Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14

Grand Role Play | Forum

GRS RS | Govenment


Player
Saturday at 10:38 PM
1. Vaše ime u RL: Milos

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h

5. Vaš Diskord:Milos Borisavljevic#5788

6. Vaše Ingame ime: Milos Borisavljevic

7. Vaš: ID 720

Dodatne Informacije
1. Lider za...GRP RS | Government

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zelim da budem lider Vlade zato sto znam kako to vec sve ide.Bio sam jednom u vladi dve nedelje kancelar ,bio sam naravno jos u dosta organizacija kao sto je policija ii naravno to su bile cak i neke bande.Na ovom serveru igram od kad se otvorio i sve znam kako funkcionise,pricao sam sa proslim gradonacelnikom i on mi je ispricao sta sve radi za vladu ali nazalost i nije bio bas aktivan na serveru verovatno je i zbog toga vlada zatvorena nisam bio bas upucen.Naravno znam kako saslusati osobu neki i znam sve rankove tamo koje su bile do cuvara zatvora,tajnog agenta sve do kancelara juniora i seniora.Igrao sam samp jako dugo imam 1600 sati na sampu i tu znam isto sve ali to je sasvim neka druga stvar.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Svake nedelje ce biti primanje novih clanova to ce biti postavljeno na discordu i na forumu obavestenje,organizovanost imam naravno dosta ozbiljnih ljudi koji bi radili i koji su 24 sata aktivni na serveru ii postavicu na forumu sve za rankove kako trebaju da se oblace i recenice za kancelare koje trebaju da govore kada prodaju licencu za porodicu ili za vatreno oruzije.
 

Adriano

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Adriano

2. Vaše godine
-26

3. Vremenska zona
-GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan
- od 5 do 10 sati (zavisi do obaveza u RL)

5. Vaš Diskord
- FriK 13#2754

6. Vaše Ingame ime
- Dimitrij Djingos

7. Vaš ID
- 1213

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Vjerujem da bi bio vrlo dobar lider zato što sam shvatio da dosta ljudi me poštuje i sluša moje savjete u Rp, imam veliki krug ljudi od njih mogu izdvojiti njih desetak ozbiljnijih koji bi učinili sve za mene, naravno kao i ja za njih. Aktivnost na serveru mislim da je zadovoljavajuća, a kad mene nema dva dečka od 22 godine i 18 godina su uvijek tu, ozbiljnost i međusobno poštenje nam je na prvom mjestu. Imam malog iskustva sa liderstvom ali želim i mogu to pretvoriti u veliko iskustvo i pokazati kroz vrijeme da moji ljudi sa mnom mogu biti najjači i najmoćniji !
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Svakodnevno druženje sa članovima organizacije, 3 sastanka tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje na jednom od tih gubi razinu ili bude izbačen.
- Za napredak potrebna aktivnost prije svega, kao drugo korist, organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje.
- U organizaciji ne smije biti mlađih od 16 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije.
- Svaki primljen član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
- Svaki član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno od kojih bar trećinu vremena za rad u organizaciji i sudjelovanje na eventima.

P.S.
- Pripremite se, dolaze Crveni Vragovi 👹
 

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
Informacije
1. Vaše ime u RL: Daris
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 9 sati
5. Vaš Diskord Alci#9009
6. Vaše Ingame ime Alci Joestar
7. Vaš ID 1143

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo - Roleplay igram vec oko 7-8 godina. Poceo sam igranjem na sampu gde sam prvi put poceo da se upoznajem sa roleplayem, cilj mi je uvek bio isti a to je da postanem lider neke organizacije jer sam voleo da se bavim tako necim. Posle sampa presao sam na five m tamo sam prvi put i uspeo ispuniti cilj gde sam postao lider na nekom starom serveru, to mi se je mnogo svidelo i posle toga sam mnogo zavoleo da budem lider trenutni cilj mi je da postanem lider neke mafije.

2.Ozbiljnost - Potrudit cu se da svi clanovi moje organizacije budu ozbiljni jer ne zelim da moja organizacija strada zbog pojedinaca i svi ljudi koji dobiju zasluzene rankove zbog njih dobiju otkaz. Za ispitivanje bice potrebno znati pravila servera jer naravno nisam zeljan clanova vec sam zeljan dobrog rp-a.

3.Clanovi - Sto se tice clanova za organizaciju vec imam par mojih clanova, jer sam vlasnik porodice u kojoj su uglavnom ozbiljni ljudi iznad 20 godina koji umeju roleplayat i znaju pravila tako da cu odma imat normalne clanove za koje necu morat da brinem. Tu su oko 15 njih i sve cu ih zaposlit ako budem postao lider, za posao u organizaciji ce trebat Level 15 kao i minimalno 17 godina.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moj savet je da se ne primaju bilo kakvi clanovi u organizacije vec samo 16+ jer klinci ne znaju dobro roleplay i desava se stalno da bas zbog tih klinaca strada cela organizacija i da svako morat slusat veci cin iznad da svi budu organizovani jer kad bi svi slusali sefa niko ne bi imao warn.
 

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutna aktivnost je preko 10h.
5. Vaš Diskord Z e l l#5511
6. Vaše Ingame ime: Lukas Delgado
7. Vaš ID: 3538

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- 1) Pre svega, bicu potpuno iskren, sa Grand RP serverom sam se susreo prvi put pre mesec dana i od tada sam jako puno naucio o samoj skripti i nacinu kako ista funkcionise. Od samog mog dolaska u grad Bloodsi su bili u senci svih ostalih bandi i do sada nisu nista znacajno pokazali u gradu i ja to licno zelim da promenim, zelim da Bloodsi budu jedna od najjacih i najorganizovanijih bandi u gradu. Za mene licno ce ovo biti jedan veliki izazov da podignem organizaciju na noge i da se pre svega svi dobro zabavimo i da bar delimicno napravimo neku RP pricu koja nece da se svodi samo na pucanje.


- 2) Bio sam zamenik Generala u NG-u i odlicno znam sta jedan lider treba da radi i na sta treba da se fokusira, pre svega, zelim da napomenem da mi nije bitan kvantitet vec kvalitet, umem da procenim ljude i njihovu IC pricu kao i razlog zasto zele da postanu deo neke organizacije. Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, kada sebi zacrtam cilj trudim se maksimalno da taj isti cilj i ostvarim, umem da procenim ljude, popricam sa svima, iznesem svoje misljenje na normalan i kulturan nacin bez buke i dreke, saslusam druge i na kraju donesem najbolje resenje tako da svi budu zadovoljni istim.

- 3) Turf team je vec spreman ukoliko dobijem sansu da vodim Bloodse, to su momci sa iskustvom koji znaju pravila i obecavam jaku konkurenciju i dobru zabavu ostalim bandama na Turfovima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Glavni i najvazniji savet je da se selektivno biraju ljudi, da se posveti svakom dovoljno vremena prilikom primanja u Bandu i da se sa potencijalnim clanovima Bande poprica o svemu u smislu da se ispitaju detaljno zasto zele da budu clan iste i kako bi oni doprineli i najbitnija stvar da se utvrdi da znaju sta smeju a sta ne. Moje neko razmisljanje je takvo da smatram da je najveci problem svih bandi to sto se ne posvecuje dovoljno vremena prilikom regrutovanja i da se vrlo cesto pitaju one 2 stavke za HQ pucanje i za robanje ljudi a to kandidati nauce kao papagaji i svi ponavljaju isto. Ja licno bih drugacije pristupio tom problemu i samoj selekciji clanova i da se vise baci fokus na RP razlog zasto neko zeli da bude clan bande. Kada se napravi podloga i sklopi ozbiljan tim ljudi koji znaju sta rade i kako treba da se vodi jedna organizacija onda i svaki clan koji udje ne moze da vidi los primer ponasanja od tih ljudi koji su vec unutar organizacije samim tim se smanjuje sansa za krsenje pravila i povecava se kvalitet organizacije i potencijal za RP.
 

Rijad

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
29
Player
Saturday at 10:38 PM
1. Vaše ime u RL: Rijad

2. Vaše godine: 22

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h

5. Vaš Diskord: Lil_Panda#7375

6. Vaše Ingame ime: Jack Carter

7. Vaš: ID6187

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.Zelim da vodim ovu bandu jer to najbolje znam da vodim takodjer sam i prije ovog servera tacnije u drugim serverim sam vodio bande rpali smo bande kako treba i kako se banda trebarpati nije cilj samo ici pljackati narod radnje i slicno cesto smo po gradu nas 20 sa bmx prolazili pravili probleme policiji i ostalim gradjanima za to koristili smo palice to bih bio prvi od razloga 2. razlog jeste taj da poboljsam rp bandi na serveru ofromio bih dobru i aktivnu ekipu koja bih radila sve ono sto im se zada danas imali bih svaki dan nesto drugo da rade i bilo bih napravljen redosljed njihovih poslova po satima i minutama takodjer isli bih na evente iskljucivo kad nas ima preko 10 i dokazivali blodse u najboljem i najjacem svjetlu 3. razlog je taj jer sve bande se udruzuju i zajedno rade te suradjuju mi bih suradjivali mozda sa jednom bandom i to je to pratili bih svoj put i gledali svoja posla radije bih zaposlio vise ljudi u organizaciju nego trazio bilo kakv pomoc od drugih bandi koji su sama konkurencija u gradu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. jednostavno smanjiti pljacke ubaciti tu car rp-a vozati bmx po hudu slusali bih stran muziku rep vozali bih lowridere i slicno isli bih sa bmx na parkove za bicikla zezali se stvarali rp pricu kao ovu recimo


CIVWRhI.png






019DXGp.png
 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
226
Informacije
1. Vaše ime u RL
Adrian
2. Vaše godine
17
3. Vremenska zona
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan
6-7 sati
5. Vaš Diskord
Adrian Haze#9322
6. Vaše Ingame ime
Adriana Haze
7. Vaš ID
166
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.A evo kao prvo htio bih biti lider i vidjeti kako je to voditi organizaciju posto mislim da bih mogao biti lider i imam iskustva na Grand RP jer igram vec nekih 6 mjeseci. Dosta iskustva imam i iz ostalih roleplay servera: fivem, samp... Znam jako puno pravila i imam iskustva u rp situacijama. Svakako znam da resim IC probleme i nedoumice kod igraca.
2.Smatram da bih mogao dobro voditi organizaciju zbog toga jer sam u dosta organizacija bio high rank. Imam i ljude koji znaju igrat i koji bi mogli biti turf team.
3. Sa svojim leadershipom htio bi nauciti novije igrace kako je to postati pravi bandit i pomoci im nauciti igrati na grandu. Da ne krse pravila nego da znaju kako se treba rpat. Rado bih htio postati lider i stvoriti najjacu bandu u ovom gradu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organiza
Naravno odabrati ljude koji imaju dosta iskustva u rp i koji su vec dugo upoznati sa time kako ovaj server funkcionira. takodjer bi napravio tim ljudi koji znaju jako dobro pravila i zaduzio ih da treniraju nove igrace i nauce ih pravila. Uveo bi redovite treninge svaki dan, npr kako pravilno robati, sta raditi u situaciji sa taocima itd.. Takodjer uvesti neke mini evente i zurke sa ostalim bandama.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
1.Mladjo
2. 19
3. GMT+2
4.Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Djomlica#7959
6.Sal Magluta
7. 114

Dodatne informacije
1. Lider za Bloods
2. Zelim biti lider bloods-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 4 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
3. Primjetio sam da niko ne radi napad na Ammo run, ja bih se potrudio da to radim. Napravio bih Rp gdje kidnapujem ljude iz legalnih organizacija i pordajem ih drugim gangovima.
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Lock!

Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Bloods Gang.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:



Jack Carter - Lil_Panda#7375
Lukas Delgado - Z e l l#5511
Dimitrij Djingos - FriK 13#2754

Razgovor će biti održan večeras 18.11 u 22:00


Hvala ostalima na odzivu, i srećno u drugim prijavama u budućnosti.
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
291
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6/7h
5. Vaš Diskord: Vuksa#2887
6. Vaše Ingame ime: Brad Nozick
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Vec sam bio u SAHPu pre disbanda organizacije, znam pravila sahpa, imam dosta poboljsanja na umu u vezi SAHPa
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Nove uniforme za akcije koje ce svi nositi na akcijama, nova auta za organizaciju, revolveri u sefu, vise rpa i koriscenja me i do u situacijama
 
Last edited:

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
1. Vaše ime u RL: Nikola Petrovic
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6h+
5. Vaš Diskord: Nikola#4962
6. Vaše Ingame ime: Nikolaaa Petrovic
7. Vaš ID: 4305

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Smatram za sebe da posedujem sve potrebne veštine i znanja koja su značajna za dobrog lidera SAHP-a , jer sam u organizaciji od samog njenog formiranja i bio sam jedan od viših činova.

Drugi razlog: Mogu biti aktivan svakog dana i ispratiti sva dešavanja u organizaciji.

Treci razlog: Imam puno ideja o tome šta bi moglo da se izmeni kako bi se značajno poboljšao rad organizacije i kroz svoj prethodni rad sam video kakve greške su bile pravljene i šta je nedostajalo da bi organizacija bila uspešna.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uveo bih:
1) SWAT Team
2) Off- road Team
3) Traffic Stop Team
4) Air Support Team
5) Doveo bih ljude koji su prethodno radili u SAHP-u i oformirao bih odmah prijem novih članova i akademiju

Naravno, bilo bi tu još mnogo novina i poboljšanja koje bih vremenom uvodio.
 
Last edited:

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prva stvar: Organizacija SAHP sama po sebi ima mnogo mogucnosti, drzi najveci deo Los Santos-a, samim tim otvara velika vrata sto se tice poboljsanja roleplay na serveru, sto je i najbitnije, i samim tim uciniti bolji roleplay drugim igracima.

2. Druga stvar: Ja kao ja mislim da imam tu mogucnost, i sposobnost da vodim SAHP, bio sam u toj organizaciji pre rasformljavanja znam tacno sta se radi i kako se radi.

3. Treca stvar: Napravio bih dosta novih stvari, promena, s ozbirom u gore navedenom da sam bio u ogranizaciji, napravio bih biroe, svaki bi se bavio nekim razlicitim poslovima, na primer SWAT team SAHP-a, koji bi bio prvi na stubu odbrane gradjana, AIR Support, koji bi izvestavao i davao update iz vazduha, Pregovaracki tim, koji bi bio glavni tim za pregovaranje na nasoj teritoriji posle FIB-a, to su samo neke stvari sta bi bilo i kako bi bilo.

4. Cetvrta stvar: Kao poslednju stvar bi naveo da imam ljude koje bi u startu mogao da ubacim i da zajedno vodimo vrhovnu komandu i da dovedemo u red organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vizija izgleda ovako:

1. Prvo sto ce se uvesti i biti ustanovljeno na pocetku jesu, divizije ili ti biroi, a neki od su,
1. SWAT Team (zaduzenje glavno jeste da budu prva linija odbrane gradjanima Los Santos-a)
2. Air Support Team (zaduzenje glavno ce im biti da obilaze neprohodne terene, da daju instrukcije kopnenim jedinicama jer imaju bolju vidljivost iz vazduha)
3. Traffic Stop Team (jedinica koja ce biti zaduzena za legitimaciju i pregled gradjana na kopnenom delu, ova jedinica ce imati posebne namene nece se koristiti u svakom trenutku)
4. Off-Road Team (off road tim ce se baviti obilazenjem terena koji nije namenjen za traffic stop team, to jest ici ce off road vozilima da ispituju neprohodne puteve uz pomoc Air Support Tima.

2. Druga stvar jeste ta da ce biti momentalno oformljena Akademija za sve nove Deputy Sheriffe, da im se objasni kako i na koji nacin SAHP funkcionise, od postavljanja barikada, pretresa, hapsenja lica, kada im je dozvoljeno da pretresaju kada ne, sve ce to proci kroz akademiju.

3. Treca stvar jeste da se poveca mogucnost rada serifa, tacnije da im se poveca spektar dejstvovanja, da mogu vise stvari da rade, to jest handbook da im se poveca.

4. Cetvrta stvar je ta da ce morati da popunjavaju raznorazne izvestaje, kao sto su morali i do sada(hapsenja,kazne,zaplene).

5. Peta stvar koja jeste glavna, i sa kojom smo imali problem je ta da se poveca spektar vozila, to jest da dobijemo nova brza vozila kao sto imaju FIB i LSPD, samim tim i stabilnija, uniforma takodje da se poveca obim iste, radio bih na tome da se to poboljsa.

6. Sesta stvar jeste da bih organizovao treninge za sve nase jedinice u saradnji sa NG-om, da se to desava u njihovoj bazi ili negde u blizini, takodje treninge za Air Support jedinice koje ce biti obavezne, takodje treninge pucanja i vladanja vatrenim oruzjem.

7. Sedma stvar jeste da bih masovno aktivirao patroliranje na putevima i povecanje saradnje sa LSPD/FIB, kako bi ocistili grad od kriminala.

Ovo su neke stvari i novine koje treba promeniti/ubaciti, bice tu jos stvari da ne otkrivam sve, ako prodjem sve ce se videti na delu.
 

filip sakic

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL:Filip
2. Vaše Godine :18
3. Vremenska zona :GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan :3h dok ne rijesimfaks
5. Vaš Diskord :filip#5265
6. Vaše Ingame ime :Filip Sakic
7. Vaš ID:3833

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem);Prvi razlog smatram se strucan i kompetentan u ovom poslu. Drugi razlog za tu poziciju imam veliko radno iskustvo na pozicijama rukovodeci mjesta i odgovora.Trece zato sto imam odgovarajucu strucnu spremu za poziciju koju se prijavljujem.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Izvrsiti analizu rada policijske postave,uociti poteskoce i propuste u radu te iste nastojati otkoloniti ali planski.izvrsiti pregled vozila i oruzja da ne bude manjka.

Select for moderation
 

FRENKLiN

RTX 3060 12 GB
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL: Armin
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 24h
5. Vaš Diskord: FRENKLiN#0098
6. Vaše Ingame ime: Frenks Johnson
7. Vaš ID: 7949

Dodatne Informacije
1. Lider SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Htjeo bih postati lider ove organizacije kako bi mogao da poboljsam roleplay ove organizacije i kako bi moglo nesto odlicno da se osnuje na Grand Serveru , Imam jako dosta iskustva u vodenju organizacija i dosta dosta iskustva oko leadership , Poznajem pravila i postujem in niti jednom nisam bio kaznjavan. Ja sam Arma 3 igrac imam svoj unit od 800 ljudi koje vodim na razne misije znam kako sve funkcionise i kako bi se ljudi raspodjelili u SAHP.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Roleplay bi bio poboljsan na takav nacin da bi se oformile specijalna jedinica , jedinica za pregovaranje , patrolne jedinice , i terroristicka jedinica , osobe koje bi bile odabrane da vode svoje ljude za svako prekrseno pravilo u organizaciji ako bi vodio dobili bi automatski kick iz organizacije jer meni nije do NON RPa. Bilo bi dosta ljudi rasporedjeno na svoja mjesta.
 

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Lock!

Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera SAHPA
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:



Frenks Johnson -FRENKLiN#0098
Reynold Costello -Jovan#8181
Nikolaaa Petrovic - Nikola#4962

Razgovor će biti održan večeras 24.11 u 19:00 ( Ukoliko vam ne odgovara termin , javite mi se privatno na discordu dogovoricemo se ) LukaS#9298


Hvala ostalima na odzivu, i srećno u drugim prijavama u budućnosti.
 

Jon Bellion

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
52
1. Vaše ime u RL --- Ivan
2. Vaše godine --- 18
3. Vremenska zona --- GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan --- 5-8 sati
5. Vaš Diskord --- BruC #1338
6. Vaše Ingame ime --- Jon Bellion
7. Vaš ID --- 27


Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB | Federal Investigation Bureau

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

- Na Grandu sam vec 8+ mjeseci i sve sta sam bio su Legalne organizacije. Od mojeg proslog iskustva ( Bio sam u LSPDu 4 mjeseci ( presao 3 lidera organizacije, dosao do Major Patrole ) i FIB 3 mjeseci ( bio sam kod 4 razlicita direktora organizacije i idalje sam u FIBu na Eng1 serveru ( HOD Specijalnih Jedinica )) Znam sva pravila servera i kroz moje iskustvo, vjerujem da sam spreman voditi organizaciju. Bio sam preko 250 pljacki i eventa na drugom serveru. Samim time, znam kako pravilo RPat i stvarno bih volio to prosiriti na druge servere.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

RP je na prvom mjestu. FIB je organizacija koja bi trebala biti primjer drugima.

Kako bi usli ljudi u organizaciju, trebaju znati sva pravila servera ( 5 godina u gradu minimum i 7 dana iskustva iz ostalih legalnih organizacija )

Poboljšao bih odnose sa drugim legalnim organizacijama tako da bi odrzavali sastanke i imali organizirane treninge sih Specijalnih Jedinica u organizacijama...
 
Last edited:

NeLe

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL - Nemanja
2. Vaše godine - 26
3. Vremenska zona - BGD
4. Prosječna aktivnost na dan - 12h
5. Vaš Diskord - NeLe#0008
6. Vaše Ingame ime - Nele Revolucionar
7. Vaš ID - 341

Dodatne Informacije
1. Lider za... - FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Nele Revolucionar je osoba koja je od osnovnog obrazovanja usmeren ka Drzavnom poslu. Otac visoki oficir Drzavne bezbednosti , majka profesorica na pravnom fakultetu, kucni odgoj je bio strog i usmeren. Nakon osnovnog obrazovanja upisuje PD akademiju i zavrsava kao prvi u klasi. Usmeravan kroz sluzbovanje LSPD , Sheriffe i na kraju FIB. Visoko rangirani oficir koji je kroz godine sluzbe stekao iskustvo,reputaciju,integritet i autoritet. Osoba koja je jako stroga ali pravedna, koja drzi do sebe, i stavlja se na raspolaganje Drzavi. Dokazan kao lider, jako izrazene liderske sposobnosti, timski rad i pozdrtvovanost.Odgovor na pitanje : Iskustvo,rad,red i disciplina bas kakvu treba jedna organizacija kao sto je FIB. Pored svega toga, prilikom formiranja prvog FIBa, bio zamenik direktora, prednost je data drugom kandidatu zbog poznavanja samog grada sa Engleske verzije. Nakon toga pristupio Tajnoj sluzbi i odradio prebacaj nakon raspustanja prosle Vlade nazad u FIB. Stekao dovoljno znanja i iskustva sto se tice samog grada, trenutno jako voljan da preuzmem sam Biro.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Isti su kao i razlozi zelje za funkcijom : Drzavni sluzbenici moraju biti selektovani po metodici RAD,RED i DISCIPLINA. Dati su im resursi na raspolaganje, iste treba opravdati i biti obraz samog servera. Bez jakih drzavnih organa,odgovornih i ujedinjenih, nema jakog servera.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
1. Vase ime u RL: Nikola Popovic
2. Vase godine : 31
3. Vremenska zona BGD
3. Posecna aktivnost na dan : 12h
4. Vas diskord ID: Pop911#3080
5. Vase ime in game: Pop Pop
6. Vas ID: 1064

Dodatne informacije

1. Lider za FIB
2. Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa objasnjenjem)
1. Prvi razlog je taj sto u RL vec 11 godina radim slican posao i dobro poznajem pravila i postupanja kada se radi o suzbijanju kriminala i sto se tice rp, ista bi primenio.
2. Drugi razlog je taj sto sam od formiranja servera bio pripadnik FIBA i znam gde su bile greske koje je potrebno ispraviti.
3. Treci razlog je sto je to jedini posao koji znam jako dobro da radim, sto potvrdjuje to sto oko sebe imam dosta ljudi od poverenja koji takodje znaju da rade svoj posao jako dobro.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ovo se tice organizacije za koju konkurisem.... Sto se tice FIBA, kao i svoh ostalih drzavnih organizacija, mora da postoji hierarhija koja mora da se postuje. Potrebno je definisati pravila i postupanja sluzbenih lica sto se tice svih situacija u kojima se mogu naci. Posto sam proveo dosta vremena kao pripadnik FIBA, bio sam u raznim situacijama i sam tim imam dosta iskustva na osnovu kog sam napravio plan za svaku situaciju posebno. Svaki plan treba realizovati tacno onako kako ce biti propisano pravilnikom. Formirao bih jedinice za svaku operaciju posebno i svako bi imao svoje zadatke koje treba da realizuje. Svi se moraju pridrzavati pravila ili u suprotnom nece biti clanovi organizacije i snosice posledice.
 
Last edited:

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije
1. Vaše ime u RL : Ensar
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : Kako kad, ali većinom 4h+
5. Vaš Diskord : Falcone#5951
6. Vaše Ingame ime : Jake Falcone
7. Vaš ID : 2410

Dodatne Informacije
1. Lider za : FiB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Poštovanje prije svega. Ne bi se složio sa tim da je ovo posebna organizacija, nego bi rekao prije da je samo malo kompliciranija od ostalih, i ima više posla i odgovornosti kojih u drugima nema. Razlog moje prijave je taj što je to bila organizacija u kojoj sam i započeo svoju karijeru na ovom serveru. Obzirom da je se tek bila otvorila, bio je veliki WOW, pa sam zajedno sa prijateljima ušao kod Sali-a i vidio zapravo o kakvoj se organizaciji radi. Samim tim sam imao uvijek primjedbe na svakog vođu dok sam bio administrator, i svakom sam rekao sa čime je se i složio ali nije nikad niko ništa uradio po tom pitanju.Lider mora biti autoritet, i samim tim se dešavaju greške da članovi prelaze preko riječi direktora jer on nije strog. Organizacija kao FiB prije svega ne bi trebala da učestvuje na nekim pljačkama marketa, gun store, i sličnih situacija u kojima i sama policija sa dobrim vodstvom može riješiti slučaj. Recimo da je ovo malo veći level, te ekipa i momci moraju biti u konstantnom treningu za veće radnje, radnje gdje se upotrebljava vatreno oružje na prvu i gdje nema pregovora. Moraju biti u potpunosti obučeni za rukovanje sa oružjem u pravom trenutku. Direktor kao sam, ne bi smio učestvovati na akcijama i biti izložen opasnosti, kao što se do sada dešavalo, pa se desi i da postane taoc. Jednostavno bi samo preuzeo ovu organizaciju da bi pokazao kako se pravilno upravlja sa njom i ako su to i prošli momci radili, pravili su greške zbog kojeg su i doveli do toga da su smijenjeni.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Poboljštati RolePlay se može uraditi na više načina, ali isto tako i pogoršati ako ga ne poboljšate na pravi način. Prije svega ekipa se mora Podijeliti u minimalne timove, a ne u 10 različitih, pa da u svakom timu imamo po 3 osobe. Treba postojati 5 timova, osnovnih i u timovima imati obučene ljude koji će funkcionisati jedni sa drugima. Samim tim bi bilo dobro i da se malo povežemo više sa Vladom, da bi imali bolji protok informacija ko dolazi po dozvole i ko je u grad naselio i kako se ponaša. Isto tako nisam vidio da ima tajnih agenta, koji bi mogli uraditi neku tajnu radnju za Vladu i Policiju te dovesti do informacija. U što bolji kontakt ući sa Šerifima, jer oni su jedini u svom gradu, i trebaju našu pomoć, te da grad ne bi ispaštao, moramo biti povezani. Kao što sam naveo gore, lider (direktor) mora biti izričito strog, i mora imati vrijeme kad je zezanje a kad je ozbiljna situacija, te tim se problemi ne bi dešavali da članovi prelaze preko naređenja i rade nešto na svoju ruku te dovode do problema i dovode u pitanje kompletan tim, organizaciju, ili ne daj bože ugrožavaju živote nedužnih ljudi. Svaka i najmanja greška mora biti kažnjena upozorenjem, a velike nažalost i otakzom. Jer da bi imali dobar i funkcionalan RolePlay moramo imati i ljude koji će napraviti RolePlay normalnim i dobrim. Veliki pozdrav od mene, i neka najbolji i najsigurniji preuzme vodstvo.
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Darko

2. Vaše godine:35

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan:8h minimum

5. Vaš Diskord :pRCKOVIC86#0573

6. Vaše Ingame ime: Darko Darecek

7. Vaš: ID 1983


1. Lider za : FiB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Dobar dan gospodo I postovanje ovako zeleo bih pre svega da se omugci sto lepsi RP sto nas sto ostalih da kroz nas RP nauce i vecina drugih ljudi novih starijih ili mladjih kako treba da bude kolegialnost kako se izvsavaju postupci i sve i naravno sto znam iz RL nebitno je de sam i de radim. Disciplina igraca i postovanje drugih igraca mi je na prvom mestu koju bih sredio. Na drugom mestu koje bi bilo organizacija tih ljudi. Treca stvar naravno poboljsanje RP. Ukratko jos o meni je da sam bio i u drugom gradu Direktor FIB-A ali kad sam presao ovde taj vlasnik se naljutio i dao mi je bananu iz tog grada gde sam rpao dobrih 8 meseci. Hvala sva dodatna pitanja koja imate mozete me slobodno pitati. Sve je kratko mozda ali jasno ;)
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
1. Vaše ime u RL: Uros Stojkovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: ypke#1864
6. Vaše Ingame ime: Urke_Stojkovic
7. Vaš ID: 4840

Dodatne informacije:
1. Lider za: FIB
2. Zasto zelite biti lider ove posebne porganizacije (Navedite tri razloga s objasnjenjem):
1. razlog: Zeleo bih se oprobati na poziciji direktora jedne veoma vazne organizacije.
2. razlog: Vodio bih isti FIB sa istim idejama od proslog lidera jer je po meni ta organizacija bila vrhunska, ali su nas sprecili warnovi.
3. razlog: Povecani radovi unutrasnje kontrole, odnosno smanjenje korupcije od LSPD-a,FIB-a,SAHP-a,NG-a.
3. Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji?
- Trenutno bih se vodio politikom proslog FIB-a. Nista ne bih menjao, samo ljude i poostravanje pravila.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom