovaj cin dalje bira u koji sektor zeli ici)
4. Na Obuci
3. Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija 3 dana

10-0 prekid komunikacije na radio
10-1 vrsta na liniji
10-2 negativno
10-3 da se ponovi prijenost
10-4 potvrdno
10-5 potvrdjujes stanje
10-6 pucnjava
10-41 prijava duznosti
10-42 odjava duznosti
Code 1 moras upaliti radio
Code 2 rotacije bez zvuka
Code f (kada cujes nekoga u glavi)

HVALA NA CITANJU MOJE APLIKACIJE I SRECNO SVIMA!!!
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Stiven Ricardo #1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Ricardo
7. Vaš ID: 18028


Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zelim postati lider organizacije sa dobrim planom kako ce funkcionisati Bolnica bez problema.

- Smatram da sam sposoban da vodim organizaciju sam.


- Svaka rec ce imati moje postovanje,postujem svacije misljenje i smatram da je to dobro.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kriterijumi za clanstvo u EMS:
Minimum 15 OOC godina,Disciplina,Trud,Rad,Postovanje

- Svaki novi clan EMS-a ce morati znati pravila nase organizacije i pravila grada,Kako se pravila ne bi krsila.

- Dodao bi neka terenska vozila kako bi bolnicari stigli do povredjene osobe bez problema i bez krsenja pravila.

- Svako ne postovanje kolega ili gradjana cu kaznjavati a zatim kick-ati iz organizacije.

- Uveo bi da se svake srede odrzava obuka na parkingu glavne bolnice novim clanovima.

- Za Rank Up cu odvojiti jedan dan i posmatrati tu osobu kako radi intervencije i kako radi u bolnicu i na kraju cu popricati sa njim i High Command-om i dodeliti mu rank up.

- Kao lider EMS-a cu dovesti na High Command postene ljude u koje verujem da ce odraditi svoj deo posla u EMS-u

- Potrudicu se da bude sve pod kontrolom kada je u pitanju EMS.

- Kao lider EMS-a cu se potruditi da naucim svoje zaposljene da pre svega budu ljudi u igrici i van nje.

Srecno svim kandidatima!
Stiven Ricardo


Potpisao ugovor: S.Ricardo



STIVEN RICARDO OBECAVA!

uSGEBSW.jpg
 
Last edited:

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Stiven Ricardo #1114
6. Vaše Ingame ime: Stiven Ricardo
7. Vaš ID: 180280


Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zelim postati lider organizacije sa dobrim planom kako ce funkcionisati Bolnica bez problema.

- Smatram da sam sposoban da vodim organizaciju sam.


- Svaka rec ce imati moje postovanje,postujem svacije misljenje i smatram da je to dobro.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kriterijumi za clanstvo u EMS:
Minimum 15 OOC godina,Disciplina,Trud,Rad,Postovanje

- Svaki novi clan EMS-a ce morati znati pravila nase organizacije i pravila grada,Kako se pravila ne bi krsila.

- Dodao bi neka terenska vozila kako bi bolnicari stigli do povredjene osobe bez problema i bez krsenja pravila.

- Svako ne postovanje kolega ili gradjana cu kaznjavati a zatim kick-ati iz organizacije.

- Uveo bi da se svake srede odrzava obuka na parkingu glavne bolnice novim clanovima.

- Za Rank Up cu odvojiti jedan dan i posmatrati tu osobu kako radi intervencije i kako radi u bolnicu i na kraju cu popricati sa njim i High Command-om i dodeliti mu rank up.

- Kao lider EMS-a cu dovesti na High Command postene ljude u koje verujem da ce odraditi svoj deo posla u EMS-u

- Potrudicu se da bude sve pod kontrolom kada je u pitanju EMS.

- Kao lider EMS-a cu se potruditi da naucim svoje zaposljene da pre svega budu ljudi u igrici i van nje.

Srecno svim kandidatima!
Stiven Ricardo


Potpisao ugovor: S.Ricardo



STIVEN RICARDO OBECAVA!

uSGEBSW.jpg
180k id ?
 

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,512
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5+
5. Vaš Diskord: Westify#0591
6. Vaše Ingame ime: Carlos Malchiny
7. Vaš ID: 14859

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Od uvijek mi je bila interesantna EMS organizacija i to bi htio da radim.

2. Mislim da bi poboljsao rad i efikasnost EMS-a.

3. EMS ima previshe RP mogucnosti koji bi mogle biti razvijenije ali na zalost do sada nisu..


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Trebalo bi se malo bolje regulisati regrutacija novih clanova, na tome cemo vise raditi da svako ima priliku naravno ako imaju potrebne kvalifikacije.

2. Smanjio bi cijene da bi sto vise ljudi kupovali stvari sto bi podigao nivo interakcije a sa time i
RolePlaya.

3. Vise aktivnosti niz celu Mapu, vidim da se ljudi fokusiraju na Ghetto i krug glavne bolnice, ako ima neki poziv na 3-4KM na to se uopste i ne ide to bi se promenilo.

Hvala na paznji, pozdrav.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine: Imam 17 godina.
3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 10h vikendima, radnim danima 6-8h
5. Vaš Diskord: Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime: Stiven Ricardo
7. Vaš ID: 180280

Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Stekao sam dosta iskustva na grand roleplay i znam kako funkcionise organizacija Bolnica. Stekao sam iskustva u RL jer sam bio clan crvenog krsta i bio sam na takmicenjima za prvu pomoc. Te bih se prijavio da budem lider ems-a i da stvorimo sjajan roleplay drugima i nama.
-Ukratko objasnjeno sta je ems i kako funkcionise:



Hitna medicinska pomoć, poznatija kao EMS, sustav je koji pruža hitnu medicinsku pomoć. Nakon što se aktivira incidentom koji uzrokuje ozbiljnu bolest ili ozljedu, fokus EMS-a je hitna medicinska pomoć pacijenta(a).

Hitnu pomoć najlakše je prepoznati kada se vide vozila hitne pomoći ili helikopteri koji reagiraju na hitne incidente. No hitna pomoć je mnogo više od vožnje do bolnice. To je sustav koordiniranog odgovora i hitne medicinske pomoći, koji uključuje više ljudi i agencija. Sveobuhvatni sustav hitne pomoći spreman je svaki dan za sve vrste hitnih slučajeva.

EMS je zamršen sustav i svaka komponenta ovog sustava ima ključnu ulogu kao dio koordiniranog i besprijekornog sustava hitne medicinske pomoći. EMS sustav sastoji se od svih sljedećih komponenti:

Agencije i organizacije (privatne i javne)
Komunikacijske i prometne mreže
Sustavi za traumu, bolnice, centri za traumu i centri za specijaliziranu skrb
Objekti za rehabilitaciju
Visoko obučeni profesionalci
Volontersko i profesionalno prehospitalno osoblje
Liječnici, medicinske sestre i terapeuti
Administratori i državni službenici
Informirana javnost koja zna što učiniti u hitnim slučajevima

EMS ne postoji izolirano, već je integriran s drugim uslugama i sustavima namijenjenim održavanju i poboljšanju zdravlja i sigurnosti zajednice. Kao što se vidi na donjoj slici, EMS djeluje na raskrižju između zdravstvene zaštite, javnog zdravlja i javne sigurnosti.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Napravicemo jako dobar RP bolnice koji ce drugima da prija, a i nama.
-Pokusacemo da spasavamo zivote sto brze i efikasnije.
-Potrudicemo se da nas bude najvise u Glavnoj i Sandy bolnici.
-Smanjicemo krsenje pravila bolnice i korumpiranosti.
-Zadnje i najglavnije, bice sastanci svake nedelje i bice dodeljeni bonusi kao i cin.

POTPIS:
Kyle Fox

Srecno svim aplikatorima!

 
Last edited:

don richard

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5. Vaš Diskord: acke99#1891
6. Vaše Ingame ime:Don Aca
7. Vaš ID:11981

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.bio sam u sve državne organizacije i bio sam pre dugo u bolnicarima i mislim da bih mogao da vodim tu organizaciju jer imam strpljenja da sve uradim kako treba i na što bolji način da povećamo roleplay.

2.kada bih ja bio lider ove organizacije potrudio bih se da svaki ems radnik dobije bonus posle svaki uspešno odradjene radne smene ili neke akcije.

3.trudio bih se da bar svake sedmice bude regrutacija a da bi se zaposlili morate ispuniti sledeca pravila: 14+ godina oc,10 godina u gradu,i spretnost,i naravno da se znaju sva pravila grada.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1.uveo bih vežbe svaki vikend kako bi radnici ems organizacije bili što stručniji i brži u svom poslu i na najbezbedniji način lečili gradjane granda.

2.dodao bih par terenskih vozila da bi radnisi ems-a što pre stigli na neki slucaj na nekoj planini ili brdovitom delu grada.

3.pobrinuo bih se da ems radnici ne idu samo po getho i po gradu negu idu i na slučajeve koji su daleki po 4-5km i tako bi svaki gradjanin ovog grada bio zbrinut i izlečen.

Srećno svima koji su se prijavili srdačan pozdrav!
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
1. Vaše ime u RL: Darko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Slobodinac#4095
6. Vaše Ingame ime: Darko Gotti
7. Vaš ID: 8888

Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS


2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Imam dosta iskustva sa EMS organizacijom bio sam u 2 mandata i mislim da bih se jako dobro snasao kao vodja EMS organizacije
2.2. Strog sam ali pravedan uvek gledam da ne dodje do nekih komplikacija ili svadja izmedju radnika ukoliko dodje do toga pokusavam da smirim situaciju te ukoliko ne moze dao bih opomenu radnicima koji se raspravljaju i pokusao bih odrzati KOLEGIJALNOST tojest da ne dodje do bilo kakvog problema i da EMS radi punom parom kao sto nam je u koristi da sve ide kao podmazano da se sto vise radi a manje da se gubi vreme na gluposti i raspravu.
3.2. EMS organizacija mi je najdrazi posao od kako sam tu u gradu najvise mi se svideo znam kako bih uspostavio kontakt sa kolegama da bi EMS bio perfektan sklopio bih tim ljudi koji bi obavljao savrseno svoj posao. Volim ovaj posao i znam da bih se dobro snasao u njemu voleo bih da mi dopustite tu sansu.HVALA.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Prvenstveno znam gde nastaju najvece svadje u ovoj org jer sam i sam prisustvovao i pokusavao da sredim situaciju te stoga bih promenio neke nacine rada u EMS.

-Uvek bi imalo nekoga u glavnoj i na intervencijama da bi ljudi koji padnu u nesvest ili budu ranjeni sto pre dobili neophodnu pomoc.

-Pravio bih redovne akcije kako bi uvek imalo lekova u bolnici i kutija prve pomoci.

-Pravio bih takodje redovne regrutacije i zaposljavao bih iskljucivo ljude koji znaju Pravila bolnice i RP Pravila da nebi dolazilo do disbanda ili warnova.

-Pravio bih treninge i obuke za nove radnike uz pomoc jako dobro obucenih kolega

-Rankove u EMS ne bih delio tek tako a da ih ne zasluze i bio bih pravedan ukoliko neko zasluzuje svoj rank dobio bi ga ukoliko ne zauzima se za svoj posao tako bi mu i njegovo napredovanje uticalo.

STRUKTURA:
1.Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
3. Suspenzija 3 dana
4.Na obuci
5.Pripravnik Bolnice
6.Pripravnik hitne pomoci
7.Pripravnik Laboratorije
8.Pripravnik Civilnog Odeljenja
9.Regrut Bolnice
10.Regrut Hitne Pomoci
11.Regrut Laboratorije
12.Regrut Civilnog Odeljenja
13.Mladji Doktor
14.Doktor
15.Stariji Doktor
16.Laboratorijski Tehnicar
17.Hemicar
18.Ambulanta
19.Civilno Odeljenje
20.Pilot
21.[A] Sef Pilota
22. 09I Zdravstveni Inspektor
23. 08I Sef Bolnice
24. 07I Sef Hitne Pomoci
25. 06I Sef Laboratorije
26. 05I Sef Civilnog Odeljenja
27. 04I Sef Provere Rada
28. 03I Sef Osoblja
29. 02I Zamenik Direktora
30. 01I Direktor




Srecno Svim Kandidatima za EMS.
 
Last edited:

Mladen Markovic

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL Mladen Bajric
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord DjomlaX#4214
6. Vaše Ingame ime Mladen Markovic
7. Vaš ID 15272

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Ovo mi je prva organizacija i prirasla mi je srcu. Mnogo vremena sam proveo radeći za ovu organizaciju i stvarno volim taj posao.
2. Bio sam u ovoj organizaciji na svim pozicijama na kojima je to moguće sve od pripravnika odnosno studenta do samog zamenika direktora. Prošao sam kroz sva odeljenja u bolnici i naučio dobro njihov posao. Takođe kao čin vrhovne komande ove organizacije stekao sam još iskustva pored onog koje već imam za vođstvo jedne organizacije te smatram da sam pogodan za poziciju direktora.
3. Želim da ova organizacija što više prosperira ka tome da bude što realnija ali i da njeni članovi što odgovornije i bolje rade svoj posao, a obzirom da već imam iskustva i da imam znanja o ovom poslu smatram da takav prosperitet mogu da obezbedim.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pre svega izmeniti trenutnu strukturu organizacije tako da ne postoje činovi koji nemaju smisla odnosno nemaju svoj zadatak, organizovati odeljenja tako da svaki čin ima realan naziv ali i da svaki čin ima svoj zadatak u svom odeljenju, postaviti i poštovati striktna pravila, dužnosti i kriterijume za svako odeljenje, reorganizovati HS i HC činove tako da niti jedan nije suvišan kao što je slučaj sada i postavljanje takođe striktnih pravila, dužnosti za ove činove ali i kriterijume koji su potrebni da bi neko bio ovaj čin.
- Započeti izvršavanja zaduženja po odeljenjima koja su zanemarena u prethodnom mandatu kao što su: obuke RP-a, obuke o funkcijama EMS-a i sličnih obuka za civilno odeljenje, rad u sandy bolnici i redovnije izmene u bolnicama za bolničko odeljenje, redovniji pregled zdravlja državni organizacija itd.
- Da se na radiju organizacije korisiti iskljucivo profesionalna komunikacija kako bi simulacija bila što realnija
/ Da se organizuje više grupnih poslova/akcija gde bi se ljudi naučili vremenom na timski rad ali bi se garantovano poboljšao i RP.
- Potrebno bi bilo dodati treninge koji bi se održavali jednom nedeljno koji bi proveravalai znanje radnika te bi moglo da se tačno vidi ko napreduje a ko ne napreduje.
- Striktniji nadzor HS i HC bi puno pomogao da se RP poštuje kroz sve propise grada i bolnice, a činovi HS i HC moraju biti profesionalni i stručni.
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,843
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera EMS-a.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Dyrone Sumarr12444 Dyrone#2099
Kegla Sefovic 7048 Nemanja Pavicevic#2610
Leonardo Bregana 22282 Niksa#2711


Razgovor će biti održan 02.09.2022 od 20h do 21h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.
 
Last edited:

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera EMS-a.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Dyrone Sumarr12444 Dyrone#2099
Kegla Sefovic 7048 Nemanja Pavicevic#2610
Leonardo Bregana 22282 Niksa#2711


Razgovor će biti održan 02.09.2022 od 20h do 21h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.
Ako bude kegla preuzeo naopaka posla to ce otici sve dodjavola samo mi nije jasno na osnovu cega ste njega pozvali decko nije napisao pravilno prijavu toliko o tome
 

Wolff

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
47
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2.
Vaše godine: 26
3.
Vremenska zona GMT +1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10h
5.
Vaš Diskord: King12Gio#6645
6.
Vaše Ingame ime: Wolf Rinna
7.
Vaš ID: 28294

Dodatne Informacije


1. Lider za: Federal Investigation Bureau

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-
Zelim da postanem lider ove drzavne organizije zato sto sam kroz svoju igru upoznao i ostvario sjajan odnos sa mnogo ljudi koji su trenutno na vodecim pozicijama u svim drzavnim organizacijama i time napravio odlicnu bazu za pocetak svog mandata iz kojeg bih pokusao da izvucem maksimalan ucinak u svim parametrima (svoj kao i zaposlenih u FiB) Kljucna rec saradnja sa drugima . Imam zivotnog iskustva koje bih mogao da prenesem kroz RolePlay. Veoma dobro znam pravila koja jos bolje primenjujem u igri. PS. nekad znam i da preteram jer sam perfekcionista po prirodi.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-
Smatram da je FIB odlicna organizacija koja treba služiti drugima za primer kako treba podizati RolePlaz iz dana u dan. Takođe mislim da mogu preneti svoje (policijsko) iskustvo iz RL-a i time pokazati ljudima kako je zanimljivija igrica kada se postuju pravila i kada se simulira stvaran život.
Imam veoma veliki broj primera saveta i inovacija koje bi uneo od samog starta neke od tih sam vec preneo na druge državne organizacije i ispostavile su se kao dobri potezi jer sam naišao na veliki broj pohvala i pozdrava od strane drugih ljudi koji vode državne organizacije. Iste bih izneo na svom intervju ukoliko bi do njega doslo.

Hvala na izdvojenom vremenu
Wolf Rinna
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom