Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,cak sam bio i lider NG dva puta , a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera jedne organizacije!

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo lider iste organizacije i jako mi je prirasla srcu i hteo bi da jos jednom vodim organizaciju kao sto je NG i ispravim prosle greske i samim tim napravim sto bolju zajednicu !

2.5 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju!


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu UAT koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.3 Sto vise treninga da bi ljudima bilo zanimljivo, samim tim ce biti obuceniji i spremni za svaku akciju!











ALEKSA CARTIER
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime u RL NOVAK

2. Vaše godine (OOC) 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h

5. Vaš Diskord NOLE#5936

6. Vaše Ingame ime Novak Ilic

7. Vaš ID 22218



Dodatne Informacije

1. Lider za NG (National Guard)



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na Grand Role Play srpskom serveru jeste bila moja velika zelja za drzavnim organizacijama,moja treca i zadnja drzavna organizacija jeste bila NG (National Guard),
posmatrao sam kako ovaj zadnji lider NG-a vodi i nije mi se bas svidjalo.Mislio sam da bih ja bolje vodio NG i sredjivo probleme.

2.2 Zelim bit lider NG(National Guard) zato sto sam bio u sve drzavne organizacije u to spada LSPD,SAHP,FIB,EMS,GOV,NG i u njima sam bio HIGH RANK,HIGH COMAND,u navedenim organizacijama
posmatrao kako lideri vode te organizaije i dobro im je uspjevalo,a ja umijem dobro da vodim organozacijom,da rukovodim odgovorno njome.

2.3 Zbog mog iskustva za vodjenje organizacijom moci cu da smanjim toksicnost u NG na minimum i svadje medju kolege.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



3.1 Uveo bih da bude regrucacija najmanje 3 puta sedmicno zbog razloga da bih imali clanova da stoje na juznu i sjevernu kapiju da kriminalci nebi krali municiju grada.

3.2 Svako ko dodje na regrutaciju mora znati pravila grada(servera) da nebi dobijali opomene (WARN-ove) na organizaciju da nebi dolazilo do disband-a NG.

3.3 Svako ko bude primljen u NG(Nationalnu Gardu) mora da nauci kodove na bubici(DISCORD-u) da bih se lakse sporazumjevali na radiu.

3.4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima NG-a kako posao treba da se radi.Taj covjek bi bio strucno obucen.

3.5 Korumpiracije biti nece,ko bude korumpiran ja i moj zamjenik ce mo ga uhvatiti nebitno koji renk je bio dobit ce jednu sansu da se popravi tako sto ce biti vojnik regrut,ako ta osoba
idalje bude korumpirana bit ce izbacena iz NG-a i black lista 30 dana za NG.

3.6 Znam dobro da rukovodim sa ovom organizacijum i imam dosta iskusta i zato cu se brinuti da kolege iz LSPD,SAHP,FIB,GOV neostanu bez oruzija i raditi ce mo stalno amon-run-ove.

3.7 Kad kolege iz LSPD,SAHP,FIB,GOV poruce municiju ja i moji ljudi i NG cemo se pripremiti i dostaviti veliku koliinu oruzija.

3.8 Kad bude napad na FZ(vojnu bazu) istog trenutka cemo posvati kolege iz LSPD,SAHP,FIB,GOV da dodju u pomoc da banditi neukradu municiju.

3.9 Niko nece moci da ide na duznost od novih clanova NG dok neprodje test,moj instruktor za obuku i zamjenik im objasne kako se poso radi te tu osobu kojoj se pokazivalo kako se poso radi dovedu meni
na test sta je ta osoba naucila iz te obuke ako sve sto ja budem pitao ta osoba znala proci ce i moci ce da krene sa poslom.


HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE I SRECNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA!!
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-5
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za: NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
  1. Želim biti lider zato što sam 80% svog RP života proveo u state org.
  2. Znam kako se vodi organizacija i zelim da se oprobam i u NG-u.
  3. Želim da NG podignem na skroz novi nivo i da poboljšam ugled organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Moj prvi savjet je taj da organizujem čuvanje kapije gdje bi svi imali svoju smjenu kad bi bili na kapiji i čuvali tako bi svako bio ravnomjerno na kapiji.
  • Glavni kljuc dobrog RP je taj da imam dobar odnos sa ostalim državnim organizacijama što bih i uradio.
  • uveo bih specijalne vojne vježbe kao i vojnu akademiju jer smatram da vojska treba da bude spramna svakog trenutka za bilo koji napad ili akciju.
  • Sproveo bih detaljan lanac komande koji se mora strogo poštovati u suprotnom bi došlo do kazne ili čak BL.
  • Za svaku jedinicu bi postojao vodja (HOD) koji bi bio zaduzen samo za svoj sektor.
  • Novi rankovi koji bi se koristili jer smatram da je vecina rankova nepotrebno su:
  1. Suspend
  2. Vojni regrut
  3. Vojni kadet
  4. Mladji vojnik
  5. Vojnik
  6. Stari vojnik
  7. Vojnik prve postave
  8. Pilot
  9. Kobra
  10. Komandant (HOD)
  11. Poručnik
  12. Kapetan
  13. Major
  14. Pukovnik
  15. Zamjenik Generala
  16. General
  • Želim da promjenim ove rankove iz razloga što je polovina sadašnjih rankova potpuno nepotrebna. Ovako se može voditi lakša evidencija i svi znaju kom sektoru pripadaju.
  • Ammo run bi se radio u dogovoru sa drugim organizacijama koje bi išle kao pratnja NG kamionima.
  • Pri ulasku u organizaciju radilo bi se detaljno ispitivanje pravila.
  • U dogovoru sa GOV/FIB-om bi se sto češće radila unutrašnja kontrola radi smanjenja korupcije.
  • Radio kodovi bi ostali potpuno isti zato što smatram da nema potrebe da se oni mjenjaju.
SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA!!!
STEFAN MICEVIC
 

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Kartel
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozicija lidera Vojske je nesto sto me privlaci vec mesecima, za koju mislim da je najozbiljniji cin na ovom serveru, takodje imam dosta iskustva.
Jako dugo se nalazim u Vojsci pocevsi od regruta pa sve do high commande (Brigadnog Generala i kod Ognjena Pluxury Porucnik)
Izuzetno poznavanje RP i NG pravila!
Sirok krug prijatelja (sa iskustvom) sto znaci ozbiljnost, rad, trud i zalaganje za Nacionalnu Gardu!
Odlicno upoznat sa svim zadacima pocevsi oko baze do svakog cina u vojsci
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim drzavnim organizacija previse MG-a!
Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
Pravio bih aktivne regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane vojnika ( zbog pomoci kolegama iz drugih drzavnih organizacija)
Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
Potencirao bih da svaki primljeni vojnik u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila (G.P 6.15, NLR, PG, MG, ...)
Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
I kao poslednje NG-ov RP bih podigao na novi nivo na koji niko nije!
 

Andrej Wbear

🪄
Server Administrator
Joined
Dec 29, 2021
Messages
524
Informacije

1. Vaše ime u RL: Andrej

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: Andrej Wbear#1349

6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear

7. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Danilo Markovic

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
34
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Kartel
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozicija lidera Vojske je nesto sto me privlaci vec mesecima, za koju mislim da je najozbiljniji cin na ovom serveru, takodje imam dosta iskustva.
Jako dugo se nalazim u Vojsci pocevsi od regruta pa sve do high commande (Brigadnog Generala i kod Ognjena Pluxury Porucnik)
Izuzetno poznavanje RP i NG pravila!
Sirok krug prijatelja (sa iskustvom) sto znaci ozbiljnost, rad, trud i zalaganje za Nacionalnu Gardu!
Odlicno upoznat sa svim zadacima pocevsi oko baze do svakog cina u vojsci
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim drzavnim organizacija previse MG-a!
Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
Pravio bih aktivne regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane vojnika ( zbog pomoci kolegama iz drugih drzavnih organizacija)
Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
Potencirao bih da svaki primljeni vojnik u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila (G.P 6.15, NLR, PG, MG, ...)
Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
I kao poslednje NG-ov RP bih podigao na novi nivo na koji niko nije!
Iskreno za sada najbolja prijava
 

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
 

Brankica

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
9
1.Vase ime u RL:Brankica
2.Vase godine:30
3.Vremenska zona:GMT +1
4.Prosjecna aktivnost na dan:4h-6h
5.Vas discord:brankica#6024
6.Vase InGame ime:Brankica Peskir
7.Vas ID:19900



Dodatne Informacije


1.Lider za:National Guard


2.Zasto zelite postati lider ove organizacije?
Razlog zasto bi pokusala biti Lider ove organizacije je sto se jako dobro snalazim u drzavnim organizacijama.Sa svim bivsim kolega sam ostala u dobrim odnosima sto govori o mome pristupu I ponasanju prema drugima.Trudim se da imam razumevanja I strpljenja prema svima sto je odlicje jednog Lidera.
Od moga dolaska u ovaj grad sam napredovala postepeno.Bila sam I regrut a I komadant Vojne policije u NG,takodje imam stecenog iskustva i u FIB-u,LSPD I GOV.Kao jos jedan razlog zasto bi volila da pokusam biti Lider NG-a je sto sam u istome provela 6mjeseci i slobodno mogu reci da poznajem svaki kutak Vojne baze.


3.Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji
Necu kao dosta njih da kazem NG nije dobar ili do sad se nije pokazao kao dobar.Bilo je tu jako dobrih Lidera,samo eto u zadnje vrijeme NG nije ono sto bi trebao biti.
Najvise bi paznje posvetila roleplay I pokusala da to podignem na neki veci nivo.
Mnogi smatraju da je NG dosadna organizacija pa samim tim u zadnje vrijeme NG i nema Lidera.Pored AR i FZ napada ima dosta nacina kako da vrijeme provedeno u NG-u bude jako zanimljivo.

Pravila se sva moraju znati a ne samo sta je PG ili MG.
Ispitivanje za nove clanove bi bilo teze nego inace jer jako dosta njih misli ako zna pravila da zna I da rp-a sto se pokazalo kao netacno.

Pored svakodnevnih akcija imali bi i svakodnevne vjezbe u saradnji sa ostalim organizacijama

Svaki clan bi dobijao rank up po zaslugama ali isto tako I rank down.
Veci rankovi ce morati da se slusaju jer to su sa razlogom,ali isto tako High Commanda mora da da postovanje I razumjevanje prema nizim cinovima.

Ima tu jos dosta nacina kako da se poboljsa RP ali ovo su par njih.

Hvala na utrosenom vremenu I sretno svima!
 

Mikaly Wilson

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
32
Vaše ima u RL: Daris
Vaše godine: 19
Vremenska zona: GMT+2
Prosečna aktivnost na dan: 5-8h
Vaš discord: Mikally Beast#9888
Vaše ingame ime: Mikaly Beast
Vaš ID: 8686
Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Bio sam lider ove organizacije 2 puta, i znam kako stvari funkcionišu. Ako ja postanem lider ove organizacije prvo što će biti najbitnije je da svaki član ove organizacije bude ozbiljan i mora imati iskustva i znati osnovna pravila NG-a. Pored svega toga ću se potruditi da svaki član bude zadovoljan, takođe će svako ko bude bio u ovu organizaciju lepo komunicirati sa kolegama, a takođe i slušati više činove itd. U organizaciju ću primiti maksimalno 40 članova da ne pravim gužvu i galamu na poslu. Naravno ja kao lider ću se potruditi kao i prošli put da održavam svoju organizaciju što bolje mogu, takođe pored mene će biti i iskusni zamenik koji će rešsavati stvari dok mene nema. To bi bilo u glavnom to što se tiče najbitnijih stvari u poslu.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
Svaki igrač koji uđe u organizaciju će imati obuku. U obuci u glavnom spada:
- Gde se nalazi svaki deo vojne baze;
-Kako vezati i ubaciti u vozilo;
-Kako pretraživati vozilo i lice;
-Gde obući uniformu;
-Jačina;
-Hrabrost.
Ako bude neka nezgoda u organizaciji potrudit ćemo se da sve rešimo na najbolji mogući način. Naravno pored svega IC mora biti obrađen bez narušavanja RP-a.
Rankovi
30 - General
29 - Zamenik Generala
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Instruktor za Obuke
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend
RADIO KODOVI
10-1: Sve jedinice se vraćaju u barake
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pričom na radio
10-4: Primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava u blizini
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblačenje specijalne uniforme
10-20: Kaži lokaciju
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: pad igre
Kod B: Zaustavlja se RP, situacija Admina je u toku
HVALA NA IZDVOJENOM VREMENU ZA CITANJE MOJE PRIJAVE
Srecno Ostalim Kandidatima !!
 

asfsa

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
212
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola Delic
2. Vaše godine za 2 meseca 17
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Minimum 2h max 2p0
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG[National Guard]
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Smatram da imam mnogo iskustva sa ovom organizacijom i voleo bih da vodim i upoznajem nove ljude koji nikada nisu bili u ovoj Organizaci . Da ispravim greske proslih lidera ive Organizacije. Pre svega da dam novim ljudima sansu da se pokazu u ovoj organizaciji i da steknu nove prijatelje i kolege.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Svako od mojih zaposlenih bi imao pravo da svoju rec i mislejnje . Svaki HC (High Command) ne sme da previse opterecava nizi cin . Svi smemo da de zezamo ali kada se radi akcija radi se nema zezanja. Kada se zezamo nema previse psovanja a posebno spominjanja roditelja ili blize porodice.



Cinovi (rank)
30. General(ja)
29. Zamenik Generala(Luka Belinda, Mare Zone)
28. Asistent Zamenika(Stefan Sacmara, x i y)
27. Direktor Kobri(xxx)(HC)
26. Direktor vojne policije(xxx)(HC)
25.Zamenik direktora kobri
24. Zamenik direktora vojne policije
23. Kobra vojnik III
22. Kobra vojnik II
21. Kobra vojnik I
20.Vojni policajac III
19. Vojni policajac II
18. Vojni policajac I
17. Kobra na obuci
16. Vojni policajac na obuci
15. Pilot vise klase
14. Pilot srednje klase
13. Pilot nize klase
12. Pilot na obuci
11. Glavni cuvar kapije
10. Cuvar kapije junior
9. Cuvar kapije na obuci
8. Vojnik na obuci III
7. Vojnik na obuci II
6. Vojnik na obuci I
5. Vojnik Na obuci
4. Suspenzija 4 dana
3. Suspenzija 3 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija

Radio kodovi

10-1: Svi Linija imamo akciju/satanak
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pričom na radio
10-4: Primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava upucena u mene/gradjanina

10-20: Kaži lokaciju


10-99: Situacija završena
Kod A: pad igre
Kod B: Zaustavlja se RP, situacija Admina je u toku
 
Last edited:

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio DeLaMandela

7. Vaš ID: 3090

1. Lider za... NG ( National Guard )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Bio sam u ng-u dugo vremena i identificirao sam mnoge nedostatke u sustavu ng-a poput načina na koji funkcionira,
kako se biraju komandiri odjela, odnosa ng-a s drugim organizacijama.. itd.

2.2 Uvjeren sam u sebe da ću to popraviti svojim iskustvom i biti od koristi.
Pobrinut ću se da nitko ne sumnja u moje vodstvo.

2.3 U prethodnim mandatima nije sve bilo tako savršeno, bilo je dobro ali ne i najbolje,
dati ću 100% od sebe da ubuduće sve bude savršeno…


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


3.1 Pobrinut ću se da imamo redovite treninge bez obzira na cin ili odjel.
Svima su dodijeljeni činovi koje zaslužuju i pobrinite se da nema nesporazuma i kontroverznosti među vojnicima.

3.2 Bez ikakvih problema osigurati zalihe streljiva svim organizacijama kad god to zatraže, podržati ih u svim globalnim misijama itd.
Također imati redovite interakcije s vođama drugih legalnih organizacija ako je potrebno.
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h+
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Rico Campbell
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zato sto sam bio dugo u NG kako HC.
Posle mnogo komandovanje rekli su mi da sam dovoljno zdrel da vodim NG.
Kako organizacija mnogo je volim i ocu da postanem lider i da se resi sve sa NG da se vrati staro komandovanje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Uvecu nove rankove.
Uvecu nove uniforme.
Upravicu NG I ponovo vracanje u formu.
Imacemo redovni treninzi.
Imacemo radno vreme od 12:00 do 22:00 i u 23:20 cemo raditi samo za podmornica.
Ammo run bi bio aktivno i ce da nosimo municiju na nase kolege uvjek.
Smenicu kodove naprimer 10-1 ce biti u postrojka 10-2 negativno 10-3 prestani sa nepotrebe price 10-4 pozitivno 10-5 ponovite posledni prenos 10-6 zanemarite 10-7 pauza 10-10 pucanje 10-20 lokacija 10-99 Kraj situacije Status 1 prijava smene Status 2 odjava smene.

Srecno zelim svima :)

 
Last edited:

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: VoViX#6521
6. Vaše Ingame ime: Henry Laat
7. Vaš ID: 7996

Dodatne Informacije

1. Lider za...
NG ( National Guard )
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Zeleo bih biti lider ove organizacije iz razloga sto zelim promeniti RP nivo u organizaciji.

2.2 Bio sam u NG kao HighCommand ( 28. Major ) i mislim da imam iskustva u vodjenju organizacije i ljudstva

2.3 Takodje sam iskusio ostale organizacije kao sto su
LSPD, SAHP, GOV, EMS, FIB. u njima sam takodje drzao HighRank.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Za razliku od ostalih NG lidera, uveo bih vozila koja imaju veze sa vojskom i time bih poboljsao RP. Pre su bili Bugatti Veyron i Bugatti Bolide koji nemaju veze sa vojskom...

Svako ko bude radio preko vremena dobice bonus od 10k.

Svako ko ode sa kapije bez da dodje zamena, instant kick, znam iz iskustva se desavalo da neki ljudi samo tako odu. Na taj nacin curatori ne moraju da se mesaju u nasu neaktivnost nego cemo to IC resavati.

Izmenio bih rankove i radicemo treninge i testirali nova vozila kako bi se RP u NG-u mogao podici na novi nivo, koliko god da je to "nemoguce"

Novi rankovi:

HC | 30. General ( Henry Laat )
HC | 29. Zamenik Generala ( Scarlet Dashwood, Teo Cvetkovic )
HC | 28. Pukovnik ( Diego Kosta )
HC | 27. Major ( Nizzy Tate )
HC | 26. Vodja Kobri
( Ivan Dart )
HC | 25. Nacelnik VP ( John Dinar )
24. Porucnik
23. Potporucnik
22. Supervizor Kobri
21. Supervizor VP
20. Vodja Air Support
19. Admiral
18. Kobra III
17. Kobra II
16. Kobra I
15. Regrut kobre
14. VP III
13. VP II
12. VP I
11. Regrut VP
10. Air-Support II
9. Air-Support I
8. Stariji Vojnik
7. Vojnik
6. Mladji Vojnik
5. Vojnik-Regrut
4. Vojnik-Obuka
3. Suspend ( 1 dan )
2. Suspend ( 3 dana )
1. Suspend ( 5 dana )

Svaki vodja jedinice ce pratiti samo tu jedinicu koju vode, ukoliko se neko bude mesao u posao drugog dobija suspend, dani zavise od situacije.

Kodovi ostaju isti kao za sve drzavne organizacije da bi se svi sporazumeli


Radio kodovi:

10-1: Svi Linija ispred baraka
10-2: Negativno
10-3: Tišina na radio
10-4: Primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-20: Vaša lokacija
10-99: Situacija završena

Hvala na čitanju moje prijave !

 
Last edited:

Balsa1021231

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: VoViX#6521
6. Vaše Ingame ime: Henry Laat
7. Vaš ID: 7996

Dodatne Informacije

1. Lider za...
NG ( National Guard )
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Zeleo bih biti lider ove organizacije iz razloga sto zelim promeniti RP nivo u organizaciji.

2.2 Bio sam u NG kao HighCommand ( 28. Major ) i mislim da imam iskustva u vodjenju organizacije i ljudstva

2.3 Takodje sam iskusio ostale organizacije kao sto su
LSPD, SAHP, GOV, EMS, FIB. u njima sam takodje drzao HighRank.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Za razliku od ostalih NG lidera, uveo bih vozila koja imaju veze sa vojskom i time bih poboljsao RP. Pre su bili Bugatti Veyron i Bugatti Bolide koji nemaju veze sa vojskom...

Svako ko bude radio preko vremena dobice bonus od 10k.

Svako ko ode sa kapije bez da dodje zamena, instant kick, znam iz iskustva se desavalo da neki ljudi samo tako odu
Izmenio bih rankove i radicemo treninge i testirali nova vozila kako bih se RP u NG-u mogao podici na novi nivo, koliko god da je to "nemoguce"

Novi rankovi:

30. General
29. Zamenik Generala
28. Pukovnik
27. Major
26. Vodja Kobri
25. Nacelnik VP
24. Porucnik
23. Potporucnik
22. Supervizor Kobri
21. Supervizor VP
20. Vodja Air Support
19. Admiral
18. Kobra III
17. Kobra II
16. Kobra I
15. Regrut kobre
14. VP III
13. VP II
12. VP I
11. Regrut VP
10. Air-Support II
9. Air-Support I
8. Stariji Vojnik
7. Vojnik
6. Mladji Vojnik
5. Vojnik-Regrut
4. Vojnik-Obuka
3. Suspend ( 1 dan )
2. Suspend ( 2 dana )
1. Suspend ( 3 dana )

Svaki vodja jedinice ce pratiti samo tu jedinicu koju vode, ukoliko se neko bude mesao u posao drugog dobija suspend, dani zavise od situacije.

Kodovi ostaju isti kao za sve drzavne organizacije da bi se svi sporazumeli


Radio kodovi:

10-1: Svi Linija ispred baraka
10-2: Negativno
10-3: Tišina na radio
10-4: Primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-20: Vaša lokacija
10-99: Situacija završena

Hvala na čitanju moje prijave !

 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Ballas Ganga
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Noksara Reyli | 4738 | n6#6666

Vajo Djinajlu | 1015 | mateo#2725

Richard Darkin | 18787 | Dartonix#0001


Razgovor će biti održan 26.10.2022 od 22:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-11h
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#0001
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 28197

Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Jako sam vezana osoba za NG zato sto imam jako puno vremena provedenog u NG-u. Naucio sam svaki delic organizacije i znam kako i sta funkcionise. Takodje jako dobro znam kako treba saradjivati izmedju drzavnih organizacija.

- Naravno za vreme provedeno u ovoj organizaciji bio sam visoka komanda te sada znam kako rukovati rankovima, znam da vrsim regrutacije i najbitnije od svega jeste da sam posten prema svakom cinu. Rank je za mene broj na papiru!

- Mislim za sebe da cu se snaci u ulozi lidera vojske posto sam tu jako dugo vremena proveo kao Visoka Komanda.

- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da budem sa ljudima kojima sam komandovao, naravno i svi ostali gradjani LS-a su dobro dosli!


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.

- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji.

- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina.

- Svaki dobar potez vojnika ce biti nagradjen sa aktivnim bonusima.

- Aktivne Regrutacije.

- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.



-Rankovi u NG


Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekine sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi posljednji prijenos


10-6 – Zanemarite posljednji prijenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene


Kod 3 : Situacija pod kontrolu


Kod 4 : Teroristički napad


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Specijalne Jedinice u NG :


Specijalna jedinica Kobre
– Njihova dužnost pomoći drugim državnim organizacijama oko talačke situacije i patrola izvan i unutar Vojne Baze.


Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper , Bullpup rifle i mogu koristiti isto ostala oružja osim mitroljeza





Specijalna jedinica Piloti – Njihova dužnost je patrola iz zraka i pranja osumnjičenih koji su upali u bazu i govoriti na radio di se nalazi osumnjičeni i pratnja iz zraka konvoj za AMMORAN .


Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .





Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražit pripadnika nacionalne guarda i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automacki taj član je izbačen .


Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .
 

Toni Paljevic

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
6
Vaše ime u RL: Omer
2. Vaše godine:35
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord:Toni Xoni#2573
6. Vaše Ingame ime:Toni Paljevic
7. Vaš ID: 8691
Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama.Bio sam 2 put u NG kao general i znam kako stvari funkcijonisu.Clanovi moje organizacije ce biti ozbiljni,lepo komunicirati sa visim cinom,lepo komunicirati sa kolegama ostalih drzavnih organizacija.Imam nameru biti strog prema clanovima ako se budu zezali i ne budu slusali vise cinove.Drzao sam organizaciju 4 mjeseca,dugo smo je imali zato sto se nisam zamarao sa clanovima koji ne znaju osnovna pravila NG-A.
Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.


Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
moj savjet za poboljsanje RolePlay maximalno bi se pazilo koga se prima u organizaciju kako bih organizacija ostala duza bolja i veca.
svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Zelim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narusavanja karaktera.
Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Rankovi

30 - General
29 - Zamenik Generala
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Instruktor za Obuke
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

RADIO KODOVI

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u barake
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa duznosti
10-8: prijava na duznost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila


HVALA NA IZDVOJENOM VREMENU ZA CITANJE MOJE PRIJAVE
Srecno Ostalim Kandidatima !!
 

filip starcevic

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
24
Vidise da si kopito cijelu prijavu od drugija nisi se mogo poludit napisat svoju prijavu obratite pažnju admini lik je iskopiro prijavu od lika
 
Last edited:

Vito Obama

Player
Player
Joined
Oct 6, 2022
Messages
26
1. Vaše ime u RL: Vito
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT 6+
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8H
5.Vaš diskord: vitex5#7961
6. Vaše Ingame ime: Mile Milenovic
7. Vaš ID: 26578

Dodatne Informacije
1. Lider za NG

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

Imam dosta iskustva sa rp-om bio sam član NG i LSPD.
Imao sam dosta iskustva u NG-u.
Mnogo sam aktivan.
Imam iskusva u državnim org.
Znam sva rp pravila.
Uvijek se dobro odnosim prema kolegama.
Imam strpljenja saslušat svakoga.
Imam oko 8 meseci iskutva na serveru.
Znam dobro kontrolirat velik broj ljudi.
Trudio bi se imati najjaču organizaciju.
Poboljsao bih RP u organizaciji.

RANKOVI:


30- general
29- zamjenik generala
28-pomoćnik generala
27- pomoćnik zamjenika generala
26- major
25-pomoćnik majora
24 vođa vrhovne komande
23- 3. klasa vrhovne komande
22- 2. klasa vrhovne komande
21- 1. klasa vrhovne komande
20- Vođa specijalne jedinice
19- pomoćnik vođe specijalne jedinice
18- specijalna jedinica 3 klase
17-specijalna jedinica 2 klase
16-specijalna jedinica
15- komandat
14- pomoćnik komandata
13- vojnik komandat
12- poćetni komandat vojnika
11- kobra specijalac
10- specijalni vojnik
9- vojnik specijalac
8- stari vojnik
7- rezerva starih vojnika
6- vojnik 3
5- vojnik 2
4- vojnik 1
3-vojnk početnik
2- vojnik regrut
1- suspenzija





RADIO KODOVI

10-1: smenski sastanak (svi dolaze u bazu redaju se u liniju)
10-2: Negativno
10-3: potrebna maksimalna ozbiljnost
10-4: potvrđeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa duznosti
10-8: prijava na duznost
10-9: pljačka
10-10: prekršaji zakona i ometanje javnog mira
10-11: imamo osumjičenog
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: ((svi dolazite))
Kod B: ((Pauzirano RP, situjacija))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: odmaknite sve civile
Kod 3: potrebno pojačanje
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: napad
Kod 6: Sumnjivac u begu
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom