Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵ Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed Darkin
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije

1. Lider za... Blood street gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
 
Last edited:

te0vichhhr

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
197
Informacije
1. Vaše ime u Rl: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 h
5. Vaš Diskord: Luxa#0001
6. Vaše Ingame ime: Luxa Kaan
7. Vaš ID: 3992

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
  • Ovo je bila moja prva organizacija i jako mi se svidjela
  • -Žalio bi oprobati na mestu Lidera.
  • -želio bi da bude što više Rp. da se radi što više ilegalnih stvari da se pljačka svatko ko se vidi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Prvo bi počeli s ispitivanjem koje bi bilo a-ž ako nešto ne zna ne može u org
  • Kada vidim da neko zna pravila a ne drži se tih pravila dobiva prvo i zadnje upozorenje prije KICK-a
  • Da pljačkamo što više prodavnica i gun storova. Da idemo na evente ko Pomorska bitka, Tajna Radnja, Podmornica itd.
 
Last edited:

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
273
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2.
Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5.
Vaš Diskord: LucasM.#2887
6.
Vaše Ingame ime: Lucas Marcilla
7.
Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim se oprobati u poziciji lidera sahpa, zelim pokusati da dignem roleplay sahpa na neki visi nivo, imam pojedine ideje za koje mislim da bi dovele do boljeg rpa u sahpu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-
Ranking sistem iliti dobijanje cinova promenio bih to na ispitivanje, bile bi drzane obuke oko istog, te bi se svako ko misli da ima znanje mogao prijaviti za visi cin i bio ispitan i ukoliko ima znanje za isti da ga dobije. U vecini organizacija se ranking sistem zasniva na tome ako high command nekog vidi da radi da mu rank dok npr neko ne upada u ocima high commandu i ne dobija cin.
- Nove jedinice koje bi dovele do veceg roleplaya te isto tako bi se za pripadnike SAHPa ili regrute stvorilo nesto novo zbog cega bi neko usao u sahp ili se prijavio.
- Maksimalno saradjivanje sa drugim drzavnim organizacijama pokusao bih da sprecim to da kada se pozove global na departmentu se ne pita zasto je global nego da se odma seda u auto i krece.
 
Last edited:

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h ovisno do posla ali sam jako aktivan
5. Vaš Diskord: Rambo#2465
6. Vaše Ingame ime: Karlo Haluzan
7. Vaš ID: 13006
===========================================================
Dodatne Informacije:


1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želio bih biti lider ove organizacije samo zato što želim poboljšati rad SAHPA moja karijera je počela u LSPD
bio sam DIREKTOR LSPD vodio sam cijelu policiju kako treba moje znanje i vještine su jako poznate jel sam u drugim gradovima
bio Načelnik LSPD osjećam da to mogu doveo bih SAHP u red kao sto sam rekao bivšem načelniku LSPD CaleBoss rekao sam mu
od kad me stavio za Direktora LSPD da ću LSPD dotjerat u red do kraja njegovog mandata i to sam učinio LSPD je bio pod velikom kontrolom moj rado je počeo od poručnika u LSPD do god nije CaleBoss vidio veliki trud i aktivnost čak i veliku organizaciju akcije koju sam napravio i koja se provela uspješno riješena akcija dosta znanja imam i znam kako se treba vodit državne organizacije ja vama kažem da jako malo ljudi ima koji mogu išta vodit i sami vidite najviše želim biti lider SAHPA posto bi napravio jako dobru organizaciju bi imali da niste svjesni jel bi doveo sve u red i kontorla nad SAHPOM bi bila velika .
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Moj savjet i moja organizacija bi bila to da bi napravio dobru ekipu tu bi bio SWAT TEAM i Airsuport team čak bi napravio u slučaju vlade da nema napravio bih mali team za zatvor koji bi puštali ljude u teretanu koji bi pazili na zatvor i na zatvorenike imali bih treninge uvijek bi bilo događaja nekad bi organizirali bih treninge gađanja , snalaženje po šumi , vožnja napravio bih patrolno osoblje da imamo redovnu patrolu organizacija bih bila top sad ne želim baš sve otkrivat što bih sve napravio ali znam da za SAHP imam jako puno planova i ideje svašta bih uradio i poboljšao bih jako roleplay u SAHPU i napravio bih jako dobar team i ne samo to uvjek bi nas bilo u bilo koje doba to znaci napravio bih smjene
 

Cemba

ᚻᚩᚾᚩᚱ
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vedad
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h dnevno
5. Vaš Diskord: Cemba #4610
6. Vaše Ingame ime: Vedad Avdic
7. Vaš ID: 15986

Dodatne Informacije
1. Lider za...
SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1)
Bio sam u vecini drzavnih organizacija, a i imam iskustva iz drugih gradova gdje sam bio lider 3 godine na jednom od najvecih balkanskih servera, za to vrijeme nikada nisam bio kaznjen od strane admina, niti sam krsio RP zakon, cak sam osmislio zakon za cijeli server.
Sto znaci da sam jedna od rijetkih osoba koja nikada ne krsi pravila.

2) Jedinice i kodne jedinice bi bile odlicno organizovane i trenirane.
Kodne jedinice primjera- “alfa, beta, gray, patrio” – pripadale bi odredjeni ljudi nije bitno kojeg cina, razvrstavalo bi se kako bi bilo organizovanije, gdje bi svaka kodna jedinica imala veci cin i manjih cinova, da kada se kaze komanda “gray tim ide lijevo” osobe koje su svrstane u gray tim znale bi gdje idu i koga da prate, i tako svaka kodna jedinica.
Kodne jedinice bi cak imale svoje posbne vodje, time ce vise clanova nego inace imat priliku da se pokaze i svoju taktiku i odgovornost, a time i gdje ce biti zanimacije svim clanovima, a ne samo vecim cinovima.

3) Imao bi svoj poseban nacin ispitivanja clanova i treniranja, novi clanovi ne bi bili raspusteni ili ostavljeni.
Nakon sto prodju kod mene, pripadali bi odredjenoj kodnoj jedinici koja ce ih nastaviti obucavat par dana i onda bi isli na zavrsni test.
Clanovi bi se testirali na pravila, roleplay i psihicka evaluacija.

4) Odrzavao bi discord od organizacije uredno i detaljno.
Clanovi bi morali da obavljaju discord duznosti, poput evidencije i slicno.
Vodio bi informacije i sve odredjene stvari i sitnice, kako bi clanovi i ostali imali sve potrebne informacije.
Time povecati efikasnost i organizovanost SAHPa kao tima.

Hvala na vremenu, Cemba.
 

mihajlo Nikolic

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
388
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lucas Marcilla
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim se oprobati u poziciji lidera sahpa, zelim pokusati da dignem roleplay sahpa na neki visi nivo, imam pojedine ideje za koje mislim da bi dovele do boljeg rpa u sahpu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Ranking sistem iliti dobijanje cinova promenio bih to na ispitivanje, bile bi drzane obuke oko istog, te bi se svako ko misli da ima znanje mogao prijaviti za visi cin i bio ispitan i ukoliko ima znanje za isti da ga dobije. U vecini organizacija se ranking sistem zasniva na tome ako high command nekog vidi da radi da mu rank dok npr neko ne upada u ocima high commandu i ne dobija cin.
Nove jedinice koje bi dovele do veceg roleplaya te isto tako bi se za pripadnike SAHPa ili regrute stvorilo nesto novo zbog cega bi neko usao u sahp ili se prijavio.
Maksimalno saradjivanje sa drugim drzavnim organizacijama pokusao bih da sprecim to da kada se pozove global na departmentu se ne pita zasto je global nego da se odma seda u auto i krece.
.
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12h dnevno a vikendom 14+
5. Vaš Diskord: cevava1#7226
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705
===========================================================
Dodatne Informacije:


1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider SAHP-a zato što sam 80% svoga RP zivota proveo u legalnim organizacijama. U SAHP-u sam bio zamenik kod Zeda Darkina sa uspješnim mandatom gdje sam naučio kako postupati sa zaposlenima i sa kriminalcima. Želeo bih da napravim hard RP i da SAHP istaknem kao jednu posebnu organizaciju. Ja sam osoba koja ne trazi od nikoga da me nazivaju gospodinom dozvoljavam opustenu atmosveru u slobodno vreme u stanici ali dok je talacka ili neka slicna situacija tu trazim maksimalnu ozbiljnost. Strogo se pridržavam svih vladinih kao i gradskih pravila.
===========================================================
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Iz svih organizacija sam kupio najbolje od toga što imaju i želeo bih to sve da primjenim na SAHP-u i tako da dovedem nivo RolePlay-a do savršenstva.
Neke stvari bih uveo a neke izbacio:
1. Uveo bih snajperske jedinice koje bi na talackim situacijama služile da rane kriminalce radi lakseg zaustavljanja i privodjenja. Oni bi bili specijalno opremljeni snajperskim puškama i u specijalnim odjelima koja su teško uočljiva radi bolje kamuflaže:
2. Uveo bih detektive kojih ce da bude maksimalno 4 i koji bi imali biografiju tako da se mogu baviti undercover i da upotrebljavaju serum istine na osumnjičenim licima tokom propitivanja. Oni bi vozili svoja privatna vozila dok nisu akcije u trajanju. Kao sto bi skupljkali podatke o ranim bandama i na taj nacin pripomogle FIB-u da smanjimo stopu kriminala u državi.
3. Uveo bih tim specijalno obucen pregovaracki tim za zivote taoca naravno kada FIB nije prisutan. Pregovaracki tim bi bila iskljucivo znacka koju bi posjegovala odredjena lica sposobna da pregovaraju za zivot taoca.
4. Uveo bih vazdušnu podršku koja bi tokom talačkih situacija ili tokom geto patrole letjela iznada konvaja i prenosila stanje na putu i mjesta.
5. Izbacio bih mnoge nepotrebne rankove koji po meni nisu potrebni i smatram da samo tu stoje bezi bilo kakvoga razloga.
6. Patrolno osoblje bi služilo da radi patrole u svrsi smanjenja stope kriminala u državi kao i smanjenje kljunčarenja ilegalnog oružija i opojnih droga. Oni bi vozili iskljucivo patrolna auta koja bi u lsučaju potere bila pod sirenama tako da bi dali doznanje civilima da se sklone sa puta kako ne bi prouzrokovali saobraćajnu nesreću.
7. Uveo bih redovnu rutinsku kontrolu na auto putu koja bi se održavala minimalno 2-3 puta tokom sedmine kojoj bi bio cilj da smanji stopu kriminala.
8. napravio bih mnoge taktike za geto patrole kao i nacine postavljanja barikada koji bi bili sto efikasniji u zaustavljanju kriminalaca.
9. Po meni i najvaznije popravio bih saradnju izmedju svih državnih organizacija jer bez toda ovo ostalo nema smisla.
10. Uveo bih mnoge radio kodove kao sto su:
10-50- potera za licem koje vozi auto
10-40- potera za licem koje ide pjeske
10-30- potreban off-road team
10-60- potrebna vazdušna jedinica

STEFAN MICEVIC
 

don richard

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
22
Информације
1. Ваше име у РЛ Александар
2. Ваше године 17
3. Временска зона ГМТ+1
4. Просечна активност на дан 6-8х, 10х+ викендом
5. Ваш Дискорд ацке99#1891
6. Ваша Ингаме име Дон Аца
7. Ваш ИД 11981

Додатне информације
1. Лидер за... Блоодс Стреет Ганг
2. Зашто желите бити Лидер ове посебне организације? (Наведите три разлога са објашњењем) Са почетком овог улога-а прва организација у којој сам ушао био је крв из 2 разлога због тога што су најјачи били у то време и због тога Х што имају. До сада сам гледао како су се лидери само мењали, код већине лидера до краја мандата био сам у организацији и гледао сам доста добрих лидера како командују и мислим да могу некако да их наследим. Да ујединим све њихове нацине на догађајима и постао добар лидер.
3. Ваши савети за побољшање РолеПлаи нивоа у организацији. Побољсао бих рангове не бих био толико рангова, аута бих била усредсређена да може што пре да се дође на догађај када се зури. Исли бих на поморски сваки дан, на тајну радњу. Ако неко нешто погреши не бих волео да добијем варн вец када видим да неко греси добице КИЦК. Црна листа само за псовање

Дon Aca
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Cane Silni#1114
6. Vaše Ingame ime: Stefan Veliki
7. Vaš ID:18028

Dodatne Informacije
1. Lider za...: SAHP (San Andreas Higway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim Postati lider ove organizacije zato sto mi se svidja organizacija i njen nacin rada,volim svaki vid RolePlay-a jako dugo sam bio u drzavnim organizacijama kao sto su:NG,FIB.Posmatrao sam SAHP kako je uvek bio bez lidera.Prijavljujem se za ovo zato sto bi voleo da i SAHP bude jedna ozbiljna i zanimljiva organizacija kao i sve ostale.
-Ako postanem lider trudicu se da svaki vid RolePlay-a poboljsam u SAHP-u.Napravicu da SAHP konacno bude jedna ozbiljna i lepa organizacija bez fail-ova,potrudicu se da odrzim sve pod kontrolom u stanici SAHP-a.
-Ozbiljan sam i znam sta zelim,bice naravno i vremena za salu pored ozbiljnosti u stanici SAHP-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Za SAHP ce biti potrebno minimum 15 (OOC) godina,da se ne bi desavale stvari kao sto su Warn-ovi,svadje izmedju drugih kolega i drugih organizacija..Smatram da je to sasvim dobra odluka sto se tice mene i mog cilja u poboljsanju RP-a (RolePlay-a)
-Za SAHP ce biti potrebna ozbiljnost i veliki trud,kao sto sam vec rekao bice vremena i za sale ali necu dozvoliti da se to desava u toku nekog sastanka,akcije.
-Potrudicu se da se u stanici
SAHP-a ne desavaju previse problema,odrzavacu dobru vezu izmedju zaposljenih i civila koji su dosli do stanice da osiguraju privatno vozilo ili zatraze pomoc.
-Necu dozvoliti da moji buduci Sherifi ne znaju pravila grada i pravila
SAHP-a ( San Andreas Higway Patrol) to ce kod mene biti jako obavezno i ozbiljno sto se tice mog RolePlay poboljsanja u stanici SAHP-a!


HVALA NA PAZNJI!👮‍♂️





80s-Generic-police-car-Low-poly-model-1024x560.png









 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL Nicolas

2. Vaše godine 16

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h

5. Vaš Diskord nixqqqq#6981

6. Vaše Ingame ime Nikola Haze

7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Pre svega imam vise nego puno iskustva u state org imam 5.5 mandata u FIB 3 u SAHP i 2 u LSPD plus GOV i NG i samim tim mislim da bih dobro vodio jer nikad nisam napravio nikakav fail skoro uvek sam bio HC i znam kako sta ide, imam dosta ljudi oko sebe koji znaju RP pravila i pravila samog projekta "Grand".
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kako smatram da je obrazovanje odnosno akademija najvaznija i da je temelj svake funkcionalne drzavne org uveo bih da svaki serif mora proci detaljno obuku koja ce trajati tri dana, a sastojati ce se: prvi dan teorijska obuka(pregled akademije), drugi dan terenska obuka I treci I finalni dan ispitvanje na terenu. Ukoliko serif zna sve postaje mladi serif officer.

Ubacivao bih ljude koji su aktivni ali opet da nas ima manje jer ne može niko da iskontrolise preko 70+ ljudi hteo bih da nas bude oko 35 maximalno jer ne treba vise ljudi iskreno. Osnovao bih nove jedinice kao SAJ, Air Support i Undercover team. Undecover team bi se sacinjavao od ljudi koji bi imali najvise iskustva i od onih u koje imam puno poverenja, SAJ bi bili najobuceniji ljudi koji znaju da se pucaju i voze odlicno. Air Support bi cinili samo ljudi sa odlicnim znanjem vozenja helikoptera.

Hvala na čitanju moje prijave.

Nikola Haze.
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Pavle Milenkovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 sati, vikendom i vise
5. Vaš Diskord: Pavleee#1173
6. Vaše Ingame ime: Pavlee Milenkovic

7. Vaš ID: 10700

Dodatne Informacije
1. Lider za...

San Andreas Highway Patrol SAHP


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Moja prva organizacija bila je San Andreas Highway Patrol, Imam dosta iskusta sa manjim i vecim cinovima, isto tako voleo bih da se okusam na Lider poziciji, mislim da bih bila jako zanimljivija organizacija, imali bih dosta obuka, akcija, patrola i raznih stvari koje sam ucio u moja 3 mandata kojima sam bio. Jedan od Lidera, me je naucio jako lepu stvar koju cu uvek pamtiti dok igram RolePlay, a to je " Pavle, nije cilj da imas najbolji i najveci uspeh u gradu, vec da se lepo zabavis i provedes sto bolje mozes ". Tako da smatram da nikad ne bih bilo dosadno, bilo bih uvek zabave i akcije...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Poceo bih od toga da bih radno vreme za duty bilo 16:00-00:00, iz razloga da ljudi imaju vise vremena da urade obaveze u gradu i dodju u SAHP, i da zapocnu radno vreme.

-Mozda bih produzio rutu za
patrolu, da se sve detaljno pretrazi i da se zaustavljaju sumnjiva lica.

-Na svakih 2 sata bih isli i trazili rute do
marihuane, da ljudi ne mogu da sade i zaradjuju od toga

-Svako ko ima
veci cin u SAHP-u, bih bio zaduzen da pomaze i regrutuje pocetnike ili manje cinove

-Mnogo bih voleo kada bih Paleto Bay i Sandy Shores bio cist od kriminalaca, te bih voleo da se lica vise hapse

-Uveo bih neke nove
kodove po mojoj ideji koji su:
10-50 Potera za licem u vozilu
10-70 Potera za licem van vozila
10-90 Potrebna pomoc u poteri
10-46 Potreban
OFF ROAD team
10-60 Potrebni ljudi u zatvoru

-Uveo bih nove
uniforme, al za to ce mi biti potrebno vreme

-Detektivi bih bili mnogo zaposleniji i imali bih vise posla, mozda bih za njih uveo smenu od
12:00 do 00:00 i dao bih im zadatak da uhapse najmanje 1 lice za dan... Ne bih dao vise zato sto ima veliki posao i mislim da bih bio zauzet

-Dodao bih
Pucacki tim, za posebne situacije... Kada neko puca kolege u patroli oni bih se prikljucili da pomognu kolegama.

-Mozda bih povecao kazne u
zakoniku, da ljudi koji ih ne postuju... Da razmisle dva puta sta ce da rade kada nas vide

Stvarno imam dosta ideja sto se tice
SAHP-a, ali da budem iskren nemam bas neko veliko iskustvo kao Lider, pa bih prvo da pocnem polako sa tim i da sve ideje koje sam nabrojao da ispunim.


Veliki pozdrav,
Pavle Milenkovic
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo Nikolić
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Taylor
7. Vaš ID:18028

Dodatne Informacije
1. Lider za...: SAHP (San Andreas Higway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želim postati lider organizacije, jer smatram da nakom što sam proveo ukupno celih 4 mandata, da se iskusim konačno kao lider. Jako dobro poznajem SAHP i njegove uloge. Veoma dobro se snalazim sa rankovima. Moja želja je da budem lider, pošto mi je dosadilo kako lideri dobijaju disband ili napuštaju svoju lider poziciju, te sam odlučio da postanem SAHP koga niko neće izdati ili zeznuti stvari. Kao lider mora da se sve uzme u ruke. Mora da se paze skladišta, rankovi, akcije itd. Lider je najodgovornija pozicija koju mora da se održava odgovornim i sve pod kontrolnim.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo, nakon što smo postali lider, treba prvo da se upoznamo sa kolima, rankovima itd. Treba da se pozove curator kako bi objasnio sve što treba da se zna u vezi SAHP'a, šta sme i šta ne sme.
-Posle upoznavanja sa curatorom i upoznavanje celog SAHP'a, potrebno je da se sutrašnjeg dana postavi na državnoj frekvenciji da se traže novi članovi. Naravno najbolje pitati curatora za odobrenje.
-Članovi moraju da imaju minimum 15 godina u RL kako ne bismo nagomilali verbale i warnove. Pre svega, mladja deca nam nisu potrebna, jer smatramo da će oni nagomilati warn. Tu postoje mladja deca koja imaju iskustva za RP što gotivimo. Ali, mi samo primamo ljude koji imaju 15 godina u RL i 10 godina RP.
-Nakon što se SAHP konačno oformi sa članovima, potrebno je održati obuku svim članovima, makar i da su bili u SAHP više puta. Obuka se održava tako što će lider napraviti video gde ćete vi pogledati i daće vam listu kodova za radio da naučite.
-Posle obuke, razvrstavamo ljude u grupe koji zaslužuju da budu. Kao što su: Patroliranje, SWAT, Air Support itd.
-Nakon što se ekipa članova podelila u grupe i znaju sve što im je potrebno za sahp, tu krećemo u raznovrsne akcije. Kao što imamo: Podmornica, Racije, Patroliranje, Potere itd.


Veoma je važno da se članovi zabave, a ne da ih nateramo da rade stvari, makar da treba da ide negde.
Vaš Miksa!

SREĆNO SVIMA!!
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4 do 7h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tijekom svojih nešto više od dva mjeseca sa dodjeljivanjem šerifa, vodio je sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnikom zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prve linije fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -au organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustava za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone,
 

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6 7h zavisi od skole
5. Vaš Diskord: Matija Zagorec#5734
6. Vaše Ingame ime: Matija Zagorec
7. Vaš ID: 11237

Dodatne Informacije
1. Lider za: Sahp
2. Zašto želite biti vođa ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Razlog 1. Osjećam da bih mogao biti sjajan lider jer sam visoko zapovjednik rank u svim organizacijama kojim sam bio te koje sam služio mjesecima s njima učim sve što sam mogao i radio sam dobar posao

Razlog 2. Uvijek mi se sviđao sahp jer je to tako sjajan temelj za izgradnju na lokaciji i našim dužnostima kao što su šerifov odjel i patrola na autocesti, viđajući nova lica spremna da prežive i zaštite naše tamošnje događaje i suradnju s drugim organizacijama koje rp iskustvo može biti sjajno u sahp-u jer ima toliko potencijala.

Razlog 3. Stvarno želim vidjeti što mogu učiniti unutar patrole na autocesti San Andree i dobro se zabaviti sa svima koji se žele pridružiti upoznavanju novih ljudi, stvaranju novih prijatelja i razumijevanju o tome što znači biti vođa, samo cjelokupnu atmosferu namjeravam dati ako dobijem mandat ili dva kao šerif koji daje sve od sebe da postavi sve ostale timove EX IA, detektive, specijalce i možda ubaci novi odjel u mojim očima ima puno prostora da vidim i napravim poboljšanja,

3. Vaši savjeti za poboljšanje razine RP u organizaciji.

1 Upoznavanje ljudi s kojima radite kako biste bolje razumjeli kakvi su, tako da je lakše raditi pored njih i zbijati šalu

2 Razumijevanje što možete, a što ne možete učiniti, npr. pravila ooc i pravila ic na taj način nema poremećaja u rp-u

3 Uvijek pokušajte zadržati ga rp. Ovo je poslužitelj za igranje uloga, tako da nema smisla uvijek zvati bogove, ostavite ga u igri radi uranjanja, ali ako je vaše uranjanje potpuno pokvareno i to je velika stvar, onda sigurno nema smisla gubiti vrijeme bogova jer će vam reći da idete u forme


4 Uvijek se pridržavajte zapovjednog lanca to će sve držati mirnim pod kontrolom, a brzo kretanje povećat će cijeli osjećaj stvarnog života sahpu.


5 Bios Mislim da bi ljudi imali bios da bismo uistinu razumjeli tko ste jer nema ograničenja za vaš rp karakter, sve dok je usklađen s pravilima poslužitelja, mislim da bi istinska igra uloga i predanost vašoj ulozi u sahpu trebali biti prioritet broj 1 jer je odvojenost od sahpa i predanosti uvijek dobra stvar sa svime što je rečeno, mislim da bi ovo trebao zaključiti moje razloge
 

MaliMartin

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
124
1. Vaše ime u RL: Teo
2.Vaše godine: 16
3.Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: te0vich#6969
6. Vaše Ingame ime: Tea Ace
7.Vaš ID:3996
-
Lider za: Bloods Street Gang

Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Želeo bih da budem lider ove organizacije jer mislim da bi bio dosta dobar te u svim organizacijama kojima sam bio do sad sam bio među višim rankovima i mislim da bih dobro vodio organizaciju.

2. Više mi se sviđaju kriminalne organizacije te bih volio voditi jednu takvu,želio bih poboljšati RP iskustvo svih kriminalaca u gradu te da im poboljšam kriminalne aktivnosti u gradu te bih upoznao dosta novih ljudi kojima se sviđa isto što i meni.

3. Želeo bih vidjeti kako bi to bilo voditi neku kriminalnu bandu, što bih mogao poboljšati i kako bih to učinio. Želeo bih da bude čim više ljudi kojima se sviđa kriminalan život u mojoj bandi.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

1. Prihvačanje ljudi koji su dobro upoznati s svim pravilima. Ako ne zna pravila ne možemo ga ubaciti u bandu do kad ih ne nauči.

2.Ako vidim da netko tko je znao pravila i prošao je na ispitivanju ta pravila ne poštuje i ne pridržava ih se dobiti će upozorenje. Ako bih još jednom primjetio da krši pravila odma dobija kick iz organizacije.

3.Pridržavati se pravilima bande i slušati te raditi ono što lider bande govori.

4. Da radimo što više ilegalnih stvari koje se vežu uz bandu. Pljačkanje gun storova i prodavnica. Eventi kao Pomorska Bitka, Tajna Radnja,Podmornica.
 

Kajmak Nakvadrat

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
175
Informacije:
1. Vaše ime u RL-Dario Putnik
2.Vaše godine-17
3.Vremenska Zona-GMT+1
4.Vaša aktivnost-10-12h
5.Vaš Discord-KAJMAK#0020
6.Vaše ingame ime-Dreaky Greener
7.Vaš ID-9746

Dodatne informacije:
1.lider za

San Andreas Highway Patrol SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Moja prva organizacija bila je San Andreas Highway Patrol, Imam dosta iskusta sa manjim i vecim cinovima, isto tako voleo bih da se okusam na Lider poziciji, mislim da bih bila jako zanimljivija organizacija, imali bih dosta obuka, akcija, patrola i raznih stvari koje sam ucio u moja 3 mandata kojima sam bio. Jedan od Lidera, me je naucio jako lepu stvar koju cu uvek pamtiti dok igram RolePlay, a to je " Pavle, nije cilj da imas najbolji i najveci uspeh u gradu, vec da se lepo zabavis i provedes sto bolje mozes ". Tako da smatram da nikad ne bih bilo dosadno, bilo bih uvek zabave i akcije...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Poceo bih od toga da bih radno vreme za duty bilo 16:00-00:00, iz razloga da ljudi imaju vise vremena da urade obaveze u gradu i dodju u SAHP, i da zapocnu radno vreme.

-Mozda bih produzio rutu za patrolu, da se sve detaljno pretrazi i da se zaustavljaju sumnjiva lica.

-Na svakih 2 sata bih isli i trazili rute do marihuane, da ljudi ne mogu da sade i zaradjuju od toga

-Svako ko ima veci cin u SAHP-u, bih bio zaduzen da pomaze i regrutuje pocetnike ili manje cinove

-Mnogo bih voleo kada bih Paleto Bay i Sandy Shores bio cist od kriminalaca, te bih voleo da se lica vise hapse

-Uveo bih neke nove kodove po mojoj ideji koji su:
10-50 Potera za licem u vozilu
10-70 Potera za licem van vozila
10-90 Potrebna pomoc u poteri
10-46 Potreban OFF ROAD team
10-60 Potrebni ljudi u zatvoru

-Uveo bih nove uniforme, al za to ce mi biti potrebno vreme

-Detektivi bih bili mnogo zaposleniji i imali bih vise posla, mozda bih za njih uveo smenu od 12:00 do 00:00 i dao bih im zadatak da uhapse najmanje 1 lice za dan... Ne bih dao vise zato sto ima veliki posao i mislim da bih bio zauzet

-Dodao bih Pucacki tim, za posebne situacije... Kada neko puca kolege u patroli oni bih se prikljucili da pomognu kolegama.

-Mozda bih povecao kazne u zakoniku, da ljudi koji ih ne postuju... Da razmisle dva puta sta ce da rade kada nas vide

Stvarno imam dosta ideja sto se tice SAHP-a, ali da budem iskren nemam bas neko veliko iskustvo kao Lider, pa bih prvo da pocnem polako sa tim i da sve ideje koje sam nabrojao da ispunim.


 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Informacije:
1. Vaše ime u RL-Dario Putnik
2.Vaše godine-17
3.Vremenska Zona-GMT+1
4.Vaša aktivnost-10-12h
5.Vaš Discord-KAJMAK#0020
6.Vaše ingame ime-Dreaky Greener
7.Vaš ID-9746

Dodatne informacije:
1.lider za

San Andreas Highway Patrol SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Moja prva organizacija bila je San Andreas Highway Patrol, Imam dosta iskusta sa manjim i vecim cinovima, isto tako voleo bih da se okusam na Lider poziciji, mislim da bih bila jako zanimljivija organizacija, imali bih dosta obuka, akcija, patrola i raznih stvari koje sam ucio u moja 3 mandata kojima sam bio. Jedan od Lidera, me je naucio jako lepu stvar koju cu uvek pamtiti dok igram RolePlay, a to je " Pavle, nije cilj da imas najbolji i najveci uspeh u gradu, vec da se lepo zabavis i provedes sto bolje mozes ". Tako da smatram da nikad ne bih bilo dosadno, bilo bih uvek zabave i akcije...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Poceo bih od toga da bih radno vreme za duty bilo 16:00-00:00, iz razloga da ljudi imaju vise vremena da urade obaveze u gradu i dodju u SAHP, i da zapocnu radno vreme.

-Mozda bih produzio rutu za patrolu, da se sve detaljno pretrazi i da se zaustavljaju sumnjiva lica.

-Na svakih 2 sata bih isli i trazili rute do marihuane, da ljudi ne mogu da sade i zaradjuju od toga

-Svako ko ima veci cin u SAHP-u, bih bio zaduzen da pomaze i regrutuje pocetnike ili manje cinove

-Mnogo bih voleo kada bih Paleto Bay i Sandy Shores bio cist od kriminalaca, te bih voleo da se lica vise hapse

-Uveo bih neke nove kodove po mojoj ideji koji su:
10-50 Potera za licem u vozilu
10-70 Potera za licem van vozila
10-90 Potrebna pomoc u poteri
10-46 Potreban OFF ROAD team
10-60 Potrebni ljudi u zatvoru

-Uveo bih nove uniforme, al za to ce mi biti potrebno vreme

-Detektivi bih bili mnogo zaposleniji i imali bih vise posla, mozda bih za njih uveo smenu od 12:00 do 00:00 i dao bih im zadatak da uhapse najmanje 1 lice za dan... Ne bih dao vise zato sto ima veliki posao i mislim da bih bio zauzet

-Dodao bih Pucacki tim, za posebne situacije... Kada neko puca kolege u patroli oni bih se prikljucili da pomognu kolegama.

-Mozda bih povecao kazne u zakoniku, da ljudi koji ih ne postuju... Da razmisle dva puta sta ce da rade kada nas vide

Stvarno imam dosta ideja sto se tice SAHP-a, ali da budem iskren nemam bas neko veliko iskustvo kao Lider, pa bih prvo da pocnem polako sa tim i da sve ideje koje sam nabrojao da ispunim.

Nije morao bas sve da prekopira, ali apsulutno sve xD
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije:
1. Vaše ime u RL-Dario Putnik
2.Vaše godine-17
3.Vremenska Zona-GMT+1
4.Vaša aktivnost-10-12h
5.Vaš Discord-KAJMAK#0020
6.Vaše ingame ime-Dreaky Greener
7.Vaš ID-9746

Dodatne informacije:
1.lider za

San Andreas Highway Patrol SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Moja prva organizacija bila je San Andreas Highway Patrol, Imam dosta iskusta sa manjim i vecim cinovima, isto tako voleo bih da se okusam na Lider poziciji, mislim da bih bila jako zanimljivija organizacija, imali bih dosta obuka, akcija, patrola i raznih stvari koje sam ucio u moja 3 mandata kojima sam bio. Jedan od Lidera, me je naucio jako lepu stvar koju cu uvek pamtiti dok igram RolePlay, a to je " Pavle, nije cilj da imas najbolji i najveci uspeh u gradu, vec da se lepo zabavis i provedes sto bolje mozes ". Tako da smatram da nikad ne bih bilo dosadno, bilo bih uvek zabave i akcije...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Poceo bih od toga da bih radno vreme za duty bilo 16:00-00:00, iz razloga da ljudi imaju vise vremena da urade obaveze u gradu i dodju u SAHP, i da zapocnu radno vreme.

-Mozda bih produzio rutu za patrolu, da se sve detaljno pretrazi i da se zaustavljaju sumnjiva lica.

-Na svakih 2 sata bih isli i trazili rute do marihuane, da ljudi ne mogu da sade i zaradjuju od toga

-Svako ko ima veci cin u SAHP-u, bih bio zaduzen da pomaze i regrutuje pocetnike ili manje cinove

-Mnogo bih voleo kada bih Paleto Bay i Sandy Shores bio cist od kriminalaca, te bih voleo da se lica vise hapse

-Uveo bih neke nove kodove po mojoj ideji koji su:
10-50 Potera za licem u vozilu
10-70 Potera za licem van vozila
10-90 Potrebna pomoc u poteri
10-46 Potreban OFF ROAD team
10-60 Potrebni ljudi u zatvoru

-Uveo bih nove uniforme, al za to ce mi biti potrebno vreme

-Detektivi bih bili mnogo zaposleniji i imali bih vise posla, mozda bih za njih uveo smenu od 12:00 do 00:00 i dao bih im zadatak da uhapse najmanje 1 lice za dan... Ne bih dao vise zato sto ima veliki posao i mislim da bih bio zauzet

-Dodao bih Pucacki tim, za posebne situacije... Kada neko puca kolege u patroli oni bih se prikljucili da pomognu kolegama.

-Mozda bih povecao kazne u zakoniku, da ljudi koji ih ne postuju... Da razmisle dva puta sta ce da rade kada nas vide

Stvarno imam dosta ideja sto se tice SAHP-a, ali da budem iskren nemam bas neko veliko iskustvo kao Lider, pa bih prvo da pocnem polako sa tim i da sve ideje koje sam nabrojao da ispunim.


Iskopirao celu prijavu.... A i vidim od silnog iskustva ne zna da ne može sam da menja zakonik
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom