Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
258
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 radnim danimo 10h+ vikendom
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Mutni
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 4 mjesca svog igranja, te sam bio clan LSPD, FIB I SAHP organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao prijmeniti i u LSPD-u.

2.1 Lider LSPD-a zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalago bih se za postenje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih ne može se odrzavati red.

2.2 Kao lider mislim da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe ljude kojima vjerujes. Sam je vrlo tesko odrzavat organizaciju poput LSPD-a.

2.3 LSPD je, pored FIB, najmocnija i najznačajnija organizacija u cijelom gradu, tako da bi se fokusirao sto vise na roleplay, bilo bi manje pucnjave po gradu te u vecini slucajeva koristio bih se tazer jer LSPD nije organizacija koja ce ubijat ljude nego organizacija koja ce ih štitit.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
Roleplay bi poboljsao obukom svaki dan te svaki Oficir koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka pregovaranja, vodstva, davanja znanja itd. Zato što je cilj da od naših oficira napravimo ljude koji ce moci sami voditi događaje, pljacke, talacke itd. kada budu morali to da rade

3.2 Za dobar roleplay potrebna je i dobra veza sa ostalim organizacijiama. Organizirao bih zajednicke vjezbe, treninge sa ostalim organizacijama i što vise komunikacije među istima. Takvi treninzi bi se odnosili na pozicioniranje clanova, raspored i disciplinu. Što bi također pridonjelo poboljšanju roleplaya.

3.3 Ljudi koji bi mogli uci u organizaciju trebali bi dobro poznavati roleplay pravila I to bi bili ljudi koje smatram sposobnim za ovu organizaciju.

3.4 Zelio bih da se građani kada vide LSPD opuste i osjećaju sigurno, a kriminalci da se plaše. Clanovi LSPD-a bili bi maximalno pristoji prema građanima i postovali bi ih na velikom nivou, posto su oni ljudi koje mi kao Drzavna Organizacija trebamo štititi i glavni su razlog naseg nastanka.
 
Last edited:

Inzagi

Just seeking for justice
Player
Joined
Jun 12, 2022
Messages
101
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bakir
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h dnevno
5. Vaš Diskord: Greg Scarpa#5612
6. Vaše Ingame ime: Greg Scarpa
7. Vaš ID: 21283 (igrao sam i ranije no zaboravio podatke)

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Los Santos Police Department
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Prije svega mislim da za razliku od mnogih drugih kandidata posjedujem nešto što oni ne posjeduju, a to je količina iskustva i velik broj sati na radnom mjestu u samom LSPD-u.
U januaru sam započeo svoju karijeru u LSPD-u i bio sam primjer odličnog police officera, a to su potvrdili i supervisori sa svojim izvještajima navodeći mene kao jednog od najaktivnijih i najuglednijih police officera.
Moja ozbiljnost, posvećenost radu i marljiv rad mi je pružao mogućnosti da napredujem pa sve do komande LSPD-a u kratkom roku. Nakon toga uzeo sam pauzu od par mjeseci i sada sam svježiji nego ikada.
Imam sposobnost da se prilagođujem situaciji iz situacije i imam liderske kvalitete. Također u posljednjem mandatu načelnika Gjorga Martinssona obnašao sam funkciju Narednika te sam ubrzo napredovao do Kapetana l i pokušao održati LSPD na nogama dok nije bilo načelnika.
Mišljenja sam da mi sve ovo navedeno daje prednost nad drugim kandidatima i povećava moju sposobnost obnašanja dužnosti LSPD lidera.

2) Želim da budem lider LSPD-a zbog moje jake radne etike, bilo ko je osobno radio sa mnom može potvrditi moju ozbiljnost i da sam vrijedan radnik kada je u pitanju zadatak i da ga pokušavam odraditi na što profesionalnijem nivou se može uraditi sami zadatak.
Sa mojim samouvjerenim stilom rada, nijedna stvar neće biti ostavljena sa strane pa čak bila neka sitnica. Moja aktivnost i trud bila bi na višem nivou nego što je sada iako kao Kapetan sam provodio 10-12h dnevno sati ingame i svoje zadatke izvršavao bezprijekorno.

3) Ne bih dopustio nikakvo kršenje pravila, i potrudio bih se da svakom novom članu organizacije bude objašnjeno sve u detalje kako ne bi došlo do toga. Učinio bih sve od sebe da moji članovi ne budu lijeni što se tiče RP-a i da bude sve na najvišem mogućem nivou. Ukoliko bi LSPD bio u mojim rukama, možete biti sigurni da svako pitanje koje se pojavi da će se riješiti galantnim brzinama i bez ikakvih problema.

4) Moj posljednji razlog je taj što iskreno vjerujem da mogu voditi jedan od najboljih LSPD-ova koje je grad vidio. Upoznao sam različite tipove ljudi kroz moju avanturu u LSPD-u, u Departmentu bi bio totalni red i disciplina što u nekim mandatima do sada nije bio na tako dobrom nivou. Regruti bi bili dočekani raširenih ruku i pokazali bi im uistinu šta znači zaštiti Los Santos i služiti narodu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1) Prvobitno bi officeri u LSPD-u počeli napokon koristiti ćelije za držanje, sobu za ispitivanje i ostale prostorije koje se mogu iskoristiti u donjem dijelu zgrade LSPD-a.
Proveo bih ove stvari da se stvarno koriste prije uhićenja jer tako bi se pobrinuli da vodimo realnije sudske postupke protiv najtraženijih kriminalaca Los Santosa i samim time poboljšali RP na serveru.

2) Imam u vidu realan sistem rangiranja što bi rezultirao s nižim plaćama ali s tim bi se uveli bonusi za članove organizacije koji stvarno ulažu vrijeme i trud na radnom mjestu.
Mislim da je to jedna od stavki koja nedostaje LSPD-u jer postoje neki ljudi koji dolaze u LSPD samo zbog plate a bonusi bi ih motivisali da se nastave truditi i izvršavati svoje zadatke.

3) Upravljanje ljudskim resursima

Ljudski resursi igraju ključnu ulogu u procesu zapošljavanja i obuke i to bi trebao biti glavni fokus kako bi se osiguralo da dobiju najbolje od ljudi orijentiranih na iskustvo u organizaciji.
Glavni fokus će biti kvaliteta zapošljavanja, a ne količina kako bi se dobio kvalitetan rezultat. Postojala bi akademija kroz koju svaki član bi prošao, počevši od terenske obuke pa nadalje.

4) Divizije

Trenutne divizije u LSPD-u smatram da su prilično dobro osmislene i nastavio bih s sprovođenjem takvih divizija što prošli načelnik nije uspio uraditi, uvodeći neke nove, kao npr. unutrašnja kontrola kao pod divizija u birou istražnih operacija koji bi spriječavali mito i korupciju u LSPD-u (jedan od primjera), kako bi sam Department bio zdrav i bez korupcije.
 
Last edited:

Danilo Markovic

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
34
1. Vaše ime u RL: Danilo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8 h
5. Vaš Diskord: B4S1C#6569
6. Vaše Ingame ime: Danilo Miller
7. Vaš ID: 7577

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1
-Na osnovu svog dosadasnjeg rada u svim drzavnim organizacijama,odlucio sam da budeo vlasnik LSPD.Takodje smatram da bi trebao da budem vlasnik ove organizacije zbog svoje spretnosti i ozbiljnosti koje sam prosao tokom svog rada.
2-Do sada sam bio u LSPD 3 mandata(od regruta sam dosao do vodje istraznog osoblja),u GOV sam radio kao tajna sluzba i u FIB sam radio kao pripadnik detektivskog sektora(Zamjenik Glavnog detektiva).Radio sam takodje u SAHP,NG I EMS.Bas zbog svog dosadasnjeg rada i iskustva u drugi bezbjednosnim(drzavnim) organizacijama moze doprinjeti dosta dobrih stvari u zajednickom radu.
3-Rad koji sam stekao sam odlucio uloziti u ovu organizaciju,i smatram da sam kvalitetan da vodim ovu organizaciju.Cvrsto bih se drzao svih zakona i radio bih po njima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvenstveno zalagao bih se za bolju saradnju sa drugih drzavnim organizacijama i stvarao bih odnose izmedju zaposlenih i drugi bezbjednosnih organizacija.Takodje na prvom mjestu je i bezbjednost gradjana,koju bih itekako povecao.U svakom momentu tu bih bio za svoje kolege i trudio bi se da sto bolje i profesionalnije rade svoj posao.Vise kontrole na kriminalom.Uvijek moramo da budemo upuceni u sva kriminalana desavanja i uopste desavanja u gradu.Kao vodja trudio bih se da budem u svakoj situaciji tu,jer je to kljucna i vazna stvar svake drzavne organizacije.
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222

Informacije

1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Rich Viktor #0101
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1
Voleo bih postati Nacelnik "Centralne Policije " iz razloga sto imam i vise nego mnogo iskustva sa drzavnim orgranizacijama te sam bio u sledecima : LSPD, FIB , Vlada , SAHP , EMS , NG . Te znam kako treba voditi ljude na dogadjajima jer sam vec bio lider SAHP na Fivem RP serveru .
1.2 Kao drugi razlog bih naveo da bi se organizacija podigla na visi nivo ozbiljnosti sto znaci da morate ispunjavati sledece uslove kako bi ste se pridruzili LSPD : 12+ godina u gradu , 16+ godina ooc , Poznavanje svih ali bukvalno svih pravila , psiholoski test spremnosti .
1.3 Poslednja stvar jeste da zbog tog iskustva u svim legalnim organizacijama znam kako trebam da vodim jedan takav tim , bile bi napravljene specijalne jedinice : AirSuport , SWAT . Te bi SWAT imao svakodnevnu vezbu sa SAJom iz FIBa i Kobrama iz NGa radi usavrsavanja taktickih vezbi i vezbi pucanja .
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
2.1
Bio sam Admin te znam svako ali bas svako pravilo te mogu da obecam da nece biti krsenja nikakvih pravila - ko prekrsi bilo koje pravilo Rang down /kick
2.2 Potsticao bih svoje ljude da budu aktivni tako sto bih im svaki dan delio maksimalne bonuse , oko biranja novih automobila bi smo se svi zajedno slozili koja auta ostavljamo a koja dodajemo .
2.3 Uveo bih novi sistem rangova gde ako zelite postati visi cin morate tacno znati sledce : Za svaki visi cin bice ispitivana pravila RPa , morate do savrsenstva znati kako se hapsi , kako se rukuje sa PDA i sta se podrazumeva kao MG na PDA .
2.4 Promenio bih nazive jedinica : Nacelnik, Zamenik nacelnika-Delta 0 -------- Vrhovna komanda-Delta 1 -------- Supervizor (Vodja patrola/zamenik )-Delta 2------Patrolno osoblje- Beta 1-----Istrazno osoblje-NN--------S.W.A.T - S (Special )-----
2.5 Dosta bih se fokusirao na inspekotre te bih uveo Inspektore za narkotike , za bande , i oruzije te bi svako bio fokusiran iskljucivo na svoj sektor
Rangovi :
1. Suspenzija
2. Police vjezbenik
3. Police officer na obuci
4.Police officer 1
5.Police officer 2
6.Police officer 2 S.W.A.T
7.Police officer 2 AS (Air support )
8.Police officer 3
9.Police officer 3 S.W.A.T
10.Police officer 3 AS
11. Z. Supervizor (ZVP)
12. Supervizor (VP)
13. Mladji inspektor (Narcotis)
14. Mladji inspektor(gang unit)
15. Mladji inspektor ((obican))
16.AS vodja
17.Instruktor obuke
18.S.W.A.T vodja
19.inspektor(narcotis)
20.Inspektor(gang unit)
21.Inspektor ((obican))
22. Mladji major
23.Narednik Stanice
24.Vodja inspektora(Narcotis)
25.Vodja inspektora (gang unit)
26.Vodja inspektora ((obican))
27. Major
28.Pukovnik
29. Zamenik nacelnika
30.Nacelnik

Rich Viktor​

 
Last edited:

Carloo_Colucci

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
22
1. Vaše ime u RL - Vasilije
2. Vaše godine - 21
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 8+
5. Vaš Diskord - Schnapp!#9588
6. Vaše Ingame ime - Herkules_Beast
7. Vaš ID - 11901

Dodatne Informacije

1. Lider za
- The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Mislim da me to vuce jos od SAMP-a proveo sam pola zivota igrajuci tu igricu a najvise kao clan ili lider Ballas-a jednostavno gajim tu neku ljubav prema toj bandi volim ljubicastu boju nekako me vuce na nostalgiju od ranijih dana igranja zelim da ponovo osjetim taj osjecaj da se vratim u stare dane gdje je sve bilo ljepse.

Posto sam bio vec u The Ballas Gang veci rank znam kako funkcionise naucio bih clanove i pokazao im da nije sve u vezi sa mrznjom prema drugim bandama i stalnom toksicnoscu, takodje imam dosta drugara koji su tu spremni da mi pomognu u svemu tome da napravimo nesto sto do sada niko nije, prizeman sam dosta vjerujem da svako novi ili svako iskusan ima sansu da pokaze svoje vjestine, moj nacin na koji vodim bandu je da budem dostupan 24/7 za sve clanove .

takodje i na Fivem-u sam vodio razne kriminalne bande oko 2 godine imam dosta iskustva sto se toga tice.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Sto se tice poboljsanja RolePlay-a mislim da bi dosta poboljsali isti kad bi vise vodili racuna na pravila, u Ballasima ne bih pustao svakog ko dodje i ko ne prodje test za ulazak
 
Last edited:

Stefan Ivanov

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: _Stefan_#4022
6. Vaše Ingame ime: Stefan Ivanov
7. Vaš ID: 2963

Dodatne Informacije

1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Drzavne organizacije kao put mog IC karaktera- Role Play igram od svoje 12. godine gdje sam i tad uvjek birao drzavne organizacije kao put IC pricu mog karaktera. Imao sam iskustva i da igram na njemackom GrandRP gdje sam bio odredjeno vreme u FIB-u i u drugim organizacijama. Na balkanskom GrandRP igram od Oktobra 2021 gdje sam do dana danas uvjek bio u drzavnim organizacijama. Smatram za sebe da sam iskusan u radu sa drzavnim organizacijama i da bio mogao da vodim kao takav jednu.Kao bivsi clan LSPD i FIB bio sam vrhovna komanda.

2.2 Ljubav prema drzavnim organizacijama- Volim red rad i disciplinu na prvom mestu. Zakoni moraju da se postuju jer bez zakona nema ni drzave. Federalni istrazni biro je tu da se sprecavaju ilegalne radnje i da se pokaze igracima da ovo nije anarhija.Uz dobru komunikaciju izmedju clanova organizacije a samim time i izmedju svih drzavnih organizacija moguce je spreciti kriminal i pokazati igracima servera da u drzavi ipak ima zakona.

2.3 Zelim da doprinesem tome u poboljsanju samog RolePlaya i uzitka u igrici. Kao iskusan igrac svoje znanje mogu i zelim da prenesem na druge.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uvodjenje dispecera: Dispecer ce biti tim iskusnih policajaca koji ce pratiti rad i kretanje jedinica na terenu.

3.2 Aktiviranje AirSupporta: Aktivan AirSupport Team je vrlo vazan dio svake akcije, AirSupport Team moze samo biti neko ko je prosao test pilota u LSPD-u i ima iskustvo u letenju.

3.3 Aktiviranje Ispektorskog sektora (Sektor za narkotike i ilegalno oruzje): Tim ljudi koji ce biti obucen samo za razotkrivanje lica koji se bave proizvodjom narkotika i stavljanje u distribuciju istih. Ispektor ce takodje morati sakupljati dokaze kriminalnih organizacija u oblasti narkotika.Inspektor ce imati svoju sekciju na bubici gdje ce se morati stavljati dokazi o kriminalnim organizacijama gdje ce se kasnije ti dokazi moci iskoristiti za Casefile.
(Grupa ljudi od 10 do 15 clanova sa jednim Sefom odeljenja i jednim zamenikom. )

3.4 Kreiranje programa za prijem i obuku novih u sluzbu: Tim koji ce biti u svrhu primanje novih clanova i sama obuka policajaca koji su na obuci.Svaki Policajac koji dodje u LSPD mora proci dvodnevnu obuku sa instruktorima gdje ce se obuka raditi sistematski po pravilniku Terenske Obuke. Svaki Policajac koji bude dosao na obuku dobit ce svoju sobu na bubici gdje ce insrukotri moci da pisu ocjene sa obuke.


3.5 Kreiranje sistema za promocije, minimalni uslovi i postavljanje aplikacija: Na bubici ce se napraviti posebne sobe za svaki cin gdje ce agenti moci da apliciraju za veci cin naravno uz ispunjenje minimalnih uslova. Minimalni uslovi ce biti u vidu broja hapsenja, ucestvovanja u akcijama, dokazima itd.Policajc koji dostignu jedan nivo i cin ce takodje moci aplicirati za posebne sektore LSPD-a.

3.6 Aktiviranje tima koji ce nadgledati ljudstvo, bubicu, pregledavati aplikacije i moci dati promociju u dogovoru sa svojim nadredjenim

3.7 Disciplinske mere: Na bubici ce bit napravljena soba gdje ce Vrhovna Komanda moci davati Opomene i disciplinske mere.

3.8 Aktiviranje Specijalne anti terroristice jedinice (SAJ jedinice) Ovaj tim ce imati posebna vozila, imat ce svoje uniforme koje ce samo oni moci da nose i bit ce elitna jedinica. U ovu jedinicu ce moci samo da udju pojedinci koji ce se pokazati.
Takodjer i ovaj tim biro ce imati svog Sefa odeljenja i svog zamenika.

3.9 Sistem za pronalazenje dousnika u kriminalnim strukturama grada: Radi sakupljanja dokaza neki ljudi iz kriminalnih struktura ce bit placenici LSPD-a gdje ce oni slati LSPD-u dokaze.

4.0 Kreiranje sindikata LosSantos Police Departmenta istraznog biroa:
Sindikat bih se sastavio ljudima koji nisu samo HighComand nego i pripadnicima nizis cinova te bih se na sjednici sindikata govorilo o tome sta treba popraviti i zbog cega su ljudi ne zadovoljni.

4.1 Kreiranje nove strukture rangiranja i kodeksa oblacenja

Hvala,


 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Vaše ime u Rl:Slave
Vaše godine u Rl:16
Vremenska zona:GMT + 1
Prosećna Aktivnost na dan: 7h
Vaš Discord:SlaveTrave#8494
Vaše ingame ime:Miro Sumar
VAš ID:12191

___________________________________


Dodatne Informacije

1.Leader za : Los Santos Police Department(LSPD)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Ljubav prema Fakciji

Od samog početka mog RolePlay-a na ovom Serveru (GrandRp),sam u organizaciji LSPD.Lspd za mene predstavlja jedna od najbitnijih organizacija na ovom serveru.Isto tako,oduvjek imam želju voditi neku fakciju,a više me privlaće državne.Ova fakcija je jedna od najboljih na serveru,ako ne i najbolja.

2.Odgovornost prema fakciji
Kao što možemo primjetiti svi na serveru,svakih nekoliko dana ova organizacija dobija Leadera,ali nakon par dana organizacija dobije disband..
Zašto da bude tako?Zašto da ova organizacija ne dobije nekog odgovornog leadera,koji pre svega može biti iskusan,odgovoran i sve što ide uz to.Kroz ovu organizaciju prošli su dosta leadera,ali samo nekoliko je vodilo dobro.Zbog toga,ako dobijem leader-a,planiram voditi organizaciju kao Odgovoran leader!

3.
Iskustvo
Svaka organizacija zahtjeva dosta iskustva,pa isto i LSPD.Po mom mišljenju,leader organizacije treba imati iskustva u više organizacija(Ako se kandidira za State,treba imati iskustva u više state org.Ako se kandidira za gang,treba imati iskustva u više gang org.)Kao što sam već naveo,imam iskustva iz više organizacija.

Lspd - 3 meseca
Sahp - 1 ipo mesec
Fib - 1 mesec

Uglavnom,imam 5 meseca iskustvo u državnim org.Prošao sam kroz dosta situacija,loših i dobrih.Smatram,da sam dovoljno iskusan voditi Lspd.


___________________________________

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1 -Struktura(Stara)
Da budem iskren,najviše mi se sviđa stara struktura,a ona bi izgledala ovako:

PATROLNO OSOBLJE:

POLICE RECRUIT
POLICE OFFICER I
POLICE OFFICER II
POLICE OFFICER III

SUPERVIZORI:

ZAMENIK VODJA PATROLA(ZVP)
NAREDNIK I
NAREDNIK II
NAREDNIK II (KOMANDIR STANICE)

ISTRAŽNO OSOBLJE:
INSPEKTOR I
INSPEKTOR II
GENERALNI INSPEKTOR
GLAVNI GENERALNI INSPEKTOR

KOMANDA POLICIJE:
PORUCNIK I
PORUCNIK II

KAPETAN I
KAPETAN II

MAJOR I
MAJOR II

VRHOVNA KOMANDA:
PUKOVNIK
ZAMENIK NAČELNIKA
NAČELNIK


Ova struktura je bila kada sam ja bio clan Lspd-a,smatram da je najbolja koja je bila do sada.


2 - Patrola i zaplena


Patrola i zaplena su jedna od najbitnijih stvari lspd-a,tako da uvjek moraju biti aktivni.

Svaki recruit koji udje u organizaciju,procice kroz obuku o tome kako se radi zaplena i kako se pravilno patrolira.

3 - ISTRAŽNO OSOBLJE:
Istražno osoblje je bitna stvar u svakoj org.Ovo osoblje kod nas bavit će se rešavanjem kriminalnih slućaja,Operacije nož itd...Vodja istražnog osoblja bit će organizator svih akcija,odgovoran za svoje osoblje...Isto tako,kako bi postali Inspektor I,Officer bi morao proći kroz nizu treninga,obuka,priprema...


4.Više jedinica


Hsiu(High Speed Interception Unit)

Ova jedinica(hsiu),služi za presretanje.Svaka jedinica mora da ima vođu,njegovog zamenika i par ćlanova.Jedinica Hsiu zahtjeva imati više vrsta automobila.Vođa high speeda posjedovat će najbrže vozilo.
Njegov zamenik,organizirat će minimum 3 vežbe nedeljno,kao bi bilo poboljšano upravljanje vozilom.


SWAT(Special Weapons And Tactics)
Ova je najbitnija jedinica u Lspd-u.Dužnost SWAT-a je organiziranje taktika,prisustvo na specijalne akcije,Organiziranje specijalnih akcija.Ova jedinica zahtjeva blindirana i oklopna vozila,isto tako ova jedinica imat će najviše članova.Isto tako,jedinica SWAT mora imati trening najmanje 3 dana u nedelji.Na treningu,bit će vežbe za pucanje,rukovanje oružijem,taktika....

Air Support
Air support jedinica u prevodu žnači vazdušna podrška.Ova jedinica zahtjeva upravaljanje helikopterima,te veliku disciplinu.Vodja air support-a,pre primanje novih ćlanova,održavat će obuku za vožnju helikoptera.
 
Last edited:

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1. Vaše ime u RL: Robert
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-7H, Vikendom 10H+
5. Vaš Diskord: Rifko#5742
6. Vaše Ingame ime: Rimfet Zaklan
7. Vaš ID: 4633

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.
-Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama.
-Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:
-Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih.
-Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja.
-Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.
-Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.
-Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste.

2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta.

5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku.

6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.


Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom. Sretno svima!!
 

Zoky_navarro

Player
Player
Joined
Jul 4, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Zoran
2. Vaše godine:31
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Zoky Navarro#1715
6. Vaše Ingame ime: Zoky Navarro
7. Vaš ID:18174

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!
Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]
Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Rolepl Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

1. Osnovao bi pregovaracki tim!

2. Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
1. Vaše ime u RL: Zoran
2. Vaše godine:31
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Zoky Navarro#1715
6. Vaše Ingame ime: Zoky Navarro
7. Vaš ID:18174

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!
Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]
Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Rolepl Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

1. Osnovao bi pregovaracki tim!

2. Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!
Off Road jedinica u gradu?
 
Last edited:

Jack Darkin

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
85
Na intervju za LSPD Lidera u Utorak (05.07.2022) u 18:00 pozvani su sljedeći igrači:

Zoky Navarro - Zoky Navarro#1715
Rimfet Zaklan - Rifko#5742
Greg Scarpa - Greg Scarpa#5612

Cestitke izabranim kandidatima!

Prijave za Leader of LSPD su ZATVORENE.
 
Last edited:

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Beatelgeuse
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.đđ

-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita sa starane pravila!
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Elkhabib
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za Families
2. Zašto želite da postanete lider:
Moja želja je da vodim organizaciju iz mojih snova. Najviše volim da vodim ljude u svakakve akcije. Bio sam u prethodnim mandatima co leader i u ostalim illegalnim organizacijama. Moja je želja pošto konačno se razumem u svrhu lidera i imam punu odgovornost da držim organizaciju. Veoma sam intelegentna osoba i dobro se razumem u pravila. Dobro sam pazio oko skladišta kao CO Leader. Eto moja želja je da postanem konačno lider i da radimo svakakve akcije sa drugarima.
3. Saveti za poboljšanje organizacije:

1. Članovi: Kandidati će biti ispitani i pregledani od strane lidera da se vidi da nije neki policajac. Ispitivanje će biti težije kako bi se videlo da li je sposoban da ne nabije warn. Nakon ispitanja, biće pregledani rezultati i otkriće se nakon 3 minute. Kandidat će dobiti odgovor da li je prošao ili ne. Ako nije prošao, može opet da se prijavi posle jednog dana. Kandidat koji je prošao će biti ubačen i biće mu ispričana pravila org. Članovi će ići na svakakve akcije i biće nagrađeni sa rankom.
2. Turfer: Članovi koji znaju da se pucaju sa revolverom će biti testirani u areni da se vidi da li je dobar pucač i biće ispitan sa turf pravilima. Ako je prošao, biće turfer, ako ne, može da se prijavi nakon što pročita pravila ili nauči da se puca.
3. Skladište: Skladište će biti pod nadzoru lidera i Co Leadera. Članovi će moći da uzmu oružje, ali će morati da budu upozoreni da ne kradu.
4. Rankovi: Rankovi će biti dodeljeni po zasluzi. Ako sada si bio na akcijama i aktivan, dobija se rank up. Članovi koji ne budu bili aktivni ili išli na akcije, dobiće rank down.
Rankovi:

1.Baby Gangsta
2.Gangsta
3. Ghetto Cleaner
4. Ghetto Master
5. Ghetto Leader
6. Warrior
7. Offender
8. Graffiti Team
9. Graffiti Team Senior
10. Graffiti Team Leader
11. SubTurfer
12. Turfer
13. O.G
14. Co Leader

15. Leader
 

Leo Swayzze

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-10 Sati
5. Vaš Diskord: Rile ツ#8295
6. Vaše Ingame ime: Jovan Annunaki
7. Vaš ID: 18355

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Proveo sam dosta vremena na ovom serveru odusevio sam se kako je ovaj server dobar bio sam u svim bandama, a najvise sam voleo The Families, tokom mog RP-a sam naucio sva pravila moja banda ce biti dosta zahtevnija limit clanova ce biti 70 i primacu ljude koji zanju dosta pravila ja zelim ako dobijem ovu prelepu organizaciju da nedobijem ni jedan WARN bas zato ce moja banda biti dosta zahtevnija imace odredjeni ljudi za svake evente jedan ce voditi tajne radjne drugi podmornicu... imam vec ljude koji ce dodji u organizaciju koji ce biti odgovorni nece primati mladje ljude nego ozbiljne i starije od 15 godina
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Ja, ako postanem lider moja organizacija ce biti zahtevnija znace se vise pravila u zelim od moje bande da napravim strog RP de nece da se krse pravila ako se jednom preksi pravilo odma ide KIKC imam vec ljdude za TURF koji su jako dobri i nece praviti greske moja banda ce biti aktivna redovna na eventima kod mene ako se krade ide omda crna lista i kikck zelim zelim da moja banda bude dobra i da nemamo WAROVE ako je dobijem


SRECNO SVIMA
 

Mare Ashford

Leader
Leader
Joined
Mar 6, 2022
Messages
73
1. Vaše ime u RL:Marko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord:Mare#6384
6. Vaše Ingame ime: Mare Potocanje
7. Vaš ID:14380


Dodatne Informacije
1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Dobar dan svima koji citate,hteo bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav deo RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad pre nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Verujem da postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi hteo pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako stvoren jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvek ih mogu resiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumevanja.Uz sebe bi dobio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pre jako velikoj pomoci organizaciji.

-Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje veštine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle da je u bandama biti ici samo po getu se pucati i pljačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osećaj..Isto bi hteo i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne da se samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti izmenu), zato jer kako da kazem ima dosta dece koja ne poštuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska u organizaciju bi zahtevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svako ko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštovanje viših činova je obavezno a vredjanje viših činova ili bilo kog člana organizacije biti će strogo kažnjeno.

-Imam i celi turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojem su izvanredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Ima ću graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takodje cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobiti po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobice ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti kako bi znao zasto se ne mogu pojaviti.

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medju clanovima

-Za svaku dobro odradjenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju


To je sve od mene i srećno svim kandidatima !
 
Last edited:

profiivan

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Ivan iip#9029
6. Vaše Ingame ime: Ivan iip
7. Vaš ID: 22565

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i tvrdim da imam dovoljno iskustva da vodim.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.

-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Danilo Vesnic

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
7
1. Vaše ime u RL Danilo
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan Svaki dan budem po minimalno 6 sati
5. Vaš Diskord ឵ Danilo Vesnic#5480
6. Vaše Ingame ime Danilo iip
7. Vaš ID 14367

Dodatne informacije
1. Lider za... Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bih biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svideo jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se učvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Postavljanje zaduženja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.(Svaki član u organizaciji ce biti tretiran kao i drugi i niko se neće osecati zapostavljeno
2. Aktivnost članova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost članova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izložiti drugim ljudima i pokušati ostvariti naše prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kim, uključujući i ponasanje prema državnim organizacijama. Želim sreću svim kandidatima!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom